Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz andatti #37210 üzenetére

    Amúgy nem PC-s programokban kell gondolkozni. Fotók mentése: Google Drive vagy Dropbox. Ezek automatikusan áttolják WiFi-n a PC-re a dolgokat és nem kell velük foglalkozni. A telefonról akár mindig törölhetők a képek a feltöltés befejeztével.

    Biztonsági mentés - ilyen root-engedély nélkül úgysem igazán van, de talán Helium-mal, ha appbeállításokkal akartok varázsolni. Én nem tenném.

    SMS mentése: SMS Backup & Restore, névjegy és SMS mentésre: Super Backup. Ezek egyfájlos mentéseket készítenek, az előbbi akár időzítve is, felhőbe. Ezeket a telefon tárhelyről pedig USB-vel, vagy akárhogy át tudod rakni a gépre, csak az elérési utakat is jegyezd fel (visszaállításnál jön jól, ha tudod, hova kell őket visszarakni bizonyos programoknál).

    De a névjegyeket tényleg a legjobb a webes címtáron keresztül csesztetni, képeket szúrni a kontaktokhoz stb. Úgyis az lesz az, ami egy következő telefon beállításnál elsőként felkerül a gmail címed megadása után. Ezért valójában általános mentési feladatokra nem kell más, csak a képek szinkronizálása, és az SMS Backup & Restore, mint megbízható megoldások.

Új hozzászólás Aktív témák