Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48401) tibibi


tibibi
őstag

Köszönöm :R

(#48402) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok!

Telekomosként keresek Telekomos belföldi korlátlan flottát (családban mindenki Telekomos). Net, maximum 2 Gb kellene, és szeretnék a szolgáltatóval szerződni. Tudnátok nekem segíteni, hol úszom meg ezt a legolcsóbban?

(#48403) MADcat válasza T 1000 (#48402) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Vasutas van a családban?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#48404) T 1000 válasza MADcat (#48403) üzenetére


T 1000
aktív tag

Nincs

(#48405) Zeki válasza T 1000 (#48402) üzenetére


Zeki
nagyúr

netfone.hu ?

(#48406) martonl válasza T 1000 (#48402) üzenetére


martonl
senior tag

Esetleg Multiflotta Pink. Ott elvileg csak cégként, vagy adószámosként lehet csatlakozni, de kérdezd meg őket, biztos segítenek.

(#48407) borix


borix
őstag

Nálatok akik 2 kártyával használja a mobilt, fő kártya + adat kártya egy éjszaka alatt mennyit merül az akku?
Nálam 100%-ról leesett 70%-ra.
GSam Battery monitor rádió rész fogyasztás mutat magasan, és nem egy alkalmazás meríti.
Megigazítottam a SIM-eket ha nem oldja meg, adat SIM csere? Valószínű azzal lesz a gond...

(#48408) sepsi0 válasza borix (#48407) üzenetére


sepsi0
őstag

Nálam ugyanez, Xiaomi Redmi Note 7 2 sim, 1 Telekom, 2 Telenor mobilnet. Este 10kor lehúztam töltőről, nem használtam semmit, reggelre 73% lett. Mindig ez van..

(#48409) borix válasza sepsi0 (#48408) üzenetére


borix
őstag

Előző adatkártyám nem csinálta.
Az a Telenornál máshogy volt beállítva, mert ment online és net beállítással is, online beállítással használtam.

(#48410) jbnd-007 válasza xviktorx (#48400) üzenetére


jbnd-007
tag

Ezekről van valahol infó? A Digi honlapján csak a régi feltételek vannak.

És azt honnan lehet tudni, hogy egy adott helyen saját cellákat telepítettek-e vagy csak roamingolnak valakién? Mert ha ugyanazok a Telekomos/Telenoros cellák szolgálják ki a Digiseket is, akkor nem várható sebességjavulás nálam.

(#48411) xviktorx válasza jbnd-007 (#48410) üzenetére


xviktorx
tag

Erre érdemleges választ nem tudok neked adni. Szrintem nem "romingol" más szolgáltató cellájára, mivel akkor lenne szinte mindenütt térerő. Nekem itthon egyetlen pálcika sincs a dignek , ha itthon vagyok ki is lövöm a digi kártyát.

(#48412) 4Grider válasza jbnd-007 (#48410) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Digi itthon nem roamingol sehol, saját hálózata van, olyan lefedettséggel, amilyennel. Ha roamingolna bármelyik másik hazai szolgáltató hálózatán, akkor érdemes lenne ennyi pénzért rá előfizetni. Logikusan viszont akkor nem ennyi lenne a havidíja...

[ Szerkesztve ]

(#48413) falabu88


falabu88
aktív tag

Sziasztok! Kaptam most egy ajánlatot, 5250ft-ért telenoros korlátlan netes kártyára. Telenor számláz, egyszeri 10ezer ft-os belépési díj (ezért cserébe kapom meg a flotta engedélyt). Van ennél jobb árban flottás net, amit a szolgáltató számláz?
Nem akarok másik cégnek fizetni (plusz itt van lehetőség tablet, apple tv stb vételre később, ez is szempont) 0-24 ügyfélszolgálat sem másodlagos.

(#48414) sepsi0 válasza falabu88 (#48413) üzenetére


sepsi0
őstag

Ha EQ flotta, akkor 5000ft a belépő az adatkártyára.
Hangalapú 10k.
IQ olcsóbb, elvileg ugyanaz, de olyanom nincs.

[ Szerkesztve ]

(#48415) falabu88 válasza sepsi0 (#48414) üzenetére


falabu88
aktív tag

Ezeket mind a telenor számláza, nem a flotta cég?

(#48416) 4Grider válasza falabu88 (#48415) üzenetére


4Grider
nagyúr

EQ-nál dolgozói flottába kerülsz, azaz te kapod a számlát, magadnak ügyintézel.
IQ azért olcsóbb, mert továbbszámláz, meg játszik az adatmegosztó simekkel (amíg még lehet).

(#48417) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Sziasztok!

Számlakontroll-al jelenleg mi a helyzet? Tud róluk valaki valamit?
A weboldaluk elég régóta "Karbantartás alatt!" feliratot hozza.
Náluk van hívás + korlátlan mobilnet szolgáltatásom, a számlák jönnek, a szolgáltatás is működik (már amennyire használom, arra tökéletesen).
Most viszont szeretném a hívás szolgáltatást lemondani és csak a korlátlan mobilnetet megtartani, ha jól emlékszem akkor ez egy kártyacsere lenne a jelenlegiről egy adatkártyára. Nos e-mailben felvettem velük a kapcsolatot 2 napja, de még nincs válasz, pedig régebben egy esti órákban elküldött e-mail után már másnap hívtak, hogy átbeszéljük mit szeretnék. :F

[ Szerkesztve ]

(#48418) sepsi0 válasza falabu88 (#48415) üzenetére


sepsi0
őstag

EQ januártól teljesen a Telenoré leszel.
Régen engem is csőbe akartak húzni a flottába belépéskor. Vannak ilyen ügynökök akik tagokat toboroznak pénzért, szerintem így lett 5k-ból 10k. Anno velem is 2x akarták fizettetni a belépési díjat. Az ember innen írt privátban, rendes volt, el is mondta hogy ő is kap érte pénzt. Rajta keresztül fizettem a flottának, aztán a flotta megint akart pénzt, meg feltőltős kártyára is rakjak pénzt, mert csak úgy lehet belépni.... Hát nem csak úgy lehetett...
Szerintem ez EQ flotta lesz, legtisztább, ha a Facebook oldalukon felveszed velük a kapcsolatot és velük intézed a belépést.

(#48419) #76519680 válasza 4Grider (#48416) üzenetére


#76519680
törölt tag

Szerintem az adatmegosztó sim játéknak vége :D ......az áremelés ( régi ügyfeleknek) is ezért van, gondolom én.....

[ Szerkesztve ]

(#48420) borix válasza i3odnar (#48417) üzenetére


borix
őstag

Már csak a meglévő ügyfelek ajánlásával fogadnak újakat, így a weboldal nem biztos, hogy lesz egyhamar.
Írj nekik egy új e-mailt lehet, hogy elkerülte a figyelmüket.

[ Szerkesztve ]

(#48421) falabu88 válasza sepsi0 (#48418) üzenetére


falabu88
aktív tag

Nem EQ, Agnátus új termék, idén januártól indult, még a honlapon sincs fent. 10k a belépés (mindegy, hogy a cégtől vagy üzletkötőtöl kéred, ennyi) utána kapod a flotta engedélyt. Havi 5250ft. Nagyon korrekt volt az üzletkötő, ex telenor dolgozó, jól elmondott mindent. Ha minimális különbség van inkább ezt választom, plusz jutalékot is kap legalább valaki utánam :)

(#48422) 4Grider válasza #76519680 (#48419) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mivel a nálunk lévő sim-ek közel fele adatmegosztó, így nem mondhatom, hogy vége. Amelyik flotta betankolt belőle, az még a mai napig élvezheti az előnyeit (ha vigyáz rá, hogy a főkártyája ne szűnjön meg/menjen el a flottától). Ráadásul a Telenor már a roaming tiltást is levette róluk...

(#48423) papi77


papi77
addikt

Szerintetek az eq adatmegosztókat mien csomagba rakják,miután átveszi a telenor?

Az első: NOKIA 1611

(#48424) 4Grider válasza papi77 (#48423) üzenetére


4Grider
nagyúr

Párszor már leírták itt.

(#48425) papi77 válasza 4Grider (#48424) üzenetére


papi77
addikt

Köszönöm,viszont rövidebb lett volna a hsz-ed,ha leírod,hogy Hipernet home+ s ;)

Az első: NOKIA 1611

(#48426) 4Grider válasza papi77 (#48425) üzenetére


4Grider
nagyúr

Vissza kellett volna keresnem, egyszerűbb ha a kérdező teszi.

(#48427) papi77 válasza 4Grider (#48426) üzenetére


papi77
addikt

Jogos,köszi!
Az lehetséges,hogy s helyett m-be teszik a megosztót?
Munkatársamnak van,és kevés neki a 30 gb!

Az első: NOKIA 1611

(#48428) 4Grider válasza papi77 (#48427) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én azt olvastam, hogy az csak ideiglenes megoldás és a korlátlan adatmegosztó marad korlátlan.

(#48429) mapege válasza papi77 (#48427) üzenetére


mapege
csendes tag

A korlátlan mellé most S-t kapsz cserébe ingyen? Vagy azt fizetni kell?

Nem egészen tiszta (régről sem)

(#48430) mckay


mckay
aktív tag

Sziasztok!

Én nem igazán egy flottát keresek, de gondoltam, itt olyan sokat tudtok a takarékosságról, szóval itt teszem fel:
- Van valamelyik szolgáltatónál olyan technikai lehetőség, hogy ne csak a mobilhálózaton használja, hanem egy Windows-os applikáción keresztül csörögjek/fogadjak?
Tehát ha nem megy a gépem, akkor persze, csörögjön a farzsebben, kerül amibe kerül.
De ha a gép előtt vagyok, akkor hadd telefonáljak azon keresztül, a helyi internetet használva, de azon a telefonszámon, ami a névkártyámon van.
Ez nagyon futurisztikus ma még?

Nyilván látom a reklámot a Viberben és a Skypeban, hogy némi pénzért tudok kifelé csörögni. De hát akkor az egy olyan telefonszám...

Elmondom miről van szó:
A szomszéd országba költözésről. De a mobilszerződésekben az van ugye, hogy méltányos mértékig lehet díjmentesen használni külföldön. A méltányosság (hány százalékig is???) tök jó és érthető, nem vitatom. De én már most látom, hogy hónapokig nem tudok hazajönni, és ebből nagy balhé lesz, mármint a számlázásnál.
Tiszta sor, hogy egy osztrák hálózat használata pénzbe kerül a Telekomnak, Vodának, Telenornak. De ha egy-egy hívást lehet neten keresztül intézni, akkor azért a méltányosság határán belül (hány százalék alatt???) tudok maradni.

Mit gondoltok?

Nincs más, keressek egy olyant előfizetést, ami EU-n belül korlátlan használatot ígér (asszem a Vodánál hagyományosan van ilyen)??

(#48431) szbaluka válasza borix (#48407) üzenetére


szbaluka
csendes tag

Szia!

Az APN "net"re, vagy "online"-ra van állítva? Ha net, akkor próbáld meg onlinera tenni.

(#48432) borix válasza szbaluka (#48431) üzenetére


borix
őstag

Online nem működik, csak ha a net-re van állítva.
Visszaveszem 3 G-re akkor nem meríti az akkut, 4G viszont piszkosul.

(#48433) mapege válasza mckay (#48430) üzenetére


mapege
csendes tag

Amúgy ez egy jó ötlet nekem rémlik mintha a samsung telót össze tudnád kötni így géppel most lusuta vagyok utánna nézni.

Amúgy Voda kínál ilyen csomagot ha flotta akkor iQ kínál korlátlan beszéd korlátlan hang előfizut.

Ha mindegy mi a számod akkor kapsz egy újat és nem kell szívnod ha esetleg méltányos használat kiugrik.

(#48434) csacsi67 válasza borix (#48432) üzenetére


csacsi67
addikt

Pont forditva kéne lenni. Elég érdekes szitu.

mckay: Korlátlan netett szeretnél jó tanács Telenort válaszd.

mapege: Ujabb smsungok tudják valamint az Iphone is de csak Mac rendszeren . Valamint azt is hogy egyik telefon átadja a hivást valamint az üzenetet is a másik telefonnak .

[ Szerkesztve ]

(#48435) tradeelek11 válasza mckay (#48430) üzenetére


tradeelek11
aktív tag

Itt találod a megoldást a problémádra:
[link] Olvasd el légy szí az összefoglalót.
2 kártyás mobil egyik az itthoni kártyád azon fogadod a hívást,
másik a kinti azon azért legyen NET is.
És egy progi azon telefonálsz haza vagy ahova akarsz 1centért!!!
Ezen a progin beállítod a saját számodat azt küldi el.
A progit meg, annyi helyre, gépre, telóra rakod fel ahova akarod.
Én ezt használom 5 évre Európán kívüli hívásokra.
[link]
Itt egy táblázat itt tudod összehasóntílani a szolgáltatókat.

[ Szerkesztve ]

(#48436) tradeelek11 válasza csacsi67 (#48434) üzenetére


tradeelek11
aktív tag

Nem, a Gép mondja meg hogy ki vagy?
Mac csak az Iphoneval(Én így használom)
Win10, bluetooth és Wifi, mindegy hogy laptop vagy desktop, ezzel a programmal:
[link]
ez működik droiddal és Iphonaval is :)

(#48437) Zeki válasza mckay (#48430) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Telekomnak pár éve volt ilyen minden platformon a te számod próbája, az immmr. De behalt. :(

(#48438) i3odnar válasza i3odnar (#48417) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Kiderült, hogy buta GMail berakta spam-ek közé a válaszát, amit még aznap elküldött, amikor a kérdésemet írtam neki!
Még mindig szuper gyors, korrekt és rugalmas ügyintézés! :R
Számlakontroll

Máshol is ilyen jól működik az ügyintézés?

[ Szerkesztve ]

(#48439) mckay válasza Zeki (#48437) üzenetére


mckay
aktív tag

Na, mire jövök, addigra meggondolták magukat.
:D

(#48440) mckay válasza tradeelek11 (#48435) üzenetére


mckay
aktív tag

Köszi a linket!
Először magam is gondolkodtam, hogy talán a VoIP topicban kéne jelentkeznem.
Nos, átfutottam az összefoglalót, meg rákattintottam a te voip comparison chart oldaladra is - de ez nekem magas, vagyis hát ilyen mélységig nem ásnám bele magamat, nem cél hogy centekbe kerüljön.

Viszont az alapötlet jó: voip. Kell lennie olyan szolgáltatásnak, amivel könnyedén bekapcsolódok, mondhatni, készen van.
És mintha olvasnék is ilyent, abban a másik topikban: Digi nomadikus telefonszám
- Szerintetek ez az amit keresek?
- Ez egy fix telószám, és ott használom ahol csak akarom?
- Például ausztriában az osztrák mobiltelefonom osztrák mobilnetjén keresztül, vagy akár a lakásom wifijével - mindegy neki?

Szóval ha nincs jobb ötlet, akkor átnyergelhetek az ottani topikra.
Itt pedig kössz a halakat. :-)

(#48441) hbala válasza mckay (#48440) üzenetére


hbala
aktív tag

Ha van ott kint neted, akkor Viber out a legegyszerűbb, 6eur/hó.

(#48442) sepsi0 válasza mckay (#48430) üzenetére


sepsi0
őstag

Skype telefonszám
Rebtel itt van valami korlátozás
Reenger

[ Szerkesztve ]

(#48443) mckay válasza sepsi0 (#48442) üzenetére


mckay
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm!
Ez a Reenger nagyon vonzó: ezek szerint a 21-es körzet nem kimondottan a Digi-é, hanem az egy nem helyhez kötött körzetszám, amit több szolgáltató is kiadhat.
Össze fogom vetni a Reenger-t és a Digi-t.
Thx.

A SkypeOut logikus lenne, közismert, de a linken (amit szintén köszönök) nem ígérik, hogy bejövő hívásaim is lehetnének ugyanarra a számra. Arról beszélnek, hogy kimenő hívásaim ugyanazzal a telefonszámmal lehetnek, az amúgy sajátommal. Ami nekem lényeges lenne, az az állandó szám. Amit megadhatok a névkártyámon, aláírásomban.

(#48444) Dracula72 válasza mckay (#48443) üzenetére


Dracula72
senior tag

Nincs szolgáltatóhoz kötve: nomadikus (nem területalapú) VoIP telefonszolgáltatások körzetszáma.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#48445) ajapi


ajapi
tag

A Kedvezőüzletiflottá-ról van valakinek tapasztalata?

(#48446) 4Grider válasza ajapi (#48445) üzenetére


4Grider
nagyúr

Euroquattro-nak (röviden EQ-nak) hívják itt a topikban, és nagyjából minden ötödik hozzászólás mostanában róluk szól.

(#48447) BSOD válasza borix (#48407) üzenetére


BSOD
senior tag

A telenor adatkártya szívja. Mikor kijött a note7 telesírtam vele a topicját. Cserélgettem slotot, megosztót, próbáltam szólóban, másik rommal/kernellel, millióféle kombinációban. Hónapokig szotyiztam vele...
Más szolgáltató kártyájával nincs gond. Engedd el!

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#48448) borix válasza BSOD (#48447) üzenetére


borix
őstag

Visszaveszem 3G-re akkor nem meríti.
Mikor meg huzamosabban használom akkor meg megy a 4G.

(#48449) Kronk


Kronk
őstag

Sziasztok,

Tudja valaki, hogy aki flotta üzemeltető az miért éri meg neki?
Úgy értem a legtöbb esetben a szolgáltató számláz, újabban már közvetlenül is lehet menni egy engedéllyel a szolgáltatóhoz, szóval hol van a flottának a haszon, mert nem hiszem, hogy az esetleges belépési díjból tartják el magukat.

http://totesz.myminicity.com/

(#48450) #76519680 válasza Kronk (#48449) üzenetére


#76519680
törölt tag

Mikor aláírod a flottának az 1-2 évet, hozzák a nevedre, bocs ( számodra ) a telefont, persze te azt nem látod soha.....s eladják. Na abból jó pénz van... :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.