Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) randras válasza vj0c1 (#22700) üzenetére


randras
veterán

Ez nálam már bevált, jó tanulási módszer, habár nem hiszem, hogy ez erre a megfelelő alkalmazás!

Más: szeretném ha ajánlanátok egy jó biztonsági mentő alkalmazást, ami támogat profilokat, tud tömöríteni, jelszavazni, FTP-re menteni, és ingyenes! Cobian Backup jó?

:R

(#22702) kispx válasza randras (#22701) üzenetére


kispx
addikt

Cobian Backup-pal nem volt dolgom.

Én Comodo Backup-ot használok.

(#22703) randras válasza kispx (#22702) üzenetére


randras
veterán

Na azt soha többet! Végül EaseUS Todo Backup Free lett! A Comodo-val megjártam egyszer... :W

(#22704) kispx válasza randras (#22703) üzenetére


kispx
addikt

Konkrétan hogyan? Még nem volt problémás nekem.

(#22705) localhost válasza randras (#22703) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Fizetős program promócióban mostantól még cca 13 órán át ingyen

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22706) randras válasza localhost (#22705) üzenetére


randras
veterán

Köszi, be is szereztem! :K

kispx: Elveszett egy nagyobb mentési állományom, mert elkezdett bele menteni, én leállítottam valamiért, aminek az lett a következménye, hogy az egész olvashatatlan lett.

(#22707) artiny


artiny
őstag

Lelehetne tolteni egy egész youtube channelt egyszerre, nem kattintgatva videonkent?

(#22708) Visormail válasza randras (#22706) üzenetére


Visormail
addikt

EaseUS Todo Backup Workstation promóció

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#22709) tilinko70


tilinko70
csendes tag

sziasztok.milyen progival tudnám visszahozni a d patríciomról letörölt zenéket és fényképeket? :R

üdv. tilinko70@citromail.hu

(#22710) Winner_hun válasza tilinko70 (#22709) üzenetére


Winner_hun
félisten

GetDataBack

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22711) gelbelex


gelbelex
őstag

Hi all, két kérdésem lenne:

1. Van program, amelyik egy két hangsávos MP4-ből (AVC Baseline@2.0; AVC (LC)) átkódolás nélkül ki tudja törölni az egyik hangsávot, vagy meg tudja cserélni a kettő sorrendjét...?

2. Van olyan képnézegető, amely egy dupla fullHD screenshot-ot (3840*1080-as jpeg) natívan, fullscreen-ben (sem toolbar, sem más, csak a kép) meg tud jeleníteni a két monitoron?

Előre is köszönöm! :R

(#22712) had423


had423
aktív tag

Van-e olyan program, ami kiírja annak a zárt hálózatnak a kódját amelyikre csatlakozva van?

(#22713) tilinko70 válasza Winner_hun (#22710) üzenetére


tilinko70
csendes tag

köszönöm :R

üdv. tilinko70@citromail.hu

(#22714) ArchElf válasza had423 (#22712) üzenetére


ArchElf
addikt

Mármint wifi?
Registryből ki lehet importálni a jelszó hash-t (visszaállítani nem tudod - hacsak a wifi kezelő program le nem tárolja valéahol) - de másik windows gépbe beimportálva menni fog a hálózat.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#22715) zone válasza randras (#22686) üzenetére


zone
őstag

ultracompare

(#22714) ArchElf
Ahhoz miért kell külön program?
Hálózati és megosztási központ - Vezeték néküli hálózatok kezelése - duplakatt az elmentett hálózatra és a "biztonság" fülön meg lehet nézni a jelszót, a "kapcsolat" fülön pedig ki lehet menteni a profilt pendrive-ra.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#22716) had423 válasza ArchElf (#22714) üzenetére


had423
aktív tag

Mindegy. Nem pont ilyenre gondoltam. Kétlem, hogy lenne erre megoldás. Mert az elosztóra a gép kábellel csatlakozik. Azért gondoltam, hogy lehet, mert androidra volt egy ilyen program ami felismerte azoknak a hálozatoknak a kódjait amiknek tudtam a jelszavát.

(#22717) Visormail válasza tilinko70 (#22713) üzenetére


Visormail
addikt

EaseUS Data Recovery Wizard promóció

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#22718) ArchElf válasza had423 (#22716) üzenetére


ArchElf
addikt

Nem értem, hogy a te értelmezésedben a kód és a jelszó között mi lehet a különbség - sőt vezetékes androidos telefont sem láttam még :U

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#22719) had423 válasza ArchElf (#22718) üzenetére


had423
aktív tag

Najó. :D
Tehát androidon ha csatlakozok egy zárt hálózatra jelszóval. A telefonok nem jegyzik meg a jelszót, csak nem kell mindig beírnod a kódot. És van egy program, amivel megtalálja ezeket a jelszavakat. Arra gondoltam miért ne lenne ilyen PC-re is? Csak az a bökkenő, hogy az a gép ami azt az internetet használja ami sugároz is, az az elosztóra internet kábellel csatlakozik.

(#22720) localhost válasza had423 (#22719) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Most adom fel.... bólogató vadászkutya legyek, ha értem mit szeretnél!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22721) csokoládé13


csokoládé13
tag

Sziasztok!

Olyan szótárprogramot, plugint vagy bővítményt keresek (Chrome), amit böngészés közben tudok használni. A lényeg az lenne, ha kijelölök egy szót akkor jelenjen meg fölötte egy buborék a jelentéssel. Olyasmi, mint a Google Translate, csak épp nem értelmetlen mondatokat jelenítene meg, hanem az adott szó jelentését.

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#22722) zoltanz válasza andy83 (#22687) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Csak kíváncsiságból? ;]
Esetleg valami hiányzik konkrétan, vagy lassú?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#22723) had423 válasza localhost (#22720) üzenetére


had423
aktív tag

Egy ki****ott könyvtár wifi kódja kéne.

(#22724) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Milyen progi, ami tudja:
-- Játék közben kijelezni a CPU és GPU hőfokot és az FPS-t?
-- Nem játék után akarom megnézni, nem log file kell.
-- Valós időben OSD szerűen valamelyik sarokban kijelezve.
-- Free, magyar ( lehetőleg )
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#22725) randras válasza had423 (#22723) üzenetére


randras
veterán

:C

(#22726) andy83 válasza zoltanz (#22722) üzenetére


andy83
aktív tag

Hangkártya, videokártya driver fent van, viszont az "fn" gombok némelyike nem működik az újra telepítés óta. Lehet ehhez is kell vmi külön driver? :F

facebook.com/SzeretekMozizni

(#22727) zoltanz válasza andy83 (#22726) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Kelleni szokott, de pontosan milyen funkció/funkciók nem működik/működnek?

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#22728) andy83 válasza zoltanz (#22727) üzenetére


andy83
aktív tag

Pl hangerőszabályzás, ha egérrel állítom ott lent jobboldalt a hangerőszabályzót, úgy működik, de az "fn"+F3 és "fn"+F4 kombóval nem viszi. Előtte viszont ment gond nélkül így is.

facebook.com/SzeretekMozizni

(#22729) ArchElf válasza had423 (#22723) üzenetére


ArchElf
addikt

HINT: Kérdezd meg a könyvtárostól...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#22730) Visormail válasza Blabcsi (#22724) üzenetére


Visormail
addikt

Nem írtad milyen vga-hoz. Az ATT tud kijelezni sok mindent játék alatt osd-be, de az csak ati/amd kártyákkal működik nvidiával nem és csak a vga-ra vonatkozó órajeleket, terheléseket, hőmérsékleteket, ventilátor sebességet, fps-t. Ingyenes, magyar, nem minden játék szereti.

Kártyafüggetlen megoldásról ami még a vga mellett a cpu hőfokot is mutatja csak egyet tudok [link], mondjuk ezzel aztán bármit ki lehet íratni. A rivatuner ingyenes, az aida nem de magyar továbbá címkéket egyelőre nem tud csak magában az értékeket így meg kell jegyezni hogy milyen sorrendbe raktad őket. [link], [link] tehát a címkék majd lehet hogy jönnek egy újabb verzióban de 3 értékhez valóban nem életbevágó, a rivatuner nálam működik az afterburnert nem próbáltam.

Én ennyiről tudok.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#22731) germinator66 válasza localhost (#22664) üzenetére


germinator66
aktív tag

Egy progi folyamatosan frissítette az adatbázisát...

Álljon itt tanulságul másnak is: a minap tudtam meg, a a Task Manager-ben van egy rendkívűl hasznos szolgáltatás: Resource Monitor.
Na, ez minden process-hez megadja a memória, CPU használatot. Gyakorlatilag azt nyújtja, mint a NetMonitor, és a segítségével sikerült megtalálnom a WDFME.exe process-t, ami idle-ben képes a CPU-t 100% körüli értéken pörgetni...

Mindig tanul az ember!

[ Szerkesztve ]

(#22732) Blabcsi válasza Visormail (#22730) üzenetére


Blabcsi
senior tag

HD 4850 kari.
Az everest-et próbáltam, megy az OSD, de játék alatt háttérben megy, tehát nem ül ki a sarokba. ATT meg nem akarja megjeleníteni az OSD-t, nem tudom miért.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#22733) BullZeye válasza Blabcsi (#22724) üzenetére


BullZeye
veterán

ATT, ha jól beállítod, akkor mutat szinte mindent. Mivel AMD VGAkhoz van, ezért processzorhoz alapból csak azt mutatja melyik mag hány %-ra van terhelve. És ha jól emléxem ha fut RealTemp, akkor mutatja hőmérsékletet is, ha beállítod.

FPS-t mutatja
GPU hőfokot mutatja
GPU terhelést %-ban mutatja

Ha ügyes vagy, akkor 1 hotkeyyel ki-be lehet kapcsolni ezt az OSD-t
Ingyenes
Magyarul tud
Hd4850-hez működik, mert ahhoz használom bnőmnél.

(#22734) Gallac


Gallac
senior tag

Sziasztok!

tud valaki ajánlani olyan progit amivel kicsit élesebbé tudom tenni a
monitor képét?

köszi :R

''..Mobiltelefon vonóhoroggal eladó...''

(#22735) BullZeye válasza Gallac (#22734) üzenetére


BullZeye
veterán

Szemüveg?

(#22736) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Olyan progit keresek, amivel le lehet tölteni online videót... Konkrétan erről lenne szó, sajnos nem youtube, hanem egy saját belső szerver, de remélem azért akad valami ügyes szoftver, ami segít...:)

A VIDEÓ

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#22737) pocokxx válasza pocokxx (#22736) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

FVD Suite, és Orbit Downloader nem működik.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#22738) Dluinet válasza pocokxx (#22736) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Próbáld meg a freemake video downloaderrel

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#22739) Visormail válasza Blabcsi (#22732) üzenetére


Visormail
addikt

Elolvastad amit linkeltem? Az everest/aida adatait játék közben a rivatuner/afterburner tudja megjeleníteni, az is le van ott írva hogy hogyan.

ATT-ben pedig bekapcsoltad és nem mutatja? Én csak feltettem és az fps-t egyből mutatta játékok alatt, ez az alapértelmezett beállítás. Ki/be kapcsolni, pozícióját állítani az eszközök és beállítások/képernyő feliratok/osd fülön lehet. A listát kibővíteni ugyanitt a felugró osd fülön lehet és legyen mindig mutassa állásban, most nézem ott ha kipipálod a beépülő modult akkor a listájában amd és intel cpu core temp is van.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#22740) Blabcsi válasza Visormail (#22739) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Köszi, ismét nekifutok az ATT-nek.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#22741) pocokxx válasza Dluinet (#22738) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Ezzel sikerült ! Hálás köszönet :R

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#22742) Blabcsi válasza Visormail (#22739) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Na siker. :D
Most láttam, hogy az előbbinél a pipa bent volt, hogy rejtse el.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#22743) Buster17


Buster17
addikt

Hali!

Mivel vagy hogyan tudom egy letöltött pdf file-ban oldalakat törölni?
Szóval van több oldal de nekem párat kellene belőle kinyomtatni ezért szeretném a fölösleget valahogy kiszedni mert így többet kéne nyomtatni.

(#22744) Visormail válasza Buster17 (#22743) üzenetére


Visormail
addikt

pdfsam, de nyomtatásnál is meg tudod mondani hogy melyik oldalakat kéred ezért nem muszáj kiszedni őket.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#22745) Buster17 válasza Visormail (#22744) üzenetére


Buster17
addikt

hát már kiszedett oldalakkal szeretnék a boltba menni, hogy ne ott keljen már válogatni. több dokumentum van több file itthon gyorsabb kiválogatni és elvinni mint ott csigázni. :)

(#22746) mokus1


mokus1
addikt

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy van pár x360 játékom amiről fogalmam sincs hogy micsodák van valami program hogyha beteszem az x360as korongot a pc-be megmondja milyen játék lehet?

(#22747) zone válasza mokus1 (#22746) üzenetére


zone
őstag

Lekopott a lemezről a gyári szitázás?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#22748) Dluinet válasza zone (#22747) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mért, veled még nem fordult elő ;]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#22749) mokus1 válasza zone (#22747) üzenetére


mokus1
addikt

Van ilyen :DDD Van ilyen program? :DDD

(#22750) w.miki


w.miki
veterán

Állítólag létezik egy program aminek a segítségével sok apróhirdetési oldalra lehet egyszerre felrakni a hirdetést. Egy ilyen magyar nyelvű program kéne nekem. Tudtok segíteni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.