Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48651) 4Grider válasza Bferibörs (#48648) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezt is kitöltöttem két nappal ezelőtt, azóta sem hívtak. Valószínűleg az a gond, hogy cég tucatnyi előfizetéséről van szó...

(#48652) #76519680 válasza totron (#48649) üzenetére


#76519680
törölt tag

IQpro most emelt 3882-ről 4931-re.
Szerintem egy darabig nyugi lesz.... :DDD

(#48653) R a y


R a y
senior tag

EQ-hoz: A legegyszerűbb ha a +36 20 440 0404 számot hívjátok, kb 5 perc alatt megvan az átírás névre!

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#48654) hemaka válasza totron (#48649) üzenetére


hemaka
nagyúr

Vicces, mert igy mar dragabb 900Ft-al, mint egy huseg nelkuli korlatlan telekomos net magentaban, ami raadasul 5G-t is adja(+50 perc blabla barmelyik halozatba),meg azert csak telekom halozat, nem egy telenor. Kuka. :U

(#48655) totron válasza hemaka (#48654) üzenetére


totron
addikt

- Itt speciel Telekom 4G csak ritka foltokban lelhető, Telenor azért rendben van
- A Magenta csomag keményen egy hűségidős történet, az, hogy belefoglalt alcsomagra nincs hűség, az az egészet nem teszi hűségmentessé (nem vagyok benne biztos, hogy a későbbiekben is így marad majd)
- a félár egy bevezetőár, akció.
- a percek nem játszanak, netről beszélünk

[ Szerkesztve ]

(#48656) z67 válasza hemaka (#48654) üzenetére


z67
őstag

Segítenél? Hogy áll össze a korlátlan Telekomos net 5000 körül? Köszönöm szépen! :R

Elnézést, megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

(#48657) 4Grider válasza hemaka (#48654) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Telekom nem ad publikus ip címet a mobilnetjéhez, a Telenor ad. Akinek ez nem fontos (és elég sokat fizet a Telekomnak a magentához), az válasszon Telekomot.

(#48658) DrBubo77 válasza z67 (#48656) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Elárulnád nekem is?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#48659) #70635776 válasza DrBubo77 (#48658) üzenetére


#70635776
törölt tag

[link] használd a keresőt. :DDD telekom topik, keresőbe 50%.

(#48660) arnyekxxx válasza hemaka (#48654) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Ami akkor jó ha az embernek egyébként pont szüksége van arra a sok felesleges szarra amit magentaként árulnak. Akinek viszont CSAK mobilnet kell...

(#48661) hemaka válasza arnyekxxx (#48660) üzenetére


hemaka
nagyúr

Akinek egyébként is náluk vannak a szolgáltatásai net, tv, mobilok, annak felesleges flottás csomagokkal bohóckodnia. Azoknak írtam, akiknek van és még esetleg nem látták.

(#48662) arnyekxxx válasza hemaka (#48661) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Ha ezt gondolta a költő akkor miért nem ezt írta?

(#48663) Bferibörs válasza R a y (#48653) üzenetére


Bferibörs
addikt

Szerencsés vagy, 20,40,30,5 percig hívtam mire felvették.Valamint küldtek egy sms-t,hogy weben regisztráljunk,ne hívjuk őket. 4 ember veszi fel a számot,kicsit fullon vannak.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48664) ecobit


ecobit
csendes tag

Sziasztok!

A napokban csinaltam meg az EQ nal a nevatirast.

A megadott flottas Telenoros szamon amit ti is irtatok.

A mai napon felhivtam oket, hogy segitsenek hozzarendelni az adatkartyat es az adatmegosztot a fiokomhoz. Ez rendben meg is tortent.

Mar majdnem vegeztunk amikor rakerdeztem telefonban, hogy a dijszabas akkor maradt ugyanaz ugye? 5820 ft.- az adatmegosztoval egyutt / ho ..

Itt lett a dobbenet ugyanis a holgy valtig allitotta az en csomagom a rendszer szerint a Flotta Hipernet Unlimited ugye 13125 Ft / ho, e komfort szamlaval amire meg ra jon az adatmegoszto par szaz forintos havi dija.

Elmondta a jovoben ez lesz kiszamlazva, ez utan e szerint kapom majd a szamlat. ertsem meg erre lett a 12 honap megkotve szoban velem par napja....

Kertem ot vegyen fel legyen szives errol panaszt, mert velem senki nem kozolte a telefonos nevatiras idopontjaban ezt az osszeget. Kerdezte ki mondta nekem azt, hogy a havi dij nem fog valtozni? Mondtam neki elso korben a flotta kezeloje.

Elmondta jo akkor a flotta kezelojenel kell majd reklamalnom.. itt kerdeztem vissza onok miert nem jeleztek ezt a szobeli megallapodas idejeben?

Irja a panaszt eppen..... mindjart vegzunk.....

Azert rakerdeztem meg nala a tobb szaz vagy ezer flottas akiknek szinten adatkartyajuk es adatmegosztojuk van ugyanigy meg lettek volna vezetve?

Jott is a valasz erre onnek jelenleg nem tudok valaszolni....

Varom a valaszt toluk allitolag kivizsgaljak most mi ez.....


Konkluzio: Jarjatok utana a dolgoknak pontosan... . pofam leszakad. :((

(#48665) totron válasza ecobit (#48664) üzenetére


totron
addikt

Azzigen. Kedvenc rész: értsd meg.:D :(

(#48666) ecobit válasza totron (#48665) üzenetére


ecobit
csendes tag

Kuld a Telenor minden flottasnak sms-t, hogy nevatirast meg kell csinalnia ha a szolgaltatast szeretne a jovoben.. hol tajekoztattak arrol, hogy a dijszabas is modositasra kerul? Nem ertem en ezt.

(#48667) borix válasza ecobit (#48664) üzenetére


borix
őstag

Valószínű, hogy kifogtál valami tudatlan figurát.
Elvileg ez fog tisztázódni, nem nagyon panaszkodtak eddig az emberek, hogy a teljes árat számlázták volna huzamosabban.
Már tavaly (október- november?) óta történnek az átírások.
A flottakezelőre írjál rá kíváncsi vagyok mit reagálnak.

[ Szerkesztve ]

(#48668) ecobit válasza borix (#48667) üzenetére


ecobit
csendes tag

Nem akarom mar szemelyesen ilyen keson zavarni de a csoportba irok volt e masnal is ilyen esetleg. Kabare tenyleg. Azt is megkerdeztem az ugyfelestol ma ugy tudom van egy par napos atfutasi ido.. nem e esetleg ez kavarna be.. jott a valasz nem nem en biztosan abba az emelt dijas csomagba vagyok a szamlazas az jo. Oke mondom akkor csinaljuk a panaszt holgyem. Arra viszont nem tudott valaszt adni hogyan lett az 5820 ft bol amit szinten a Telenor szamlazott eddig nekem 13125 Ft.. es hogy miert nem tajekoztatnak errol.

[ Szerkesztve ]

(#48669) borix válasza ecobit (#48668) üzenetére


borix
őstag

Az a gond, hogy most személyesen nem tudsz ügyet intézni a korlátozások miatt gondolom.
Különben bevinnéd az eddigi fizetett számlákat a flotta szerződésedet és megkérdeznéd, hogy hozták ezt össze és, hogy gondolják a kárpótlást kicsit balhézni szívni a vérüket... ;]
Mint többen én is láttam, hogy kezelik az átírásokat, plusz az 1 év hűségidőt átgondolva inkább leléptem van más flotta is a világon...

[ Szerkesztve ]

(#48670) Fifi válasza ecobit (#48668) üzenetére


Fifi
őstag

Ez a 13.125,-Ft bruttó ár, pont 12.500,-Ft + 5% ÁFA.
Én is ebbe a csomagba kerültem átmenetileg, mivel nincs már korlátlan csomagra adatmegosztó, így nem tudják a nevedre írni első körben. Ebből a drága csomagból kerül majd át a megszokott csomagdíjra.

Kálváriám első második harmadik felvonása.

(#48671) ecobit válasza Fifi (#48670) üzenetére


ecobit
csendes tag

Koszi ez megnyugtato azert. Kozben irt ram a Peter is neki is koszonom.

Remeljuk rendezodik.

Csak annyira eroltette ezt az ugyintezo es hallottam a hangjan meg majdnem o nezett engem hulyenek, hogy nem tudok errol.....

(#48672) borix válasza Fifi (#48670) üzenetére


borix
őstag

A megbeszélt 12 hó hűség helyett minden számon 24 hónap. Az adatmegosztónál a fent említett díjcsomag. "Ügyfélmanagerem" hívtam, hogy mi ez? Nyugodjak meg, minden rendben, ő látja a rendszerben, hogy a megbeszéltek szerint van minden és szerződéskötő hívásunk rögzítve volt, tehát nem lehet baj ...
A te kezedben egy 24 hónapos hűségidő szerepel.
Ami jó is lehet mert így két évig még nem szűnik meg.
A rossz oldala, hogy ha le akarnál lépni idő előtt akkor meg lehet, hogy 2 évezni fognak, pl miért magának mi szerepel a papírján? ;]

(#48673) Fifi válasza borix (#48672) üzenetére


Fifi
őstag

Ha egy év után le akarnék lépni:
1. A nálam lévő szerződés nincs általam aláírva, hisz nem is írhattam alá, mert telefonon szerződtem, tehát nem voltam ott az üzletben.
2. Készült róla hangfelvétel, amit kötelesek megőrizni. Ha ők nem találják nálam is van :D

Ha egy év után emelnék az árat és maradni is szeretnék:
Amit küldtek szerződést 24 hónapra szól Telenor által aláírva lepecsételve. Hát akkor majd én is aláírom és azt lobogtatom :B

Szerintem ebből csak jól jöhetek ki. :U

(#48674) borix válasza Fifi (#48673) üzenetére


borix
őstag

Szerinted...
Nekik bent a gépén minden rendben van akkor miért nem azt küldték ki?
A saját hangfelvételeddel kitörölheted, mert felhívsz egy ismerőst és bemutatkozhat, hogy Telenor ügyintéző, x-y.
Azt mond már meg nekem fordítva ez miért nem működik?
pl Bemégy egy telenor üzletbe megállapodtok, hogy kihozol egy csúcs készüléket de a szerződést amit adnak, azon persze csak egy középkategóriás telefon törlesztő részlete szerepeljen.
A gépén persze legen a rendes szerződés, és megállapodásotok szerint minden rendben lesz. ;]
Elárulom ők nem madarak...

[ Szerkesztve ]

(#48675) Fifi válasza borix (#48674) üzenetére


Fifi
őstag

1. A hangfelvétel a szolgáltatónál meg kell legyen. Pontos dátumot és időpontot tudok. Az hogy nálam megvan, az az én dolgom és csak poénból hivatkoztam rá, nem gondoltam, hogy bármire is használható lenne hivatalosan.

2. Nem akarok én visszaélni a papír alapú szerződéssel sem, hisz nem ahhoz adtam a nevem, csak az általad felvetett dologra reflektáltam, hogy így is lehetne ...

Egy szónak is száz a vége: szerintem a szolgáltató és köztem a telefonos hívás alkalmával megkötött szóbeli szerződés az érvényes, melyről náluk tárolt hangfelvétel van. PONT.

(#48676) borix válasza Fifi (#48675) üzenetére


borix
őstag

A gond ott van, hogy már lassan egy fél éve megy a dolog és még mindig (cigányosan).
Fél év alatt nem tudták kitalálni, hogy kellene ezt csinálni, hogy ne legyen konfliktus. :C
[link] Érdemes az elejétől is végignézni. ;]

(#48677) R a y válasza ecobit (#48664) üzenetére


R a y
senior tag

Ne panaszolj, hanem mint a távollevők között kötődött szerződés alapján 14napos elállási jogod van erre is. Élj vele, ilyen egyszerű.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#48678) totron válasza borix (#48669) üzenetére


totron
addikt

van más flotta is a világon...
Így van, egy jó flottakezelő aranyat ér. Nem éri meg az a párszáz forint /hó spórolás ezen.

(#48679) domnorbi


domnorbi
csendes tag

Sziasztok!

Jó árú mobilinternet csomag után keresgélnék. Az iqpro csomagokról kérhetnék valakitől információt?
Köszönöm előre is! :R

(#48680) borix válasza totron (#48678) üzenetére


borix
őstag

Akinek korlátlan adat kártyája van megosztóval azokat megértem, hogy ragaszkodnak hozzá mert azt máshol már nem kapna.
Sima adatért meg nem éri meg hűséggel görcsölni pár száz forintért szerintem sem.
Nem lett volna itt gond ha a Telenor nem ilyen komolytalan módon csinálná az átírásokat.
Nekem a flottával addig nem volt gondom, a flotta ebben az ügyben tehetetlen de kihat rá.

[ Szerkesztve ]

(#48681) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Valakinek megvan, hogy milyen kiegészítő adatkeretet lehet venni az EQ-nál? Úgy emlékszem jobbak, mint amit a Telenornál vehetünk. Ezt is jó tudni,
Az 1 GB, 3 GB, 5 GB, 15 GB és 100 GB adatjegyek egyszeri extra adatkeretet biztosítanak, mely adatkeretek a megrendeléstől számított 30 napig használhatóak fel belföldön. Az 1 GB, 3 GB és 5 GB adatjegyek esetében a teljes adatkeret, a 15 GB adatjegy adatkeretéből 9,1 GB, a 100 GB adatjegy keretéből 10,9 GB felhasználható az EU-ban és az 1. roaming díjzóna országaiban.

[ Szerkesztve ]

(#48682) Bferibörs válasza Fifi (#48670) üzenetére


Bferibörs
addikt

Számlát nem kaptál még?
[Nekem így néz ki a főkártya részszámla]
Nálam is 12.500.- szerepel, de az alatta lévő sorban ott van a "havidíj kedvezmények".

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48683) 4Grider válasza Bferibörs (#48682) üzenetére


4Grider
nagyúr

A számaidat igazán kitakarhattad volna...

(#48684) Fifi válasza Bferibörs (#48682) üzenetére


Fifi
őstag

Nálam 2020. novembere óta már minden rendben, a legelső számla volt csak "beteg".

(#48685) Bferibörs válasza 4Grider (#48683) üzenetére


Bferibörs
addikt

köszi, csak netkártyák, nem hiszem,hogy gond. :R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48686) pinnacle válasza pinnacle (#48681) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Erre gondoltam. 4GB=1068Ft. Nincs ez valakinek meg jó minőségben? Egyáltalán érvényes még?

(#48687) borix válasza pinnacle (#48686) üzenetére


borix
őstag

[link] A korlátlan lehet, hogy drágább lett.

(#48688) pinnacle válasza borix (#48687) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Most jöttem rá, hogy ez nem kiegészítő extra adatkeret, hanem az, amit a hangelőfizetéshez vehetünk. :)) Valaki tudja az extra adatkeretet is? Úgy emlékszem azt mondták, az továbbra is jobb ha tőlük vesszük.

[ Szerkesztve ]

(#48689) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

Most melyik a legkedvezőbb árú korlátlan vagy legalább 50-60 GB forgalmú adatkártya. Ez másodlagos SIM lenne, nem lényeg kinek a nevén van.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#48690) Beniii06 válasza DrBubo77 (#48689) üzenetére


Beniii06
őstag

Digi aktív?

"Got any other secret weapons?"

(#48691) 4Grider válasza Beniii06 (#48690) üzenetére


4Grider
nagyúr

Aki elég sokat mozog az országban annak a Digi még nem pálya. Főleg ha folyamatos mobilnetre van szükség és főleg ha Dunántúlon használnád. Ráadásul az aktuális hírek szerint még 30%-os bővülés várható náluk, ami azt jelenti, hogy nem is várható országos lefedettség...

(#48692) DrBubo77 válasza 4Grider (#48691) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Nálunk a lefedettséggel nincs gond, csak a Max-ban foglalt 30 GB időnként kevés. Ezt nem lehet átváltani Aktívra, ugye? Ahhoz meg kell várni a nyitást, hogy Digi Pontról el tudjunk hozni egy SIM kártyát?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#48693) Beniii06 válasza 4Grider (#48691) üzenetére


Beniii06
őstag

Nem vitát akartam indítani, majd a kérdező eldönti neki megfelelő-e. Én csak mint opciót írtam, mert annál kedvezőbb árú adatkártya nincs jelenleg és az viszont szerepelt a kérdésben, a lefedettség és az hogy hol lenne használva az viszont nem.

"Got any other secret weapons?"

(#48694) 4Grider válasza Beniii06 (#48693) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én sem a vita kedvéért írtam amit írtam, csak látni kell, hogy a mobilnettel kapcsolatban mindenkinek mások az elvárásai, nekem pl. az egyik legfőbb szempont már hosszú évek óta az, hogy mivel külföldi (net)rádiót hallgatok, sokan messengeren és viberen hívnak vezetés közben, minél kevesebb megszakadásom legyen, meg ha valahova elmegyek egy hétvégére a telefonomon legyen net. Ez most a Digivel nagyon sok helyen nem teljesül, a Vodafone sem egy élmény a viszonylag sok 4G-3G-4G váltás miatt, de a két T közel tökéletes egy és két számjegyű főutakon, többnyire mellékutakon és üdülőterületeken is.

(#48695) Rick4


Rick4
félisten

Sziasztok!
Régebben kérdezgettem már itt, de akkor a fix net mellé tettétek le a voksotokat, de hátha van mit aktualizálni a kérdésen.

Költözöm hamarosan (kb 1 hónap, már itt is meg ott is vagyok) egy olyan Balaton melletti városba, ahol az oszlopokon fent van már a telekom optika, de a bekötés még nem kezdődött el, elvileg ez év második félévében tervezik, a telekom oldalán már megtalálható a teljes rezes rendszer megszüntetés tervezete októberi határidővel, és GPON rendszerre áttérés, szóval van remény, de addig baj van.
Jelenleg csak 4-6Mbit-es rezes telekom adsl lenne 1 év hűséggel, vagy 80Mbit-es mikrós net havi 11-ért, de most kiderült, vagy lepakolok 63 ezret belépésre, és akkor felmondom amikor akarom, vagy ez is 1 éves hűséges, holott nekem 4-5 hónapra kell max, de az egy év szinte kizárt, és nem fizetnék havi plusz 11 ezret, ha már megvan a telekom optika.
Ezek alapján ismét a 4G-s mobilnetes net lett előtérbe helyezve, arra a pár hónapra tökéletes, utána beraknám ezt a kártyát az egyik autóm androidos fejegységébe.
Ilyen okokból megint a 4g router+ korlátlan adatos kártya felé terelődött a gondolat, segítsetek már annyit, hogy telenoros flottás korlátlan net valóban korlátlan? 1TB fölött is megy? Ha lassít, milyen sebességre lassít? Itthonról dolgozunk, böngészők futnak, de azért napi 15-16 órában havi 25 napban csak elcsorog pár bit így is, szóval szerintem napi 10-15GB-tal merek számolni, 1TB-os szerintem nem érem el, de a 100GB tuti kevés. Már a 20-30 mbit sebesség is elég, a publikus ip se muszáj, megoldom azok nélkül is.
Ezeket találtam: [link] [link] biztosan tudtok jobbat- korrektebbet. Ha lebeszéltek, az se baj, csak ne utána derüljön ki valami fontos.

Köszönöm előre is.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48696) 4Grider válasza Rick4 (#48695) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Balaton melletti települések elég vegyes képet mutatnak nyáron a mobilnet tekintetében. Van, ahol konkrétan padlót fog a hálózat és jó, ha stabilan esténként (július-augusztusban) ki lehet hozni az 1-2 Mbps-ot, és van, ahol ugyanebben az időszakban 100 Mbps felett is lehet mérni. Sajnos még az első kategóriából van több.
És ez mitől függ: Az adott szolgáltató által az adott helyszínen elérhető frekvenciáktól és attól, hogy ezeket össze tudja-e fogni a vevőkészüléked. Konkrétan ahol csak B20 van, ott lebeszélnélek az ötletről. Ahol van hozzá B3 is, az már nyerőbb lehet, ahol pedig van B7 (sajnos ebből két nagyságrenddel kevesebb van), ott elég nehéz megdögleszteni a mobilnetet.

(#48697) ecobit válasza Fifi (#48684) üzenetére


ecobit
csendes tag

Beszéltem ma a flottás Telenoros pacekkal ahol az átírást csináltuk azon a számon. Biztosított róla, hogy csak az első számla lesz kavar.. a másodiktól jóváírásra kerül az első (amennyiben magasabb összeget számláznak) és beáll az 5820/hó árra (adatkártya + megosztó) Elnézést kért kiemelte a lakosságiak amit hívtam pénteken a 1220-on nem láthatták milyen egyedi megállapodás van a háttérben. Így ok.

[ Szerkesztve ]

(#48698) Rick4 válasza 4Grider (#48696) üzenetére


Rick4
félisten

Most hét végén voltam lent, talán ez az időszak még nem különösebben nyaraló szezon, ennek megfelelően kb senki se volt a helyieken kívül, telekom az épületen belül edge, net nyista, udvaron, vagy a ház előtt állva 2-3 mbit, na mondom biztosan rossz helyen vagyok, Marcali tesco parkolóban tudott 15 mbit-et, a fejegységben most egy voda tuti sim van, és egy belső 4G LTE modem, azzal ment a 8-9 mbit is.
Szegedhez képest brutál, ami ott zajlik. :D

Tudom, ezek szerint még mindig esélyesebb a mikrós net, lehet nem ok nélkül mondtátok azt napokkal ezelőtt is. A sebesség beesés nem fog tetszeni. :R

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48699) pinnacle válasza borix (#48687) üzenetére


pinnacle
nagyúr

EQ-nál azt mondták, hogy már mindent a Telenornál kell intézni. Telenor oldalán a Hipernetnél nem lehet a teljes adatforgalmat elhasználni Roaming 1 zónában. Remélem ez maradt az EQ-s ügyfeleknek, ahogy a csökkentett díj is.

(#48700) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

A segítségeteket kérném.
Havi 4-5 GB adatforgalomhoz keresnék mobilinternet sim lehetőséget (csak net), lehetőleg hűségmentesen, maximum egy év hűséggel.
Merre keresgéljek ?
Digi lefedettség sajnos nincs...
Köszönöm előre is !

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.