Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48901) kedvezouf válasza mexel (#48900) üzenetére


kedvezouf
junior tag

Szia nem én voltam hanem valamelyik kollegám lehetett ! De érthető , mert ide akár hányszor regisztráltunk a múltban mindig tiltás lett a vége ! Gondolom segítő szándékkal így próbált segíteni a kérdésre ! Szólok neki hétfőn , hogy törölje

(#48902) mexel válasza kedvezouf (#48901) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm.

(#48903) zombei válasza kedvezouf (#48901) üzenetére


zombei
aktív tag

Nyílván ha ebből csak a szöveg része nick név és egyébb adatok mellőzésével kerülne ki, azzal nem lenne baja senkinek sem. (+ az itt leírt egyéb lehetőségeket is meglehetne említeni konkrét összegekkel, és időtartamokkal egy fb posztban)

(#48904) Predator2 válasza Predator2 (#48879) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

Erre valaki? :F

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#48905) petir válasza Predator2 (#48879) üzenetére


petir
senior tag

Én egy EQ csomagot kihoznék ahogy írtad adatmegosztóval.
Sőt jobbat mondok Apukának raknek rá egy reengert és lenne egy VOIP száma - mondjuk ez más topic
Ket csomag ~5700 És 6800 HUF adatmegosztóval korlátlan beszéddel Mama kibeszélheti a jövő hetet is :) net 13 És 24 giga ...
/ jaaa ha nyugdíjas a szerződés kötője talán van valami kedvezmény /

B verzió
Ha tudsz kihozol két DIGI SIM-et ez árában töredéke a kérdés mennyit mozognak a szülők és hogy az adott helyen ahol mozognak kék e a digi térkép.

[ Szerkesztve ]

(#48906) 4Grider válasza petir (#48905) üzenetére


4Grider
nagyúr

A verzió esetén 1 év hűség van.
Hogy megy most (hogy dolgozói flotta van) az EQ-ba a Telenoros saját számok bevitele?

(#48907) AtHoS válasza 4Grider (#48906) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Átrakod feltöltősbe (ha éppen nem az), majd másnap mehet a Flottába hordozás...legalábbis nálam így ment tavaly novemberben

read-only mode on the forum

(#48908) abcd1234567


abcd1234567
újonc

Sziasztok! Most kaptam EQ flottaigazolást, viszont van rajta egy ilyen mondat: "Az Előfizető tudomásul veszi, hogy legfeljebb 5 darab számlás hangalapú előfizetést és 5 darab számlás mobil internet előfizetést vehet igénybe, melyek közül - más flottából (Telenornál nyilvántartott eltérő cégcsoportkóddal azonosított eltérő flottából történő átírás tiltott) történő átmigrálás esetét kivéve - egy előfizetés sem lehet meglévő Telenor előfizetés (sem számlás, sem kártyás előfizetés)." Na most, nekem ott azt mondták, hogy a jelenlegi havidíjas előfizetésemet tegyem át kártyásra, Telenoros simán jó, viszont ez ellentmondásos ezzel a "sem kártyás" dologgal :F Nem fognak a Telenorban szúrós szemmel nézni, vagy nem lehet olyan, hogy pár hónap múlva, ha elkezdenek a Telenorban átnyálazni valamit, én/ők ők is meg én is megütjük a bokánkat?

(#48909) petir válasza 4Grider (#48906) üzenetére


petir
senior tag

Átrakod feltöltősbe a számot , Petiék adnak papírt , kinyomtatod , bebattyogsz telenorba az engedéllyel és már flottás is vagy !

Pár nap átfutás van!

Jaaa közben más válaszolt

[ Szerkesztve ]

(#48910) AtHoS válasza abcd1234567 (#48908) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Sajnos az idézett rész értelmezésügyileg eléggé problémás. A "- más flottából (Telenornál nyilvántartott eltérő cégcsoportkóddal azonosított eltérő flottából történő átírás tiltott) történő átmigrálás esetét kivéve -" megjegyzés rész kivételével semmi sem utal arra, hogy ez a szövegrész létező telefonszám áthozatalára vonatkozik. Ha ezt a részt kihagyod a mondatból, teljesen értelmetlen lesz az értelmezése.

Szerintem ez jogilag nem igazán áll meg a lábán :DDD

Én is Telenor kártyásat vittem be, nem problémáztak ezen a Telenornál a Flottába lépéskor.

Azon viszont lehet kombinálni, hogy mit is akartak/szerettek volna abban a mondatban fixálni

read-only mode on the forum

(#48911) abcd1234567 válasza AtHoS (#48910) üzenetére


abcd1234567
újonc

Azt én is néztem, hogy ha már flottás volt egy szám, és Telenoros, akkor egymással ellentmondó rész van. :D Szerintem ez valami összeollózott szöveg, és nem gondolkodott emberünk (a Telenornál), amikor berakta.

(#48912) aminat


aminat
tag

Már a nevemen van az EQ-s flottás szám. Ekkor, hogy megy a telefonvásárlás? A flottától kell engedélyt kérni vagy csak simán bemegyek a Telenorhoz és veszek egy készüléket.

(#48913) borix válasza aminat (#48912) üzenetére


borix
őstag

Úgy akartad kérdezni, hogy flottán belül olcsóbb e a készülék vásárlás?
Talán a 2 éves voda hűség esetén...

(#48914) pdr755 válasza aminat (#48912) üzenetére


pdr755
tag

Ha olyan flottád van aminél a neveden van az előfizetés, akkor nem kell engedély. Nekem legalábbis a telenor ezt mondta. Nem EQ flottám van. Van a honlapon olyan hogy árlista dolgozói és flottás előfizetéshez, ott vannak az árak elvileg.

(#48915) szürke


szürke
tag

https://www.kedvezmenybank.hu/

https://energotel.hu/

Tapasztalat, infó, vélemény esetleg ezekről valakinek?
Az elsőnél tetszetős a minden korlátlan csomag de valami tuti nem kerek a dologban.

A másodikról ha valakinek vannak árak priviben küldje el kérem! :R

(#48916) kedvezouf válasza aminat (#48912) üzenetére


kedvezouf
junior tag

Simán bemész :)

(#48917) takcslajos1 válasza szürke (#48915) üzenetére


takcslajos1
tag

Nekem a kedvezmenybank.hu nem tűnik kihagyhatatlan ajánlatnak akkor sem, ha semmi apróbetű nincs benne. A Multiflotta és EQ (facebook: Kedvező Üzleti Flotta) ajánlatai kedvezőbbek, még úgy is, hogy ezeknek viszont van egy kezdő költségük, de ennek mértéke 6500 ft alatt van, és az egy év hűségidő alatt bőven megtérülnek a kedvezmenybank.hu ajánlathoz képest.

(#48918) mickemoto


mickemoto
őstag

Két kérdés az EQ-val kapcsolatban: 1.A szám a flotta vagy az én nevemen van? (táblázatban a flotta van, de lehet már régen frissítették)
Ha csak net kellene akkor is kell alap csomag is? Tehát 2900Ft+ Net ?

(#48919) Kronk válasza mickemoto (#48918) üzenetére


Kronk
őstag

a Te neveden
nem kell, eleg csak a net

http://totesz.myminicity.com/

(#48920) mickemoto válasza Kronk (#48919) üzenetére


mickemoto
őstag

A táblázatban a net két áron van attól függően hogy alap vagy korlátlan csomag. Ha lehet csak külön net is akkor melyik ár a mérvadó?
Ha már nem aktuális a táblázat akkor honnan szerezhetek aktuális árakat? ( nincs facebookom)

(#48921) tahepa


tahepa
senior tag

Kis segítségre lenne szükségem.
Most egy Telenor alapú flottában vagyok 3 számmal ( ITS)
Ha váltani szeretnék egy szintén Telenor alapú másik flottába ( mondjuk EQ ) akkor mi a teendőm?
Mit , hova , mikor kell csinálnom abban az esetben amikor minden hónap 2.-án zárják le a számlázásom?
Szájbarágósan lehetne a segítség ? :)
Előre is köszönöm

u.i.
Lehet maradnék a mostani flottánál de mivel régi az előfizetésem az új flottalehetőséget nem lehet választanom :( csak ha kilépek...

(#48922) szabog74 válasza tahepa (#48921) üzenetére


szabog74
aktív tag

Ez az IT services? Kértem új engedélyt a szokásos módon és tavaly megkötöttem az egyik új csomagra.

(#48923) tahepa válasza szabog74 (#48922) üzenetére


tahepa
senior tag

Idén is egyeztettem a flottakezelővel és a számaim megtartásával nem lehetséges a váltás.

(#48924) petir válasza mickemoto (#48920) üzenetére


petir
senior tag

Net táblázat külön van
AdatSIM et kérhetsz van 4, 7 ,13 stb és korlátlan csomag.

Ment privi

[ Szerkesztve ]

(#48925) Predator2 válasza petir (#48905) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

Köszönöm a válaszod. EQ alatt "őket" érted? Euro Quattro
Adat megosztó sim kártya menni lenne?

Illetve ez fb oldal lenne az övéké ahol kérdezhetek? Kedvező Üzleti Flotta

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#48926) 4Grider válasza Predator2 (#48925) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igen.
600 Ft körül van, de korlátlan mellé nem kérhető.
Igen.
Ma már 1 év hűség van sim only is.

(#48927) yanna


yanna
őstag

Kissé érdekes a Telenor számlázása az EQ névre írás után. Külön van számlázva a főkártya és a megosztó, de a főkártya számláján szerepel a megosztó is.... Minden esetre befizettem mindkét elektromos számlát, aztán legközelebb rákérdeztek, ha ilyen gyíkos számlák jönnek legközelebb is.

(#48928) Madycsa válasza yanna (#48927) üzenetére


Madycsa
tag

Lehet, hogy érdemes lett volna a befizetés előtt rákérdezni.

(#48929) yanna válasza Madycsa (#48928) üzenetére


yanna
őstag

A 600 forintot inkább befizettem, nehogy az legyen a baj. Talán következőleg helyre rakják.

(#48930) szürke válasza tahepa (#48921) üzenetére


szürke
tag

Nálam is aktuális még mindig a váltás mert anno nem jutottam el odáig...

Telenorba be kell tipegned, ott helyben átcsinálják feltöltősre a kártyát feltéve ha a Te neveden van és nincs hűség, (ilyenkor kötbéres a dolog), illetve 3000 Ft összeggel fel kell töltened a helyszínen hogy érvényes legyen a kártya.
Ezután EQ-val kapcsolatfelvétel, adatok megadása, utalás a számlájukra (belépési díj), majd elektronikusan leküldik a nyilatkozatot amit kinyomtatsz és mehetsz vele megint a Telenorba.
Akár 2 nap alatt lezavarható a dolog...

Ma beszéltem velük, január óta 5000 + Áfa a belépés.

Illetve kaptam egy új infót is, mondjuk ez se rád se rám nem érvényes, de hátha valakinek jól jön:
Ha jól rémlik a mai nappal indul/indult egy úgy unlimited csomag amit azok igényelhetnek akik számhordozással mennek hozzájuk, tehát jelenleg nem Telenoros. Árat nem tudok, nem is kérdeztem mivel nálam ez nem opció.

[ Szerkesztve ]

(#48931) kedvezouf válasza szürke (#48930) üzenetére


kedvezouf
junior tag

Igen unlimited start az új opció
[link]

(#48932) tahepa válasza szürke (#48930) üzenetére


tahepa
senior tag

Köszönöm a mindent kielégítő választ. :R

(#48933) DrBubo77 válasza kedvezouf (#48931) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

És ez most saját névre kerül vagy a flottáéra? És van-e hűségidő?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#48934) mexel válasza kedvezouf (#48931) üzenetére


mexel
veterán

Az Unlimited M-ről nem lehet váltani lefelé a startra? ( mondjuk ha jól emlékszem alárlkellett írni amikor saját névre került)
Mert kb csak a 3gb net a különbség. De miért ez a megkülönböztetés a számhordozásra? ( egyszerűbb akkor venni egy feltöltőst más szolgáltatótól és azt bevinni ha valaki ilyet akar.)

[ Szerkesztve ]

(#48935) kedvezouf válasza DrBubo77 (#48933) üzenetére


kedvezouf
junior tag

Saját névre kerül 12 hónap hűség mellett

(#48936) INGJOKE válasza mexel (#48934) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem lehet váltani arra. Nekem pl elég lenne simán 5gb mobil net is, úgyis van a céges simen is, de 13-nál nem tudok lejjebb menni, mert nem vagyok új ügyfél. :D

(#48937) kedvezouf válasza INGJOKE (#48936) üzenetére


kedvezouf
junior tag

Pár hónap múlva az is menni fog

(#48938) INGJOKE válasza kedvezouf (#48937) üzenetére


INGJOKE
veterán

Rendben. Megvárom. :)

(#48939) Predator2 válasza 4Grider (#48926) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

Köszönöm a választ.
Másodperc alapú számlázást írnak. Azaz ha lejárt/elfogyott a 275 perc, akkor másodpercenként 5ft-ot kell fizetni (300ft/perc)?

Thx

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#48940) AtHoS válasza Predator2 (#48939) üzenetére


AtHoS
nagyúr

5 Ft/perc másodperc alapon. Nem olyan nehéz ezt összerakni ;)

read-only mode on the forum

(#48941) csako válasza Predator2 (#48939) üzenetére


csako
veterán

A másodperc alapú azt jelenti, hogy ha mondjuk 1 perc 30 másodpercet beszélsz, akkor nem 10 Ft, mint a lakossági perces díjcsomagokban, hanem 7,5 Ft.
Kb. 0.083 Ft másodpercenként a díj.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#48942) kedvezouf válasza csako (#48941) üzenetére


kedvezouf
junior tag

[kép] Vagy ezt kell vinni :)

[ Szerkesztve ]

(#48943) takcslajos1 válasza csako (#48941) üzenetére


takcslajos1
tag

Tudom, szőrszálhasogatás, ne öljetek meg, de inkább kb. 0,085 Ft a másodpercenkénti díj, mert a percdíj valójában nettó kerek 4 Ft, bruttó 5,08 Ft. :D

(#48944) DrBubo77 válasza takcslajos1 (#48943) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Az bizony bruttó 4 Ft.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#48945) takcslajos1 válasza DrBubo77 (#48944) üzenetére


takcslajos1
tag

Ami képet küldtél az a Digimobil, és ott percalapon történik amúgy is a számlázás, fentebb az EQ flottás percdíjakról volt diskurzus.

(#48946) DrBubo77 válasza takcslajos1 (#48945) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Bocsánat, nem néztem a topik nevét. A 4 Ft-ot meglátva rögtön a Digire asszociáltam.
Mea culpa!

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#48947) kedvezouf válasza takcslajos1 (#48945) üzenetére


kedvezouf
junior tag

Digi lefedettséget felesleges összevetni a Telenor lefedettségével …
másodperc alapú számlázás is jó dolog

(#48948) simacsiga


simacsiga
tag

Sziasztok!
Hó elején rendeltem egy IQ korlátlan adatkártyát,ami eddig azt jelezte,hogy elfogyott a keret.
Ma a fordulónapon ez átváltott havi 4gb-ra.

Az lenne a kérdésem,hogy mikor vált át korlátlan adatra?

Egy hónapig még marad a 4gb?Május 25-én lesz korlátlan?

Köszi a válaszokat!

(#48949) 4Grider válasza simacsiga (#48948) üzenetére


4Grider
nagyúr

Simán előfordulhat, hogy a Hipernet Start (4GB) csomagod fel van turbózva korlátlan opciókkal, azaz már most korlátlan neted van ebben a csomagban.

(#48950) simacsiga válasza 4Grider (#48949) üzenetére


simacsiga
tag

Az applikációból ez nem derül ki,illetve ellőni se szeretném teszteléssel,mert akkor nem marad semmi :))
Esetleg akinek nálunk van hasonló,meg tudná nézni,neki mit ír a mytelenor?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.