Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) frovery válasza Knobber (#7600) üzenetére


frovery
senior tag

Nem hiszem, hogy ezért. Eddig ezt a csatornát nyitották ki, amikor akció volt. Karácsonykor is. :)

(#7602) Bozek válasza Knobber (#7600) üzenetére


Bozek
nagyúr

Lesz helyette CC meg Nickelodeon (az előbbi van a MindigTV-n is). Muszáj volt a Digi-nek lépnie valamit, mert megnéztem a DTH előfizetői adatokat és elég gyászos a kép. :)

Digi: 1 év alatt -36393, 2 év alatt -58618 előfizető.
MindigTV: 1 év alatt +41775, 2 év alatt +76498 előfizető.

(#7603) Tamás88 válasza Knobber (#7600) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Már régebben is volt olyan, hogy ingyenes volt az AXN, tehát nem biztos, hogy ezért, hanem inkább olyannak tűnik, amikor ingyenes volt a HBO, csak hosszabb ideig lehet kódolatlanul nézni. Vajon most is szóltak, hogy nem lesz AXN, vagy ugyanazt csinálják, amit a Discoverynél megmerték tenni?

(#7604) darvinya válasza Bozek (#7602) üzenetére


darvinya
titán

Digi: 1 év alatt -36393, 2 év alatt -58618 előfizető.
MindigTV: 1 év alatt +41775, 2 év alatt +76498 előfizető.

Ez hogy jött ki.?

Neked fizetett a Digi?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7605) silver-pda válasza darvinya (#7585) üzenetére


silver-pda
aktív tag

wayteq 90 hibája: elindítom a felvételt és vagy 1 percet vesz fel vagy többet, de nem annyit, amennyi be volt állítva neki.
Korábbanugyanezzel a pendrive-val nem volt gond. Leformáztam, az se javított a helyzeten, másik pendrive uez a helyzet. 2+ éves a készülék.
Kellene vmi olyan, ami vesz fel kódolt csatit kódolatlanul, hogy bárhol visszanézhető legyen. Ja, és óccó. :)

(#7606) darvinya válasza silver-pda (#7605) üzenetére


darvinya
titán

Melyik fw-n használod?

Amikor nem volt ilyenem, akkor v3-as vált be legstabilabbnak.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7607) Armagedown


Armagedown
őstag

Innen szeretnék set top boxokat rendelni, 5 darabot, szerintetek megbízható a bolt ?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#7608) Kommy válasza Armagedown (#7607) üzenetére


Kommy
veterán

Igen megbízható

(#7609) spiritex válasza Armagedown (#7607) üzenetére


spiritex
veterán

Teljesen! :K

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#7610) Bozek válasza darvinya (#7604) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mit nem értesz rajta? Miért fizetett volna?

2011. augusztusához képest 58618 előfizetőt vesztett a Digi, míg a MindigTV 76498-at szerzett. Az 1 éves adat meg értelemszerűen 2012. augusztusához mért adat.

(#7611) darvinya válasza Bozek (#7610) üzenetére


darvinya
titán

Ja így már leesett. :)

Sok volt ma, és tiszta gya vagyok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7612) silver-pda válasza darvinya (#7606) üzenetére


silver-pda
aktív tag

vmi 2012.02.04-es :)

(#7613) cigam válasza Knobber (#7600) üzenetére


cigam
félisten

Nem valószínű, évek óta rendszeresen van nyílt hét az AXN jóvoltából.
Ez a mindigtv növekedés az átállásnak köszönhető, 1év múlva már nem lesz ekkora növekedés.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7614) darvinya válasza silver-pda (#7612) üzenetére


darvinya
titán

Ott van legalul az SW szám az.

Vagy rakd fel egy képet a Információ menüpontról.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7615) Zahire


Zahire
tag

Szia !

Segítséget kérek !
42 PFL 7676 tévéhez keresnék beltéri, mindig tévé antennát. XXII.kerületben lakom.
Milyen típusút ajánlanátok ? Az All for One 42 dB jó lehet erre a célra ? Vagy van jobb ötlet ?

Köszönöm.

Z:

(#7616) darvinya válasza Zahire (#7615) üzenetére


darvinya
titán

Azért kicsit pontosabban kellene a hely.
Mert pl: Rózsavölgy hegy tetején bármilyen szoba antenna jó, de Budafok, József Attila L.telep, Budatétény, stb völgy részébe csak tető antenna javasolt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7617) Bozek válasza cigam (#7613) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért 2011. augusztusa és 2012. augusztusa között is nagyjából 35 ezerrel nőtt az előfizetők száma. Na meg az átállás nem az Extra szolgáltatást vásárlók számára volt szerintem hatással.

(#7618) Watt25 válasza Zahire (#7615) üzenetére


Watt25
veterán

Ezt fusd át.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#7619) Zahire válasza Bozek (#7617) üzenetére


Zahire
tag

Köszönöm , akkor pontosítok, Budatétény , Dózsa György út középtáj, tehát már nem a völgy része.

(#7620) Zahire


Zahire
tag

elnézést, ez darvinya üzenetére a válasz !

(#7621) Flashget válasza Knobber (#7600) üzenetére


Flashget
félisten

fenéket..minden évben van ilyen kódolatlan AXN. legutóbb júniusban és akkor még szó sem volt erről, hogy a digi kidobja.
gugliba írd be AXN mindigtv kódolatlan

darvinya! a digi tányéroson több mint 1 éve folyamatosan veszít előfizetőt 3-4-5K között a kiadott DTH adatok alapján. De ugyanennyit nyer havonta kábelen viszont.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#7622) Knobber


Knobber
aktív tag

Friss hír!

[link]

Youtube: Knobber

(#7623) azbest válasza Knobber (#7622) üzenetére


azbest
félisten

Nem mondott semmi újat :)

(#7624) cigam válasza Knobber (#7622) üzenetére


cigam
félisten

konkrét tervekről, az új csatornák számáról és csomagolásáról ebben a stádiumban még korai lenne beszélni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7625) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Megint egy kérdés:milyen jelszint/minőség arány szükségeltetik minimálisan az M1HD vagy a TV2 vagy a Prizma TV-s muxhoz?
Már hogy kifogástalanul lehessen venni.

(#7626) frovery válasza Kezdő vagyok (#7625) üzenetére


frovery
senior tag

A készülékek jelszintmérője csak hozzávetőleges adatokat mutat, arra ne adj. Ahány készülék, annyi féleképpen mutatja.
Ha nincs akadozás, akkor jó a minőséged.
Legegyszerűbb, hogy elfordítod finoman az antennát és megnézed mikor kezd el szaggatni, akadni. A minőségi jelszintet ekkor megnézed, majd viszaforgatod a legnagyobb jelszinthez. A kettő közötti szám legalább 20%-al nagyobb legyen. Ekkor van 20% tartalékod a rosszabb időviszonyokhoz képest. Persze ez is csak hozzávetőleges szám.

(#7627) danee91 válasza Kezdő vagyok (#7625) üzenetére


danee91
senior tag

A jelminőség mérvadóbb(vagy bithiba arány néven van, de az kb az ellentéte). Minél magasabb jelminőséget kell elérni(100% jelminőség az kb a 0 bithiba aránynak felel meg). Ha a jelminőség értéke minél messzebb kerül a 100-tól, annál több hibát produkál a kép(sztem).

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#7628) frovery válasza danee91 (#7627) üzenetére


frovery
senior tag

Érdekesek ezek a kijelzések. Nincsenek hivatalosan kalibrálva, így csak kb-re lehet azt mondani, hogy jó. Akkor elfogadtható ha hosszú távon nincs akadás vagy jelkimaradás.
Nekem pl. van egy usb-s dyras stickem. DvbViewer szerint 55% a jelszint, 65% a jelminőség.
Ugyanezt a sticket rádugva egy linuxos enigma2-es vevőre, ami felismeri ezt a vevőt, 80% jelszint és 90-98% jelminőséget mutat. Itt ugye a box vevője a kijelző. Minden teljesen ugyanaz a vevőt kivéve.
:)

70m rg11-es kábel van, erősítő nuku, synaps ahd 343-as antenna. Rálátás az adóra teljesen, légvonalban 10-13Km-er.

[ Szerkesztve ]

(#7629) darvinya válasza frovery (#7628) üzenetére


darvinya
titán

Ezen még megfejelem azzal, hogy egy antennán 1 Tv és 1 Box.
De ha egyiknek tökéletes addig a másiknak nem.

Ha a Tv jelerősség/bithibaarány 100/0, addig a box jelerősség/jelminőség 60-70/70-80.
A box-on akad a kép.
Fordított felállásnál, pedig a box tökéletes, de y Tv akad.

Így marad a köztes megoldás.
Tv 90/0-1
Box 90/89-90

A Tv és a Box 10cm-re van egymás mellett.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7630) frovery válasza darvinya (#7629) üzenetére


frovery
senior tag

Hát igen, a tunerek is különböző érzékenységűek. Amit az utóbbi időben már sajnos nem forgalmaznak az a COLUMBIA T - HD 2500 CX PVR vevő, ami iszonyatosan jó érzékenységű tunerrel volt megáldva.

(#7631) Knobber válasza cigam (#7624) üzenetére


Knobber
aktív tag

Szerintem az már biztos, hogy SuperTV2 és RTLII megtalálható lesz a bővített csomagban. + Zenecsatorna valami normálisabb.

Youtube: Knobber

(#7632) cigam válasza Knobber (#7631) üzenetére


cigam
félisten

mármint a fizetősben. De várjuk ki a végét, még a sima RTL is fizetőssé válhat.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7633) darvinya válasza cigam (#7632) üzenetére


darvinya
titán

Szerintem akkor megássa a sírját, mert én biztos nem adnék egy garast sem érte.
Még az új csatorna sem érdekel.

(#7630) frovery

Itt nem a érzékenységről írtam, hanem míg az antenna állítással az egyiknek jó addig a másiknak nem.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7634) danee91


danee91
senior tag

HbbTV teszt Antenna Hungária

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#7635) darvinya válasza danee91 (#7634) üzenetére


darvinya
titán

Oké a hír októberről szól, de mikor?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7636) danee91 válasza darvinya (#7635) üzenetére


danee91
senior tag

Hát ja, nincs benne a pontos nap, na de Amiko Alien 2-n kívül más DVB-T box nem is tudja ezt...LCD-kből meg ezek tudják:

[link]

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#7637) frovery válasza danee91 (#7636) üzenetére


frovery
senior tag

Viszont ha egy linuxos enigma 2-ővel felvértezett boxod tudja, akkor ha bedugok neki egy dvb-t sticket, menni fog?

(#7638) darvinya válasza frovery (#7637) üzenetére


darvinya
titán

Ez inkább internetes szolgáltatás, mint digitális műsor szolgáltatás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7639) Nakivagyok


Nakivagyok
tag

Sziasztok,

USB-s DVB-T tunerrel rendelkezem (TechniSat AirStar Telestick 2). Adóhoz közel használom, így vételi gondjaim nincsenek.
- Windows Media Centerrel a képminőség tökéletes, a HD adások tűélesek.
- DvbViewer Pro-val illetve SmartDVB-vel a képminőség nagyon jó, talán néha egy picit elmarad a Media Center által produkálttól, de sok különbség nem látszik
- Homesys-el viszont teljesen szét van esve a kép és a hang is.

Eddig ezzel nem is volna probléma, de beújítottam egy Smart Card Readert és egy MindigTV Extra csomagot, és a fenti programok közül egyedül a Homesys-el tudom a kódolt adásokat nézni, vagyis tudnám ha nem lenne borzalmas a mindősége. (4es verzión belül próbáltam a 4.46-os verzióval, valamint frissítettem a legújabbra is, de azzal is rossz...)

Kérdéseim pedig a következők volnának:
- Valahogy működésre lehet bírni a kódolt csatornákat a fent felsorolt programok valamelyikével?
- Valahogy meg lehet oldani, hogy a Homesys is a többihez hasonlóan szép képet adjon?
- Van-e a fentieken kívül bármilyen másik program ami képes kezelni a kártyát és tudom nézni a kódolt csatornákat?

Köszönöm a segítséget!
:R

(#7640) csúcsamatőr


csúcsamatőr
újonc

Sziasztok!
A múlt héten vettem egy Samsung UE32F4000 típusú tv-t, valamint egy TechniSat TechniCrypt CX modult (a paprikás). Néhány napig tökéletesen működött a MinDig TV, majd kiírta a tv, hogy kódolt jel. Megnéztem a menüben, nem találta a tv a modult. A kártyát áttettem a régi dekóderbe, tökéletesen működött. A modult kipróbáltam másik készülékben, ott sem működött. Visszavittem a modult, nagy nehezen kicserélték, mivel akármelyik tv-be tették be, nem működött. Az új CA modul 1 napig működött, majd tegnap ismét a kódolt jel felirat fogadott, leteszteltem másik készülékben, már az sem ismerte fel.
Kérdésem, hogy szerintetek a tv nyírja ki valahogy a CA modult, vagy a modul ilyen rossz minőségű, és menjek ismét kicseréltetni? (esetleg csak pechem van, és az elmúlt években készült mindkét selejt modult sikerült egy hét alatt letesztelnem :) )

(#7641) darvinya válasza csúcsamatőr (#7640) üzenetére


darvinya
titán

Inkább modul pech.

De, ha folyamatosan ez a gond, akkor 5 modul után már a tv-t sem ártana ellenőrizni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7642) frovery válasza csúcsamatőr (#7640) üzenetére


frovery
senior tag

Esetleg a modulnak, vagy a tv-nek kellene egy firmware frissítés. Nézz mindkettőnek utána a honlapjukon, hátha van.

Nakivagyok: A DVBViewer progiban a hardver beállításoknál a van CI modul és a kis sávszélességű mód (1.1)-et kipipáltad?
Egyébként én a kártyaolvasóra tippelek, hogy valami kompatibilitási gondja van. A többi lejátszóval én sokáig nem babráltam, mert a DVBViewer bevált.

[ Szerkesztve ]

(#7643) Kernel válasza frovery (#7642) üzenetére


Kernel
nagyúr

Az USB 1.1-mód letiltja az egyszerre több adóról való felvételt (vagy egyik néz, másik felvételét, esetleg rádiót enged mellé), PIP sem használható.

Szerintem ez az opció, szoftveres korlátozás csak arra van, hogy aki 1.1 csatlakozóra dugja, véletlenül se tudja kifektetni szűkös USB-keresztmetszetet ilyen extrább kérésekkel.

(#7639) Nakivagyok

Homesys-re nem emlékszem már, pontosan hogyan nézett ki, de megkeresném a dekóderbeállításokat, LAV vagy ffdshow telepítés, beállítás, amivel én próbálkoznék.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#7644) frovery válasza Kernel (#7643) üzenetére


frovery
senior tag

Az usb 1.1-esre azért gondoltam, hátha az a kínai olvasó nem birná az újabbakat. Csak próba gyanánt. :R

(#7645) Knobber


Knobber
aktív tag

Ma jött hír, igaz tudtunk róla - de ez a hivatalos blogja a Mindig TV-nek:
[link]

Youtube: Knobber

(#7646) Nakivagyok


Nakivagyok
tag

Nálatok megy a B-MUX jelenleg? Pest, Száva u.

(#7647) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Gigabyte U8000 hybrid TV vevőm, de sajnos csak ezeket a csatornákat találja meg, az ingyeneseket nem, mi lehet a probléma?

(#7648) Nakivagyok válasza tamas.nick (#7647) üzenetére


Nakivagyok
tag

Ez a B-Mux, nekem meg pont ez nem megy jelenleg... Helyileg hol vagy?

(#7649) tamas.nick válasza Nakivagyok (#7648) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Pécsen

(#7650) Watt25 válasza tamas.nick (#7647) üzenetére


Watt25
veterán

Elsődlegesen olvasd el ezt.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.