Új hozzászólás Aktív témák

  • gulupeti

    senior tag

    Jelenleg egy ilyen mini itx-es házat használok, csak a beltartalma más. (Intel D510 alaplap) Ez a média szerverem lényegében, erről játszom le tv-n, dlna-n keresztül a tartalmat. Ebben a házban panel táp van ugye + külső tápegység. Az alaplap hátlapja már eleve hiányzott, amikor tavaly hozzájutottam ehhez a kis masinához, így nem is 2,5"-os, hanem a kábelt kivezetve 3,5"-os merevlemez került bele, vagyis a tetejére. :) Mostmár 2 db. A lényeg, hogy elég trén néz ki.
    Így arra gondoltam, hogy bele lehetne pattintani az egészet valami normális házikóba, amibe esetleg egy extra halk ventilátor is kerülhetne, ha szükséges.

    Mini itx fronton annyira nem vagyok otthon sajnos, kérdésem az lenne, hogy ezt a paneltápot ebből kiszerelve, akármelyik házba bele tudom rakni? Van ennek kialakított helye? Vagy bele kell valahová tákolni és kész? :)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés