Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7901) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Nekünk csak a 8 ingyen csatorna van, és az asszony eddig a PG+ és PG- gombokkal váltott csatornát, de ma délután óta nálunk is csak a csatornainfo villan fel, csatornát váltani a fel-le nyilakkal, vagy az epg-n keresztül lehet...
Ja igen, 6000Ft-os tecskós Strong stb, kb 2 hónapos...

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#7902) spiritex válasza elfelejtette (#7901) üzenetére


spiritex
veterán

Meg persze a számgombokkal is lehet...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#7903) frovery válasza spiritex (#7902) üzenetére


frovery
senior tag

Igen azokkal célszerűbb. Itt a mindigen ennyit talán meglehet jegyezni de műholdom sokkal több csati van, ott már nehezebb. Én az a lapozgatós típus vagyok, vagy rámegyek az epg-re és onnan választom ki, hogy mit nézek. :D

(#7904) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

sziasztok!

Van egy Philips LED tv készülék itthon, hozzá csatolva egy Synaps AHD 310 antenna a padláson. Anyós használja és csak az ingyen fogható csatornákat nézi vele. Az elmúlt két hétben sok gond volt a vétellel, mert kevés volt a jel minősége és blokkosodott az adás esténként. Ez most megoldódott valószínűleg valamit állítottak a tornyon. Az ingyenes adások közül viszont az rtl és a tv2 nem jön. Ha újrahangolom a tv-t akkor nincs is benne a csatorna listába. Lehet olyan, hogy nem sugározza a torony?
Korábban hónapokig működött rendesen a Mindig tv, nem volt vele gond.
Az ózdi toronytól 5 km-re vagyok légvonalban a térképek szerint.
A jelszint mostmár ok, de a két csatorna az hiányzik.

Tudnátok valami tanácsot adni, hogy mit tegyek?

Köszi!

Minden ellenállás hasztalan.

(#7905) Watt25 válasza szaniszlokar (#7904) üzenetére


Watt25
veterán

Biztos, hogy nem csak az a két csatorna hiányzik, hanem az Euronews is.
Két dolog lehet:
1. A digitális átállás miatt másik csatornára került a C MUX. (Kattints ide és aztán a frekvenciatáblázatra.)
2. Vételi problémád van.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#7906) szaniszlokar válasza Watt25 (#7905) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Igaz, tényleg hiányzik az Euronews is.

A Mindig Tv oldala ezt a választ adta, miután beírtam a címemet.

"A kiválasztott hely vételi lehetőségei:

MUX A - MinDig TV közszolgálati csatornák: tetőantennás vétel
MUX B - MinDig TV Extra Családi csomag: nincs vétel
MUX C - MinDig TV kereskedelmi csatornák, MinDig TV Extra Alapcsomag + HBO: nincs vétel"

Az a 2-3 adó átkerült a Mux C-re?
Azért nem látom? Viszont érdekes, hogy az alapcsomag csatornáit megtalálja a tv, ki is írja, hogy kódolt, pedig az van írva, hogy a Mux B nem elérhető nálam.

Próbáljam meg átrakni az antennát? Átforgatni?

Minden ellenállás hasztalan.

(#7907) Watt25 válasza szaniszlokar (#7906) üzenetére


Watt25
veterán

Évek óta a C MUX-ban van az RTL Klub, TV2.
A leírás alapján bizony nálad nem is kéne bejönnie. Az, hogy mégis bejön, gondolom úgy kell érteni, hogy a listába bekerül, de nem jelenik meg. Ez a gyenge vétel oka. Csak ismételni tudom magam.
Illetve ha jól látom, Ózd nagyon magas frekin adja a C MUX-ot, ami 1-2 hónapon belül biztos, hogy alacsonyabb frekire kerül, ami javítja a vételt.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#7908) Kernel válasza szaniszlokar (#7906) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ózdon 21.-én frekvenciacsere, ezzel együtt változnak a vételi viszonyok is. [link]

Ez annyiból érdekes, hogy érdemes-e most fáradozni (esetleg feleslegesen), vagy ráérsz utána variálni, szükség szerint jobb antennát vásárolni stb. ez már egyéni szempontok kérdése.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#7909) szaniszlokar válasza Kernel (#7908) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

szia!

Köszi a táblázatot. Úgy látom, hogy a 858 Mhz-ről lejön majd a Mux C a 658 Mhz-re. Talán így be fog jönni a maradék csatona is. Addig kivárok, nem akarok újabb antennát venni. Eddig ment mindegyik mux az átrendezés előtt. Közel vagyok az adóhoz 5 km a távolság.
Kivárásra játszok akkor!

Köszi az infókat!

Minden ellenállás hasztalan.

(#7910) szaniszlokar válasza Watt25 (#7907) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

szia!

November 21-én ha minden igaz a Mux C leköltözik alacsonyabb frekvenciára. Kivárom a frekvenciaátrendezést.

Köszi az infót!

Minden ellenállás hasztalan.

(#7911) Kommy


Kommy
veterán

Sopronban meghalt a mindigTV akadozik csak az adás, a TV hibát nem jelez.

(#7912) arion123hu válasza Kommy (#7911) üzenetére


arion123hu
csendes tag

Sziasztok,

A kabhegyi ado is bemondta az unalmast, valamennyi csatorna vagy kockasodik, elvezhetetlen vagy nincs jel jelenik meg a TV-n. A helyi ado altal sugarzott varosi TV, ami mar digitalisan ad bejon.

Ugy nezem ez valami regionalis gebasz lesz sajnos :(

[ Szerkesztve ]

(#7913) balogh válasza arion123hu (#7912) üzenetére


balogh
csendes tag

Sziasztok!

Szintén zenész, a Kabhegyi adóra néz az antennám. Élvezhetetlen a szolgáltatás. Véleményem szerint az adó effektív kisugárzott teljesítménye a derült, napfényes, légköri zavaroktól , mentes ideális terjedési állapotokhoz van belőve. Ilyenkor amikor záporok, zivatarok, eső, havazás nagymértékben nehezíti a rádióhullámok terjedését, ez a teljesítmény kevésnek bizonyul. Személyes véleményemet mondtam el, nem kötelező vele egyet érteni.

(#7914) frovery válasza balogh (#7913) üzenetére


frovery
senior tag

Nem hinném, hogy "jó" időre állítanának be egy országos sugárzást. Nekem 2010 óta van antennám és azóta már a 4. vevő de gondom még nem volt vele, kizárólag ha az adó oldalon van műszaki hiba. Szerintem most is ez van.
Nálam Gerecse 20Km-en belül van, teljes rálátással, a 29-es MUX hibátlanul jön, viszont 2-3mp-enként a jel leeseik 0-ra majd vissza de kiesést nem okoz. 59-es és 26-os MUX hibátlan. 19óra 10perckor. :R

(#7915) waldi75


waldi75
újonc

Üdv!
Olyan problémám volt a minap hogy esős idő esetén akadozott a vétel de a jelszint ill. a minőség 91%-on állt.Úgy mint szép idő esetén.Kab-hegyi vételkörzet uhf 57 csatornáról van szó. A vevő egy Waytec.A 22 csatorna abszolút süket volt Az utóbbi gondolom antenna gond.Nem tudja rendesen a sáv alját.

[ Szerkesztve ]

(#7916) #93794560


#93794560
törölt tag

Most, november folyamán sok leállás és szolgáltatás kiesés lesz, az adók áthangolása, és a teljesítmény növelése miatt. Van, ahol egész nap, reggeltől estig. Nálunk, Nyíregyházán a tokaji nagyadóval egy időben, november 7-én, reggel 8-tól este 6-ig lesz lekapcsolva, és áthangolva az adó. Lehet, hogy máshol csak az adott Mux-ot állítják át, abban lehet kisesés.

(#7917) Kommy válasza Kommy (#7911) üzenetére


Kommy
veterán

Nekem megjavult a vétel most már semmi gond nincs egy jó 10 perce legalább.

(#7918) Kernel válasza balogh (#7913) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ez nem egészen így működik, a nedves talaj például elvileg nem befolyásolja az UHF-vételt, a fényszerű terjedés miatt. Gyakorlatilag azonban nedves időben én sokszor még javulást is tapasztaltam, amikor még régebben 45 km-ről vettem az adást. Talán a jobb vezetővé váló talajról visszaverődő hullámok mégis kavarnak valamit, még a szakirodalmat is megcáfolva.

Egyébként én is hozzátenném, hogy senki ne csodálkozzon az előző és következő napokban esetleg tapasztalható problémákon, mert az AH-szakemberei munkálkodnak az átálláson. Másik fórumon is megszaporodtak a visszajelzések, de ezt szerintem nem az időjárásnak kell tulajdonítani. Rossz idő előfordult már máskor is, fórumok mégsem bolydultak fel.

Személyes véleményemet mondtam el, nem kötelező vele egyet érteni.

Nem értem, mit akarsz ezzel közölni, ez egy fórum.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#7919) #93794560 válasza Kernel (#7918) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nem tudom, hogy van ez, te vagy a szaki.
A vastagabb felhők nem verhetik vissza a hullámokat, ezáltal máshová is visszaverve, ahol eredetileg nem lehetett jól venni?

[ Szerkesztve ]

(#7920) Kernel válasza #93794560 (#7919) üzenetére


Kernel
nagyúr

Felhők és köd csillapító, vagyis elnyelő hatású a rádióhullámokra, tulajdonképpen ez vonatkozik az esőre és havazásra is. De a gyakorlatban a hulló csapadék nem annyira vészes, vagy inkább csak átmeneti.

Az antennák irányítottan sugározzák ki a teljesítményt, nem a felhők felé. Egyébként ezek a magasabb frekvenciák már gond nélkül áthatolnak az ionoszférán, ki a világűrbe, csak nem arra vannak irányítva. Ellentétben a műholdas témákkal.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#7921) balogh válasza frovery (#7914) üzenetére


balogh
csendes tag

Én "csak" 75 km-re vagyok Kabhegytől. Az analóg korszakban is Kabhegyre néztek az antenáim. Régebben kisérleteztem Sopronnal és a Vasvár(Hegyhátsál) adóval. Érzékelhető javulást nem tapasztaltam, ezért maradtam a Kabhegyi vételnél. Bízzunk benne, hogy ez csak egy rövid idejű műszaki probléma volt, és reménykedjünk, hogy sűrün nem fordul elő a későbbiekben.

[ Szerkesztve ]

(#7922) StSanya


StSanya
őstag

Húúú, hirtelen azt hittük nejemmel, hogy annyi a TV-nek, nagy zöld foltok, miegymás az összes adáson, de mivel az osztrák adók jöttek szépen, így maradt az adás hiba... :K Én amúgy a hegyhátsáli (ez van Vasvár mellet) toronyra vagyok állva.

[ Szerkesztve ]

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#7923) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#7270) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nos, Iskra dtx 48 felszerelve egy darabka vasrúdra, bekötve szépen immár koaxra, belőve többé-kevésbé Kékes felé (azóta nem volt látható a köd/felhő/eső miatt), csatornák belőve, most már szépen megy a tv2, ertéel is, jelerősség olyan 60-70 körül, minőség 100. Lehet ezen még javítani, ha végre kilátok a cserepeken át a hegyre, és a magasságot is be tudom lőni, mert egyelőre szerintem úgy Mátraalmás környékére néz a cucc :)
Na meg 21-én áthangolni a csatornákat, mert ugye át kell. De az már 4 gombnyomás.
Hozzáteszem a régi 30 éves antennákkal, egyik UHF, másik VHF, külön két árnyékolatlan Lecherrel, padlásajtón át, kacskaringósan levezetett, ajtó sarkába becsípett, 5 méter hosszon 10 méteres vezetékkel, csatlakozóban közösített rendszerrel, vagyis az antennaszerelők rémálom horror kivitelezett megoldásával simán akadás nélkül bejött a két kereskedelmin kívül a többi. :)

Viszont a csatornák sorrendjét továbbra sem tudom megváltoztatni, átnevezni nem lehet, átszámozni nem lehet, kedvencekben lehet sorrendezni, de a sorszám marad, tehát a számot nyomva a szolgáltató által meghatározott számú csatorna jön be. LCN-re vonatkozó bárminemű lehetőség nincs a tévén. Se információ, se állítási lehetőség.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#7924) Mattey


Mattey
tag

Hello!

Itt egy kérdés a hozzáértőknek: Hogy a fenében megy nálam az Extra, ha elvileg a lefedettségi térkép szerint nem kéne, hogy menjen (a jelerősség is egész jó olyan 60-80 között ugrál, volt már 100 is)Mondjuk az is igaz, hogy kb. olyan 100-200 méterre vagyunk a határzónától.

Mondjuk nem mintha zavarna, de kíváncsi vagyok.

(#7925) Watt25 válasza Mattey (#7924) üzenetére


Watt25
veterán

A lefedettségi térkép egy szimuláció eredménye. (Persze vannak mért adatok is benne.) Ilyen néhányszáz méter szinten nem lehet azt mondani, hogy haláli pontos.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#7926) darvinya válasza Mattey (#7924) üzenetére


darvinya
titán

Ha működik a Tv2, RTL Klub, Euronews, akkor van Extra is, mert egy Mux-on van.

Mint a kolléga is írta a lefedetség térkép csak egy szimuláció.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7927) marion1


marion1
tag

Elindult Fehérgyarmat/Penyigéről a B multiplex.[link] FREKVENCIACSERÉK ÉSZAKKELET-MAGYARORSZÁGON [link]

(#7928) Mattey válasza darvinya (#7926) üzenetére


Mattey
tag

Jah, nem azokra gondoltam, vagyis anem az Extra Alap, hanem az Extra családi csomagra, de mindegy is, mert valóban megmagyarázza a szimuláció dolog az egészet. Na mindegy, én már attól is boldog vagyok, hogy működik a dolog ^^.

(#7929) spiritex válasza #93794560 (#7896) üzenetére


spiritex
veterán

+ (#7894) danee91

Nálatok is ilyen módon működnek a STRONG-ok, hogy mindaddig jó az információ kijelzés a problémás csatornákon (M2, Duna, Duna World), amíg oda nem váltatok valamelyikre? Illetve ha utána elváltatok valamelyik nem problémás csatornára (pl. RTL, TV2), léptetve a csatornák között, nálatok is újra helyreáll a problémás csatornák információ kijelzése (mint a videóban), egészen addig a pillanatig, amíg oda nem váltatok valamelyikre?

Villogós probléma

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#7930) danee91 válasza spiritex (#7929) üzenetére


danee91
senior tag

nalam mindig problemas, pesten sose volt...mondjuk itthon 15 meter kabel van, toldasokkal, tobb teve van mindigtv-re rakva.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#7931) spiritex válasza danee91 (#7930) üzenetére


spiritex
veterán

Én kb. 5 km-re vagyok a szegedi toronytól, az erősítős Thomson szobaantenna 50 cm-es kábele pedig közvetlenül a box-ba megy. De elküldtem a videó linket a Strong-nak is, meglátjuk mi a véleményük.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#7932) #93794560 válasza spiritex (#7929) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nálam is ez van, két Strong-nál. Ez biztos, hogy a Strong hibája, mert 100%-os jelszintnél és jelminőségnél is jelentkezik. Talán firmware hiba.
De ha belépünk az EPG-be, ott már nem villog a felirat.

(#7933) spiritex válasza #93794560 (#7932) üzenetére


spiritex
veterán

Igen, tuti Strong hiba, sőt, inkább szoftver hiba, mert az ugyanígy kinéző és 98%-ban megegyező menüs Evolve Andromedám is ezt csinálta... úgyhogy inkább valami márkákon átívelő, hasonló vagy megegyező szoftvereket használó dobozok közös baja ez, amit remélem megcsinálnak, mert igen, az EPG-ben már nálam is minden jó, de az plusz jó pár gombnyomás (EPG be, Info gomb, Kilép, Kilép), ha meg a következő műsort is látni akarom, akkor meg még több.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#7934) darvinya válasza spiritex (#7933) üzenetére


darvinya
titán

Kíváncsi vagyok egy dologra, mert WayteQ 95CX egyik fw-nél is ilyen próbléma volt.

Van rejtet menü, azaz gép információ.
Menü-Eszközök(WayteQ)-Információ-5x 5-ös gomb nyomása után:
OTP Configuration
Product Name: bit[24-20]=[0000] -- M3601E-ALBA

Itt mit ír a Strong?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7935) spiritex válasza darvinya (#7934) üzenetére


spiritex
veterán

Ok, majd megnézem és megírom.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#7936) Kernel válasza spiritex (#7933) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ali-chipes, látszik a menüjén, ezeknél sajnos előfordul ilyen, én is láttam már a jelenséget. Elvileg nem reménytelen, vagyis javítható. Az Alcor fórumán is olvastam erről, a véleményeknél:

http://alcordigital.hu/termek/alcor_hd_2800_digitalis_vevo

Hosszú topik, de rá lehet keresni a "villog" szóra. Ez is Ali-chip. Egyébként az sem tetszik ezeknél, hogy a vízszintes folyamatjelzőn nem a műsoridőt mutatja, hanem a jelminőséget (nem mintha a konyhába nem lenne jó így is).

MStar-chipél megszoktam, hogy rögtön láttam a műsor állását, hogy a végén járunk, eleje-közepe stb. A DVBViewer ezt már odáig fokozza, hogy kiírja a hátralévő műsoridőt is, így még fejszámolgatni sem kell.

De amellett a kék sávon mutatja a műsorállást is, vagyis ezt hiányolom több Ali-boxnál is:

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#7937) darvinya válasza Kernel (#7936) üzenetére


darvinya
titán

De amellett a kék sávon mutatja a műsorállást is, vagyis ezt hiányolom több Ali-boxnál is:

Ez a dupla infó gombnál van, de a hasonló (AH miatt van egy chipset eltérés) Ali Box így mutatja.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7938) spiritex válasza Kernel (#7936) üzenetére


spiritex
veterán

Megnéztem a topicot és úgy látom ott sikerült javítani. Vagy mégsem...
Amúgy amit írsz az a Strong-nál nem úgy van! Van neki csíkja, ami a műsorból eltelt időt mutatja kék sávban sárga csíkkal, jobb oldalon mellette pedig %-ban is írja, hogy mennyi telt el a műsorból. Ez hogy lehet?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#7939) Kernel válasza spiritex (#7938) üzenetére


Kernel
nagyúr

Azért is írtam úgy, hogy "több boxnál", mert nem mindegyik Ali-chipnél hiányzik ez a kijelzés, firmware-függő. Bár én hirtelen azt hittem, hogy az általad linkelt videón jelszintet mutat (ingadozót), de akkor mégsem.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#7940) #93794560


#93794560
törölt tag

Az a bizonyos csík a műsorból eltelt időt mutatja. Elég furcsa lett volna, ha a tegnap délután kezdődő műsornál, amit néztem, 1% lett volna a jelszint.

(#7941) akom


akom
senior tag

Sziasztok!

Tud esetleg valaki valamit a Kecskeméti adóról?
Délelőtt 10-től nem volt adás, majd visszajött, de most megint azt írja a TV hogy: Szolgáltatás nem elérhető.

(#7942) #93794560 válasza akom (#7941) üzenetére


#93794560
törölt tag

Lehet, hogy most lesz az átállítás. Ha este sem lesz adás a régi frekvencián, akkor meg kellene próbálni újrahangolni a a cuccot. Hátha új frekvenciára kerülnek a MUX-ok.

(#7943) Watt25 válasza #93794560 (#7942) üzenetére


Watt25
veterán

Elvileg Kecskeméten nem most csinálják: [link]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#7944) akom válasza #93794560 (#7942) üzenetére


akom
senior tag

Köszönöm.

Úgy tudtam, hogy November 11. lesz itt Kecskeméten frekvenciacsere.
De este azért próbálok egy újrahangolást.

(#7945) jeti50


jeti50
újonc

Az lenne a problémám hogy a 2013-11-05 én tartott karbantartásnál a szolgáltató átállt a 45-ös (666 MHz) sugárzásra. A box át is állt rendesen azonban a Tv2 és az Rtl Klub csatornák eltűntek. Próbáltam őket újra keresni de semmi. Valakinek van valami ötlete hogy milehet a probléma? A jelerősség és a jelminőség bőven a megadott minimális értékek fölött vannak. Mi pedig az Aggtelek/Perkupa adókra vagyunk forgatva. Várom az ötleteket. Ha voltmár ilyen hozzá szólásra válasz bocsánat olvastam vissaz fele de nem találtam

(#7946) Kernel válasza jeti50 (#7945) üzenetére


Kernel
nagyúr

Egy kis félreértés lesz szerintem, ott eddig is a 45-ös volt a közszolgálati, ami nem változott. A kereskedelmi ment át 63-ról a 28-ra (530 MHz).

Lépj be a manuális hangolómenübe, állítsd be ezt a frekvenciát, figyeld a szintkijelzőt. Ha mutat valamit, akkor próbáld letárolni, ha nem jó, akkor az antennán kellene mozdítani, variálni, a kijelzést figyelve, utána letárolni.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#7947) jeti50 válasza Kernel (#7946) üzenetére


jeti50
újonc

Aha. Tehát ha jól értelmezem bekeresem a 28 ason a kereskedelmin a minimális jele- erősséget és minőséget és azon végzek egy automatikus keresést akkor mind a kereskedelmi és mind a közszolgálati csatornák bejönnek?

(#7948) Kernel válasza jeti50 (#7947) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nyilván a maximális szintet kell keresni, a manuális keresés pedig általában úgy működik, hogy ha rányomod az OK-t egy kiválasztott frekvenciára, akkor az azon lévő műsorokat hozzáadja a már meglévőkhöz. Más kérdés a sorrend, ami többféleképpen is alakulhat (típusfüggően vagy LCN stb.), de azzal ráérsz utána is foglalkozni

Mivel a közszolgálati már megvan, az elvileg nem fog törlődni.

De az is egy lehetőség, hogy amikor már sikerült a manuális menüben a szintjelző segítségével beállítani az antennát (mindkét frekvencián ellenőrizve), akkor utána indítani egy teljes automatikus keresést. Az már töröl, vagyis tiszta lapról indít.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#7949) darvinya válasza jeti50 (#7947) üzenetére


darvinya
titán

Nem.
Mert a közszolgálati másik Mux-on van.
A kereskedelmi Mux-on RTL, Tv2, Euronews, és az extra csomag van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7950) bostone


bostone
addikt

A minap kötöttem egy előrefizetős szerződést a mindig tv-vel (19990Ft). A családban több tagnak is megtetszett a szolgáltatás. Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges az előfizetést kedvezményesen bővíteni több készülékre is vagy minden esetben szükséges külön-külön aprítani a családi kasszát?

Arról van valami információ, hogy a csatornaválaszték, hogyan alakul a jövőben? Bővülhet esetleg a kínálat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.