Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21101) Fire/SOUL/CD válasza _ATi_1 (#21100) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Szerintem, benne van a driver telepítőjében az a scanner software is. (2 dolgot lehet letölteni a gyári oldalról, az egyik a twain driver, meg külön van még egy cucc is 31 megás, az lesz az. Vagy azt már próbáltad?

Szerk
közben találtam infót róla és ott azt írják, hogy a ScanSoft TextBridge Pro és Ulead Photo Express alkalmazásokat adták hozzá. (nyilván az első ami szóba jöhet)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21102) _ATi_1 válasza Fire/SOUL/CD (#21101) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Valóban. :D
Köszönöm szépen. :R
Eddig azért nem próbáltam, mert azt hittem, hogy csak a driver van benne.

(#21103) bestyen

Valaki tudna mondani egy programot ami mutatja az aktuális netes adatforgalmat? Olyasmi kellene ami kiírja az értesítési területtől balra a tálcán.

(#21104) TRob1 válasza bestyen (#21103) üzenetére


TRob1
veterán

NetSpeedMonitor

¤ R'n'R ¤

(#21105) bestyen válasza TRob1 (#21104) üzenetére

:R

(#21106) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Minden évben felteszem 1x ezt a kérdést, hátha valami csoda törpénik. :DDD

Szóval tud-e valaki ingyenes ISO editor-ról?

Olyan is jó lenne (ha külön nincs), ami pl egy általam nem ismert CD-író progi egyik extra feature-je. (Az ismertebb ISO editorok, nem ingyenesek, a trial változatukban pedig 2 korlátozás szokott tipikusan lenni, az egyik, hogy nem mentik a módosításokat, vagy csak pár 100 megás ISO fájl-t engednek megnyitni)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21107) AtHoS válasza Fire/SOUL/CD (#21106) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Két lehetőséged is van, legalábbis azok közül amit találtam :DDD

- ISOpen: ha lefordítod magyarra a nyelvi fájlt, akkor ingyen a tiéd lehet (sok nyelv van benne, szóval lehet válogatni melyikből fordítod)

- ISO Master, melynek a linux verziója ingyenes. Egy virtuális gép és egy linux distro-val már meg is oldódott a dolgod

read-only mode on the forum

(#21108) Visormail válasza Fire/SOUL/CD (#21106) üzenetére


Visormail
addikt

[link] itt azt írják hogy az ingyenesek közül az AVS Disc Creator és a Deep Burner tud szerkeszteni.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#21109) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

AtHoS és Visormail

Először is thx a javaslatokért, de sajnos egy sem jó, az alábbiak miatt.
ISOpen - Nem ingyenes, és még úgy sem lenne jó, ha lefordítanám (nem nekem kell személy szerint, hanem van amikor olyan tutorial-t írok, amihez jó lenne egy ingyenes ISO Editor-t javasolni)
ISO Master - Ennyire azért nem bonyolítanám a dolgot, Linux-ot nem keverném bele...
Deep Burner - Hát ha tud szerkeszteni ISO-t, akkor azt jól eldugták, Én nem találom ezt az opciót
AVS Disc Creator - 5 lemezt engedne írni, utána licenc kell, ami nem ingyenes. Végül is ez is egy lehetőség lenne, csak az a gond, hogy egy sima ISO-t nem tud szerkesztésre megnyitni, ismeretlen fájlrendszerre hivatkozva. A saját maga által létrehozott és kimentett ISO-val nincs gond, de ha pl egy W7 ISO-t(ami boot-os is ugye) szeretnék szerkeszteni, akkor az imént említett hibát kapom.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21110) Visormail válasza Fire/SOUL/CD (#21109) üzenetére


Visormail
addikt

Az komoly akkor, hát ez van én nem próbáltam.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#21111) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok.

Adat szinkronizálós programot keresnék.

Amivel a gépről egy külső usb-s HDD-re tudom menteni a dolgokat.

Olyan kéne ami tudja a következőket:
- Ha a fő gépen egy fájlt módosítok, azt a következő szinkronizálásnál a külső vinyón cserélje le
- Ha a fő gépen egy mappát vagy fájlt akármit törlök, akkor a következő szinkronizálásnál a külső vinyóról is törölje le.

:R

üdv

(#21112) Dluinet válasza werszomjas (#21111) üzenetére


Dluinet
nagyúr

FreeFileSync
GoodSync

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#21113) zone válasza Fire/SOUL/CD (#21109) üzenetére


zone
őstag

Ha Win 7-et akarsz buherálni, akkor RT 7 lite

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21114) AtHoS válasza Fire/SOUL/CD (#21109) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem írtad, hogy milyen célra is kellene, így az ISOpen tényleg kilőve az ISO Master-nek pedig ugyanilyen okból kifolyólag problémás lehet használata, hacsak nem készítesz ennek használatához egy tutorialt, amit majd javasolgatsz a többi tutorban :DDD

Mod:
Amúgy microsoftéknak van parancssoros ingyenes iso editor-ja, de annak szerintem megint problémás a használata

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#21115) Fire/SOUL/CD válasza zone (#21113) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem, nem W7-et akarok buherálni, egy ingyenes ISO Editor-t keresek... :DDD
Ilyen célból, hogy lehessen egy ingyeneset javasolni, ne pedig fizetőseket.

AtHoS
Hát lehet, hogy ha egyszer felszalad a vércukrom, akkor írok egy ISO buherálót... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21116) zoltanz válasza Fire/SOUL/CD (#21109) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én is csak Linux-osról tudok, de abból van amilyik a memóriában is képes futni, és egyszerű.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#21117) zone válasza Fire/SOUL/CD (#21115) üzenetére


zone
őstag

Találtam egy ilyet, nem tudom, hogy lehet-e még használni.

Az ISO Buster régi teljes verziója ingyenes: [link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21118) H_András válasza Dluinet (#21112) üzenetére


H_András
tag

Esetleg egy ilyen program, ami mindezeket tudja, és magyar nyelven is kommunikál? :B :R

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#21119) Fire/SOUL/CD válasza H_András (#21118) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A FreeFileSync-ben biztosan lehet választani magyar nyelvet... ;]

Szerk
A GoodSync is tartalmaz magyar nyelvet, feltelepítettem...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21120) werszomjas válasza Dluinet (#21112) üzenetére


werszomjas
őstag

Köszi.

FreeFileSync -et tettem fel.

Tud magyarul.

Tökéletes program, mindazt tudja amit akartam! :R

[ Szerkesztve ]

üdv

(#21121) Dragbajnok


Dragbajnok
tag

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni abban hogy melyik az a program amivel belehet állítani hogy a windows mindíg egy előre beállított alap programokkal induljon?Tehát ha felteszek egy xp-t feltelepítek rá pár programot és utána mintha lezárnám az egészet és az utána telepített programok egy újraindítás után törlődnek és az alpbeállítást tölti be újra.

A válaszokat előre is köszönöm!

(#21123) ArchElf válasza datatomm (#21122) üzenetére


ArchElf
addikt

Csak ha gyártasz addigra szabványos 128 bites processzort...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#21124) Fire/SOUL/CD válasza ArchElf (#21123) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, főleg, hogy jelenleg 64 bites sincs még. ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21125) sfdrakex válasza Fire/SOUL/CD (#21124) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Akkor a mostaniaknál mi a 64 bit? Csak támogatnak bizonyos 64 bites utasításkészleteket, de alapvetően még nem 64 bitesek?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21126) Fauno


Fauno
tag

Sziasztok,

Milyen netrádió programokat ismertek?
Olyat keresnék, amivel tudok felvenni is és ha lehetséges tesz be képet az éppen akkor szóló előadóról.

(#21127) Fire/SOUL/CD válasza sfdrakex (#21125) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Definíció szerint egy CPU akkor (és csak akkor) 64 bites, ha mind az adatbusz, mind a címbusz 64 bites. Jelenleg, a kereskedelmi forgalomban kapható CPU-k ennek nem tesznek eleget, mivel nincs kiépítve 64 bites címbusz. Valahol 40 és 50 bit között van, hogy pontosan hol, azt a gyártók alaposan titkolják. (felesleges lenne 64 bites címbusz, hisz 2^40 is 1 TeraByte, mikor lesz ennyi RAM a kereskedelemben kapható gépekben... :DDD )

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21128) ArchElf válasza Fauno (#21126) üzenetére


ArchElf
addikt

TuneIn Radio

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#21129) sfdrakex válasza Fire/SOUL/CD (#21127) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Köszi.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21130) Fauno válasza ArchElf (#21128) üzenetére


Fauno
tag

Köszi. Szeretnék kérni egy kis segítséget hozzá. Hogyan tudok vele felvenni, ehhez nem kell külön program a web oldalon megkeresem a kívánt rádiót és automatice megy a dolog?

[ Szerkesztve ]

(#21131) ArchElf válasza Fauno (#21130) üzenetére


ArchElf
addikt

Droidon használom - bár felvenni nem vettem még fel vele, de állítólag lehet (kommentekben írják). Amúgy nem hiszem, hogy (a jobbnak számító adásokban) a 128 kbps MP3 vagy 96 kbps AAC/WMA érdemes lenne a felvételre...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#21132) Fauno válasza ArchElf (#21131) üzenetére


Fauno
tag

értem, köszi. :)

(#21133) zone válasza Dragbajnok (#21121) üzenetére


zone
őstag

Returnil Virtual System - ingyenes
Drive Vaccine - trial

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21134) borix


borix
őstag

Üdv.Olyan programot keresnék amivel a nettről letöltött mp3 előadások hangerejét lehetne emelni,hogy ne legyen halk.Próbáltam átkonvertálni a hangerőt átállítva 200% vagy fölé de nem elég és inkább zajos lett.

(#21135) Fire/SOUL/CD válasza Dragbajnok (#21121) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Returnil-hez: Cikk
Comodo Time Machine: Elsőre a 2.8-assal próbálkozz, ne a beta-val | Cikk
A 2.8-as ritkán, de nem engedi magát telepíteni, csak ha ezt tapasztalod, akkor válaszd a beta-t. A másik hasznos infó, hogy a Comodo szoftvere üzleti célra is ingyenes.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21136) ArchElf válasza borix (#21134) üzenetére


ArchElf
addikt

Foobar2K + normalizálás

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#21137) borix válasza ArchElf (#21136) üzenetére


borix
őstag

Elfelejtettem írni,hogy el is szeretném menteni mert nem pc-n lesz lejátszva.

(#21138) Luissimo válasza Fauno (#21130) üzenetére


Luissimo
veterán

CSAK a fizetős PRO verzioval tudsz felvenni.
nem a zenei minősége miatt rögzít az ember műsorokat, hanem pl. hogy nemtudja meghallgatni éppen akkor.
multkor én éjszaka vettem vele fel egy jó másfél órányit egy műsorból, 90 Mega körül volt a rögzített fájl.

(#21139) Luissimo válasza Fauno (#21130) üzenetére


Luissimo
veterán

bocsi , dupla, csak valamiért nem frissitett az előbb

nemsok azsem, csak 70 eurocent, ITTVAN

[ Szerkesztve ]

(#21140) Fauno válasza Luissimo (#21139) üzenetére


Fauno
tag

Köszi, ezt néztem, csak nekem PC-re, WIndows-ra is kéne egy ilyen program. Tudsz javasolni?

(#21141) ArchElf válasza Fauno (#21140) üzenetére


ArchElf
addikt

---

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#21142) Dragbajnok válasza Fire/SOUL/CD (#21135) üzenetére


Dragbajnok
tag

Köszönöm a kimerítő választ.

És persze zone nak is. :R

(#21143) Anulu79


Anulu79
addikt

Videó készítéshez keresnék valami programot amibe képeket tenék és alá valami zenét, zenéket. Mit ajánlanátok?

(#21144) sfdrakex válasza Anulu79 (#21143) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Windows Live Movie Maker.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21145) cigam válasza borix (#21134) üzenetére


cigam
félisten

mp3directcut
Betöltöd, normalizálod, elmented. (Mindezt úgy hogy elmarad a de-kódolás)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21146) cigam válasza Fauno (#21126) üzenetére


cigam
félisten

Itt találsz jópárat.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21147) Anulu79 válasza sfdrakex (#21144) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez benne van a windowsba vagy külön kell telepíteni? Vannak benne effektek is?

[ Szerkesztve ]

(#21148) Fauno válasza cigam (#21146) üzenetére


Fauno
tag

Köszönöm! :)

(#21149) cigam válasza Anulu79 (#21147) üzenetére


cigam
félisten

A "live" csomag része, le kell tölteni (XP-ben alapból benne van egy régebbi verzió)
HowTo video

Amúgy érdemes megkukkolni a FastStone-t is.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21150) sfdrakex válasza Anulu79 (#21147) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Vista/W7 esetén külön teszed fel, XP ben van egy régebbi Movie Maker, effekteket is tud.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.