- Austin F.: MOD Android: Appok teljes képernyőn – immerzív mód
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ricshard444: Fényképező ? Telefon helyett
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- droidic: YouTube videók és playlistek letöltése GUI-alkalmazással
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Pajac: 10 a 12-ből (HD4400 iGPU)
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
PROTRON
addikt
Bocs hogy belevau, de szakmabeliként (mármint ami az elektromos terhelést illeti) írtam azt a szösszenetet fentebb. Azok a digitális mérők amik árban még elfogadhatóak otthonra, azok nem elég pontosak arra hogy ilyen "alacsony" 100W körüli terhelések esetében tartalékolás nélkül rámerném bízni az eszközeim. Hangsúlyozom, csak abból indultam ki hogy a kolléga 100W-os terhelési adatot írt.
Ha tényleg nagy lenne az árkülönbség a 120-as és a 100-as egységek között, akkor is azt mondanám hogy ha a gépén már a HWinfo általi értékeket összeadva is 100W körül kap (amiről tudjuk hogy sok mindent nem számol bele) akkor már 120-as egységet kell használni. Ha hozzád hasonlóan 60-80 w-ban gondolkodunk, oda jó a 100-as. De a fenti esetben valszeg nem lesz akkora árdifi hogy megérje kockáztatni, csak megfelelő boltot-szállítási lehetőséget kell találni.
Amint fentebb is írtam, nem mind1 hogy mekkora tüske jön kiugrások alkalmával és a sok kicsi sokra megy alapon idővel kinyírják a tápot, aztán már csak az összeszerelési minőségen múlik viszi-e a rádugott eszköz tápköreit és mivel PC alaplap esetében azokat nem fogod egyszerűen cserélni így marad a kuka. Jobb a békesség, az áramot nem látod és amit nem látsz arról jobb úgy gondolkodni hogy nem játék...ahogy a medve sem az.Anno vargánya és társa meg codegány tápegységekkel kapcsolatban voltak akik esküdöztek hogy náluk éveken át gond nélkül mentek. Csak elfelejtik közölni, hogy azért mert ténylegesen 100W terhelést raktak egy papíron 500-as egységre, ami a valóságban 250-et tudott leadni. Akik meg 300-as terhelést raktak rá mondván ez 500-as egység, azoknak kerekedett a szeme a füsttől, de 100-as terhelésnél annyi tartalék volt benne hogy még gagyi alkatrészekkel is elketyegett.
Új hozzászólás Aktív témák
- Proxmox VE
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Autós topik
- Fotók, videók mobillal
- Apple iPhone 13 Pro Max - őnagysága
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Jelszókezelők
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A35 5G 128 GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkPad L15 Gen 2 - 15.6" FullHD IPS - i5-1135G7 - 8GB - 256GB SSD - Win11 - MAGYAR
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Akció! Újra Gamer EGEREK! Glorious , Endgamer XM1R , Nibio
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest