Hirdetés
- Gurulunk, WAZE?!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Meggyi001: Fényerő csúszka / Brightness slider
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Garry84: Sumák aprós?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Cseppino: Windows 11 25H2 frissítés – Újdonságok, AI-funkciók és rejtett beállítások.
Hirdetés
(használd a CYBSEC25PH kuponkódot további 20 ezer ft kedvezményért!)
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
FireKeeper
nagyúr
nyilván függ ez a pumpa kialakításától is, de én nem kísérteném a sorsot. am ebben a videóban elég jól körbejárták a témát.
arra meg, hogy "csak nem dobnak piacra olyat, ami szar", én azért nem alapoznék, azért a PC piac nem egy automotív, vagy repülő ipar, hanem kommersz szutyok, dobhatnak és dobnak is piacra olyan termékeket amik szarok, vagy alapvetően hibás koncepcióra épülnek, lásd a csomó leégő/felrobbanó/magától beszaró termékek hosszú listáját, amik között van sok AIO is.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
- PlayStation 5
- Így tör borsot a Samsung az Apple Vision Pro orra alá
- Kedvenc zene a mai napra
- QNAP hálózati adattárolók (NAS)
- HDD probléma (nem adatmentés)
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- OLED TV topic
- ASUS routerek
- További aktív témák...
- HPE Aruba switch, 48G PoE+, 4SFP+, L3, Smart managed
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C Dock G5 docking station (5TW10AA) - 3x4K felbontás, 144Hz képfrissítés
- HP Prodesk 600 G5 i5-9500 16GB 512GB 1 év garancia
- Dell Latitude 5430 i7-1255U 16GB 512GB 14" FHD 1 év garancia
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest