Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21301) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!Köszönöm a válaszokat :R,szerintem is ez a legjobb módszer.mert múltkor a t-online adsl vonalon kb.3 órán keresztül tartott a 13×10MB-ba betömörített képek email mellékletbe való elküldése.

(#21302) sekli válasza CUskater (#21291) üzenetére


sekli
addikt

Van egyszer ez, vagy esetleg ez.

(#21303) sunahunter


sunahunter
senior tag

Webes gmailon meg lehet oldani, hogy semmit se spammeljen szerintetek?
Kva kellemetlen, hogy levelezőprogramot használok, és pop3 alatt a spamokat nem tölti le, mindig be kell lépnem a neten is, hátha valamit ok nélkül spambe rakott.

(#21304) Dluinet válasza sunahunter (#21303) üzenetére


Dluinet
nagyúr

POP3 helyett IMAP-ot használj.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21305) sunahunter válasza Dluinet (#21304) üzenetére


sunahunter
senior tag

Oké, csak a pop3 nekem egyszerűbb, sima xp-s levelező, és egy bejövő mappa 7 fiókhoz.
Az imapot csak azért nem szeretem, mert külön mappái vannak.
De lehet rá fogok fanyalodni, mert így meg kellemetlen.

(#21306) Dluinet válasza sunahunter (#21305) üzenetére


Dluinet
nagyúr

MS Windows Live mail

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21307) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Üdv ismét
A múltkori jó segítség útán ismét ide fordulok. Kellene nekem egy olyan program ami a .mkv kiterjesztésű filmet átkonvertálja .avi-ba vagy - ahogy a tv specifikációjában van - ((mpeg1/DivX/MPEG4).
Remélem tudtok segíteni

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#21308) Dluinet válasza FRENK1988 (#21307) üzenetére


Dluinet
nagyúr

freemake video converter

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21309) jagada


jagada
őstag

Sziasztok!

Olyan könnyen kezelhető free progira lenne szükségem amivel flash videókat tudnék letölteni honlapokról. Konkrétan ezt a videót szeretném és valami olyasmi kellene mint a youtube downloader.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#21310) ZCoyote válasza jagada (#21309) üzenetére


ZCoyote
őstag

Operához van pl. a SaveFrom.net helper kiegészítő, azzal le lehet tölteni.

Romani ite domum.

(#21311) cigam válasza jagada (#21309) üzenetére


cigam
félisten

Benne van az oldal forráskódjában:
http://www.sitv.hu/upload/flash/video/carving_sorozat_masodik_resz_logozott_NEW.flv

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21312) Dluinet válasza jagada (#21309) üzenetére


Dluinet
nagyúr

freemake video downloader

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21313) jagada válasza cigam (#21311) üzenetére


jagada
őstag

Ezt a forráskódot hogy tudod kiolvasni?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#21314) ArchElf válasza jagada (#21313) üzenetére


ArchElf
addikt

IE: Jobb egérgomb > View Source
magyarul asszem Forrás megtekintése

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#21315) jagada válasza ArchElf (#21314) üzenetére


jagada
őstag

THX! :R

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#21316) bestyen

Hali! Egy egyszerű, letisztult programot keresek ami gyorsan tudja kitömöríteni a feldarabolt .rar fájlokat. Eddig a Winrar-t használtam, de szörnyen lassú. 1 óra alatt se rakott össze egy feldarabolt 7GB-os fájlt. Ha nem nagy kérés, akkor olyan legyen aminél nem kell semmi plusz kattintás, csak katt a .rar-ra és egyből össze is rakja.

(#21317) localhost válasza bestyen (#21316) üzenetére


localhost
Közösségépítő

UnRar32.exe

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21318) brd válasza bestyen (#21316) üzenetére


brd
nagyúr

Az legkevésbé a WinRAR problémája (bár használhatna normálisabb cache-elési metódust), a háttértároló lesz a lassú inkább.

The only real valuable thing is intuition.

(#21319) sfdrakex válasza bestyen (#21316) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Milyen gépen tartott 1 óráig? Ez tuti nem winrar, hanem valami gép probléma, hibás/lassú hdd, lassú proci, kevés memória.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21320) canniball


canniball
nagyúr

...két videót (jelen esetben DVD vs. xvid) összehasonlít és "megmondja" melyik jobb minőségű?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#21321) sfdrakex válasza canniball (#21320) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

MediaInfo összehasonlítást ne mtudom csinál-e de megmondja a videók minőségét.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21322) petymeg


petymeg
addikt

sziasztok!

melyik az a program ami játék közben kiírja a cpu és a gpu kihasználtságát?

az msi afterburnert javasolták, de azt nem tudom rávenni hogy bármit is megjelenítsen játék közben.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#21323) sfdrakex válasza petymeg (#21322) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Játékközben nem írja ki, de logolni tudja a gpuz.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21324) petymeg válasza sfdrakex (#21323) üzenetére


petymeg
addikt

valami benchmark program nincs ami megmutatná, hogy a rendszeremben mi a szűk keresztmetszet, cpu vagy gpu? magyarán azt kéne megtudnom, hogy melyik hw-t cseréljem, a jobb teljesítményért, ami a bf3 high-on futtatása 1080 felbontáson.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#21325) sfdrakex válasza petymeg (#21324) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nézd meg itt mihez mit ír. Az a VGA-d van amit adatlapon írsz, vagy az amit írtál W7 fórumban?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21326) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Milyen programmal tudnek tobb flac fajlhoz tartozo egy cue fajl segitsegevel szetbontani egy albumot szamokra? Medieval CUE Splitter es Easy CD-DA Extractor kilove, egyik sem kezeli a tobb flac-hoz tartozo egyetlen cue-t.

(#21327) petymeg válasza sfdrakex (#21325) üzenetére


petymeg
addikt

köszi ez jó kis oldal. megtudtam h minimum felett futna kicsit.
q9300+5770+4giga ram.
most hezitálok, hogy upgradeljem q9550+6870 kombóra amit megusznék 40-50k-ból, vagy cseréljem az egész konfigot kb 120-130k-ért.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#21328) cigam válasza sfdrakex (#21321) üzenetére


cigam
félisten

Fogalmazzunk úgy, hogy olyan technikai paramétereket mutat, amik lehetőséget adnak az elméleti összehasonlításra. De
Mi van ha egy 128kbps-os CD-ről rippeltet, összehasonlítunk egy olyan 320kbps-os mp3-al, amit rádióból vettek fel. Ha csak a mediainfóval nézed, a 320-as tűnik jobb vállasztásnak, pedig tuti, hogy az "eredeti" 128-as szebben szól. Vagy 128kbps mp3-»flac-»320kbpsmp3 konverziók sem ritkák.
Nem beszélve a különböző codec-ek hang/képminőségéről (n+1 paraméter, 1 vagy 2 menetes kódolás)

Pl. Az audiochecker pont az ilyen összevissza konverziókat próbálja "leleplezni".

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21329) sfdrakex válasza cigam (#21328) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Köszi, de szerintem videókról volt szó.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21330) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Milyen programot használtok, amivel lehet avi-ból divx-be konvertálni, s jó program is?

(#21331) sfdrakex válasza GEPESZ66 (#21330) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Avidemux.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21332) canniball válasza sfdrakex (#21321) üzenetére


canniball
nagyúr

Köszönöm!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#21333) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!
Valami olyan programot keresek, amivel távolról tudok kezelni egy gépet. Tudom, hogy létezik ilyen, az irodában a rendszergazdánk szokta használni, így otthonról tudja kezelni a gépet. Valahogy úgy működik, hogy elindul a program, a kezelendő gépről be kell diktálni egy kódot arra a gépre, amiről kezelni akarjuk, így utóbbi gép teljesen átveszi az irányítást (vezérli az egeret, a billentyűzetet) Erre tudtok valami megoldást? (Win7 gépekről van szó)
Üdv
István

(#21334) Dluinet válasza stvnppp (#21333) üzenetére


Dluinet
nagyúr

teamviewer

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21335) sfdrakex válasza stvnppp (#21333) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

logmein. Telepíted a gépre a klienst, és böngészőből eléred bárhonnan. Egy fiókhoz több gép is csatlakoztatható.

RealVNC.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21336) stvnppp


stvnppp
senior tag

Dluinet és sfdrakex:

Köszönöm! :R

(#21337) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv!

Egy programot keresek Xp-re, ami tetszőleges mappák tartalmát automatikusan lementi egy külső HDD-re minden alkalommal, amikor azt csatlakoztatom (fixálnám a betűjelét). Ha végzett, lecsatlakoztatnám és nagyjából heti rendszerességgel ismételgetném a folyamatot. Korábban a Cobian Backup-ot ajánlották a topikban, az képes "nap-óra-perc" beállítással szinkronizálni, viszont nem emlékszem képes-e fentebb vázolt beállításokkal is üzemelni.

A választ előre is köszi :R

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#21338) sfdrakex válasza Goatman (#21337) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Easus Todo Backup-ot ajánlották azt hiszem ilyenre, ahogy olvastam nagyon jó back up program, de nem tudom tud-e olyat hogy usb-re csatlakozáskor készítse a back-upot bár szerintem lépniük kell a Back up softvereket íróknak, (ha még nincs ilyen lehetőség a programjukban) ebbe az irányba mert sokan keresnek ilyet.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21339) Horka_01


Horka_01
csendes tag

Üdv az uraknak és hölgyeknek esetleg...

Milyen a word-höz hasonló kiadványszerkesztő programok léteznek még? Van-e ilyen egyáltalán? Csak magamnak házi használatra kellene, nem ilyen csilivili professzionális cucc kell...

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig, majd természetes módon következnek!

(#21340) kraftxld válasza Horka_01 (#21339) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Open Office, Libre office, stb

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#21341) localhost válasza Horka_01 (#21339) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem kötekedni szeretnék, csupán a szakmai pontosság kedvéért a Word-höz hasonló programok kategóriája nem kiadványszerkesztő, hanem szövegszerkesztő

[link]

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21342) cigam válasza Goatman (#21337) üzenetére


cigam
félisten

Itt találsz jópát vbscript mitát, amik a háttérben futnak, és figyelik milyen USB eszközt dugsz a gépre. Nem is olyan régen én is faragtam egy olyant, ami figyeli a volume nevét. Ha 1ezést talál, lefutat pár dolgot.

Ha távol ál tőled a programbütykölés, akkor nézd meg a zentimo-t. Beállítható, hogy adott meghajtó csatlakoztatásakor milyen programok induljanak el, amik a mentés után akár le is választhatják a meghajtót. + 1000 más hasznos dologra is jó. (Kideríti mi fogja az USB eszközt(és akár be is zárja) amikor nem engedi vmi lecsatolni, stb ...)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21343) cigam válasza Horka_01 (#21339) üzenetére


cigam
félisten

itt találsz pár ingyenes _igazi_kiadványszerkesztő tippet.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21344) Horka_01


Horka_01
csendes tag

Találtam egy scribus nevű egészen jónak ígérkező progit. Van is hozzá egy vagon tutorial.

Köszönöm a tippeket.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig, majd természetes módon következnek!

(#21345) Horka_01


Horka_01
csendes tag

A scribus-hoz találtam egy jó kis tutorial oldalt, beágyazott flash objektumokkal, lépésről-lépésre bemutatja a progit magyarul.

Kellene egy olyan progi, amivel ezt az oldalt kompletten le lehet menteni.
Hallottam ilyenről, de nem ugrik be a neve.

Tudja valaki, hogy milyen progi alkalmas ilyen feladatra?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig, majd természetes módon következnek!

(#21346) Horka_01 válasza Horka_01 (#21345) üzenetére


Horka_01
csendes tag

Találtam!
Httrack. Teljes weboldalakat ment...

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig, majd természetes módon következnek!

(#21347) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Tudna valaki mondani egy olyan progit, amivel véglegesen le tudnám törölni minden adatomat a winchesteremről?

Töröltem róla a partíciókat, de némely programmal vissza lehet hozni így is a rajta lévő adatokat. Azt szeretném, hogy ne tudják visszanézni az adatot. Lehetőleg olyan megoldás kéne, ami a winchestert nem teszi tönkre ugyanúgy használható maradjon.

(#21348) kraftxld válasza Vasinger! (#21347) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#21349) GIJoe válasza Vasinger! (#21347) üzenetére


GIJoe
addikt

Easy Cleaner-ben van végles törlő funkció...

Eszközök menüpont, meghajtó tisztító...

[ Szerkesztve ]

(#21350) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Üdv!

Jelszó menedzser progit keresnék. Ami jól jönne:
- ingyenes
- portable, tehát hordozható legyen
- ha tudna prg-okba "beszúrni" név/jelszó párosokat nem lenne rossz (Opera böngészőt használok)

read-only mode on the forum

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.