Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- total90: SSD és HDD árak 2026-ban – most kell vásárolni, vagy várni 2028-ig?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- sziku69: Szólánc.
- Intelligencs: Karrierváltás - Első rész
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- GoodSpeed: Daikin FTXF35E / RXF35F Sensira 3,3 kW Inverteres klíma - a Sztori
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
GerykO
aktív tag
válasz
Csicsóka
#7273
üzenetére
Ezen agyalunk mi is, hogy mennyi lehet a fogyasztása annak a VIA-s lapnak.

Én még igazából egy dual-hybrid tunerban gondolkodom, de lehet hogy quad digital tuner lesz, mert szeretném belső hálón laptop, és/vagy asztali gép felé tovább streamelni az adást, és eközben a felvétel vagy a time-shift lehetőségét sem szívesen buknám be. Jelenleg nekem is csak HD ready felbontású TV-m van, de tervezek majd egy FullHD-s projektort.
(egyelőre csóró vagyok hozzá)
A tunered usb-s, vagy belső? USB-n nem eszi jobban a procit? Meg azért gondolkodom belső tunerban, mert ha a lap támogatja a Wake-On-pci funkciót, akkor nem kell extra távkapcsoló. De a Wake-On-lan, és a Wake-On-wan, és a Wake-On-wlan-t(pci) mindenképp tudnia kell. Mert akkor néha meg is állhat "pihenni" -ha a torrent nem dolgozik a háttérben, vagy nem szórakozik el épp egy családi videó digitalizálásával(ideje lesz rá).
(#7261) ViZion: Jelenleg a UPC-nél is dolgozom, és itt is van megkötés, hogy csak saját beltérivel megy a digitális adás -ezt úgy kell elképzelni, mint a mobiloknál a szolgáltatófüggő példányokat. Viszont a PC lenne a "kártyafüggetlen" megoldás, veszel egy usb-s conexant kártyaolvasót a tuner mellé, és voilá.
Működik, szerelőink is mondták. 
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple MacBook
- Eredeti játékok OFF topik
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Premier dátumot kapott az Atomic Heart negyedik, egyben utolsó kiegészítője
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Samsung kuponkunyeráló
- Garmin topik
- Nintendo Switch 2
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- ÚJ HP EliteBook 6 G1a Ryzen 5 PRO 230 4.9GHz 16GB DDR5 512GB FHD+ 16:10 már jobbik kijelző, gar 2028
- Xiaomi Redmi 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LENOVO TABLET 10 (N4100),10.1",WUXGA, 2-IN-1 TABLET,Ceruza,LTE kártya,8GB DDR4,128GB SSD,WIN11
- 3M füldugó 50 pár (100db) eladó
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

(egyelőre csóró vagyok hozzá)

