Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21151) borix válasza cigam (#21145) üzenetére


borix
őstag

Köszi. :R Erre volt szükségem.

(#21152) nyunyu


nyunyu
félisten

Windows 7 ala keresek H323 protokollt tudo VoIP kliens programot.

Eddig hasznalt SJPhone sajnos nem muxik 7 alatt, utolso verzioja meg 2007-es. :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21153) flashpointer


flashpointer
őstag

helló!
Egy régi játék .dat fájlját szeretném megnyitni, hangok vannak benne, 12 mega az egész. Mivel tudom ezt megtenni? Egyébként az Imperium galaktika 2 hangjairól lenne szó.

(#21154) cigam válasza nyunyu (#21152) üzenetére


cigam
félisten

X-lite?
Elindul, de nincs előfizum, így kipróbálni nem tudom.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21155) Dluinet válasza nyunyu (#21152) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ekiga Softphone?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21156) nyunyu válasza cigam (#21154) üzenetére


nyunyu
félisten

Erre azt irjak, hogy SIPet tud csak, amit nem tamogat a szerverunkben levo regi VoIP kartya. :(

Ekiga viszont jonak tunik, holnap kiprobalom.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21157) tixem


tixem
addikt

Üdv! Lenne egy problémám amit sürgősen kellene orvosolni. Van 11 darab hosszabb/rövidebb pdf-em nem is ez a lényeg, ezeket szeretném tematikusan egybeolvasztani, vagy adott esetben az összeset egyesíteni úgy ahogy vannak. Adobe Reader X-ben ezt hogy lehet, vagy ha ott nem akkor milyen programmal? örök hála :R

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#21158) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Keresek egy programot, ami a következőket tudja:
1: 2D- 3D Rajz
2: Magyar
3: Ingyenes vagy portable
4: Win7 32bit kompatibilis.
Tehát szeretnék magamnak " terverzgetni " bútorokat. Ehhez keresek egy a fentieknek megfelelő alkalmazást.
2D-ben nézetenként megrajzolom méretezve, majd összerakom 3D-be, ennyi a lényeg.
Egyszerű és könnyen kezelhető kellene.
Mivel a magyar nyelven kívül mással hadilábon állok, így csak magyar lehet, esetleg + nyelvi fájllal.
Ingyenes, szegény ember vagyok, vagy jöhet priviben varez is :DD
Win7 32bit, nincs kedvem szórakozni a kompatibilitási problémákkal.
Remélem tudok ajánlani valami használhatót.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#21159) localhost válasza tixem (#21157) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Adobe readerben nem lehet

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21160) Fire/SOUL/CD válasza Blabcsi (#21158) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mindazt tudja, amit írtál + Ingyenes + Magyar? Szvsz ez felejtős történet, de ha most megcáfol esetleg valaki, azt egyáltalán nem bánnám.
(pl AutoCAD 2011 -> Van magyar változat, de nem ingyenes, Blender -> Ingyenes, de nem tudok magyar nyelvi fájlról...(Az egyszerűen és könnyen kezelhető, az meg ilyen jellegű/kategóriájú szoftvereknél igen relatív, mert nekem pl az AutoCAD, a Blender vagy épp a 3ds max is egyszerű és könnyen kezelhető...)

tixem
Elég sok találat van, ha google-val rákerestél volna. Vannak online változatok és letölthetőek is. [link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21161) bugizozi válasza Blabcsi (#21158) üzenetére


bugizozi
őstag

Egyik ismerősöm a Google SketchUp-pal tervezett magának szekrényt.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#21162) tixem válasza localhost (#21159) üzenetére


tixem
addikt

igen, erre rájöttem fél órányi keresgélés után. Viszont találtam valami pdf sam vagy mi a halál programot, szépen összefűzte őket, probléma megoldva :DD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#21163) Blabcsi válasza Fire/SOUL/CD (#21160) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Köszi, azért hátha.
Olyasmire gondoltam, hogy pl paint szerűen megrajzolom 2D-ben, méretezem, majd 3D-ben összeillesztem. Az AutoCAD nekem már magas. :W
bugizozi Próbáltam a Google SketchUp-ot, de sajna nem magyar, pedig elég tetszetős, tán még boldogulnék is vele, csak az a ny@mvadt angol...
Várok még hátha tud valaki valami okosat...
Jöhet nekem torrent is.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#21164) zone válasza Blabcsi (#21158) üzenetére


zone
őstag

Az első 4-nek megfelel a Sweet Home 3D, de ez tervezéshez vagy lakberendezéshez való.
Ha ingyenes, szegény ember vagy, ajánlom az Ubuntut, hozzá a LibreCAD, ez csak 2D, viszont beimportálhatod Blenderbe, de csinálhatod Blenderben is az egészet.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21165) Blabcsi válasza zone (#21164) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Köszi, kipróbálom a Sweet Home-ot, hátha .
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#21166) H_András


H_András
tag

Egy rokon hétvégén valószínűleg vírusos, fertőzött laptoppal érkezik, ami már a windowst is teljesen tönkretette szinte ("természetesen" nincs elkülönítve az adatoktól az oprendszer.. :W ha jól értettem) . Kérnék segítséget abban, milyen viszonylag naprakész vírusírtót tartalmazó bootlemezt használhatnék, ami a kártevő(k) java részét leírtja anélkül, hogy mondjuk a laptopját, vagy a vinyóját a saját itthoni gépemre - hálózatomra kötném, hogy úgy nézessem át a saját vírusírtómmal. Utána úgyis adatáthelyezés , particionálás és újratelepítés fog következni nagy eséllyel.

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#21167) ZCoyote válasza H_András (#21166) üzenetére


ZCoyote
őstag

Pl.

Romani ite domum.

(#21168) bugizozi válasza H_András (#21166) üzenetére


bugizozi
őstag

Hiren's BootCD?

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#21169) H_András


H_András
tag

Köszönöm, begyűjtöm mindkettőt. :R
(Hiren's boot cd-ét régen használtam egyéb célokra, de akkor nem volt erőssége az antivírus rész, persze ez az évek alatt nyilván változhatott. Most kifejezetten ez a rész kell)

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#21170) Fire/SOUL/CD válasza H_András (#21166) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Kaspersky/BitDefender/Avira/AVG stb-nek is van ún Rescue Disk-je, némelyiknél USB-s verzióban is, azaz nem kell CD-t írni.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21171) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Hogyan lehetséges Windows SBS2011-en monitorozni, hogy a hálózaton a megosztott fájlokkal ki/mikor/ mit csinált?! (megnyitás, másolás, törlés, mentés, létrehozás etc.)
Láttam vannak file system monitorozó programok, van valami jo használható freeware, vagy a Windowsnak valami beépített szolgáltatása erre?

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#21172) rt06


rt06
veterán

mivel tudok legegyszerubben, leggyorsabban iso-t kesziteni optikai lemezrol?
fontos, hogy kicsi apro progi legyen, es meg ennel is fontosabb, hogy ingyenes
az sem baj, ha telepiteni sem kell

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#21173) Fire/SOUL/CD válasza rt06 (#21172) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Pl imgburn | infrarecorder

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21174) bugizozi válasza rt06 (#21172) üzenetére


bugizozi
őstag

LC ISO Creator

Nem kell telepíteni, pofonegyszerű, és remélem elég kicsi LCISOCreator.zip - 14 kB :DDD

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#21175) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok!

Olyan progit keresek amely lehetoleg cd-rol es/vagy usb-rol bebootol es gyors de ugyanakkor hatekony tesztet futtat le a szamitogep fontosabb alkatreszeirol.
Tud valaki segiteni?

Koszi!

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#21176) sfdrakex válasza Csaby25 (#21175) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

ultimatebootcd vagy hiren's bootcd.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21177) kalló


kalló
aktív tag

Nem biztos, hogy jó helyen járok, két programra lenne szükségem, mégpedig:

1. Cégeknek is ingyenes totalcommander alternatíva, lehetőleg olyan ami jól működik, Freecommander-t találtam de ennek a törlése katasztrofális, jó lenen még pár ötlet.

2. Cégeknek is ingyenes twainscan program kéne. Tehát szkennelni szeretnék twain driveres hálózati szkennerről. Paint nem tudja meghívni a twain drivert :(

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#21178) Fire/SOUL/CD válasza kalló (#21177) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Unreal Commander

Unreal Commander is absolutely free. You can receive license for either home use or for corporate use. The procedure is extremely simple and you'll get the key via e-mail.

2. Paint.net

Yes, you may use it for business, commercial, school, and government use -- the Paint.NET application is free for all of these purposes (and also for personal use).

File menü/Acquire/From Scanner or Camera

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21179) localhost válasza Fire/SOUL/CD (#21178) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Érdekes, hogy az én otthoni gépemben a Paint.NET sem tud twaint olvasni, de a Picasa bizony igen!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21180) Fire/SOUL/CD válasza localhost (#21179) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Majd kiderül. Nekem a Picasa-val az volt a gondom (nem ez a legújabb változat volt akkor fent), hogy magát a hálózati nyomtatót nem látta... Igazából ez miatt nem javasoltam most sem, bár lehet, hogy latest build-ben már nincs ezzel sem gond.

(Mindjárt megnézem ezt a legújabbat, most WIFI van megosztva a multis nyomtató, kíváncsi vagyok mit kezd vele)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21181) ArchElf válasza localhost (#21179) üzenetére


ArchElf
addikt

TWAIN for Paint.NET

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#21182) kymco


kymco
veterán

Sziasztok, olyan backup programot keresek, ami adott mappákat vagy fájlokat tömörítve menti automatikusan pld naponta, és a generált fájlnévben pld dátum szerepel, így akár a napi változások is nyomon követhetők.
Az oprendszer xp, jogállás ingyenes...
Előre is köszönöm!

www.refujvaros.hu

(#21183) Fire/SOUL/CD válasza kymco (#21182) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Easeus Todo Backup Free
Ezt is tudja, de ennél lényegesen nagyobb tudású backup/restore progi.
Esetleg ezt is megnézheted: Genie Timeline Free

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21184) kymco válasza Fire/SOUL/CD (#21183) üzenetére


kymco
veterán

Köszi, megnézem mindkettőt..

www.refujvaros.hu

(#21185) Basilisk


Basilisk
csendes tag

Tudtok valami nagyon jó registry bejegyzés eltávolító programot ajánlani?

Olyanra gondolok, mint a jv16 powertools. Ez is jó csak az a baj pár bejegyzést sosem tud eltávolítani.

(#21186) Fire/SOUL/CD válasza Basilisk (#21185) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Registar Registry Manager (A Lite verziója ingyenes) Pro vs. Lite

A bejegyzések eltávolítása nem mindig a progi "hibája", van amit nem lehet anélkül, hogy saját tulajdonba ne vedd.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21187) cigam válasza kalló (#21177) üzenetére


cigam
félisten

"a törlése katasztrofális"

Pontosan mi nem tetszik benne?

Amúgy mucommander, doublecommander,...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21188) default.


default.
őstag

sziasztok, olyan online szolgáltatást keresek, ami olyan mint egy zenedoboz, ahová felrakhatok zenéket, vagy akár csak youtube linkeket, szóval mint egy gyűjtemény, amihez lehet hozzáadni és eltávolítani zenéket (vagy linkeket) és ezt elérhetem a neten más gépről is.

bocs, ha homályos, nem tudom rendesen megfogalmazni :)

köszi szépen előre is !
üdv!

:R

(#21189) Dluinet válasza default. (#21188) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Youtube-ba összeválogatod a kedvenceket és lejátszod.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21190) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

létezik egy oldal [link],amit sok keresés után választottam ki.ez lenne a legjobb a célomnak: a telefonomra szeretnék csengőhangnak beállítani egy kétszavas mondatot.azonban erre elég sokba kerülne megvenni a programot,illetve a trialhoz is bankkártya adatok kellenek,amit nem szeretnék megadni.

a kérdésem az lenne,hogy létezik-e egy egyszerű progi (mint pl. a "képlopó" programok),ami letudná menteni mondjuk mp3 formátumban azt,ami elhangzik a hangszóróban?

köszi előre is!

(#21191) rt06 válasza betyarr (#21190) üzenetére


rt06
veterán

nincs szukseged ilyen programra, a flash alkalmazassal kimondatott szovegeket le lehet tolteni mp3 formatumban
ha megmondod, milyen nyelven, mely karakterrel, milyen effektel (s annak melyik szintjen), s foleg mit szeretnel hallani, megdoblak egy link-kel (peldaul ilyennel)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#21192) betyarr válasza rt06 (#21191) üzenetére


betyarr
veterán

azta!ezt hogy csináltad?

(#21193) rt06 válasza betyarr (#21192) üzenetére


rt06
veterán

mivel gyanitottam, hogy a hangot nem a hangot nem a 80+50kB-os flash alkalmazas kesziti el, hanem az csak lejatssza, raneztem a http forgalomra, s ott eygertelmuen lethato, mikor jon meg az mp3 file (azon kivul csak 2 byte-os text-ek szaladgalnak)
kimasoltam az url-t, es beillesztettem ide (de akar le is lehet tolteni)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#21194) Fire/SOUL/CD válasza betyarr (#21192) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A link lemaradt, de erről lehet szó:[link]... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21195) rt06 válasza Fire/SOUL/CD (#21194) üzenetére


rt06
veterán

milyen link?

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#21196) localhost válasza ArchElf (#21181) üzenetére


localhost
Közösségépítő

AE! Igazán köszönöm, ez a módszer bevált, működik! :R :C
Király vagy! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21197) betyarr válasza rt06 (#21193) üzenetére


betyarr
veterán

ennyire azért nem vagyok képben a dolgokkal.tudnád részletezni?hol nézted meg a forgalmat?és hogyan töltöd le?

Fire/SOUL/CD: milyen link?

[ Szerkesztve ]

(#21198) Fire/SOUL/CD válasza betyarr (#21197) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

nem látszik a link, amit linkeltem a #21194-ben? :U

#21199
Tényleg, csak valamiért nálam nem jött be az oldal, utána meg már nem mentem rá. Most megnéztem és tényleg ugyanaz az oldal. Akkor tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21199) betyarr válasza Fire/SOUL/CD (#21198) üzenetére


betyarr
veterán

én is azt linkeltem,úgyhogy nem értem.

(#21200) rt06 válasza betyarr (#21197) üzenetére


rt06
veterán

firefox-hoz letezik egy firbug nevu kiegeszito (van mas bongeszohoz is - pl az operahoz alapbol jar a dragonfly, es az ie is beepitve tudja ezt a szolgaltatast - de ez a leghasznalhatobb), ami - tobbek kozt - reszletesen mutatja a http forgalmat az egyes oldalak betoltodesekor
abban kell ugyesen kikeresni, mi az, ami a gombnyomas utan erkezik, majd kivalasztani kozuluk a legnagyobbat, azon jobbklikk, megnyitas uj ablakban es mar fel is kinalja letoltesre

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.