Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22051) Psychonaut válasza ArchElf (#22050) üzenetére


Psychonaut
addikt

Egy egyszeru formatot, csak mivel nem rendszergazda jogosultsagu a kerdeses felhasznalo, ezert nem tudom, lehetseges-e az o sima, user jogosultsagu felhasznalojaval valahogy ez.

A rendszergazdai fiok nem opcio.

(#22052) Fire/SOUL/CD válasza Psychonaut (#22051) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Minden partíció is mehet a levesbe vagy csak a HDD egy adott partícióját formáznád?
(Mindkettő kivitelezhető telepítőlemezről indított parancssorból (is), csak ugye nem mindegy, hogy minden partíciónak annyi vagy csak a rendszerpartíciónak.)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22053) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Mind, bar szerintem csak egy van. De telepitomedia nincsen.

(#22054) ArchElf válasza Psychonaut (#22051) üzenetére


ArchElf
addikt

Másik lemez, vagy arról fut a rendszer? ;]

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#22055) Fire/SOUL/CD válasza Psychonaut (#22053) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát ha arról fut a rendszer(ahogy ArchElf is feltételezi), akkor az OS alól nem csak user, de admin fiókból sem lehet a rendszerpartíciót leformázni. Telepítőlemez (lehet, Vista/W7 vagy valamilyen Linux Live CD) vagy egyéb külső progi és csak úgy fog menni.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22056) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Igen, persze, arrol fut a rendszer. Termeszetesen nem is OS alol akartam en leformazni (vicces is lenne...), gondoltam, hogy valahogy elocsalhato a parancssor telepitomedia nelkul is. De akkor ezek szerint marad az Active@KillDisk vagy hasonlo program.

[ Szerkesztve ]

(#22057) ArchElf válasza Psychonaut (#22056) üzenetére


ArchElf
addikt

Paracssor?
[windows]+R > CMD?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#22058) Psychonaut válasza ArchElf (#22057) üzenetére


Psychonaut
addikt

De rendszerparticio, nem tudom leformazni gyakorlatilag onmaga alol. :N
Nem azzal van a gondom, hogy a parancssort nem tudom elohivni.

(#22059) Visormail válasza Psychonaut (#22058) üzenetére


Visormail
addikt

Csökkentett mód parancssorral? Csak tipp nem próbáltam alóla formatálni.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#22060) Psychonaut válasza Visormail (#22059) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az a gond, hogy a gep korulbelul 7000 kilometerre van tolem, es nincs internetkozelben, ezert nem biztos megoldasok sajnos nem jok. De termeszetesen koszonom a tanacsokat mindenkinek! :R

(#22061) MY2K válasza Songo (#22024) üzenetére


MY2K
aktív tag

http://showmypc.com/

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#22062) gáspár lászl válasza Vukmir (#22019) üzenetére


gáspár lászl
tag

én szeretnék kérdezni hogy ,tegnap újra raktam a gépemet,és nem a c-re raktam fel a windowst7-tett ha nem a d-meghajtóra,és a c-meghajtott nem tudom valamiért leformázni az mért van és hogyan tudnám mególdani?

(#22063) artiny


artiny
őstag

CHEATENGINE 6.1 ez milyen program :DDD ?

láttam youtubon http://www.youtube.com/watch?v=L_phzSzuEfQ videot rola,kiprobaltam és utorrenten 3 letoltes volt aktiv ami jott....a cheatengine.el viszont elindult több letöltés,de viszont olyan értékeket mutat,hogy 2,7megaval huzok /0.5 speedhack beallitasnal/

(#22064) TigerCat válasza gáspár lászl (#22062) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Bakker, ahogy olvastalak, szerintem neki se állj. Majdnem sírva fakadtam a 3 soros szösszeneteden...

Lehetséges, hogy megérne egy újabb kísérletet. Telepítő be, töröl minden partíció, létrehozni amiket szeretnél, ott erősen figyelni mire kattintasz, majd mehet fel a rendszer a C-re (ez a második lesz a 100MB-os partíció után). Gyakorlásnak mindenképpen jó...
:)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#22065) zone válasza artiny (#22063) üzenetére


zone
őstag

A Cheatengine, mint a nevéből is látszik, csalásra használható minden féle játékban. Mivel a memóriába betöltött adatokat lehet vele piszkálni, ezért nem csak játékokban, hanem más programokban is lehet használni. De pl. a videóban látható esetben a hatás csak vizuális, nem lesz nagyobb a neted sebessége, csak úgy fog látszani a képernyődön.

Egyébként ebben a topikban az emberek programokat keresnek, nem a programok leírását.

(#22064) TigerCat:
A harmadik olvasásra sikerült megértenem nekem is, lehet, hogy nem magyar az anyanyelve.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#22066) D®. GeNy@


D®. GeNy@
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, h. létezik e olyan progi ami:

a.) adott egy pdf file 40oldallal

b.) ebben a fileban egy készülék specifikációi/hw komponensei vannak elég részletesen taglalva, és minden specifikáció/hw után van egy üres négyzet (Ha a specifikáció/hw -t tartalmazza az adott készülék, akkor pipát, ha nem tartalmazza, akkor X-et szoktunk utána rakni (természetesen kinyomtatott állapotban)

A kérdésem az lenne, létezik e olyan progi, amivel digitálisan is be lehetne jelölni a file-ban a pipát vagy az X-et és így nem kellene bajlódni az állandó papírmunkával?

(Word-be nem járható út átrakni, mert szövegtörzseket és szótördeléseket készít; az eredeti fileformátumnak, valamint az eredeti táblázatoknak pedig meg kellene maradnia minőségellenőrzési protokoll miatt :F )

Előre is köszönöm!

Üdv.: N!

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#22067) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Hellosztok!
Szükségem lenne egy olyan programra (már ha létezik ilyen) hogy bluetooth-on keresztül a telefonomban tudok turkálni. Úgy értem ezt, hogy elveszett a telefonom adatkábele ezért csak Blue-n keresztül tudom leszedni róla a fotókat. Esetleges ötletek ?

Válaszokat előre is köszi!

Verba volant, scripta manent.

(#22068) Thunderzolee

Srácok, a notis topicból irányítottam ide gáspár lászl -t.
Azt gondoltam érthetőbben kérdez majd.
Már megszoktam, h nehéz érteni a kérdéseit, de most nem is ez a lényeg. :N

Partícionáló programot keres.
Mert a Windows nem engedte formázni a C meghajtót.
Bár a rendszere a D-n van, gondolom ettől függetlenül van ilyen védelem a Win 7-ben? :F

Én fizetős particionálót használok, nem is nagyon ismerek ingyeneseket, ezért kéne segítség Mivel lehet ingyen formázni? :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22069) had423 válasza xKacsax (#22067) üzenetére


had423
aktív tag

Iphone, android?
Ha android, akkor WiFi file transfer De ezt még nem próbáltam.
VAGY ha a gépeden van bluetooth, akkor csak kapcsolódnod kell telefonról, és küldheted...azt hiszem

(#22070) cigam válasza D®. GeNy@ (#22066) üzenetére


cigam
félisten

pl. PDFedit

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22071) cigam válasza Thunderzolee (#22068) üzenetére


cigam
félisten

Itt fel van sorolva 3-4 "legjobb"

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22072) xKacsax válasza had423 (#22069) üzenetére


xKacsax
aktív tag

Ez csak egy sima Samsung SG5230. A géphez van usb-s blue aztán úgy szeretném mintha pl total commanderben a könyvtárszerkezetben tudok piszkálni. Egyesével át tudom küldeni a fájlokat ami kell csak hát van vagy 500 kép és az úgy nem olyan vicces.

Verba volant, scripta manent.

(#22073) Dluinet válasza xKacsax (#22072) üzenetére


Dluinet
nagyúr

bluetuth eszköz gyári programja
telefon megfelelő beállítása

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#22074) xKacsax válasza Dluinet (#22073) üzenetére


xKacsax
aktív tag

Sajnos azon csak az illesztőprogramja van és nem egy ilyen úgymond "böngésző"

Verba volant, scripta manent.

(#22075) Fire/SOUL/CD válasza xKacsax (#22074) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Samsung PC Studio
vagy ezzel valami gond van, esetleg nem kezeli a telót? :U

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22076) xKacsax válasza Fire/SOUL/CD (#22075) üzenetére


xKacsax
aktív tag

Hát a probléma oka az hogy az adatkábelemet elvesztettem és ezért csak a bluetooth lenne az utolsó mentsvár hogy azt a sok adatot átküldjem, de csak egyesével engedi.

Verba volant, scripta manent.

(#22077) Fire/SOUL/CD válasza xKacsax (#22074) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Vagy van újabb verzió is: Samsung New PC Studio :DDD

Mindkét verzió kezeli a bluetooth-t és csoportosan lehet másolni a PC és a teló között ide-oda, szóval biztos nem egyesével küldheted az anyagokat.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22078) xKacsax válasza Fire/SOUL/CD (#22077) üzenetére


xKacsax
aktív tag

Ez az, tényleg! az új verziót leszedtem és abban benne van a blue-s csatlakozási opció! :C Király köszi !! :C :C

Dluinet, had423 Nektek is köszi a segítséget srácok! :R :R

Verba volant, scripta manent.

(#22079) Genius007


Genius007
őstag

Sziasztok!
Tud valamelyikőtök olyan programot, ahova csak beírom a szám címét, neten kikeresi, és letölti automatikusan? (lehet nincs is ilyen, de hátha ... )

:R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#22080) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Ingyenes lan "feltérképező" progi kellene, tud valaki ilyet? Nem kell csillivilli de persze nem gond ha az :)

Romani ite domum.

(#22081) olivera88 válasza ZCoyote (#22080) üzenetére


olivera88
veterán

Létezik olyan program amivel térképeket készíthetünk? Weboldalunkra kellene jó térkép.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#22082) zone válasza ZCoyote (#22080) üzenetére


zone
őstag

30 napos trial WhatsUpGold [link] - ez elég sokat tud
21 napos trial LanSurveyor
demo neteXpose
ingyenes TheDude

(#22081) olivera88:
Ha sima térképre gondolsz, akkor a google maps beilleszthető a weboldalakra.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#22083) ZCoyote válasza zone (#22082) üzenetére


ZCoyote
őstag

Kipróbálom őket, köszi!

olivera88: nem tudok ilyet :(

Romani ite domum.

(#22084) pethYeti


pethYeti
addikt

Van olyan kis egyszerű program ami háttérben fut és printscreen megnyomására adott mappába már készíti is a képet? Irfanview-val az a bajom, hogy mindig el kell indítgatni. Jó lenne ha rendszerindításnál már futna és tényleg csak ennyit tudna.

(#22085) Fire/SOUL/CD válasza pethYeti (#22084) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

DuckCapture - Ingyenes, alkalmas arra, amit írtál(többre is), csak a beállításokban néz szét.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22086) had423 válasza Genius007 (#22079) üzenetére


had423
aktív tag

Frostwire
Én régebben ezt használtam, nem tudom mi lett azóta vele.

(#22087) pethYeti válasza Fire/SOUL/CD (#22085) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi! :R

(#22088) Lacces


Lacces
őstag

Bocs, hogy ideírom, nemtudom hova kellene.

Az Eraseus partition progi mennyire megbízható ha az egyik (adattal teli) partíciómról akarom leszedni néhány gigát?

Hozzáfűzni már tudtam, de levenni még sosem próbáltam.

(#22089) TigerCat válasza Lacces (#22088) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nyugodtan használhatod, de előtte nem árt lementeni az adatokat egy külső eszközre. Ez minden esetben és rendszeresen igaz, nem csak erre az alkalomra.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#22090) Lacces válasza TigerCat (#22089) üzenetére


Lacces
őstag

Tudom, de nincs hova még lementeni :D, ez itt a gond sajnos...

(#22091) brd válasza Lacces (#22088) üzenetére


brd
nagyúr

Elsősorban nem a programokkal van ilyenkor a baj, hanem, azzal, ha nem működik stabilan a gép, pl. hibázik a CPU/RAM, vagy a HDD-n van hibás blokk, ezért azt nem tudja olvasni, vagy oda írni. Az ilyen programok ritkán hibáznak úgy, hogy az a saját hülyeségük.

The only real valuable thing is intuition.

(#22092) BullZeye válasza BullZeye (#21671) üzenetére


BullZeye
veterán

Up a kérdésnek, meg ismét aktuális lett.

Yumi multiboot kiesett, mert XP-t nem kezeli rendesen.

Még1x a kérdés:
32Gb-os pendrivera szeretnék rakni egy
XP telepítőt
W7 telepítőt
Ubuntu telepítőt

És kis bónuszként
Hiren's Boot CD
XP/W7 Live, bootolható, futtatható

Na meg bármi egyéb jó ötlet érdekel, eddig amiket kipróbáltam, minddel volt valami gixer.

(#22093) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Valami jó Gomplayer alternatívát tudtok mondani?

Eddigi legjobb lejátszó volt és még mindig az, csak idegesít hogy bezáráskor ott lesz egy reklám amit külön be kell zárni. (Most tették bele)

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#22094) TigerCat válasza Vukmir (#22093) üzenetére


TigerCat
nagyúr

VLC
Én is a GOM player-ről váltottam rá. Nem kell kodek csomag, mindent lejátszik, szóval jó kis program.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#22095) BullZeye válasza Vukmir (#22093) üzenetére


BullZeye
veterán

(#22096) cigam válasza Vukmir (#22093) üzenetére


cigam
félisten

Tedd vissza az 1el régebbi verziót amiben még nincs reklám.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22097) TRob1 válasza Vukmir (#22093) üzenetére


TRob1
veterán

Media Player Classic HC (szintén nem kell semmi kodek pluszba. VLC-t használtam előtte évekig, aztán kb. 1,5 éve erre váltottam...)

¤ R'n'R ¤

(#22098) AtHoS válasza Thunderzolee (#22068) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azt ugye tudjátok, hogy a C formázása után nem tud majd BOOT-olni?

Attól, hogy a D-re pakolta a rendszert, még pár fájl a C meghajtón van, ami ugye a C formázása után már nem lesz ott, ráadásul a BOOT rekord is szépen felül lesz írva.

read-only mode on the forum

(#22099) zone válasza AtHoS (#22098) üzenetére


zone
őstag

A master boot record miatt a Win 7 és az XP is létrehoz telepítéskor egy láthatatlan partíciót, a C formázásakor ez hogy lenne felülírva? És mi az a rendszer futásához szükséges "pár fájl", ami a C meghajtón van?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#22100) Visormail válasza zone (#22099) üzenetére


Visormail
addikt

Ezt meg honnan vetted?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.