- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- droidic: Időutazás floppyval: A 486-os visszavág PCem-men
- sziku69: Szólánc.
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Argos: Adjátok vissza a netet! - szeretnék elaludni!
- Geri Bátyó: Megint tahó voltam – SZEMÉLYISÉGFEJLŐDÉS
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gerner1
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
tippm86 #51259 üzenetére
Lényeg, hogy nem ugyan arra gondoltunk, de itt nekem esett le a leglassabban a tantusz (Utólag is köszi PROTON!).
Tök jó, majd ha low-power dvga-ra állsz át akkor is jó lesz így. Arra használni azért szerencsésebb eset, mert az idle-ben is csinál tetemes terhelést a 12V-ra az alaplapon, DC-DC-n keresztül.
Esetedben ez nincs, ezért arra kell tekintettel lenni, hogy a DC-DC-n keresztül a "kapcsolt" 12V-os-ága továbbra is kapjon valamekkora állandó terhelést, különben az alacsonyabb/ingadozó feszültséget szolgáltathat mint 12V, ami miatt az alaplap le akarhat kapcsolni.
Példaként: ha elaltatod a gépet és onnan nem jönne vissza, csak a táp ki és bekapcsolásra, akkor akár erre is gyanakodhatsz.
Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 128GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3146
- 24 GB-os RTX A5000 HP - garanciával
- AKCIÓ! Intel Core i7 7700K 4 mag 8 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Gamer PC- Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 4790K / 16GB DDR3 / RX 5700XT 8GB / 512GB SSD
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest