Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) kano válasza OccsE (#5450) üzenetére


kano
nagyúr

- az előfizu díj 100%-a lebeszéhető (kivéve persze az adó részét);
- nem mp hanem perc alapú hivatalosan (és nem tudom elképzelni, hogy ha bemész ÜFSZ-ra akkor mp alapú lesz);
- bruttó árak vannak a Voda oldalán;

Elméletileg a megrendelésnél (a honlapon) van olyan is, hogy számhordozással lehet váltani, így valószínűleg be lehet lépni más díjcsomagból is.
Véleményem szerint lehet, hogy meg lehet kötni a szerződést csak flottakóddal, de valahol össze fogják futtatni a jogosultak ill. az előfizetéssel rendelkezők listáját (ha nem akkor pancserek).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5452) OccsE válasza kano (#5451) üzenetére


OccsE
aktív tag

akkor mar csak az a kerdes mennyibe kerul a net.... azt ugyanis nem lehet lebeszelni....

(#5453) kano válasza OccsE (#5452) üzenetére


kano
nagyúr

3 csomag van (ez is ott van) és mindegyik tartalmaz bizonyos mennyiségű adatforgalmat is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5454) OccsE válasza kano (#5453) üzenetére


OccsE
aktív tag

igen ez latszik... de az nem, hogy ezek mennyibe kerulnek. Mert azt ugye nem lehet lebeszelni....

(#5455) kano válasza OccsE (#5454) üzenetére


kano
nagyúr

Mondom, hogy ez benne van a csomagban, jár hozzá.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5456) OccsE válasza kano (#5455) üzenetére


OccsE
aktív tag

akkor hogy egyertelmu legyen:
pl. a teljes havidij: 1 760 Ft (ez tartalmazza a telefon adot?) teljesen lebeszelheto minden iranyba?
ez mibol derul ki?

(#5457) kano válasza OccsE (#5456) üzenetére


kano
nagyúr

Nem, mondtam, hogy a telefonadó (br. 490 Ft) nem beszélhető le ebből. A többi igen, minden irányban.

Abból derül ki, hogy felvettem a kapcsolatot az olcsomobilflotta kapcsolattartójával és ő olyan tájékoztatót küldött amibe ez részletezve van. De a lebeszélhetőség, ha jól emlékszem akkor a Voda oldalon is kint van.

Szerk.: Igen ott van ez mind a Voda oldalán is (Tarifatáblázat legalján, apró betűs rész).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#5458) lacibpgo válasza O.Lajos (#5437) üzenetére


lacibpgo
csendes tag

szia!

ha szépen megkérlek dobsz nekem is valamit?:)

Mol flottába szeretnék belépni.

egyéb segítségnek is nagyon örülnék, hogyan legegyszerűbb belépni a Mol flottába

2 kártyát szeretnék!!

előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!

[ Szerkesztve ]

(#5459) Dave79 válasza O.Lajos (#5436) üzenetére


Dave79
tag

Nekem is. :) Köszi

(#5460) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Na, mai napon megkaptam a régi flottám kiléptető papírjait, telenornál átírtam a nevemre a számokat, kb 20percen belül jött is az sms, hogy névátírás megtörtént, akkor már éppen vodánál álltam sorba.
Vodánál molos beléptető papírokkal megtörtént a szerződéskötés és a számhordozás, két év hűség aláírva, vettem két telefont is (két olcsó nokiát, partyfonnak tökéletes), kauciót tőlem nem kértek, szerződésen percalapúság szerepel.
Hordozásig kaptam két ideiglenes számot, ami "átváltozik" a saját számomra a hordozás megtörténtekor (december 1., remélem elsőre sikerül).

Régi flotta felé a teljes utolsó hónapot ki kell fizetni (számlazárás nálunk hónap 4-én volt, a molosnak hónap 13-án van, addig részarányos), a hordozásig pedig publikus csomagba rakott a telenor, és ha a hordozás sikeres az első hónapban, akkor csak részszámla lesz, ha az első hónap után történik (csak nem), akkor a teljes hónapot kell fizetni.
Remélem ezzel a telenor részszámla kérdést is tudtam vmennyire tisztázni. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5461) public73 válasza Zirowe (#5460) üzenetére


public73
aktív tag

honnan lehet MOL-os kártyát beszerezni? :F
ugye amivel el tudnád indítani a flottába lépést.... :U

(#5462) Edenyke

bocsesz, nem vettem észre! :R :B

[ Szerkesztve ]

(#5462) Zirowe válasza public73 (#5461) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Már írtam: olcsomobilflotta.hu

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5463) public73 válasza Zirowe (#5462) üzenetére


public73
aktív tag

beregisztráltam...
Te melyik tarifacsomagot választottad?
a II-ből valamelyiket?
nekem a II-ből a második szimpi a kevés havidíj miatt...
utánna mi a teendő?
el kell küldenem a személyes adataimat és várni, hogy igazolást küldjenek?
én is a Vodánál szeretném személyesen intézni...

ja és fontos lenne, hogy ne legyen kaukció sem!

[ Szerkesztve ]

(#5464) Zirowe válasza public73 (#5463) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Amik fent vannak, azok mp alapúak és T-sek, a molt külön kell kérni.

Amúgy a díjak fent vannak a voda honlapján is, fentebb linkelték.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5465) public73 válasza Zirowe (#5464) üzenetére


public73
aktív tag

tudom a díjjakat, ma voltam bent a Vodánál, de igazolás és kártya nélkül nem foglalkoztak velem.
e-mail-ben kell kérni a MOL-os csomagot, mert választani a honlapon nem lehet!

(#5466) Zirowe válasza public73 (#5465) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nézd, ugyanarról beszélünk és minden le lett már írva.

Olvasd végig még egyszer és értelmezd.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5467) pepevfr válasza public73 (#5461) üzenetére


pepevfr
csendes tag

www.olcsomobilflotta.hu

(#5472) hubel.attila válasza O.Lajos (#5471) üzenetére


hubel.attila
csendes tag

ez a MOL-os dolog engem és érdekelne. megtisztelnél egy pü-vel légyszíves..
Köszi

(#5473) Zeki válasza O.Lajos (#5471) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én is kérek egy PÜ-t, anyámat érdekli a flotta.

(#5474) zoli62


zoli62
addikt

Idealflotta is jó feltételekkel van. [link]

[ Szerkesztve ]

(#5477) OccsE válasza zoli62 (#5474) üzenetére


OccsE
aktív tag

mailen fogjak kuldeni a percdijakat?

(#5478) zoli62 válasza OccsE (#5477) üzenetére


zoli62
addikt

Igen.

(#5479) KTU válasza zoli62 (#5474) üzenetére


KTU
addikt

ezen besírtam :DDD :DDD

"GARANCIÁBAN EGYEDÜLÁLLÓAK VAGYUNK!

Készülék rendelés esetén 3 hónap szervizgaranciát és 3 napos cseregaranciát biztosítunk"

tényleg egyedülállóak,
neten vásárlásnál 8 munkanap a csere, és nem csak problémával küldheted vissza, hanem csak úgy, pl. nem tetszik.
még akkor is ha használt :U

"3 hónap szervizgarancia" :C :C

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#5480) RaPiDsHaRe válasza O.Lajos (#5476) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Én is kérhetnék, egy tájékoztatást?

(#5481) O.Lajos


O.Lajos
tag

mindenkinek ment a pü.
aki ezentúl kéri, menni fog, nem offolom tele a topicot, de direktbe is küldheti a pü-t. :)

(#5482) Dave79 válasza Zirowe (#5462) üzenetére


Dave79
tag

Ez nem a MOL flotta!

(#5483) OccsE válasza zoli62 (#5478) üzenetére


OccsE
aktív tag

nekem azota sem kuldtek semmit :(
kuldenel pu-ben infokat?

koszi

(#5484) Zirowe válasza Dave79 (#5482) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Biztos jobban tudod. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5485) zoli62 válasza OccsE (#5483) üzenetére


zoli62
addikt

Regisztrálj az oldalon.

(#5486) Dave79 válasza Zirowe (#5484) üzenetére


Dave79
tag

Igazad van MOL-nál ( vodafone oldala ) a legolcsóbb 1760 bruttó olcsomobilfollta.hu-nak pedig 1650+762 teljesen ugyan az a tarifa csomag csak Én még másképp tanultam a matekot. Egyik perc alapú másik meg másodperc alapú.

[ Szerkesztve ]

(#5487) Zirowe válasza Dave79 (#5486) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Okoskodás helyett olvasnád el a többi hsz-emet.

Igaz a régi mondás: ha csöndbe maradtál volna...

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5488) Dave79 válasza Zirowe (#5487) üzenetére


Dave79
tag

Na most egy kicsit összezavarodtam: rákerestem vodás flottákra, és kiderült, hogy ahová váltani fogok az olcsomobilflottán keresztül, az alapvetően a mol flotta (légy elérhető és használd okosan csomag).

Te írtad ezt. Olcsómobil flotta oldalán nincs ilyen, Szövegértésből is rossz vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#5489) crhis86 válasza Dave79 (#5488) üzenetére


crhis86
tag

Írj az olcsomobilflotta oldalán található mail címre, mert a honlapra nincs kiírva a mol-os.

(#5490) Dave79 válasza crhis86 (#5489) üzenetére


Dave79
tag

Köszönöm. :D

(#5491) Drakulati


Drakulati
csendes tag

:)
Ahogy már többször is jeleztem, olyanoknak lett kitalálva a flottánk, akik viszonylag sokat beszélnek. Ezért tisztelettel kérem, hogy azok érdeklődjenek, akik legalább 5-6 ezer forintot beszélnek egy hónapban. Tájékoztatást akkor tudok küldeni, ha email címet is küldtök, amire mehet az ismertető.

Szép estét mindenkinek!

(#5492) OccsE válasza zoli62 (#5485) üzenetére


OccsE
aktív tag

termeszetesen regisztraltam... azert is kerdeztem, hogy hogyan tovabb...
jott egy mail... csak elfelejtettek bele csatolni a kert infot ;)

(#5493) ittakary


ittakary
nagyúr

Sziasztok!

Itt a második elég vonzónak tűnik. Van bármi buktatója ezeknek a flottába lépéseknek? Például nem is tudom nyakambavarrnak egyszercsak egy szép számlát?
Vagy tényleg olyan szép a történet mint amilyennek kinéz, azaz:

- nincs hűség
- másodperc alapú
- olcsó mintazállat

Magyarul 12 belső 16 külső percdíjjal számolva ez az 1600 FTos előfizetés egyből kb 2 óra beszélgetésre ad lehetőséget? :Y
Plusz 1GB net 2k-ért is elég jó (alapból 500MB van ennyiért azt hiszem)

Most terveztem LIKE díjcsomagra váltást, de egyik ismerős figyelmeztetett erre a flotta lehetőségre, és amikor ezt előadtam édesapámnak ő eléggé megijedt ettől az egész flotta-dologtól. Azzal indokolt, hogy nem tudna ügyeket intézni bent magától, meg hogy kijön valami horrorszámla stb... Van bármi ilyesmiről félnivaló?

[ Szerkesztve ]

(#5494) OccsE


OccsE
aktív tag

ha vki catlakozik az olcsomobilflottahoz scannelhetne egy belepes engedelyezo nyilatkozatot....

(#5495) Zirowe válasza Dave79 (#5488) üzenetére


Zirowe
nagyúr

[link]
[link]
[link]

Szövegértés egyes, kötözködés jeles.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5496) Zirowe válasza OccsE (#5494) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha fizetsz nekik, kapsz te is. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5497) OccsE válasza Zirowe (#5496) üzenetére


OccsE
aktív tag

ezert (is) nagyon jo az internet, mert a sokszor penzbe kerulo dolgok...
konnyen INGYENESSE valhatnak ;)

(#5498) Zirowe válasza OccsE (#5497) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sok sikert hozzá! ;]

Amúgy te most milyen flottában vagy?
Vagy még mindig csak keresel?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5499) Dave79 válasza Zirowe (#5495) üzenetére


Dave79
tag

Te se vagy képes elolvasni és értelmezni amit neked írnak, én csak azt az x ezer hozzászólást nem olvastam végig de neked még az is nehezedre esik amit neked írnak közvetlen. Szövegértés osztályozhatatlan. Ha elsőre nem beszólsz lehet, hogy....

[ Szerkesztve ]

(#5500) Zirowe válasza Dave79 (#5499) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Miután kategorikusan kijelentetted többször is, hogy ez nem az meg nincs igazam, meg te tudsz matekozni (kár, hogy olvasni, keresni és értelmezni nem), akkor feltételezem, hogy ezen állításaid alátámasztására legalább utánaolvastál.
De nem, az túl nagy luxus.

Elsőre nem szólok be?
Akkor kezdjük azzal, hogy ha egyáltalán nem írsz nekem, meg játszod a nagyokost.

De annyira nem tudsz érdekelni, és offolni se szeretnék itt tovább feleslegesen, szóval gondolj amit akarsz.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.