Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) Zeki válasza Exom (#5697) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez tök jó, csak ki a fene fogja ezeket megválaszolgatni akár csak 1 flottánál is? Nemhogy a tucatnyinál.
Aki kérdezett, és én azt mondtam neki, hogy nyitó oldal, annak mástól ma nem jött olyan válasz, hogy neki melyik flottát ajánlaná az igényeire.

Tehát a másokra várás helyett célszerű a flottás oldalakat böngészni, oda beregisztrálni.

(#5702) gboszi válasza stuntmanmike (#5699) üzenetére


gboszi
senior tag

Ha jogosan vagy bent, akkor nem fordul elő..

"If you're good at something, never do it for free!"

(#5703) Exom válasza Zeki (#5701) üzenetére


Exom
tag

Sajna a kérdés jogos. Viszont én ezekre szeretném tudni a választ mielőtt flottát választok.
Egy alternatíva: Vagyunk itt páran, akik flottát keresnek.
Kiegészítjük a kérdéseket, hogy mindenkinek megfeleljen, felállítunk egy közösen szerkeszthető Google docot, és közösen elkezdjük végigkérdezni a szóba jöhető flottákat. Mindenki beírja amit mondanak neki. és lesz egy adatbázisunk amiben benne vannak az infók.
Bár hogy most belegondolok, ez a flotta üzemeltetőknek nem fog különösebben tetszeni. Emiatt lehet nem kell nyilvánosságra hozni a táblát. Aki segít benne, az látja a tartalmát, aki nem dolgozik bele, az nem, is látja.

(#5704) stuntmanmike válasza gboszi (#5702) üzenetére


stuntmanmike
tag

Jogosan.. Van egy igazolásom amivel kiváltottam. Ez jogosnak számít?

(#5705) Zeki válasza Exom (#5703) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jó ötlet, aztán úgyis meg kell nyitni másoknak is, akik itt kérdeznek. Mert különben a zártsága miatt nem lesz értelme a táblázatnak később.
Na meg később is kell frissítgetni, ha változnak a díjak. Akkor nem avul el.

Szóval sok sikert hozzá!

(#5706) Orgi válasza stuntmanmike (#5704) üzenetére


Orgi
őstag

Ha MOL dolgozó vagy (gondolom azoknak lett létrehozva a flotta), akkor jogos, más esetben meg nem hinném. Lásd katolikus flotta esete régebben (emberke árulta pénzért a belépésre jogosító papírokat), ott is volt mindenkinek igazolása, mégis ahogy kiderült ki is raktak belőle mindenkit, aki nem lett volna jogosult a belépésre.

[ Szerkesztve ]

(#5707) z67 válasza Orgi (#5706) üzenetére


z67
őstag

"Esetleg szükséged van egy új kártyára, mert bevonnád egy
családtagod vagy barátod, hogy velük 0 Ft-ért beszélhess?
Kattints ide és rakd a kosárba a készülék nélküli ajánlataink egyikét!"

MOL flotta oldalról

(#5708) gboszi válasza stuntmanmike (#5704) üzenetére


gboszi
senior tag

Igen, de amennyiben már nem vagy "jogosult" (kiléptél az egyesületből, nem fizetted a tagdíjat, stb) neked kell jelenteni a szolgáltatónál.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#5709) Orgi válasza z67 (#5707) üzenetére


Orgi
őstag

Az én hivatali flottámnál is ez van írva és ez azt jelenti annál a flottánál, hogy egy jogosult beviheti 5 családtagját/barátját, de akkor is kellett ott egy alap-tag, aki ott dolgozott a szervezetnél. Az előző flottám (Voda dolgozói flotta) is egy dolgozó 5 családtagját/barátját vihette be... ezeknél a flottáknál ezt jelentette a fenti szöveg.
De persze a katolikus flottánál is csak akkor kezdték el szerintem a belépések jogosságát vizsgálni, mikor több száz új tag lépett be és feltűnt valakinek gondolom.

(#5710) evko


evko
aktív tag

Sziasztok!

Láttam már itt sok flottát, persze máshol is, a kérdésem az lenne, hogy van olyan VODÁS flotta, aminek kedvező a percdíja és NINCS hűségidő?

Nekem van jelenleg mobil flottám, ami vodás, 15ft brutto, nincs hűség, de vagy 5000 az előfizetés.

Ez az 5000-et kellene lentebb szorítani. A percdíj mehet fentebb is, a lényeg, hogy az alap előfizu ne legyen sok.

Kicsit belefáradtam a 10-15 ezres havi számlákba, ma már nem pofázok, még 5000-et is sajnálok a szolgáltatónak adni. Azért nagy luxus elbeszélgetni hülyeségre 10-15 ezreket. Mert ha üzletről lenne szó...

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#5711) Rosszarcu01


Rosszarcu01
tag

Valakinek van mobilflotta.net oldalról flottája?
Elég jónak tűnik! Van olyan csomag ami nem hűségidős és alacsony a percdíj. Van egy egyszeri belépési díj, meg van olyan csomag ahol kaució. Az simán vállalható!

Jó a mostani flottám is, de ott van 2 év hűség egy bizonyos összegért.

(#5712) lukit válasza Rosszarcu01 (#5711) üzenetére


lukit
csendes tag

Ez ugyanaz, mint az olcsomobilflotta.hu, amiről kicsit fentebb vannak vélemények.

(#5713) Zeki válasza evko (#5710) üzenetére


Zeki
nagyúr

IKEA Family flotta.
Készülék nélkül.

(#5714) lukit


lukit
csendes tag

A forensis is elszomorító :(
- írjam át a nevükre a számomat
- ha akarok valamilyen szolgáltatást aktiválni, akkor szóljak nekik, majd ők valamikor megcsinálják
- ha bármilyen extra netet választok, akkor arra rögtön 2 év hűséget is aláírok
- eleve 2 év tarifahűseg

(#5715) sonaj0203


sonaj0203
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tud nekem több infót küldeni a KSZDÉSZ (ez a közalkalmazottaknak valami érdekvédelmi szervezete) flottáról? perc/havidíj/belépés/egyszeri díjjak/ kedvezményesen vásárolható telefonok stb. ??
Az első hsz-ben nincs benne.
Annyit tudok, hogy van egy egyszeri éves díj talán 1800ft, ha jól emlékszem és kapunk egy kártyát amivel lehet igényelni a flottát meg más kedvezményeket.

Van valakinek tapasztalata, a többi flottához képest jó vagy rosszabb?

Köszi!

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#5716) OccsE válasza Exom (#5697) üzenetére


OccsE
aktív tag

azert az 1. hsz-ban joval tobb kerdesre valaszt kaphat az aki a lustasagat kicsit felre teve megnezi a linkeket, regisztral ha kell (sok esetben nem kell!)

Par dolog ami kerdes volt de kiderul:
Szolgáltató
o Ki a szolgáltató?
szolgaltatokra bontva van az 1.hsz.

Belépés a flottába
o Kivel szerződök?
szinte mindig te vagy a szerzodo. Ott ahol nem azt ki szoktak emelni
o Kinek kell fizetni?
aki telefonal :)
o Magánszemélyként is lehet szerződni?
azok vannak kigyujtve ahol maganszemelykent lehet
o Hol és hogyan kell megkötni a szerződést?
mindig az adott szolgaltatonal
o Csak meghatalmazást kapok?
az adott flottatol igen
o Lehet-e meglévő számot hordozni?
Magyarorszagon eloiras hogy hordozatod a szamod
o Belépési költség van –e? Több előfizetés esetén csökken-e?
ezt az adott linken megtudhatod (mail cim/kapcsolattarto telefon stb)
o Van –e valamilyen időszakosan fizetendő flotta díj?
ha van tuti feltuntetik
o Van -e és mennyi a szolgáltató hűségidő?
ezt az adott linken megtudhatod (mail cim/kapcsolattarto telefon stb)
o Van -e és mennyi a tarifa hűségidő?
altalaban a tajekoztatoban megtalalhato, de ezt az adott linken megtudhatod (mail cim/kapcsolattarto telefon stb)
o Van e kötelező készülékvásárlás? Van -e és mennyi a készülék hűségidő?
altalaban a tajekoztatoban megtalalhato, de ezt az adott linken megtudhatod (mail cim/kapcsolattarto telefon stb)
o Akkor is van hűségidő, ha nem veszek készüléket?
altalaban a tajekoztatoban megtalalhato, de ezt az adott linken megtudhatod (mail cim/kapcsolattarto telefon stb)
o Magánszemélyként max. SIM db?
altalaban a tajekoztatoban megtalalhato, de ezt az adott linken megtudhatod (mail cim/kapcsolattarto telefon stb)
Havidíj
o Nettó vagy bruttók a díjak?
altalaban a tajekoztatoban megtalalhato, de ezt az adott linken megtudhatod (mail cim/kapcsolattarto telefon stb)
o Mennyi az összes kötelezően fizetendő havidíj?
altalaban a tajekoztatoban megtalalhato, de ezt az adott linken megtudhatod (mail cim/kapcsolattarto telefon stb)
o A havi díj tartalmazza az adót is?
altalaban a tajekoztatoban megtalalhato, de ezt az adott linken megtudhatod (mail cim/kapcsolattarto telefon stb)
o A havi díj tartalmaz Internet szolgáltatást?
altalaban a tajekoztatoban megtalalhato, de ezt az adott linken megtudhatod (mail cim/kapcsolattarto telefon stb)
o Mekkora részét lehet lebeszélni a havidíjnak?
altalaban a tajekoztatoban megtalalhato, de ezt az adott linken megtudhatod (mail cim/kapcsolattarto telefon stb)
o A lebeszélhető összeget a kedvezményes percdíjjal lehet lebeszélni?
altalaban a tajekoztatoban megtalalhato, de ezt az adott linken megtudhatod (mail cim/kapcsolattarto telefon stb)
o Van e megkötés a havidíj lebeszélhetőségének irányáról?
altalaban a tajekoztatoban megtalalhato, de ezt az adott linken megtudhatod (mail cim/kapcsolattarto telefon stb)
o Számlázott időegység?
altalaban a tajekoztatoban megtalalhato, de ezt az adott linken megtudhatod (mail cim/kapcsolattarto telefon stb)
o Csoporton belüli díjmentes hívást tartalmazza?
altalaban a tajekoztatoban megtalalhato, de ezt az adott linken megtudhatod (mail cim/kapcsolattarto telefon stb)
Flotta jellemzők
az alabbiakkal szerintem nem erdemes foglalkozni, mivel ilyen flottaba nem erdemes belepni !!!
o Hogy érint engem, ha valaki nem fizeti a számláját, lekapcsolhatják –e az én mobilomat (vonal korlatozas feloldas dija)?
o Mi van, ha én nem fizetek időre? Van kötbér?
o Hogyan tudok kilépni a flottából? Van e költsége, feltétele?
o Előfordulhat –e hogy egyszercsak kiraknak a flottából (lásd MOL)?
o Kié a telefonszám tulajdonjoga?
o Ha utólag bármit intézni szeretnék a szolgáltatóval, én is megtehetem meghatalmazás nélkül?

És ujra csak azt emelnem ki: eleg sok munka van az 1.hsz osszeszedeseben! Neked mar csak a sajat kerdeseidet kell az adott helyen feltenned.

(#5717) Orgi válasza sonaj0203 (#5715) üzenetére


Orgi
őstag

Én mivel jogosult lennék rá megpróbáltam infókat szerezni/belépni, de vmi területi referensek intézik akik finoman szólva sem voltak segítőkészek, úgyhogy hagytam a fenébe...

(#5718) Exom válasza OccsE (#5716) üzenetére


Exom
tag

Jópár helyre regisztráltam. Kaptam ajánlatokat és böngésztem is. Az első oldalt is! A fórumban az utolsó 2 hónapot is elolvastam.
A listát azért írtam, mert ezekre a kérdésekre vagy ezek egy részére nem volt információ a megkapott / letölthető árlistákban.

[ Szerkesztve ]

(#5719) lukit válasza OccsE (#5716) üzenetére


lukit
csendes tag

A kissé nagyképű hozzászólás sajnos nem sok tartalmat mutat. Csak szemezgetek 1-2 gyöngyszemet:

o Ki a szolgáltató?
szolgaltatokra bontva van az 1.hsz.

Mondd meg zsenikém, hogy pl. az olcsomobilflotta melyik csomagja melyik szolgáltatót takar az 1. hsz. alapján. Azt is tedd hozzá, hogy melyik flotta ment át másik szolgáltatóhoz a lista szerkesztése óta.

o Kivel szerződök?
szinte mindig te vagy a szerzodo. Ott ahol nem azt ki szoktak emelni

Az egyértelmű, hogy én szerződök és nem a szomszéd. De kivel? Pl. forensis, ahol nincs fent a lapjukon, hogy a flottatulajjal szerződsz és nem a szolgáltatóval.

o Hol és hogyan kell megkötni a szerződést?
mindig az adott szolgaltatonal

Kivéve pl. forensis, ahol nem szerződést kötsz, hanem átiratod a számodat ("hogyan"). Ha erre nem kérdezel rá, csak eszetlenül fizetsz nekik, akkor jön a hoppá. Hozzátartozik, hogy el kell-e utazni Röcsögére vagy jó az email is.

altalaban a tajekoztatoban megtalalhato, de ezt az adott linken megtudhatod (mail cim/kapcsolattarto telefon stb)
A kérdéslista fő célja szerintem az volt, hogy kis puskát adjon az embernek, hogy minden részét megvizsgálta-e a flottának. Emiatt felesleges lehurrogni, hogy ez az oldalon úgyis ott van.

az alabbiakkal szerintem nem erdemes foglalkozni, mivel ilyen flottaba nem erdemes belepni !!!
Ennek nincs értelme. Ha azokat a kérdéseket nem tisztázod, akkor honnan tudod, hogy az olyan flotta, amibe nem érdemes belépni?

És ujra csak azt emelnem ki: eleg sok munka van az 1.hsz osszeszedeseben!
Ezt senki se vitatja.

Neked mar csak a sajat kerdeseidet kell az adott helyen feltenned.
Pont ezeket szedte össze magának és jófejségből megosztotta (lásd a bevezetőjét).

Ennyi.

(#5720) z67 válasza lukit (#5719) üzenetére


z67
őstag

Én is szerződés előtti sorvezetőnek véltem inkább, mint okoskodásnak. De az egész ITcafe fórumra jellemző, hogy inkább 10 mondatban kioktatnak, olvass vissza 10 ezret, stb, mint hogy segítenének 5 szóban. Pont ezért, ha lehet, inkább csak olvasok. Tisztelet a kivételnek!

(#5721) gboszi válasza lukit (#5719) üzenetére


gboszi
senior tag

Már ne is haragudj, de te mégis mit vársz? Elég sok melo van az első hsz-ben, s akkor valaki a semmiből (kvázi újonc) idejön és beböfögi, hogy mondják meg neki a tuti flottát...vagy hogy ácsi ennek átverős szaga van. Szerintem akkor ti ne flottázzatok. Vagy azt szeretnétek, hogy valaki azt irja a forumon, hogy ha nem tetszik akkor visszafizetjük az árát, bocsi, hogy rosszat ajánlottunk? Különben meg annyi, hog ha meglenne a tutiatyauristenflotta akkor nem kellene ez a forum, valamint mindenkinek más az igénye, ezért is van első hsz.

Ha igy folytatod a wikipedian a troll cimszó alatt a te kommented lesz...

"If you're good at something, never do it for free!"

(#5722) Zeki válasza z67 (#5720) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tudod ez úgy van, hogy ez ember egy idő után belefárad a segítségbe, hogy mindig jön valaki, hogy mondjatok nekem egy flottát.
Azért van végre a topiknyitóban az, ami.
Van egy halom flotta, egy halom összefonódással, vagy ugyanazt értékesíti mint a másik, csak emez többet kér érte, stb...
Na de ezeket már senki sem fogja összeszedni, mert iszonyat munka, utánajárás, aztán a másik iszonyat munka hogy az infó naprakészen legyen tartva.
És mivel ezért senki sem fizet, így ami max elvárható, hogy a flotta kezelője tartsa frissiben az infót ( a saját weboldalán), vagy válaszolgasson az emailekre. Pláne ha belépődíj is van. Azaz pénzt kap.

De még itt is max pár hónapig van jelen valaki 1-1 flottától, aki tudja a tutit, és többnyire az is csak PÜ-ben adja meg az infót.

Én azért írtam, az ötlet jó, szépen összeszedte a gondolatokat, kérdéseket, ám azt mégis csak azt magának kell megcsinálnia, mert senki sem fogja helyette.
SZERINTEM!

[ Szerkesztve ]

(#5723) z67 válasza Zeki (#5722) üzenetére


z67
őstag

Nem is Rád gondoltam, hiszen Te pont segítőkész is vagy. Inkább egy itteni általános viselkedésmintarol, meg az öreg motorosok elefántcsonttornyairól.

(#5724) kano válasza z67 (#5723) üzenetére


kano
nagyúr

Az a baj, hogy túl sokat vársz el ettől a fórumtól úgy, hogy Te nem akarsz tenni érte semmit. Nem kívánja senki, hogy 10.000 hsz-t olvasson el valaki csak egyet, de azt olvassa is el. Erre a legtöbben képtelenek.
De sajnos ez a mai magyar hozzáállást tükrözi.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5725) OccsE válasza lukit (#5719) üzenetére


OccsE
aktív tag

Kedves tudalekos okostojas... ez egy fizetos forum?
Kaptam toled vagy barki mastol penzt azert, hogy HELYETTED kideritsem a kerdesekre a valaszt?
Talan meg annyira ujonc vagy az eletben (nem csak itt a forumon), hogy en leszek az elso akitol hallod:
Az eletben semmi sincs ingyen!!! Es ha kapsz vmit azt illik megkoszonni, nem pedig fikazni!

Az hogy mikozben en (es meg egy paron itt a forumon) keresgeltem magamnak flottat es kozben gondoltam masokra is, hogy legalabb az utirany meg legyen, hogy legalabb legyen HOL kerdezhess, hogy legalabb tisztaba legyel azzal mennyi lehetoseg kozul tudsz valasztani.... es te ide johess es fikazzhass, mert elsore nem kaptal valaszt minden kerdesedre....

Koszonyjuk Emese :C

(#5726) OccsE válasza z67 (#5723) üzenetére


OccsE
aktív tag

az oreg motorosok rozoga viskoibol is eleg gyakran hallani segitokesz valaszokat.... csak nem mind1 hogy beorditanak hozzajuk es ha nem eppen tokeletes, mindenre kiterjedo a valasz akkor fikaznak vagy egy kicsit utanajarnak a dolgoknak es ha ezek utan vmi nem tiszta akkor esetelg ujra kerdeznek....

(#5727) z67 válasza kano (#5724) üzenetére


z67
őstag

Ha tudok segítek, de ha nem akarok / tudok, az esetben nem pazarolok külön energiát a kioktatasra. Kb. ennyi az elvem. Ha mindenki így tenne fele ennyi hozzászolas sem születne.

OccsE: ez is jogos.

[ Szerkesztve ]

(#5728) lamazonia


lamazonia
tag

Üdv.
Ez már volt? http://www.wman.hu/vallalati-szolgaltatasok/mobiltelefon-flotta
Tud valaki valamit róla?

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#5729) Zeki válasza lamazonia (#5728) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez pont olyan, mint a mindeningatlan céges flottája.
email címük van. a nevük, kukac gmail.com
magánszemélyeknek netto 12ft/perc hálón belül plusz vezetékes, és 22Ft kívűl.

(#5730) lamazonia válasza Zeki (#5729) üzenetére


lamazonia
tag

iroda@firstcom.hu, erre írtam nekik, még nem jött válasz.
tudom hogy nem egy állom tarifa, de nem drága maga az előfizú díj, és lebeszélhető.
nekem tetszik, örülnék ha összejönne.
ha összejön akkor majd közzé teszem a tapasztalataimat.

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#5731) evko válasza Zeki (#5713) üzenetére


evko
aktív tag

2 éves hűségidő... :(

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#5732) Dracula72 válasza lamazonia (#5728) üzenetére


Dracula72
senior tag

Működik, több haverom benne van.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#5733) szabi__memo válasza OccsE (#5725) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ettol meg nagykepuam a hozzaszolasod. Vagy nem ertetted a kerdest mert nincs tapasztalatod.
A forumtars megjegyzesei helytalloak

(#5734) OccsE válasza szabi__memo (#5733) üzenetére


OccsE
aktív tag

...ha TE mondod, akkor 100%, hogy így van!
Hálás köszönet érte! Hol voltál eddig?????

(#5735) Dave79 válasza Zeki (#5701) üzenetére


Dave79
tag

még egy flotta
http://www.kivosz.hu/mobilflotta-rolunk-104.html

(#5736) szabi__memo válasza OccsE (#5734) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Olyan forumokban ahol nem ez a stilus a meno

(#5737) crhis86 válasza Dave79 (#5735) üzenetére


crhis86
tag

Ez már nem hiszem, hogy érvényes, majdnem két éve volt utoljára frissítve. (A fórumon is utoljára 2011. márciusában írtak utoljára, szóval elég kihalt honlapnak tűnik.)

(#5738) Zeki válasza Dave79 (#5735) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez is a mindeningatlanos.
A percdíjak maradtak, legalábbis nekem tavaly tavaszi email van tőlük, mint "friss".
A belépő 5000 netto/2év.

(#5739) Dave79 válasza Zeki (#5738) üzenetére


Dave79
tag

itt legalább 3000/2év nettó csak :)

(#5740) Dave79 válasza Dave79 (#5739) üzenetére


Dave79
tag

A htfsz mobilflottához tudja valaki hogy lehet bejutni, vagy ugyan ilyet amibe be lehet jutni? :)

[ Szerkesztve ]

(#5741) OccsE válasza Dave79 (#5740) üzenetére


OccsE
aktív tag

ha partolo tagga valsz akkor van lehetoseg....

(#5742) OccsE válasza szabi__memo (#5736) üzenetére


OccsE
aktív tag

De jó hogy itt vagy!!!
Végre a mi forumunknak is meg lett a NAGY, MINDENT MEGMONDOJA!!!
Koszi a tobbiek neveben is, hogy a draga idodet ram/rank pazarlod es ezek utan majd te JOL megmondassz mindent es helyre rakod szedett vedett tarsasgunkat!!!

...esetleg tudsz a forum temajaban is hozzafuzni vmi ertelmeset???

(#5743) Dave79 válasza OccsE (#5741) üzenetére


Dave79
tag

ohh köszi :)

(#5744) szabi__memo válasza OccsE (#5742) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem a tarsasaggal volt baj, hanem veled. Ne haragudj rank hogy megprobaltunk a szerintunk kifogasolhato nem a forumba illo stilusodon javitani!
Lathatoan nem fog sikerulni, nem kell megkoszonni az idopazarlasunkat, de tenyleg az volt.

[ Szerkesztve ]

(#5745) OccsE válasza szabi__memo (#5744) üzenetére


OccsE
aktív tag

erdekes..... amig te/ti ide nem jottetek semmi baj nem volt senkivel es semmivel....talan ez is jelenthet vmit.....

(#5746) OccsE válasza evko (#5710) üzenetére


OccsE
aktív tag

evko: ha meg nem talaltal flottat, akkor az Egzinet lehet hogy jo lehet neked.
Nincs husegido alacsony az elofizetesi dij es a percdijak sem az eget verdesik!

(#5747) OccsE válasza Dave79 (#5743) üzenetére


OccsE
aktív tag

ha tudsz errol bovebbet (mennyi a partalasi tagsag, stb) akkor irj, mert en is csak olvastam vhol hogy milyen elonyokkel jar ha partolo tagga valsz....

(#5748) szabi__memo válasza OccsE (#5745) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Pl azt hogy nem koveted a forumot ha azt hiszed csak most jottem ide.Miota elindult kovetem, bar sokaig nem irtam be, de nem ez volt az elso.Egyebkent volt azert gond regebben is, csak biztos azt sem lattad. Tema lezarva.

[ Szerkesztve ]

(#5749) OccsE válasza szabi__memo (#5748) üzenetére


OccsE
aktív tag

...hatha meg regota itt vagy akkor talan megeljuk azt is, hogy erdemben is hozza fogsz szolni nem csak az ESZT osztod....

(#5750) Iomega válasza Zeki (#5588) üzenetére


Iomega
őstag

Ment pü.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.