Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48251) weres00


weres00
csendes tag

Sziasztok.
Van valakinek tapasztalata a kedvező üzleti flottáról?
Iqpronál vagyok de váltanèk.

(#48252) 4Grider válasza weres00 (#48251) üzenetére


4Grider
nagyúr

EQ-sokkal tele van a fórum. Ha minden igaz, aktuálisan már dolgozói flottába tesznek, így magad tudsz majd mindent intézni ha hozzájuk mész.

(#48253) AtHoS válasza holderes (#48240) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Kilépés: ahogy 4Grider írta személyesen tudod intézni a kártyásba lépést, de ennek mi köze az EQ-ba lépéshez, ami valóban flotta engedély köteles :F

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#48254) -Bandi- válasza Dracula72 (#48245) üzenetére


-Bandi-
tag

Én nem telefonálok sokat, így meglesz a korlátlan netem az alap csomaggal 7300ft-ból. Plusz még 2 családtagom is benn van a nevemen, akik ugyanezt választják.
Valamint kicsit hajt a kíváncsiság is, ugyanis itt Sió környékén ahol lakom állítólag tud már Telekom 5G-t, pont telefont is cserélek, így ki is próbálom.
Amúgy nem azt mondtam, hogy ez a legjobb, csak hogy akiknek esetleg van hasonló flottája Trénél nézzen utána, hátha kedvezőbb.
Eddig azért volt iq kártyám, mert 9ezerért( vagy talán már 8? ) adták a korlátlan netet a csomagunkhoz, és inkább beleraktam a telefonba 3900ért az iq-t, így kijöttem 6300ft-ból. Viszont most hogy megemelik 1000 Ft-al, már nem igazán éri meg( 1715 + 483 a legkisebb netcsomag + 4931 az iq kártya kb 7100 Ft ).

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#48255) Dracula72 válasza -Bandi- (#48254) üzenetére


Dracula72
senior tag

Értem. Neked a net fontosabb.
Nagy reményeket fűzünk az 5G-hez, de ahol csak hallottam még csak a gond van vele a Vodánál és a Telekomnál. Telenornál nincs baj vele :( mert nincs még 5G.
Pár év és 5G-n lógunk jó esetben. Én is várom természetesen.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#48256) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Mi a tökömnek tesznek a korlátlan csomagba 250 SMS-t a horgászok nem tudnak beszélni a víz kellet, csak SMS-t írni???
Botrány
Inkább adnák olcsóbban a csomagot és akkor nem lenne horror nettel a korlátlan csomag. (2gb net 2021 a kabarénál is kevesebb a nagyobb csomag meg már nagyon drága)

[ Szerkesztve ]

(#48257) Madycsa válasza INGJOKE (#48256) üzenetére


Madycsa
tag

Pontosan! Elriasztja a halakat ha beszél. :D

(#48258) adabra


adabra
senior tag

Sziasztok!

Elolvastam a legutóbbi pár száz hozzászólást, és egyelőre ez tűnik árban megfelelőnek:
[link]

Ez az EQ flotta? Mert a honlapon sehol nem szerepel ez a név (csak "Olcsó mobilflotta").

Megbízható banda? Kis cégként (2 hang + net kártya + 2 csak net) keresek gazdaságos megoldást. Sok (5-10 óra) beszéd, 5-6 gb net a tipikus havi forgalom.

Van itt adatmegosztó kártya? Elég lenne 2 db 10 GB-os Vodafone-os csomag + 2 megosztó kártya.
Egyáltalán lehet cégként csatlakozni?

(#48259) tiko76 válasza adabra (#48258) üzenetére


tiko76
aktív tag

Itt mi a különbség a nemzetközi unlimited és a sima unlimited közt?

[ Szerkesztve ]

(#48260) adabra válasza tiko76 (#48259) üzenetére


adabra
senior tag

Nem tudom. Én csak a vodás csomagokat néztem.

(#48261) csako válasza tiko76 (#48259) üzenetére


csako
veterán

Az elején van különbség, vagyis más a korlátlan.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#48262) tiko76 válasza csako (#48261) üzenetére


tiko76
aktív tag

Vagyis a nemzetközi hívás az ha itthonrol hívők külföldi számot? Azért drágább?

(#48263) csako válasza tiko76 (#48262) üzenetére


csako
veterán

Igen, a táblázat végéről idézve:
"1) Nemzetközi: Magyarországról EU1 országokba indított hívás"
"3) EU1:Andorra, Ausztria, Belgium, Bulgária, Ciprus (Észak-Ciprus 2-es zóna), Cseh Köztársaság, Dánia, Egyesült Királyság, Észtország, Finnország, Francia Guyana,
Guadeloupe, Martinique, St. Martin, Franciaország, Gibraltár, Görögország, Hollandia, Horvátország, Írország, Izland, Kanári-szigetek, Lengyelország, Lettország,
Liechtenstein, Litvánia, Luxemburg, Málta, Monaco, Németország, Norvégia, Olaszország, Portugália, Románia, Spanyolország, Svédország, Szlovákia, Szlovénia"

Az Egyesült Királyságban már nem vagyok biztos :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#48264) tiko76 válasza csako (#48263) üzenetére


tiko76
aktív tag

Köszi! És ez melyik flotta? Hogy lehet belépni?

(#48265) csako válasza tiko76 (#48264) üzenetére


csako
veterán

A topikban több neve van (EQ, CP), az összefoglalóban a Telenor -> Euro Quattro néven szerepel. Egyébként Facebookon a Kedvező üzleti flotta csoportban vannak a telefonszámok és az email cím a csatlakozáshoz, meg leginkább ott lehet elérni őket, ott vannak a híreik stb. Van belépési díj és hűséget is kell vállalni (Telenor 1 év, Vodafone 2 év)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#48266) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok!

Vodafone hálózaton kellene korlátlan, vagy nagy adatmennyiséget tartalmazó net. (Munkahelyemen a Telenor, Telekom kuka) Van valamilyen flottás alternatíva? Kedvező üzleti flottás lehetőséget ismerem..

Köszönöm :))

(#48267) mb702 válasza Hoorus (#48266) üzenetére


mb702
tag

(#48268) adika4444 válasza andatti (#48247) üzenetére


adika4444
addikt

Az adatmegosztóval dolgozott az iQpro. A főkártyát valakinek, a megosztót pedig másik valakinek értékesítették. Így ugyan a pechesebb fél elesett az ingyenes EU roamingtól, cserébe 3882-ért kapta a korlátlan netet. A szerencsésebb felhasználó meg ugyanilyen áron még roamingot is kapott.

Én arra lennék kíváncsi, hogy akinek adatmegosztó SIM-je van az iQpro-tól, annak cserélik-e.

üdv, adika4444

(#48269) Hoorus válasza adika4444 (#48268) üzenetére


Hoorus
őstag

Igen cserélik szó nélkül. /tapasztalat/

(#48270) pinnacle válasza bul07 (#47231) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Akkor nemzetköziben az IQ a jobb. Talán ebben az egyben. Szerencsére Anglia nem került rosszabb díjzónába a Brexit miatt.

(#48271) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Azt hittem ha Angliában angol számot hívok, az nemzetközi hívásnak számít. Most derült ki, hogy az a nemzetközi hívás, ha itthonról hívok külföldi számot. Ha Angliába hívok angol számot, az roamingnak minősül, tehát elég a korlátlan roaming, nem kell nemzetközi hívás.

[ Szerkesztve ]

(#48272) andatti


andatti
senior tag

Ismerős nemrég mondta, hogy magentánál lètezik társkártya (adatkártya) havi 1000 ft-èrt, korlátlan...
Valakinek van bővebb infója róla?

(#48273) Zeki válasza andatti (#48272) üzenetére


Zeki
nagyúr

Telekom mobil topikba érdeklődj.
De a korlátlan netes hang előfizetését kérhető társkártya, de azon minden ugyanúgy megy, az is kicsöng. Talán korlátos a sebessége.

(#48274) floratm


floratm
senior tag

Nem nagyon értem én ezt: alap EQ csomagom van, a táblázat szerint az 2900+ 600 a megoszto +140 a 4gb net...ez 3600 ft kéne hogy legyen.

Ehhez képest 3089 ft os számlák jönnek...

Flotta hipernet start-dijcsomagot ir az alkalmazás

Azért foglalkoztat mert több mobilnetet akarnék kérni....

Lehet hogy a táblázati adatok már nem aktuálisak?

(#48275) adabra válasza floratm (#48274) üzenetére


adabra
senior tag

Aktív XS csomag ( 4 GB nettel) 2519 Ft + adatmegosztó kártya 570 Ft = 3089 Ft
(tegnap kaptam az árakat email-ben)

[ Szerkesztve ]

(#48276) floratm válasza adabra (#48275) üzenetére


floratm
senior tag

Akkor a táblázat kuka.

(#48277) holderes válasza floratm (#48274) üzenetére


holderes
tag

Jól értem,hogy kevesled a számládat? :U
Tegnap kötöttem én is, adabra kolléga jól írja

(#48278) floratm válasza holderes (#48277) üzenetére


floratm
senior tag

Nem keveslem a számlát, csak ismeretlenek a dijcsomagok, nem lehet tudni mi mennyibe kerül ha módositani szeretném.

(#48279) holderes válasza floratm (#48278) üzenetére


holderes
tag

[link] Megkerestem Neked az elöző oldalon volt

(#48280) hbala


hbala
aktív tag

Sziasztok!
Még decemberben feltöltöttem én is a CP átíráshoz szükséges dokumentumokat a Telenor-hoz. Korlátlan adat+megosztó. Kaptam visszaigazoló email-t, meg később sms-t az e-számla aktiválásáról. Nem hívott fel senki. Majd jött 16-án egy e-számla, amiben az adatmegosztónál Hipernet Home+ S, Home+ S éjszakai adatcsomag, adatmegosztó tételek vannak. Egy napra 179,36Ft. Ez így jó, vagy elrontottak valamit? A régi számlákon csak Adatmegosztó tétel volt.
A főkártyára 3 napra 508Ft volt a számlán.

(#48281) xviktorx


xviktorx
tag

Szaisztok!
iQpro-val a kapcsolatomat megszakítom a korlátlan kártyát érintő módosítás miatt. Meg nem is használtam el csak kb. havi 25 GB-ot, kiváltottam egy DIGI 3 gb-os 1500 Ft-os csomaggal( itthon nincs térerő, de melóba van és nekem csak ott van szükségem mobilinternetre ).
Ma küldtem a címükre vissza a kártyát ajánlottam. Tudomásom szerint minden hó 23-án van számlazárás. Mennyire számíthatok arra, hogy beprobálkoznak nálam még 1 + havi számlával, vagy korrektek ezügyben. Több éve igényeltem a kártyát már nem tudom hogy utólag fizetjük a számlát vagy előre?
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#48282) Mikulásbá válasza xviktorx (#48281) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha ajánlva küldtek, meg tudod majd nézetni, mikor vették át. Onnan rendben vagy.
Zárásig bőven oda kell érnie.
(nekem is ez van, én meghagyom, még 4900-ért is nagyon jó a korlátlan net)

[ Szerkesztve ]

(#48283) Fanni1980


Fanni1980
lelkes újonc

Valaki használ meg 4 gb netet korlátlan csomag mellé ? Nem kevés ?

[ Szerkesztve ]

(#48284) csako válasza Fanni1980 (#48283) üzenetére


csako
veterán

Nem rossz, nem rossz, Net nélkül kéne egy korlátlan csomag még kevesebbért, idősebb korú édesanyám az életében 0 MB mobilnetet használt eddig. :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#48285) borix válasza csako (#48284) üzenetére


borix
őstag

3000Ft? [link] Netfone.

(#48286) Fanni1980 válasza csako (#48284) üzenetére


Fanni1980
lelkes újonc

Szerintem idős embereknek bőven elég egy 5 Ft-os perc alapú csomag
2500 Ft-ért 275 perc lebeszélhetőséggel. Én azt vettem édesanyámnak ! Persze ha egész nap telefonál az más

(#48287) yanna


yanna
őstag

Fiúk, lányok!
Adatkártya (EQ) a routerben, kis ideig nem volt mobilnet, majd visszajött. Az 5 GHz wifi hálózat neve után megjelent egy kis 5G. Ez mi lehet?

(#48288) yanna válasza yanna (#48287) üzenetére


yanna
őstag

Mondjuk nem zárja ki semmi, hogy hülye vagyok, és eddig így volt. De az biztos, hogy matatnak valamit, mert hol van LTE, hol nincs.

[ Szerkesztve ]

(#48289) Dracula72 válasza Fanni1980 (#48283) üzenetére


Dracula72
senior tag

Melyik Pénteken lesz elérhető? :DD :D
Rablánc jár hozzá?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#48290) 4Grider válasza yanna (#48287) üzenetére


4Grider
nagyúr

Sok köze nincs a topikhoz, hogy a telefonod épp 5 GHz-es wifi-t használ, vagy 2.4 GHz-est...

(#48292) MADcat válasza yanna (#48287) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ha a nincs hálózat nevében utalás az 5ghz wifi-re, tudni fogod melyik az. Semmi köze az 5. generációs hálózathoz.
A router, amúgy tudná az 5G-t?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#48293) Fanni1980


Fanni1980
lelkes újonc

[kép] ilyen amikor elmagyarázza egy szolgáltató , hogy a korlátlan az miért nem korlátlan :) vicc hogy nem csak az Internetre vonatkozik a magyarázat hanem a beszédre is ! Férjem kártyáját felfüggesztették miután a korlátlan kártyával szerintük visszaélt mert azt gondolta hogy tényleg korlátlan ! De legalább most leírtak , hogy a korlátlan miért nem korlátlan

[ Szerkesztve ]

(#48294) INGJOKE válasza Fanni1980 (#48283) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez engem is érdekelne. 13 gb net van a mostani legkisebb korlátlanba, vissza lehet lépni ebbe? Mindenhol van wifi csak kocsiba kell navihoz kb ahhoz meg bőven elég a 4 gb vagy a lassított is meg még egyébként is van a céges számon is 3 gb net(voda).
Ez is telenyomoros flotta lesz?

(#48295) 4Grider válasza INGJOKE (#48294) üzenetére


4Grider
nagyúr

A netfone változatlanul nem flotta, hanem a Telekom virtuális szolgáltatója, így itt OFF téma!
Nem véletlenül kértünk neki saját topikot.

[ Szerkesztve ]

(#48296) INGJOKE válasza 4Grider (#48295) üzenetére


INGJOKE
veterán

Köszi ezt tudom. Miért írod nekem?

(#48297) borix


borix
őstag

Normális megoldás az lenne, hogy pl 1TB internet utána lassítás, vagy vegyen + adatot.
Hangalapura pedig x perc utána 2Ft percenként vagy hasonló.
Ehelyett korlátlan hirdet ami majd megmagyaráznak, hogy miért nem korlátlan, és úgy oldják meg (kisebbségesen), hogy letiltják a kártyát teljesen, se ki se be semmi. :F

(#48298) 4Grider válasza INGJOKE (#48296) üzenetére


4Grider
nagyúr

Bocs, Fanni1980-nak akart menni.

(#48299) 4Grider válasza borix (#48297) üzenetére


4Grider
nagyúr

1 TB/korlátlan internetes sim forgalmat a hazai 4G hálózatok egyike sem bírna. Itt bázisonként kb. 1-2 Gbps-ban kell gondolkodni, és a bázisok döntő többsége több száz előfizetőt szolgál ki egyszerre.

(#48300) yanna válasza MADcat (#48292) üzenetére


yanna
őstag

Pont azért furcsállottam, mert nem.
Egyébként valóban nem is ide akartam a kérdést, úgy látszik már majdnem aludtam. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.