Hirdetés
- Garry84: Sumák aprós?
- potyautas: Nóta állj!
- Kalandor: „Ha engedtem volna a lelkiismeretemnek, az üzlet kevésbé lett volna jövedelmező”
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Lalikiraly: Kinek milyen setupja van?
- bambano: Bambanő háza tája
- tordaitibi: Windows rendszerek indítása EFI partíció nélkül
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
user137 #10138 üzenetére
A képek a törzsfejlődést mutatják időrendi sorrendben. Először "rendesen" tettem be a radit előre a ventijével együtt (lejjebb tett furatokkal), de úgy nem fér be egy 3,5-es HDD. Aztán leszedtem a ventit a radiátorról, hogy elférjen minden meghajtó. Így nekem túl meleg lett a házban, kívülre meg nem akartam tenni a ventit. Akkor jött az ötlet, hogy munkára fogjam a táp ventilátorát, így került a táp alá a radiátor. Valóban megjön egy kicsit a hangja, de csak nagy terhelés alatt. Engem meg nem zavar, mert messze van (a TV mellett csücsül az erősítő társaságában kb. 3 méterre) tőlem. Azt még majd kipróbálom, hogy odateszek egy csendes ventit a radi alá. Lehet, hogy segít majd valamit.
Az én VGA-m "csak" 26 cm, úgyhogy nem kellett farigcsálnom a házat, de 1 mm hely sem maradt a vége, és a ház között. Kicsit trükkös a beszerelése, mert mindent ki kellett szedni a házból mielőtt betettem a VGA-t, még az alaplapot is. VGA be, alaplap alácsúsztat, alaplap rögzít, VGA helyére. Innen már gyerekjáték a többi... Ennél nagyobb VGA-hoz, már farigcsálni kell.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF Z390-PRO GAMING alaplap garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2927, 100% Akkumulátor
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 12400F / RTX 3070 8GB / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- Samsung Galaxy S22+ 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest