Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49051) bul07 válasza oszy (#49048) üzenetére


bul07
nagyúr

Valamilyen önkormányzatos flotta hozzáférés nincs esetleg

Korlátlan hívás, sms + 2GB net, és ezért ~2800Ft, ez a helyi zárt önkormányzatos amibe én is vagyok
És van ettől még jobb önkormányzatos flotta is ahogy hallottam

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#49052) 7Heads Drago válasza tibor23 (#49046) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A feltételeket elnézve ide se egyszerű bejutni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#49053) 7Heads Drago válasza Fifi (#49045) üzenetére


7Heads Drago
veterán

5700-ért van 25 gb neted meg korlátlan hívásod.
Nekem 4600-ért van 10 gb net és korlátlan hívás a választható csomagban. [link]
Nekem már a 10 gb is sok. Max 6-7 kell.
És a tetejében nincs ez a feltétel rendszer se hozzá. 1 év hűség aláírása az össz feltétel, na meg hogy csak hozott szám esetén lehet ezt választani.
Korlátlan net csomag is csak itt van ennyiért: 5250
A telekomos ügyintézés pedig sehol sincs ehhez képest. Remélem később sem kell csalódnom.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#49054) tibor23 válasza sifarr (#49047) üzenetére


tibor23
senior tag

Lehet, hogy ez a statisztika, de a gyakorlat nem ezt mutatja maradjunk annyiban. Akikkel én beszélek, ott kb. ennyi az arány, főleg a 30-asoknál, és lehet, hogy tegnap még T-s volt ma már vodás.

(#49055) oszy válasza 7Heads Drago (#49053) üzenetére


oszy
veterán

Most nézegettem ezt a flottát, elég jónak tűnik, csak a bizalom még nincs meg. Szinte semmit nem lehet megtudni róla a tarifacsomagokon kívül. :) Én is vinnék (20-as) telefonszámot.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#49056) csako válasza oszy (#49055) üzenetére


csako
veterán

Keress rá a topikban az EQ, EuroQuattro, Credit Prime, Kedvező üzleti flotta szavakra és máris sok tapasztalatot és egyebet fogsz olvasni velük kapcsolatban.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#49057) Fifi válasza 7Heads Drago (#49053) üzenetére


Fifi
őstag

Szerintem kicsit ferdítesz, mert nem azonos csomagokat hasonlítasz össze, hanem olyat, ami a TE igényedhez közelebb áll. Ha TE beéred kevesebb nettel, attól még nem lesz olcsóbb a csomag, ugyanúgy kifizeted a 10GB-ot, így azonos adatmennyiséget tartalmazó csomagokat illene összevetni.

Katolikus korlátlan 25/3GB és 60 db SMS: 5.694,-Ft
KÜF (EQ, Credit Prime 2015 Kft.) korlátlan 24/24GB és 0 db SMS: 6.204,-Ft + a havi díjra elosztott belépés

Persze nézőpont kérdése, hogy kinek ér többet az SMS, kinek a belföldi adat, kinek az EU roaming adat stb. stb.

Én is a Kedvező Üzleti flottánál vagyok már lassan fél évtizede, nem kell bemutatni őket. ;)

oszy: Nem kell nagyon bizalom, ha kifizetted a belépést - mert az 1 év hűség mellett az is van SIM-enként - és megkaptad az engedélyt, utána a Telenorral szerződsz, ők állítják ki a számlát és nekik is fizetsz. Szóval mindent a Telenorral tudsz intézni, de ha úgy gondolod a flotta ügyintézését is választhatod, csak szerintem felesleges.
A teljes igazsághoz még azt is el kell mondani, hogy ezek a havidíjak csak akkor érvényesek, ha elektronikus számlát kérsz és nem csekken fizetsz.
Drago által linkelt oldalon túl van egy nem hivatalos weboldal is: https://9forint.webnode.hu/
Illetve a facebookon itt leled őket.

[ Szerkesztve ]

(#49058) INGJOKE válasza Fifi (#49057) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az Eq-nál lehet csekken fizetni? Muter miatt kérdem...

(#49059) 4Grider válasza INGJOKE (#49058) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mivel a Telenor küldi a szokásos csekkes számlát...

(#49060) INGJOKE válasza 4Grider (#49059) üzenetére


INGJOKE
veterán

De feláras?

(#49061) 4Grider válasza INGJOKE (#49060) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az iCsekk-el befizetve nem az, tehát jó eséllyel a postán befizetve sem lesz az. Tanítsd meg az iCsekk használatára, sokkal kényelmesebb és egészségesebb, mint Postára mászkálni...

(#49062) INGJOKE válasza 4Grider (#49061) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nyugdíjas és nincsen semmilyen bankszámlája/bankkártyája. A mostani vodás előfizetése is +500 huf a csekk miatt.

(#49063) Fifi válasza INGJOKE (#49058) üzenetére


Fifi
őstag

Lehet, hívd fel a Telenor ügyfélszolgálatát és megmondják, hogy mennyi az annyi.

Én nem élek vele, de a saját névre történő átírás után egyik kollégám nálam érdeklődött, hogy miért számoltak fel neki plusz díjakat ahhoz képest, amikor még csak számlafizető volt és a Cedit Prime volt az előfizető. Akkor rákérdeztem, de elfelejtettem már a díját. Ami meglepett, hogy nem számlánként, hanem a számlán szereplő telefonszámonként számolták fel.

(#49064) 4Grider válasza INGJOKE (#49062) üzenetére


4Grider
nagyúr

A flottakezelőtől azt kell megkérdezned, hogy kötelező-e az e-Komfort csomag igénybevétele az előfizetéshez. Ha igen, akkor 300 és 1000 Ft közötti felára van a nem elektronikus/nem Telenor boltban történő befizetésnek.

(#49065) kedvezouf válasza INGJOKE (#49058) üzenetére


kedvezouf
junior tag

Online fizetés esetén is lehet fizetni pl Telenorban
Ez a legjobb ingyenes
csekket már nem érdemes kérni

(#49066) Thusor válasza kedvezouf (#49065) üzenetére


Thusor
őstag

Az lehet hogy nem érdemes, de annak akinek nincs bankszámlája, se bankkártyája, az máshogy nem tud fizetni csak kp-ban. Az meg online nem működik. A fenti esetben pont ez a helyzet van.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#49067) BSOD válasza INGJOKE (#49062) üzenetére


BSOD
senior tag

Fizesd neki te online. Ha szigorú elszámolásban vagytok, akkor odaadja neked kp-ban, adott estben ennyivel kevesebb lehet a kp. felvételed.

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#49068) kedvezouf


kedvezouf
junior tag

Ezért is írtam , hogy online megkapja és Telenorban befizeti Kp-ban

(#49069) oszy válasza Fifi (#49057) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm! Ez korrekt.
Gondolkodtam a napokban, de nem tudom mit csináljak. Nem szokott sok lenni a havi telefonszámlám. A dpi-nél most az a gondom, hogy ha előfizetek az új csomagra, akkor megint alá kell írnom 2 évet, viszont akkor közben (ha akarok), akkor telefont már nem vehetek.
Amit írtál (kü flotta), ott pedig van a belépési díj.

Dilemma... :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#49070) k.k.k


k.k.k
újonc

Sziasztok!

IQPro Kft-vel kinek mi a tapasztlata?
Nekem van egy számom amit elhoznék tölük, de nem lehet elérni öket telefonon és vissza sem hívnak! Kicseng, kinyom, átirányít ezt játsszuk szinte napi szinten... Emailre nem több mint egy hónapja nem válaszolnak. Viber üzenetre május 6. óta várom a választ pedig ott ugye látom, hogy olvasták... Ez volt az üzenet amit akkor kaptam.

“A memo rajta van, de kontingenshűség lemozgatása után lehet csak sajnos elengedni. Logusztikus kollégánk intézi. Sajnos ennek költsége lesz.“

Jelentsen is ez bármit. Erre még a Telenornál sem tudtak válszt adni.
A Telenornál voltam bent többször ők nem látnak semmit a "memoba".
Nem tudom miként lehetne még elérni öket vagy mit tudnék még tenni? Web nincs Fb már nincs.

Válaszokat, tanácsokat, ötleteket előre is köszönöm.

Üdv,
K.

(#49071) w.miki


w.miki
veterán

MOL, vagy a Vám és pénzügyőr flottának mik a részletei?
Melyik szolgáltatónál vannak, hány perc, és mennyi net van benne?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#49072) MADcat válasza w.miki (#49071) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Van arcképesed nem? Ott a MÁV, sokkal jobb nem hinném, hogy lesz, főleg utcáról beesve.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#49073) w.miki válasza MADcat (#49049) üzenetére


w.miki
veterán

Vasutas csomagnak mik a pontos részletei? :B
Van arcképesem, de még nem voltam a Telekomnál, ha leírnád, mik a részletek, egyelőre nem is mennék be.
Vám és pénzügyőr flottáról azt hallottam, hogy korlátlan beszéd+net, 4500 Ft. Nem tudom, hogy ez igaz-e, azért kérdem.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#49074) oszy


oszy
veterán

Na én az ilyenek miatt nem "merem" ezt a dolgot választani. Idegesítene ha nem válaszolnának vagy nem lehetne őket elérni. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#49075) AtHoS válasza oszy (#49074) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Melyik dolgot? Mert nem mindegy, hogy flottakezelőhöz kerül a bevitt szám vagy marad saját neveden és a flottakezelőt semmilyen ügyben sem kell keresned csak a hálózat szolgáltatót álá Telenor (pl. EQ=KedvezőÜzletiFlotta)

Én DPI-ről váltottam EQ=KedvezőÜzletiFlotta=CreditPrime flottára (mikor bejöttek az új csomagok DPI-re negatívan érintett a korábbi 1...1,5 éves felhasználói szokásaimat alapul véve)
Ekkor kezdtem el nézelődni más irányban és náluk kötöttem ki (Voda flottás csomagjukból szerettem volna választani - ahol lakom ott valamivel jobb a Voda térerő - , de a Voda csomagok esetében flottakezelő nevére került volna a számom, így maradtam Telenoros csomagnál (igen 1 éves hűség vállalással, amit be mertem vállalni - mivel nem szokásom havonta ugrabugrálni, mint egyesek /akinek nem inge.../) és mivel nem szokásom ugrabugrálni havonta, így a belépési díj sem érintett különösebben....de persze ez már az én problémám :DDD

Tudom ajánlani neked a netfone-t, 4990-ért korlátlan hívás + 4GB net és akkor mégy és oda amikor/ahová csak akarsz...idézőjelesen, mert van amikor valami kauciófélét elkérnek, de ezt kutakodd ki a topikjában [link]

read-only mode on the forum

(#49076) Fifi válasza w.miki (#49073) üzenetére


Fifi
őstag

Te most komolyan nem tudsz az interneten keresni? :U

Igaz nem mai , de gondolom ha nem aktuális, ennél csak jobbak lehetnek a díjak:
MÁV dolgozói flotta és hozzá egy GYIK

És egy a Pályavasúti Dolgozók Szakszervezete TAGJAI részére.

Szívesen!

(#49077) MADcat válasza Fifi (#49076) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Korrekt. :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#49078) mickemoto


mickemoto
őstag

Eléggé megtévesztő a két hasonló néven futó de különböző flotta:
olcsomobilflották
illetve
olcsó mobilflotta (EQ)

Az elsőről tud valaki infót? Megbízható?

Létezik olyan flotta ahol nincs hűség és saját tulajdonomban van a szám?

Flottából való kilépésnél(számlakontroll) nekem nem kellett visszaküldenem a flottakezelő tulajdonában lévő adat sim-et mivel azt mondta a flottakezelő hogy a szerződés felmondással a sim kukázható :U
Másutt is ez a bevett szokás? :F

[ Szerkesztve ]

(#49079) w.miki válasza Fifi (#49076) üzenetére


w.miki
veterán

Köszi. MOL flottát is megtalálod?
Kerestem interneten, de hiába.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#49080) MADcat válasza w.miki (#49079) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Csak kíváncsiságból. Ha nem vagy MOL dolgozó, hogy szeretnél tag lenni?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#49081) 7Heads Drago válasza Fifi (#49057) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez is ferdítés. A 25/3 csomag neked egyenlő a 24/24-el? Arról nem is beszélve hogy meg tudsz-e felelni a feltétteleknek. Magyar Katolikus Püspöki Konferencia szolgálattevői igazolást nem hiszem hogy a sarkon osztogatnák. Itt nincs ugyanez. Több mint 10 vagyok t-com ügyfél. Most lett belőlük elegem. Ha tavasszal meg tudom oldani semmi se fog náluk maradni. Pedig magentás voltam 3 mobil számmal. Értelmes T-com flotta nem nagyon van.
Ha nekem nem kell a 25 gb net akkor drága az 5700. Na meg nagyon kevés embernek kell sztem 10 gb-nél több. Legalábbis a dolgozó embernek. :D

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#49082) 7Heads Drago válasza Fifi (#49076) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Na ez pl nem is rossz. 3500-ért 5 gb net és korlátlan hívás. Az igazolvány meg beszerezhető könnyen.
De pl ezt se láttam itt eddig a topikban. Pedig direkt kérdeztem. :))

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#49083) INGJOKE válasza Fifi (#49076) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ha van mávos ismerős akkor tud ilyet intézni nekünk? 3500 korlátlan+5gb net. Telekomos, van volte/vowifi? 5G? :DDD

(#49084) Fifi válasza INGJOKE (#49083) üzenetére


Fifi
őstag

Igen tud, de "okosban".
Azaz ő kapja a számlát Te meg fizeted neki a részedet és csak ő tud intézkedni, ha bármit változtatnál. Azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy max 5 előfizetése lehet ebben a flottában.

Fentiek alapján szerintem csak nagyon közeli ismerős jöhetne szóba.

(#49085) 7Heads Drago válasza Fifi (#49084) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én se néztem át rendesen. Sajnos ez esetben ez se játszik.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#49086) MADcat válasza 7Heads Drago (#49082) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Igazolvány könnyen? Ezt fejtsd már ki.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#49087) Fifi válasza MADcat (#49086) üzenetére


Fifi
őstag

Igazából nem akarod azt Te tudni. :DDD

(#49088) MADcat válasza Fifi (#49087) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Lehet. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#49089) w.miki válasza MADcat (#49080) üzenetére


w.miki
veterán

Egy haverom kérdezi a MOL flottát :B
MÁV flotta esetén, ha kötsz a Telekommal, az örökké tart, vagy ha nem sikerül a tanfolyam/MÁVos meló, akkor a flottából is ki kell lépni?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#49090) MADcat válasza w.miki (#49089) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hát nemtom. De ki ellenőrizné?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#49091) Fifi válasza w.miki (#49089) üzenetére


Fifi
őstag

"Egy haverom kérdezi a MOL flottát "

Akkor ő biztos MOL dolgozó, így a munkahelyén érdeklődjön.

"MÁV flotta esetén, ha kötsz a Telekommal, az örökké tart, vagy ha nem sikerül a tanfolyam/MÁVos meló, akkor a flottából is ki kell lépni?"

Mivel nem vagyunk MÁV dolgozók, ugyanannyit tudunk, mint Te.
Elolvassuk pl. a hozzászólásomban linkelt dokumentumokat és mivel szép magyar nyelven írták őket még nehézségbe sem ütközhet értelmezni őket.

Segítek pár sor idézésével, hogy ne kelljen az egészet elolvasnod:
"A kedvezményes családi mobilcsomag a MÁV-csoport és a Magyar Telekom előfizetői keretszerződésének hatálya, illetve a munkavállalónak a MÁV-csoport valamely tagvállalatával fennálló munkaviszonya alatt vehető igénybe. Amennyiben a Dolgozó munkaviszonya (jogosultsága) megszűnik és ezt 8 napon belül a szolgáltatónál bejelenti, a Telekom vállalja, hogy a kilépő díjcsomagját a választott publikus díjcsomagra módosítja. Amennyiben a Dolgozó e tárgyban nem rendelkezik, úgy a Telekom a díjcsomagot a mindenkori legalacsonyabb havidíjú publikus hang + net díjcsomag kombinációra váltja."

Tehát:
1. Ha becsületes vagy, akkor csak addig élhetsz vele, míg ott dolgozol
2. Arról nekünk nincs információnk, hogy a MÁV jelenti-e a Telekomnak a munkaviszony megszűnését vagy sem. Ezt a MÁV-nál tudnák megmondani.

(#49092) w.miki válasza Fifi (#49091) üzenetére


w.miki
veterán

csak az info kellett volna, nem akarok elmenni a Vodafone-tól, csak az ügyfélmegtartó csoporttal akartam alkudozni, pontos adatok alapján.
Végül nem kellettek az adatok, lezajlott az alku, bár egy kicsit elsiettem
Két variáció közül választhatok végül:
1490 Ft -100 perc beszéd, 2GB net
1990 Ft - 100? perc beszéd, 5GB net
Ha van itt helyben 1Ft-os telefon náluk, akkor ezt 2 év hűséggel

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#49093) Beniii06 válasza w.miki (#49092) üzenetére


Beniii06
őstag

vodafone irányban beszédben korlátlan mind a két csomag? Percdíj mennyi a 100 percen felül?

"Got any other secret weapons?"

(#49096) w.miki válasza Beniii06 (#49093) üzenetére


w.miki
veterán

nagyjából ez a helyzet, de én még nem léptem túl a 100 percet
+SMS-t, Pass-okat nem tudtam belealkudni :(
és elfelejtettem megkérdezni az 1990 Ft-os csomagban mi van bent

az 1490Ft-os a lentebb linkelt kisebb változata, amiben alapban csak 200MB internet van Pass-ok nélkül
erre kaphatok +2GB-ot

azt nem hiszem, hogy az adatmennyiség bővült volna, az 1990 Ft-osban a bónusszal együtt kaphatok 5GB-ot, gondolom akkor az alap maradt.
Pass-ok benne vannak-e még, azt sem tudom.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#49097) Fifi válasza Beniii06 (#49095) üzenetére


Fifi
őstag

Mivel ezek 2 évvel ezelőtti díjcsomagokról készült képek, gondolom azóta az adatmennyiség picit bővült.

(#49098) MADcat válasza Fifi (#49097) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Maradjon. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#49099) #70635776 válasza MADcat (#49098) üzenetére


#70635776
törölt tag

Szerintem meg ne maradjon....ez a meoe flottája, ami nem publikus.

[ Szerkesztve ]

(#49100) MADcat válasza #70635776 (#49099) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Jahogy ez egy flotta. Azt hittem valami ügyfélmegtartó csomagféle.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.