Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48701) Beniii06 válasza DrBubo77 (#48692) üzenetére


Beniii06
őstag

"Ezt nem lehet átváltani Aktívra, ugye?"

Szerintem nem, a Max és Plus azok hangalapú csomagok hűségnyilatkozat nélkül, az Aktív az adatcsomag 1 év hűségidővel és csak akkor elérhető ha van más digis vagy inviteles előfizetésed. Ezért is írtam offba.

"Ahhoz meg kell várni a nyitást, hogy Digi Pontról el tudjunk hozni egy SIM kártyát?"

Szerintem igen, de van digi topik is, ott jobban tudnak segíteni.

"Got any other secret weapons?"

(#48702) csacsi67 válasza meridaharcos (#48700) üzenetére


csacsi67
addikt

Iyen adatmennyiséghez nincs olyan flotta ami meg érné én ezt ajánlom.Nincs hüség nincs beugro rejtetett költségek. [link]

*

(#48703) totron válasza ecobit (#48697) üzenetére


totron
addikt

Te érzed majd, de én biztos nem felejtenék el szavazni egy másfelé irányuló választással a hűségidő lejártával. Nénikéjüket ijesztegessék. A végfelhasználó gördülékenységet tapasztaljon, ne átjárási bakikat.

(#48704) arnyekxxx válasza csacsi67 (#48702) üzenetére


arnyekxxx
veterán

azért a maraton 3990 Ft / 5 GB nem annyira jó ajánlat annak aki havonta elhasználja a 4-5 gigát, az annak jó aki hónapokat elvan ennyi adatmennyiséggel

(#48705) csacsi67 válasza arnyekxxx (#48704) üzenetére


csacsi67
addikt

Mindenki maga dönt akkor marad az IQ vagy EQ . Nekem 2 vezetékes van 2 vodás korlátlan csomag. Ami netezésre nem acélos 1 digi 50 aktiv 0 val egyenlő plusz 1 IQ korlátlan.

(#48706) Bferibörs válasza ecobit (#48697) üzenetére


Bferibörs
addikt

Konkrétan rákérdeztem,hogy lesz e valami kavar, pld. más csomagba tesznek ( ha jól emlékszem itt előfordult ilyen is), majd onnan kerülök a tényleges csomagba, azt mondta az ügyintéző,hogy nem. Már rendeződött e téren az átírás. Aztán az átírás másnapján a megosztóm valami s csomagba került 30 GB nettel. 3. Napra viszont rendben volt. Ami érdekes,hogy kaptam egy 395 Ft- os számlát, ezen a fő kártya 2 napos díja, a megosztó kártya 1 napos díja szerepel.😂

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48707) balaaa88


balaaa88
aktív tag

Megvolt az EQ/Credit Prime 2015 Kft. ---> Telenor átírás.
(1 fő kártya + 1 adatmegosztóm van.)
Telefonon kerestem őket, rögtön felvették.
Ügyintéző nagyon korrekt volt. Tudott a dologról, elmondott mindent.
1 év hűség és e-számla esetén marad a jelenlegi havidíj.
Ezután a Telenornál kell intézni mindent.
Elvileg nem lesz probléma a számlázásnál.
Meglátjuk.

(#48708) Beniii06 válasza balaaa88 (#48707) üzenetére


Beniii06
őstag

"Ezután a Telenornál kell intézni mindent."

Ha jól értem a nevedre került az előfizetés és az egyben azt is jelenti, hogy ha úgy döntenél, hozhatnál ki még adatkártyát vagy hang alapú előfizetést CP-s tarifákkal, illetve szabadon válthatsz a tarifák között közvetlenül a telenornál?

A hang alapú csomagoknál is lett 1 év hűség?

"Got any other secret weapons?"

(#48709) Madycsa


Madycsa
tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne azokhoz, akiknek lezajlott már az EQ - Telenor átírás.

A mytelenor oldalon újra kell regisztrálni. A kérdés az volna, hogy elég a meglévő, eddigi fiókba regisztrálni ismét a kártyát vagy törölni kell azt a fiókot és teljesen újat kell létrehozni?

(#48710) borix válasza Beniii06 (#48708) üzenetére


borix
őstag

Ezt, hogy gondolod?
Volt egy EQ flottához tartozó adatkártya, amit bevitt a Telenorhoz és ezután a Telenor közvetlenül kezeli az EQ ügyfél ügyeit, mert saját névre került.
Az EQ-t nem tudod ezzel még kikerülni új szolgáltatás esetén.
Módosítás jó kérdés az 1 év hűség miatt főleg lefelé. ;]

(#48711) Thusor válasza Beniii06 (#48708) üzenetére


Thusor
őstag

Új előfizetéshez továbbra is a flottakezelő írásos engedélye kell. Ez nem változott. Annyi csak az előny, hogy a neveden lévő EQ flottás előfizetésedet szabadon intézheted. Egy esetleges flotta bedőlés esetén se ugrott a telefonszámod.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#48712) Beniii06 válasza Thusor (#48711) üzenetére


Beniii06
őstag

Köszi, sajnos nem akkora az előny az átírás után, mint gondoltam. Adatkártya esetén mindegy ha elvész a szám, ez akkor lenne érdekes, ha hangalapú előfizetést is szeretnék és áthordoznám a számomat.

"Got any other secret weapons?"

(#48713) Bferibörs válasza Madycsa (#48709) üzenetére


Bferibörs
addikt

Lakossági fiókod van? Nekem automatikusan bele került a meglévő mellé. Üzletit, vagy minek hívják nem használtam.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48714) Madycsa válasza Bferibörs (#48713) üzenetére


Madycsa
tag

Üzleti volt. Így törölni kellett a fiókot és újra regisztrálni lakosságiként.

(#48715) aminat válasza Madycsa (#48714) üzenetére


aminat
tag

A jelszót hogy lehet megtudni?

(#48716) yanna


yanna
őstag

Üdv!
A héten nálam is megvolt az EQ adat és megosztó kártya átírása.
Gyorsan kaptam is 1-1 db. számlát mindkét kártyához 1-1 napi szolgáltatásról, 468 és 225 forintról.
Ez valami adminisztrációs díj? Mert ha nem, akkor a havi díj igen magasra jön ki. Esetleg korrigálják a következő számláva?

(#48717) mb702 válasza yanna (#48716) üzenetére


mb702
tag

A héten (03.16.) nekem is meg történt az EQ átírás 1 db kártyával. Most a számla forduló napom 18-adika lett. Erre a tört időszakra (03.16.-03-18.) kaptam is számlát pár száz forintról (576). A fent maradt időszakra (02.26.-03.15., amikor még az EQ volt a tulajdonos), pedig nem kaptam számlát. Kérdés, hogy fogom tudni majd ezt kifizetni? A my.telenor fiókot újra kellett regisztrálnom (régi, üzletit töröl és új, lakosságit létrehoz) és oda már nem férek hozzá.
1220 tud segíteni, vagy vmi más számon próbálkozzak ez ügyben?

(#48718) yanna válasza mb702 (#48717) üzenetére


yanna
őstag

Szerintem az EQ-s tört időszakot le lesz számlázva mint eddig. Engem jobban izgat, hogy nálam mi ez az 1 napra majd 700 forint. Ez több mint háromszorosa az eddigi napi díjnak.
Megvárok egy egész havi számlát, aztán valami majdcsak megvilágosodik.

(#48719) 4Grider válasza yanna (#48718) üzenetére


4Grider
nagyúr

Írták a többiek is, hogy átmeneti időszakra jellemzően nem sikerül nekik a kedvezményeket is rendesen paraméterezni. De jellemzően magukról jóváírják.
A Hipernet unlimited csomag ára kedvezmények nélkül nettó 12500 Ft. Ebből indulj ki.

(#48720) yanna válasza 4Grider (#48719) üzenetére


yanna
őstag

Köszi, kicsit megnyugtattál! A csomag árral tisztában vagyok, és így most utána számolva 28 nappal (gondolom a februárt vették alapul) osztva ki is jön a 468 Ft.

(#48721) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Keresem, hogy Angliában melyik lenne a legjobb szolgáltató. Szerintem ez lesz az. Nálunk is minél több szolgáltató kellene az ilyen jó árakhoz. Meg persze gondolom szabad verseny, telekom adó nélkül. Ráadásul ezek nem is flottás árak. Egyébként csak azért kell angol számot venni, mert étel rendelést csak arról fogadnak.

(#48722) csacsi67 válasza pinnacle (#48721) üzenetére


csacsi67
addikt

Ha hivni kell Lebara ha internet nem biztos hogy a Lebarát javasolnám. Annó amikor én kit voltom 2016 ban 1000 perc volt nemzetközi bárhová valamint belföldre korlátlan 15 fontért 1 honapra . Lebarását ha nem hosszabitál akkor és hivhatad meg smst is küldhetdél nekik ha o cent volt a kártyádon. Internetre már nem emlékszem mennyi volt benne de nem volt acélos a net.Nálunk 100 jobb volt. Ugy látom már a Layca meg is szünt. A lebera a vodafone al vállalata. De kérdezd rá .

[ Szerkesztve ]

(#48723) csacsi67 válasza pinnacle (#48721) üzenetére


csacsi67
addikt

Kérdezz rá itt [link]

(#48724) pinnacle válasza csacsi67 (#48722) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Internet nem kell, arra van EQ flotta, csak ételrendelés miatt kell angol szám. Erre nem is gondoltam, de lehet mindenhol a világon csak helyi számról fogadnak el rendelést.

[ Szerkesztve ]

(#48725) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok,

Szeretnék egy kis segítséget kérni a következő dologban, mert sajnos a Telenornál nincs lehetőség arra amit szeretnék.
Hiper XXL (korlátlan minden) csomagra szerettem volna tesómnak váltani, majd igényelni akartam egy adatmegosztó simet hogy routerbe vagy laptopba dugva lehessen netezni ugye a saját előfizujáról. De sajnos erre nincs lehetőség náluk.
Amiért írok ide az a következő dolog lenne.

Szerintetek van olyan lehetőség bármelyik flottánál hogy igényeljek egy sim kártyát amin korlátlan net van, és azt tudjam használni akár egy kis usb stick-be így netet adni egy laptopnak, vagy mondjuk beledugni egy 4g-s routerba és arról netezni olyan helyen ahol mondjuk nincs vezetékes internet lehetőség?

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#48726) Beniii06 válasza jozsi252 (#48725) üzenetére


Beniii06
őstag

Telenornál tudtommal megszűnt a lehetőség, hogy korlátlan net mellé kérj adatmegosztót is. Nézd meg eggyel kisebb csomagban aminél van adatkorlát, de elég, ahhoz már tudnod kellene adatmegosztót igényelni. Van külön korlátlan adatsim is, IQPro-t nem tudod, de CP (EQ)-nál biztosan van.

"Got any other secret weapons?"

(#48727) tomtbo


tomtbo
csendes tag

Sziasztok!
EQ belépéskor a feltöltőkártyán levő összeget jóváírják vagy érdemesebb inkább elkölteni előtte? :)

(#48728) aminat válasza tomtbo (#48727) üzenetére


aminat
tag

Jóváírják.

(#48729) tomtbo válasza aminat (#48728) üzenetére


tomtbo
csendes tag

Köszi!

(#48730) Toninho13


Toninho13
aktív tag

EQ (CP) számot ha átvittem a Telenorhoz, akkor hogyan tudok tarifát cserélni? Illetve milyen néven lehet hivatkozni a normál/korlátlan beszéd csomagra, hogy a mezei Telenoros ügyintéző is megértse? Valamont, ha csak netet akarok változtatni, akkor
Hypernet Start/active/medium/heavy/pro unlimeted opciókból tudok választani?

(#48731) zombei válasza jozsi252 (#48725) üzenetére


zombei
aktív tag

EQ, IQ adat kártya. Ha nem folyamatos letöltés menne, hanem csak rövid kisebb fájlok, és netezés, akkor akár egy telefonba is rakhatod, és arról osztod. (Ha huzamosabban menne, akkor nyilván a teló akksija viszonylag hamar degradálódna, de időszakos használatra teljesen megfelelő.)

(#48732) mb702 válasza Toninho13 (#48730) üzenetére


mb702
tag

[Ez] engem is érdekelne. Ha vki tudja a választ, ne tartsa magában.

(#48733) borix válasza mb702 (#48732) üzenetére


borix
őstag

Miért itt kérditek,ezeket nem szerződéskötéskor kellett volna tisztázni?
Előzőleg a flotta szerint lehet majd le és fel is módosítani. Most hűség után a telenor ha azt mondja, hogy csak fel lehet, akkor hiába mégy szerintem a EQ-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#48734) mb702 válasza borix (#48733) üzenetére


mb702
tag

A 1220-al nem igazán lehet zöldágra vergődni :(
EQ (CP) az átírás után már joggal mondhatja, mindent a Telenornál kell intézni.
Az átírás nálam kitöltött űrlap és feltöltött dokumentum után történt meg, nem volt személyes/telefonos megkeresés. Csak már az SMS/e-mail jött, az átírás megtörténtéről. Pedig lett volna kérdésem bőven. Ha nem akarok változtatni semmit, akkor jó, de ha bármit változtatni szeretnék, akkor kevés az infó.

[ Szerkesztve ]

(#48735) Toninho13 válasza borix (#48733) üzenetére


Toninho13
aktív tag

A flottakezelő azt mondta a Telenorral lehet intézni mindent, ők így kiszálltak a képből. Nekem telefonos átírásom volt, ott azt az ígéretet kaptam, hogy kapok kontaktot, akin keresztül mindent is lehet intézni. Nyilván nem kaptam semmit... Nejem átírásánál meg papír alapon adtuk le az adatokat, így nem is volt hívás. Haverom normál csomagból akart korlátlanra váltani, a Telenornál néztek rá bután, hogy az egyedi díjcsomagokat ők nem látják. Épp ezekért kérdeztem, hogy ha valakinek van infója ezekkel kapcsolatban, akkor ne tartsa magában (a fórum célja véleményem szerint az információcsere, nem a tagok oltogatása).

(#48736) borix válasza Toninho13 (#48735) üzenetére


borix
őstag

Információ csere?
Hónapok óta csak az EQ nyavalygással van tele a fórum.
EQ facebook csoportba már nem mentek gondolom, mert onnét elhajtanak a telenorra hivatkozva.
Kellene már lassan egy külön topik erre a flottára, különben egész évben csak a nyavalygás fog itt menni.

(#48737) papi77 válasza borix (#48736) üzenetére


papi77
addikt

Akkor minden flottára kellene egy külön topik! :)

Az első: NOKIA 1611

(#48738) borix válasza papi77 (#48737) üzenetére


borix
őstag

Szerinted?
Mondj még pár ilyen problémásat!
Most még pár hónapig el lesznek az átírási problémákkal, utána meg majd jönnek a csomagon belüli váltásiak.
Az EQ mindekőzben széttárt karokkal, uraim a telenorhoz fáradjatok és hajtja el őket!
A telenor meg magyaráz össze vissza terel hadovál. ;]

[ Szerkesztve ]

(#48739) Toninho13 válasza borix (#48738) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Ez a része teljesen igaz. Szerintem a kelleténél több nyűg van az átírásos történettel. Nekem szimpatikusabb volt ameddig a flottakezelőn keresztül ment a történet. Írtam egy mailt, utána rendben volt a csomag váltása. Nem kellett activityznem személyesen/1220-on.

(#48740) Fifi válasza Toninho13 (#48739) üzenetére


Fifi
őstag

Én soha nem az ingyenes 1220-t, hanem a +36 20 200 0000-t hívom normál hívásdíjjal.
Nem kell menükben kalandozni, egyből ügyintéző veszi fel. Nem tudom, hogy más ügyfélszolgálatosokat kapcsolnak-e ott, de eddig nem volt gond a hozzáértésükkel.
Ügyfélszintű jelszavam bepötyögve minden előfizetésem ügyét flottul intézem.
Egy próbát megérhet. :U

Ps.. Igaz díjcsomagot még nem próbáltam váltani rajtuk keresztül sem.

(#48741) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Az lehetseges szerintetek, hogy egesz pontosan a Vodafonennal flottán keresztul vett A52 5G-hez nem jár a Buds+?

Samsung Galaxy A55 5G

(#48742) 4Grider válasza DrDobos (#48741) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igen, lehetséges, mert mint írtam a másik topikban, a szolgáltatók más kondíciókkal veszik a telefonokat, mint a standard értékesítési csatornák.

(#48743) Drughi


Drughi
addikt

Sziasztok!

DPI flottásokhoz szólnék leginkább:
- ha veszek egy telenoros sim kártyát (feltöltőset) akkor azt rögtön be tudom magammal vinni a flottába, vagy a nevemen kell lennie a sim-nek már X ideje?

Mintha valami 6 hónapos időszak rémlene...

(#48744) mb702 válasza Drughi (#48743) üzenetére


mb702
tag

Szerintem mehet egyből. Nekem legalábbis ment: a frissen vett "jó számos" feltöltős ment be EQ (CP) flottába tavaly.

(#48745) nimmrody


nimmrody
tag

Sziasztok!

Kb 2 hete irtam, hogy megszivattak a 1220-on atiras utan. (EQ)
Szerettem volna kerni a segitseguket a my telenor fiokhoz hozzaadni a flottas szamokat.
Irtam ide ugye akkor, hogy az epp ugyeletes ugyfeles kozolte nekem 13125 Ft a havi dijam nem erti mit reklamalok... Ekkor jeleztem neki elnek egy kivizsgalasi lehetoseggel mert nekem a flottaban bizony nem ennyi volt az arszabas.. Nem is ertette milyen flottarol van szo o nem lat semmi ilyet.....

Ma jott meg a valasz:

Köszönjük, hogy átírással kapcsolatos bejelentésével hozzánk fordult. Válaszunkat az alábbiakban küldjük meg.

"..A +3620/xxxxxxx-as és a +3620/xxxxxxx-es számú előfizetések 2021. március 9-én kerültek átírásra az Ön nevére. A +3620/xxxxxxx-as korlátlan dolgozói Hipernet tarifacsomag került beállításra, melynek eredeti havidíja bruttó 13.125 Ft, azonban a 11 havi hűségidőért cserébe 60% havidíj kedvezményt biztosítunk. Így a tarifacsomag kedvezménnyel csökkentette havidíja bruttó 5.250 Ft, melyhez az adatmegosztó tarifacsomag díja bruttó 570 Ft.

A tarifacsomagok esetében mindig az eredeti, teljes havidíj kerül feltüntetésre, a havidíj kedvezmény a számla utolsó sorában kerül levonásra.

Reméljük sikerült eloszlatni a félreértést és kérdéseivel a jövőben is forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz írásban a honlapunkon elérhető elektronikus űrlapok segítségével vagy telefonon a 1220-as Telenor hálózatán belül, belföldről díjmentesen hívható számunkon. Ügyfélszolgálatunk minden csatornája készséggel áll az Ön rendelkezésére.."

Szoval a tobbieknek uzenem akiknek hasonloan voltak ketsegeik no para. Irasos formaban jeleztek, a dijazas marad a regi. Igy ok.

Kellemes hetveget!

[ Szerkesztve ]

(#48746) Madycsa válasza nimmrody (#48745) üzenetére


Madycsa
tag

A hűségidőért cserébe a 60% kedvezmény? Felmerül bennem a kérdés, mi lesz a hűség lejárta után?

(#48747) nimmrody válasza Madycsa (#48746) üzenetére


nimmrody
tag

Az egy jo kerdes igen. Remeljuk nem emelik meg. Ha viszont igen, ott mar egyeb buntik kotber stb nelkul lemondhatonak kellene lennie.

(#48748) #70635776 válasza Madycsa (#48746) üzenetére


#70635776
törölt tag

A hűség 11 hónapra szól....
A törvény szerint csak 12 hónapos hűség esetén köteles s szolgáltató a hűség lejárta után is hasonló áron szolgáltatni.
Szóval számomra egyértelmű az irány...Véleményem szerint, legjobb esetben a jelenlegi korlátlan csomagokra kitalálnak egy 5000Huf/100GB csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#48749) Bferibörs válasza #70635776 (#48748) üzenetére


Bferibörs
addikt

nekem 12 hónapot mondtak telefonban amikor átírattam.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48750) yanna válasza Bferibörs (#48749) üzenetére


yanna
őstag

:K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.