- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- plevips: Sorozatkövető v 1.1
- Depression: Hardver rúzs effektus?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- eBay-es kütyük kis pénzért
- erer1000: Milyen tesztekre lennétek kíváncsiak a lenti káosz gépet illetően?
- bambano: Bambanő háza tája
- moongoose: 1994-es UFO: Enemy Unknown(X-COM: UFO Defense) háttérkép modernebb kiadásban.
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Debian vonal. Valamikor teszek fel minimum egy MX Linuxot rá, remélem, lesz rá jó driver!
Abban gondolkodtam még, megnézem, 45W TDP-vel mit tud. Böngészni biztosan jó úgy is, de szerintem a 4000 MHz+ nem lenne túl gyakori vendég.PROTRON: Bírtam, mikor megrázza az áram.
Vajon a hűtőbordás RAM-ok ellenállóbbak? Az biztos, bár tényleg van egy kis esély kinyírni egy alkatrészt/gépet így, én továbbra se fogok aggódni emiatt.dugo_: Én évi 10 gépet rakok össze kábé, mégse nagyon tartok a dologtól. Viszont szerintem pont az otthoni környezet csökkenti is a veszélyt, például szerelhetsz kényelmesen ülve, cipő nélkül, és az alkatrészeket is teheted bármilyen nyugis helyre. Egy ágy sem feltétlenül nagyon veszélyes terep.
Új hozzászólás Aktív témák
- Disney+
- Okos Otthon / Smart Home
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Kingdom Come: Deliverance I-II.
- Formula-1
- Saját fejlesztésű notebookkal jelentkezett a VGA-iról ismert Moore Threads
- Escape from Tarkov
- Gyúrósok ide!
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Vajon a hűtőbordás RAM-ok ellenállóbbak? Az biztos, bár tényleg van egy kis esély kinyírni egy alkatrészt/gépet így, én továbbra se fogok aggódni emiatt.