Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48051) floratm válasza floratm (#48050) üzenetére


floratm
senior tag

Valoszinüleg igy akarnak rávenni az adatcsomag emelésére. És hát müködik....kénytelen leszek...

Szoval nektek használható lassitás után is?

(#48052) kurtuzov válasza floratm (#48051) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Én csak Vodánál tapasztaltam nagyon durva belassítást (64kbps), illetve teljes net megállítást, de évekkel ezelőtt. A Telenor 256 kbps-re kellene csökkentse és többször írták már nálam jobban hozzáértők, hogy a Tnor adatmonitorozási rendszere nem túl cizellált, nem figyel adatforgalom típust (pl nem különböztet meg torrentet meg fizetős tartalom stream szolgáltatást), nem tud differenciálni különböző csomagok közt. Csak lassít, de akkor mindenkit ugyanannyira. Szerintem itt az évvége miatt lassult be a minimál neted is. Pl éjszaka, illetve más cellákban is ki kellene próbálnod.

(#48053) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Nézem az IQpro csomagot kifejezetten a korlátlan mobilnet miatt. A kapott SIM kártyát 4G routerbe szeretném használni és azt osztanám meg a házamban. Erre alkalmas ez a kártya? (Magyarán nem 1db eszközhöz van kötve annak használata?)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#48054) Mikulásbá válasza KubanitoS (#48053) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Igen,nálam is ez van és mobil routerben van megosztva.

(#48055) csacsi67


csacsi67
addikt

Mi volt annak Pécsi cégneka neve aki oglalkozott flottás csomaggalaz IQ kivül? Müködik még? Köszi

(#48056) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Aki ismeri, tudja ki ő.
Lambert Attila másnak is írt?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#48057) 4Grider válasza csacsi67 (#48055) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egymástól függetlenül kettő is van.
A számlakontroll már nem fogad új tagokat, az euroquattro belépési díjért még igen.

(#48058) csacsi67 válasza 4Grider (#48057) üzenetére


csacsi67
addikt

Gondolom a számlakpntroll a pécsi az eq meg a Petiék?

(#48059) Maist


Maist
senior tag

Üdv. Az EQ (CP) flottában a Telenorhoz való tarifacsomag/szám visszavitelnek van-e valami határideje? Nekem csak adatmegosztós internetem van tőlük, meg ismerősömnek is, ezeket a kártyákat ugye felhívni sem lehet, e-mail-ben persze nem kerestek, így gondoltam az itt megtalált lemondó nyilatkozatot kitöltöm, feltöltöm, de nem rohannék vele most, ha nincs valami közeli véges határidő erre.

(#48060) csacsi67 válasza csacsi67 (#48058) üzenetére


csacsi67
addikt

Ezen kivül nincs is olyan flotta aki kimondottan csak korlátlan imternet csomagot értékesit?

(#48061) martonl válasza csacsi67 (#48060) üzenetére


martonl
senior tag

Több cég is értékesít ilyet egyébként, nem csak flotta, pl. Ephone, Triconnect (1TB), Balatoninternet stb.
Persze nem flottás árakon.

(#48062) hirsch4700


hirsch4700
csendes tag

Sziasztok!

Lecserélném a telekom korlátlan mobilnetemet, tud esetleg valaki véleményt mondani a Triconnect valamelyik mobilnet csomagjáról? Főleg az 1TB vagy 1TB+ érdekelne, de bármi infó jól jön.

Köszönöm.

(#48063) tamikomac válasza djcir (#48035) üzenetére


tamikomac
aktív tag

Szia,

Írtál nekik, hogy milyen flotta, mit tud a leírtakon kívül?
A színből ítélve egyébként Voda...

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#48064) gyendre2


gyendre2
tag

Sziasztok !
Kamionos rokonomnak keresek flotta, olasz - német o. - ausztria - románia útvonalakon jár.
Tapasztalatai szerint a vodafon nem elég jó, jelenleg az van neki. Milyen korátlan / sok netes flottát tudnátok ajánlani külföldre ? Aki esetleg hasonló utazó megoszthatná neki mi vált be :) :R

(#48065) Zeki válasza gyendre2 (#48064) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kamionosfotta.hu nézted már?

(#48066) AtHoS válasza Zeki (#48065) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez most IQ-ból jött tőled vagy alvajártál éppen? ;]

read-only mode on the forum

(#48067) Zeki válasza AtHoS (#48066) üzenetére


Zeki
nagyúr

Erős fejfájással ébredtem, akkor még nem hatott a gyógyszer.

[ Szerkesztve ]

(#48068) dmspore


dmspore
csendes tag

Sziasztok!

Jelenleg melyik flotta érné meg a legjobban? Mindenképpen Telekom kellene az eSIM (és multiSIM) miatt. Magánszemélyként venném igénybe.

Amiket néztem: Forensis (nekem ez a legszimpatikusabb, főleg, hogy nagyon rugalmas), Agnatel, Netfone.

Az, hogy a flottakezelő nevén lenne a szám, pontosan mit takar?
Hogyha kilépek a flottából, visszakerül a nevemre a szám?

Jelenleg Telekom Domino díjcsomagot használok, viszont sajnos már nem igazán elég, a Telekom saját előfizetéseit pedig a flottákhoz képest drágának és kevésnek találom (illetve "igazságtalan" a magas percdíj és a nem másodperc alapú számlázás).

Köszönöm!

DMSPORE

(#48069) kovacs65 válasza dmspore (#48068) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nekem Forensis van kb négy éve. Igaz hogy előfizetésenként évi 6500 Ft, de egy mail és fél óra múlva már emelték is a netcsomagot. Gyorsan reagálnak, udvariasak. Szerintem megéri az éves díj, megdolgoznak érte.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#48070) 4Grider válasza dmspore (#48068) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Netfone-t nem javaslom, nincs náluk VoLTE. eSIM-képes telefonoknál ez óriási hangminőség romlás, ha nincs épp 3G, vagy csak natúr 2G-re vált le híváskor a telefon.
A flottakezelő nevére át kell íratnod a számodat. Én személy szerint ezt több okból sem javaslom, nem véletlenül van a táblázatban sora.

(#48071) Dracula72 válasza 4Grider (#48070) üzenetére


Dracula72
senior tag

Saját tulajdonú marad a Netfone esetén a szám :K
Ne írjunk félrevezető hülyeséget.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#48072) 4Grider válasza Dracula72 (#48071) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egy szóval nem írtam, hogy a Netfone esetén a virtuális szolgáltató nevére kellene íratni a számodat. Kérdésre válaszoltam, hogy mit takar a táblázatban az adott sor.
(De tény, hogy még egy entert kellett volna ütnöm a második mondat után, hogy másnak is egyértelmű legyen, hogy a hozzászólásban két dologgal foglalkoztam.)

[ Szerkesztve ]

(#48073) INGJOKE válasza 4Grider (#48072) üzenetére


INGJOKE
veterán

Egyértelmű volt... :)

(#48074) w.miki


w.miki
veterán

Ajánlanátok néhány flottát, amiben sok a net, és van egy kevés beszéd.
Illetve lehet, hogy csak a net elég is, beszélgetés nem is kell.
Telenor-os lenne a legjobb, de bármi szóba jöhet, amibe magánszemély be tud lépni.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#48075) petir válasza w.miki (#48074) üzenetére


petir
senior tag

EQ a Te flottád :)

Amúgy igazából tökmindegy, hogy magánszemély vagy nem , a flottak 99%-a nem tesz különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#48076) w.miki válasza petir (#48075) üzenetére


w.miki
veterán

EQ vagy IQ ? :DDD
A táblázat szerint 10e Ft a belépés, a havi díj pedig 2900 Ft (200 perc beszéd) + 5500 Ft (korlátlan net), vagyis 8400 Ft lenne?
Már majdnem annyi mint a Netfone-nal, 9e, és minden korlátlan. IQ nem jobb egy picit? Vagy az már nincs?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#48077) w.miki válasza w.miki (#48076) üzenetére


w.miki
veterán

:DDD ja nem KedvezőÜzletiFlotta.pdf szerint Aktív XXL csomag 6650 Ft.
275 perc + korlátlan net, ez már jó, köszi, továbbítom!
Telefont lehet mellé venni? Iphone xxx... Vagy nem éri meg, jobb megvenni az Emagról?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#48078) petir válasza w.miki (#48077) üzenetére


petir
senior tag

Figyelj ha csak net kell , korlátlan adatkártya 5250Ft itt / 5000 belépési.

Most ugye itt már belevettél készüléket is.. igy pláne EQ* ha kötsz hűséget 2 évre akkor hozhatsz ki készüléket is olcsóbban. Ha beszélgetnél is akkor inkább Unlimited csomag itt korlátlan beszéd minden irányba... 13 GB nettel pl 5250 Ft hang alapú kártyánál 10000 + áfa a belépés..

*EQ = Credit Core Prime Kft. = Kedvező üzleti flotta.... ez mind egy hülyeség 🤣

(#48079) seller007


seller007
tag

Sziasztok,
Jól olvasom a flotta összehasonlító táblázatot?
Forensis FLAT a legolcsóbb az alábbi paraméterekre:
- nincs hűség (1-2 hónapra kellene)
- korlátlan hívás & SMS belföldön mindenhova
- adat nem érdekes (magán számom jó erre)

Köszönöm szépen! :R

(#48080) kovacs65 válasza seller007 (#48079) üzenetére


kovacs65
senior tag

Viszont évi 6500 Ft, ezt is számold bele.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#48081) seller007 válasza kovacs65 (#48080) üzenetére


seller007
tag

Netán van jobb ötleted mint az alábbi gondolatom? :R
- nincs hűség
- korlátlan hívás & SMS belföldön mindenhova
- adat nem érdekes

(#48082) kovacs65 válasza seller007 (#48081) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nincs. Nekem és a családnak is ez van. Nagyon elégedett vagyok, ha bármit változtatni akarok (elsősorban netcsomag) elég egy mail és fél óra múlva már teljesül is a kérés. Simán megér ennyit.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#48083) martonl


martonl
senior tag

Új EQ-nál ha adatmegosztót is szeretnék a fő kártya mellé, arra is van külön belépési díj?

(#48084) 4Grider válasza martonl (#48083) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom tudod, hogy adatmegosztót a Telenor csak korlátos csomag mellé ad.
Nekem 3 évvel ezelőtt kellett fizetni az adatmegosztókért belépési díjat.

(#48085) martonl válasza 4Grider (#48084) üzenetére


martonl
senior tag

Persze, azt tudom. Csak most, mivel a nevemre kerül rögtön az előfizetés, az adatmegosztót már a Telenortól tudom igényelni közvetlenül. Így talán nem kell belépési díjat se fizetni utána, vagy rosszul gondolom?

(#48086) 4Grider válasza martonl (#48085) üzenetére


4Grider
nagyúr

Legkésőbb akkor kiderül, amikor egy Telenor ponton próbálkozol.

(#48087) Bferibörs válasza 4Grider (#48084) üzenetére


Bferibörs
addikt

nekem kb. 2 éve nem kellet, a főkártyával együtt kértem.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48088) Thusor válasza Bferibörs (#48087) üzenetére


Thusor
őstag

Én 2017-ben kértem és már akkor se kellett külön belépési díjat fizeni az EQ-nak az adatmegosztó kártyáért.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#48089) w.miki válasza petir (#48078) üzenetére


w.miki
veterán

Aktiv XXL korlátlan net csomagjának az internetét is meg lehet osztani, a telefonon, hogy más is használhassa?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#48090) Thusor válasza w.miki (#48089) üzenetére


Thusor
őstag

Telefonon megosztható minden gond nélkül.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#48091) petir válasza martonl (#48085) üzenetére


petir
senior tag

Újra lehet adatmegoszto a korlátlan mellé? :F
Vagy korlátost vennél...?

(#48089) w.miki
Azon osztod meg amin akarod :) de én kérnék ~ 500 -ért egy adatmegosztó SIM-et, bevágnám egy routerbe vagy mifibe attól függ hol akarod használni.

[ Szerkesztve ]

(#48092) Bferibörs válasza petir (#48091) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nem lehet adatmegosztót kapni a korlátlan mellé.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48093) martonl válasza petir (#48091) üzenetére


martonl
senior tag

Nem lehet, de nekem korlátoshoz kéne.

(#48094) w.miki válasza petir (#48091) üzenetére


w.miki
veterán

Ez hogy van? Veszel egy korlátos csomagot (Aktiv XL 50gb), és kapsz mellé egy másik kártyát is, amin csak az adat megy?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#48095) 4Grider válasza w.miki (#48094) üzenetére


4Grider
nagyúr

(#48096) petir válasza w.miki (#48094) üzenetére


petir
senior tag

Majdnem... havi 570Ft-ért kapsz egy kártyát amivel az előfizetésed adatkeretét használhatod.
Az 50 Gigát a hang alapúval is használhatod és az adatmegosztó is azt fogja használni...

[ Szerkesztve ]

(#48097) vizimento


vizimento
senior tag

IqPro-hoz akartam menni korlátlan EU voda előfizetésre.
Megrendeltem, Dec 11-én küldtem el nekik az elengedő nyilatkozatot az előző flottámtól.
Azt mondták 4 nap az átfutási idő. Azóta 21 nap telt el, de még mindig nem él! Csak egy új SIM-et kaptam, ami még nem él (a régi meg még igen). Ha hívom őket vagy fel se veszik, vagy megígérik hogy utána néznek és visszahívnak, és még sose hívtak vissza.
Másnál is ilyen körülményesen ment? Ennyire megbízhatatlanok? Vagy csak én vagyok ilyen "szerencsés"? Azért az ígérthez képest ötszörös idő után kezdem elveszteni a bizalmam és a türelmem! :(((

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#48098) Dracula72 válasza vizimento (#48097) üzenetére


Dracula72
senior tag

Ezeknél ez alap. Mindig így intézik a dolgokat. Egy hónapot vártam egy apn váltásra, meguntam és visszaküldtem a simet.
Mindig megígérték, hogy intézik, de ez nem történik meg.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#48099) w.miki


w.miki
veterán

Valaki meg tudná nézni, hogy iphone x, vagy újabb iphone mennyibe kerülne a Telenor-nál EQ Aktív XL+ csomaggal?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#48100) csacsi67 válasza w.miki (#48099) üzenetére


csacsi67
addikt

X már nincs mérettöl függ 64-128 x vagy xr 200-250 körül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.