Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21251) Dluinet válasza GEPESZ66 (#21250) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Igen

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21252) GIJoe


GIJoe
addikt

Üdv! Tudnátok e nekem ajánlani adatbázisba dolgozó nyilvántartó programot? Jöhet több tipp is, az sem baj ha hálózaton keresztül működik... :R

(#21253) w.miki


w.miki
veterán

Hali!

NetForgalom méréshez milyen programot ajánlanátok PC-re, WinXP alá?
Olyat, amiben beállítható fordulónap is, ugyanis internetes USB-s netről van szó.
T-Mobile RalexNet.
Kicsi, program kellene, ami gyenge gépet sem terhel le.
Méri a havi forgalmat, riaszt, ha a határ közelében járunk, és meg lehet nézni diagramon is. Esetleg nézi, hogy melyik alkalmazás használta a netet, és a belső háló (127.0.0.1) kivehető a statisztikából.

A NetMeter 1.13 magyar változatát néztem, de az nem jött be. Egyáltalán nem mérte a forgalmat, hiába volt az All Device kiválasztva.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#21254) sfdrakex válasza w.miki (#21253) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Dumeter és netlimiter mér forgalmat. A T mobil programja nem méri a forgalmat? T nem küld sms-t ha közelítesz a limithez?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21255) Dluinet válasza w.miki (#21253) üzenetére


Dluinet
nagyúr

NetWorx
Netlimiter
Dumeter

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21256) w.miki válasza sfdrakex (#21254) üzenetére


w.miki
veterán

nem :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#21257) ticzi01


ticzi01
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék egy olyan programot /ha lehet free/ amivel feltudom venni az egér és billentyűváltozásokat majd azt egy késöbbi időpontba újra végretudom hajtatni vele.
Igazából azért lenne szükséges, hogy ne keljen minden nap manuálisan végigcsinálnom a hirdetésfeladásokat, hogy a lista elején legyenek.
Az elején letörlöm, utánna feltöltöm képpeé együtt.
Tudok ilyet?

Köszi

(#21258) Mr.Csizmás válasza ticzi01 (#21257) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ph upper :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21259) CactuS válasza ticzi01 (#21257) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én tudok egy baromi jó leírást hozzá, itt megtekintheted a részleteket.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21260) ticzi01 válasza CactuS (#21259) üzenetére


ticzi01
aktív tag

köszi, de nem ez volt a kérdés:)
fulrla ezért kellene semmi szabálytalan dolgot nem szeretnék....
csak nem akarom midnen nap a lakáshirdetést manuálisan letörölni meg felvinni újra ennyi..

[ Szerkesztve ]

(#21261) CactuS válasza ticzi01 (#21260) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ah, akkor nem volt egészen pontos a meghatározás. :D Akkor pl ez vagy ez, esetleg ez.

Bár már elég régen használtam ilyen programokat - talán az autohotkey-t -, de L2höz elég jópofa dolgokat be lehetett állítani.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21262) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok!
Egy olyan DOS-os progi erdekelne amelyik kitorli/ujrairja a MBR-t, es amit parancssorbol lehet inditani, mondjuk betenni egy autoexec.bat-ba es magatol elvegzi, szval semmi ablak meg plusz parancs..
Koszi!

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#21263) brd válasza Csaby25 (#21262) üzenetére


brd
nagyúr

fdisk /mbr

The only real valuable thing is intuition.

(#21264) zone válasza CactuS (#21261) üzenetére


zone
őstag

Hű de utáltam az MMO játékokban az automatizált csalókat...

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21265) ArchElf válasza brd (#21263) üzenetére


ArchElf
addikt

+ figyelmeztetés
Az Fdisk a nem dokumentált /mbr paraméterrel úgy írja a merevlemezre a fő rendszertöltő rekordot, hogy nem módosítja közben a partíciós tábla adatait.

Figyelmeztetés: Ha ezzel a paraméterrel írja a merevlemezre a fő rendszertöltő rekordot, akkor a SpeedStor programmal particionált lemezek használhatatlanná válhatnak Hibás működés két operációs rendszert használó, és négy partíciónál többel rendelkező számítógépek esetén is előfordulhat.
support.microsoft.com

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#21266) ArchElf válasza CactuS (#21261) üzenetére


ArchElf
addikt

Én L2-höz trader botot ítam, de mire elkészült volna a bot verziót váltottak a szerveren - nem volt kedvem újra végigtúrni a szerveroldali kódot és a cuccot befejezni :(((

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#21267) CactuS válasza zone (#21264) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Buffer karaktereket lehetett vele kényelmesen használni. Mindenkinek adott - volt - a lehetőség több account fenntartására. Ez közel sem egyenlő a gold farmer botokkal és társaikkal...

ArchElf: Régen volt már most meg Wowban ott az AH, kényelmes és gyors, pedig milyen jó volt, amikor moccanni nem bírtál a traderektől a város főterén. :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21268) czundermák


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Üdv urak.

Szükségem lenne egy kis segítségre az alábbi problémához.
Itt van ez a hangfájl, egyszerű .wav, sajnos semmit nem tudok vele kezdeni.

Ez a Race07-ből egy Caterham CSR260 alapjáratának hangja, szükségem lenne rá egy modhoz, de próbálkozhatok bármivel nem bírom szerkeszteni.
A programok amiket eddig próbáltam a lejátszáshoz/szerkesztéshez.

- Audacity (Esetleg egy plugin hozzá, de nem sok esélyt látok rá)
- Sony Sound Forge
- Gold Wave
- Különböző konvertáló programok, az esetleges más formátumok jobb kezelhetősége miatt, hátha lejátszaná, de nem.

Szóval aki tudna nekem tippet adni arra, hogy ezt az "egyszerű" .wav fájlt mivel tudnám módosítani, nagyon szépen megköszönném.

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#21269) Fire/SOUL/CD válasza czundermák (#21268) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez nem Wav file, csak a kiterjesztése az. Ha mákod van, akkor RAW (audio) és csak kell neki a RIFF header-t gyártani. próbálkozz olyan konvertálókkal, amik RAW to WAV konverziót tudnak.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21270) troland26


troland26
őstag

halihó

van nekem egy avi filmem ami alá be van égetve egy felirat..mivel tudnám ezt a feliratot kivarázsolni ?

(#21271) GIJoe válasza troland26 (#21270) üzenetére


GIJoe
addikt

leginkább semmivel vagy a logoaway nevű pluginnel (virtualdubban), nem lesz szép!

(#21272) troland26 válasza GIJoe (#21271) üzenetére


troland26
őstag

aham azt gondoltam van valami profi program mint pl az mkv szerkesztő programok ..amivel tudom variálni a hangsávot , feliratot , videót :(

(#21273) sfdrakex válasza troland26 (#21270) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem lenne egyszerűbb beszerezni máshonnan a feliratot? Feliratos oldalakról?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21274) AtHoS válasza troland26 (#21272) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A beégetett felirat a video képre van ráégetve, tehát nem tudod anélkül eltávolítani, hogy a mögötte lévő tartalom ne sérüljön. Ezért is írta GIJoe, hogy nem lesz szép.

Úgy nézz a feliratra, mint pl. TV-s felvételnél mondjuk pl. az RTL Klub logójára

read-only mode on the forum

(#21275) troland26 válasza sfdrakex (#21273) üzenetére


troland26
őstag

nem az a baj.. "beszereztem" egy 2002-es vígjátékot a videó minősége jó a nyelv angol , viszont bele van égetve egy svéd felirat ami roppant zavaró film nézés közben pláne , ha betöltöm a magyar feliratot ....

(#21276) sfdrakex válasza troland26 (#21275) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mi a címe? Hátha be lehet szerezni felirat nélkül is megnézem neked.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21277) GIJoe válasza AtHoS (#21274) üzenetére


GIJoe
addikt

kb így nézne ki logoaway-el:

(#21278) troland26 válasza GIJoe (#21277) üzenetére


troland26
őstag

hát ez tényleg nem túl szép...na akkor kutakodok még kicsit :)

(#21279) kalló válasza Fire/SOUL/CD (#21178) üzenetére


kalló
aktív tag

A paint.net, nem tud twain driverből szkennelni, csak sima wia szkenneléés működik, mint a sima paintbe :(

De az unreal commander úgyfest be fog válni, elég jó.

Na most már "csak" ez van:
2. Cégeknek is ingyenes twainscan program kéne. Tehát szkennelni szeretnék twain driveres hálózati szkennerről. Paint nem tudja meghívni a twain drivert

Előre is köszönök minden segítséget :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#21280) Fire/SOUL/CD válasza kalló (#21279) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link] vagy [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21281) kalló válasza Fire/SOUL/CD (#21101) üzenetére


kalló
aktív tag

Közben megvan miként lehet vele twain scannelni, köszönöet érte (#21181) ArchElf-nek :)
Kicsit körülményes, mondjuk, de nem vészes, ha bemásolom a ddleket akkor az Effects-Tools-Acquire from TWAIN menűpont alatt érem el :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#21282) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!van egy régi öreg xp meghalt kellene róla outlook expressz levelezés miképpen tudnám lementeni,de van rajta másik is a thunderbird is.Van valamilyen program amellyel letudnám menteni róla?Mert elképzelhető,hogy lesz egy új gép és így a régi winyóról lenne lementve a levelezés.

(#21283) Fire/SOUL/CD válasza qwertly (#21282) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Outlook Express-nél
C:\Documents and Settings\felhasználóneved\Local Settings\Application Data\Identities\{C81EB24B-8657-4F26-9421-A6215E8E07EE}\Microsoft\Outlook Express
Ebben a mappában vannak DBX fájlok, abban van a levelezés. Legjobb, ha a teljes mappát elmented.

Thunderbird: [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21284) aleister


aleister
veterán

Tudtok javasolni valami progit, ami divx filmekből vág ki hangsávot, és ment mp3-ban?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#21285) ArchElf válasza aleister (#21284) üzenetére


ArchElf
addikt

mencoder (ha nincs mp3-ban a hangsáv) -> mplayer
mencoder %1.avi -oac mp3lame -ovc frameno -o %2.avi
mplayer %2.avi -dumpaudio -dumpfile %2.mp3

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#21286) Melack


Melack
veterán

Helló!

Linuxra (openSUSE 12.1 KDE) keresek vmi normális zenelejátszót, ami nem az Amarok. Ötletek?

Win7 alatt a Foobar2000-et használtam, vmi hasonló kellene.

Köszönöm a segítségeteket!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#21287) Fire/SOUL/CD válasza Melack (#21286) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Tégy ezzel egy próbát: VLC Player

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21288) Melack válasza Fire/SOUL/CD (#21287) üzenetére


Melack
veterán

Videóhoz ez jó is, már elviekben fent van - yast nem akar rendesen haladni mostanában azt hiszem.
De én szeretem jól elkülöníteni az audió- és videólejátszót.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#21289) Mercutio_


Mercutio_
félisten

W7 64 bitre van valami egyszerű, lehetőleg ingyenes program amivel GMC-s avi-t át tudok konvertálni valami normális formátumba, amit a Philips DVP-3360-as dvd-lejátszó gond nélkül kezel, a file pedig nem lesz túl nagy és minőségromlás se történik?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21290) ArchElf válasza Mercutio_ (#21289) üzenetére


ArchElf
addikt

mencoder, az előbb linkeltem. Ha jól rémlik nem 64 bites, de elfut ott is. Az meg hogy a fájl ne nőjön, de a minőség is megmaradjon a kecske és a káposzta esete...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#21291) CUskater


CUskater
tag

Üdv.
Keresem az operának azt a verzióját, ami úgy néz\nézett ki mint egy tabletes verzió csak pc-re. Elfelejtettem ennek a verziónak a nevét. Úgy működött pl hogy egy oldalon úgy tudtál görgetni, hogy klikkeltél és így nyomva tartva az egeret lehetett fel le mozogni. Úgy emlékszem még kinetikus görgetés is volt bent. Remélem nagyjából körül tudtam írni.

"Az élet szar, mondta Jézus, és bedobta a tömegbe a keresztet!"

(#21292) aleister válasza ArchElf (#21285) üzenetére


aleister
veterán

Köszi a választ!

Szerintem ez úgy ahogy van lementi az egész film audio sávját mp3-ban, nem? Vagy a frameno a frame számot jelentené?
Mivel ezt az értéket nem tudom, jobb lenne valami gui-val ellátott progi, nem ilyen parancssoros megoldás.
Ilyet grafikus kezelőfelületű szoftvert ismersz esetleg?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#21293) ArchElf válasza aleister (#21292) üzenetére


ArchElf
addikt

VirtualDub (vagy VirtualDubMod)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#21294) aleister válasza ArchElf (#21293) üzenetére


aleister
veterán

Köszi! :R

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#21295) qwertly válasza Fire/SOUL/CD (#21283) üzenetére


qwertly
addikt

Köszi :R

(#21296) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok!
Egy flv editor erdekelne(flash video), amely 100-ad masodprecre tud vagni.
Koszi!

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#21297) cigam válasza Csaby25 (#21296) üzenetére


cigam
félisten

avidemux

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21298) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!Tudom,hogy hülye kérdés de én is csak kaptam :D így nem tudom,hogy van-e értelme de felteszem.Szóval az a kérdés milyen nagyságba érdemes a fotód elküldeni,emailban?Ne legyen fölöslegesen nagy de kicsi sem.Egynél nem számít de több száznál már igen így fontos lenne,hogy a minőség és a nagyság is optimális legyen.

(#21299) Dluinet válasza qwertly (#21298) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Online fotómegosztóra feltölteni, majd a linket e-mailben továbbítani. :U

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21300) cigam válasza qwertly (#21298) üzenetére


cigam
félisten

Dulinet-é a pont. Amúgy meg attól függ, mi a cél. ha csak mutogatni, akkor elég egy 2Mpixel-re leméretezett közepes tömörítésű jpg.

Újjabban rá is kérdeznek a levelezők, hogy eredetiben, vagy tömörítve, és mennyire tömörítve akarod elküldeni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.