Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4657) Sunsetjoy


Sunsetjoy
tag

Kicsit rosszul fejeztem ki magam: "10-15 mpre megáll az adás (nem jelvesztést ír, hanem pillanatállj) ami után később folytatódik."

Nem ugyanonnan folytatódik, hanem a közte lévő időszak kimarad. Ha nem is mindig 10 másodperc, akkor előfordul 1-2 mp is. Vagy pl. a felvételes csatornáról átkapcsolok egy másikra (pl. axn), akkor ott ritkán előfordult, hogy sötétség van. El kellett kapcsolnom, majd vissza, hogy bejöjjön az adás. Ilyen megállásnál mondjuk el, majd visszakapcsolásnál az esetek többségében visszajött az adás.

Azonban úgy tűnt, hogy pl. egy RTL klub nézése alatt (míg a TV2 felvétel ment) szinte elő sem fordult akadás, csak mondjuk 1 óra alatt 1-2 fél másodpercnyi. Ezzel ellentétben az előjött hiba a másik csatornán mondjuk 5 percenként 2-3 alkalommal is minimum, vagy 5 másodpercre, vagy fél percre...

Sima adónézésnél ilyen hiba mondhatnám, hogy egyáltalán nincs. Még az első 7 nap fut, amikor minden nézhető, de ugye az AXN abban a csomagban is van pl. amire előfizettem.

A box adatai:
Bootloader 6.0 11/04/14
OTA 1.0 12/07/19
HW 0e16
HW ver 0100
SW 0100
SW ver 0007

a jelenlegi pendrive
USB sebesség 68 MBps
writespeed 8713 byte/sec
readspeed 13539 byte/sec
RW speed 3342 byte/sec

Ahogy most lenéztem ezeket az adatokat, és visszajöttem a menüből, egy csomó csatornára nincs jelet adott. Gondoltam megigazítom a dolgokat, ekkor hozzáértem a tápfeladós antennaaljzatához (üres), és rögtön bejött az adás, elengedtem, akkor elment. Még kétszer eljátszottam, és most jó maradt.

Nem lehet, hogy a korábban leírt splitter rombolja a történetet?

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.