Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21501) AtHoS válasza Vasinger! (#21493) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Vuescan elég profi szkennelő program, de nem ingyenes. Ahogy láttam a bemutató videóban tud automatikusan vágni

read-only mode on the forum

(#21502) TomPoe válasza Dluinet (#21499) üzenetére


TomPoe
tag

És mit csinál tulajdonképpen ez a program? Mert nem nagyon értem. Amúgy a menükre és extrákra pont nincs szükségem, nekem csak a film kell két hangsávval.

(#21503) TomPoe válasza cigam (#21500) üzenetére


TomPoe
tag

A Handbrake tökéletesen kielégíti ilyen szempontból az igényeimet, csak a GPU támogatás hiánya az, ami beárnyékolja a tündöklését :).

(#21504) Dluinet válasza TomPoe (#21502) üzenetére


Dluinet
nagyúr

DVD archivál a szerkezetét megőrizve, ha valamit ki akarsz kapcsolni, akkor kikapcsolod:

Ha a minőséget 150%-ra állítod akkor megkapod a DVD minőségét fele méretben és 10-es vagy nagyobb Windows Media Playerrel simán lejátszod mint egy DVD-t.

De itt a saját oldala.

Lejátszok

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21505) Vasinger! válasza AtHoS (#21501) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszönöm, ezt a programot kerestem! :R

(#21506) Motaba78 válasza TomPoe (#21498) üzenetére


Motaba78
őstag

freemake video converter amit te keresel

rendesen megdolgoztatja mint az ati mind az nvidia vgakat, természetesen ingyen, nagyon ajánlom mindenféle formátumra kódol gyorsan és szép minőségben.

(#21507) Dluinet válasza Motaba78 (#21506) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Csak neki több hangsáv kell.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21508) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Sziasztok! Webkamerához szeretnék olyan progit ami másodpercenként készít (1-5) képet a lehető legnagyobb felbontáson (3Mp) és azt összefűzi egy videóba a képek minőségének lerontása nélkül.

Üdv, Balázs

(#21509) Dluinet válasza Antibazsi (#21508) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Webcam Timelapse Tutorial

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21510) Antibazsi válasza Dluinet (#21509) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Köszi, így is szuper, de itt utólag fűzik össze qiuicktime-al a képeket. Én olyannak örülnék a legjobban ahol azonnal videó az output és esetleg óránként szakaszolja azt.* Házilag szeretnék készíteni egy biztonsági kamerát, így nem akarok minden nap az összefűzéssel bajlódni.

*kieg: ha meghatározott méretig készítené az lenne a legjobb. Mondjuk 15MB-ot belövöm neki és küldhetné is egyben egy adott e-mail címre.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#21511) Dluinet válasza Antibazsi (#21510) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Flix

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21512) sfdrakex válasza Antibazsi (#21510) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem lenne egyszerűbb ha videót rögzítene és az élőképet meg neten pl http://hu.justin.tv/, vagy http://www.ustream.tv/ keresztül folyamatosan lehetne nézni, illetve ha ezeken küldi a képet, le lehet a csatornát jelszavazni, hogy csak az lássa akit szeretnél, és utána meg rögzíted akár a cél gépen?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21513) zone válasza Antibazsi (#21508) üzenetére


zone
őstag

tilaphos
beállíthatod, hogy milyen kodekkel kódoljon

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21514) Antibazsi válasza sfdrakex (#21512) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Az azért nem jó, mert ha betörnek akkor valószínű viszik a célgépet is. :) Valamint elég nagy területet kellene belátni és a kamera csak 720p-ben tud videót készíteni, amin messzebbi ember már nem azonosítható. A 25fps pedig teljesen felesleges, legyen inkább 5fps de minél jobb minőségű a kép.

Dluinet, zone: :R

Üdv, Balázs

(#21515) Predator2


Predator2
addikt

üdv

olyan programot keresek ami ha megnyomom a " Prt Scr" stb... gombot a billentyűzeten akkor egy mappába automatikusan elmenti a képet és el is nevezi
(ha sorozat képeket akarok csinálni akkor is működjön)
örülnék ha olyan lenne ami akár az egész weblapot letudja "fényképezni" nem csak azt a részt ami a monitoron látszik
és ha lehet használhassam filmek játékok alatt is (ha éppen abból lenne szükségem egy képre)

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#21516) ollie válasza Predator2 (#21515) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha ATI kártyád van, akkor ATI Tray Tools.

***

(#21517) Predator2 válasza ollie (#21516) üzenetére


Predator2
addikt

igen az
Gigabyte 6870oc

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#21518) Predator2 válasza ollie (#21516) üzenetére


Predator2
addikt

nem akarok pofátlan lenni

olyan nincs ami csak ezzel foglalkozik? és nincs benne ennyi felesleges cucc ráadásul azt is olvastam róla h szeret kék halált csinálni az meg nekem nem hiányzik

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#21519) Pr3s


Pr3s
aktív tag

Sziasztok!

olyan prograsmot keresek, amivel jelszó nélkül nem lehet elindítani bizonyos programokat, kicsit konkretizálva, van egy levelezésem, amit nem akarom hogy láthasson az aki bekapcsolja a gépem, mert ugye a thunderbirdnek, vagy outlooknak megadhatom hogy csak jelszóval kapcsolódjon a szerverhez, de ettől függetlenül a már letöltött leveleim láthatják, így egy olyan kellene amit nem tud elindítani csak jelszó ismeretében, erre van valami megoldás??

(#21520) zone válasza Predator2 (#21518) üzenetére


zone
őstag

snagit
30 napos próbaverzió

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21521) Predator2 válasza zone (#21520) üzenetére


Predator2
addikt

köszönöm

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#21522) pakfong


pakfong
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani .wv to .flac konvertereket?

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#21523) gcsomesz


gcsomesz
csendes tag

Sziasztok
Ha kérdezték már akkor sorry.

Milyen programmal lehetne a win7 kinézetét felturbózni, mert a háttér cserélgetésén kívül jó lenne valami frissítés.

Köszi

(#21524) Dluinet válasza pakfong (#21522) üzenetére


Dluinet
nagyúr

formatfactory

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21525) sfdrakex válasza pakfong (#21522) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ez.

(#21523) gcsomesz

Témák?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21526) Dluinet válasza sfdrakex (#21525) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem wav hanem wv

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21527) sfdrakex válasza Dluinet (#21526) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Azt hittem csak elírta. :W

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21528) gcsomesz válasza sfdrakex (#21525) üzenetére


gcsomesz
csendes tag

:D
A témákig eljutottam én is. :)
Köszi

(#21529) localhost válasza Pr3s (#21519) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Felhasználói profilok: Pistike, Gizi, Anyuék, Mindenki_más

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21530) Psychonaut válasza pakfong (#21522) üzenetére


Psychonaut
addikt

Easy CD-DA Extractor szerintem kezeli.

(#21531) w.miki


w.miki
veterán

Kisgyereknek Képes Angol szótár, interaktív-at, mit ajánlanátok? Általános iskolás.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#21532) Psychonaut válasza w.miki (#21531) üzenetére


Psychonaut
addikt

Micimacko (igen, a Disney-rajzfilm)

(#21533) w.miki válasza Psychonaut (#21532) üzenetére


w.miki
veterán

:Y van ilyen szótár szoftver?
mi a pontos címe? (a google egyelőre nem adta ki, ennyiből)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#21534) TRob1 válasza w.miki (#21533) üzenetére


TRob1
veterán

Írta hogy a Rajzfilm :D (Elindítod neki angolul, magyar felirattal, és ott a képes szótár)

¤ R'n'R ¤

(#21535) w.miki válasza TRob1 (#21534) üzenetére


w.miki
veterán

ja, nem
szótár kéne, képes, angol szótár
ha film, akkor inkább PeppaPig, ott szépen beszélnek (bár ahhoz nincs felirat)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#21536) Psychonaut válasza w.miki (#21535) üzenetére


Psychonaut
addikt

Pedig komolyan irtam, szerintem abbol lehet a legjobban tanulni (foleg kisgyerekeknek). De ha ragaszkodsz a szotarhoz, gyors Google kereses utan EZT talaltam.

De ha beirod, hogy "interactive english dictionary for kids", rengeteg talalatod lesz, es biztosan lesz ezen kivul is jopar relevans. ;)

[ Szerkesztve ]

(#21537) pakfong válasza Dluinet (#21524) üzenetére


pakfong
tag

Köszi, de sajnos a formatfactory nem akar működni rendesen. Néhány kb-os fájlt csinál csak.

(#21522)Psychonaut
Easy cd-da-val működik a konvertálás, viszont azt nem írtam, hogy a forrás az 5.1-es és ezt jó lenne megtartani. Easy cd-da sajnos csak stereoba konvertál, a többi benne lévő lossless formátummal is.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#21538) Psychonaut válasza pakfong (#21537) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ezt talaltam, elvileg .wav-ra irtak, de egy probat meger, hatha mukodik massal is.

(#21539) pakfong válasza Psychonaut (#21538) üzenetére


pakfong
tag

Nah, végülis sikerült amit akartam.
Foobar kezeli a .wv fájlokat és konvertálja is, csak sajnos .flac-ba nem. Így maradt a konvertálás .wav-ba. Audio Transcoder nevű free progival meg .wav-ból .flac-ba pár perc csak. Ha néha gondolkoznék is egy kicsit, már rég meglettem volna a sok olvasgatás helyett :).
Kösz mindenkinek aki segíteni próbált.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#21540) localhost válasza localhost (#21497) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az én sim olvasóm ilyen, ehhez kéne a driver vagyis inkább kezelőprogram.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21541) cigam válasza localhost (#21540) üzenetére


cigam
félisten

Ránézésre ez egy FS-S03, ő árul nagyon hasonlót. Talán tud segíteni...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21542) Kal-El


Kal-El
senior tag

Sziasztok!
Érdeklődnék milyen program tudná azt megcsinálni, hogy ha az egyik merevlemezemre adat kerül, az automatikusan megjelenjen mondjuk egy külsős winyón is? Vagy fordítva, ha valamit letörlök a külsősön, akkor az a másik drive-on is törlődjön.

Én erre gondoltam első körben, de annyira nem értek hozzá, valaki aki konyít hozzá légyszi mondjon véleményt mit lenne érdemes használni.

(#21543) localhost válasza cigam (#21541) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kösz! Húha, ez pont olyan, megkeresem őt! :R
Cserébe Te is kérdezhetsz most egyet tőlem :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21544) zone válasza localhost (#21543) üzenetére


zone
őstag

Itt azt írja Win7-en nem működik.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21545) Kal-El válasza Kal-El (#21542) üzenetére


Kal-El
senior tag

Ja és persze be lehessen állítani, hogy melyik mappákra vonatkozzon ez, illetve az is, hogy csak 1 meghajtón változtasson, de az eredetin már ne, ha a kiegészítő meghajtón valamit változtatunk.

(#21546) localhost válasza zone (#21544) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én nem látom.... :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21547) zone válasza localhost (#21546) üzenetére


zone
őstag

Kompatibilis a következő operációs rendszerekkel: Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista

Nem használható: Windows7 operációs rendszeren!!!!

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21548) localhost válasza zone (#21547) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Bocs, vak vagyok!
Ez pedig nem igaz, mert korábban is írtam, találtam egy ősrégi programot, az MEGY WIN7-en csak baromi régi - 2006-os. De fut win7-en!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21549) negyedes


negyedes
addikt

Hello,

egy olyan program kellene nekem ami le tudja menteni az egesz HDD tartalmat egy iso-ba vagy hasonlo keves file-as megoldasba.Meg persze ha veletlenul kellene akkor fel is tudjam pakolni.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#21550) TRob1 válasza negyedes (#21549) üzenetére


TRob1
veterán

Pl. EaseUS Todo Backup Free-vel csinálsz 1 full hdd backupot (1 file lesz, lehet tömörítést is állítani több fokozatban neki)
Ha kell vmi, csak katt a backup file-ra és már tallózhatsz is benne, aztán vagy restore az eredeti helyére (de akármilyen másik helyre is lehet), vagy csak simán másolsz belőle bármit ahová akarod...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.