Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22751) pocokxx válasza mokus1 (#22749) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Esetleg valami xbox emu? Bár ebből még nincs normális tudtommal... Talán addig eljutsz, hogy megtudd micsoda. ITT van egy állítólag használható...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#22752) andorra válasza w.miki (#22750) üzenetére


andorra
őstag

Ki állítja?

(#22753) localhost válasza andorra (#22752) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Például én is :)
De amit én tudok, az nem program, hanem egy előfizetési lehetőség ... :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22754) w.miki válasza localhost (#22753) üzenetére


w.miki
veterán

és hol lehet előfizetni, és mire?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#22755) localhost válasza w.miki (#22754) üzenetére


localhost
Közösségépítő

... és mennyiért és kinek? De legfőképpen MINEK??? :F

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22756) ArchElf válasza w.miki (#22754) üzenetére


ArchElf
addikt

Pl a vatera (Allegroup ha jól rémlik) az 2 vagy három másik oldalon is tulajdonol. A vatera feltöltjével a többire is tudsz feltölteni. Ha ez érdekelt.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#22757) iff


iff
senior tag

Sziasztok!

Videó vágó programot keresek, amivel lehetne MTS fájlokat vágni. A Canon kamerához kaptam, de az elég fapados (feliratot alulra nem lehet rakni) amúgy gyorsan megcsinálja M2TS és a méret sem változik, minősége jó és nem kell külön álligatni semmit.
Hasonlót keresek, ami nem konvertálná át, marathat MTS vagy M2TS. Tudna feliratot esetleg effekt.

..........""..........

(#22758) Visormail válasza iff (#22757) üzenetére


Visormail
addikt

[link] mai promó holnap már nem lehet letölteni, tegyél egy próbát vele aztán számolj be a tapasztalatokról

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#22759) Sk8erPeter válasza randras (#22686) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Na csá! Hát itt kell újból találkoznunk? :DDD

Most próbáltam egy itt is ajánlott progit:
SyncBackSE
Nekem eddig nagyon komolynak tűnik. Rákérdez, mit csináljon, mielőtt barmolna valamit.

Sk8erPeter

(#22760) Sk8erPeter válasza Sk8erPeter (#22759) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Esetleg még ezek közül valamelyik:
[link]
Pl. ezt a Beyond Compare-t is érdemes lehet kipróbálni.
Vagy a már említett UltraCompare.
Én is kíváncsi lennék, ezek közül melyik a leghasználhatóbb.

Sk8erPeter

(#22761) randras válasza Sk8erPeter (#22759) üzenetére


randras
veterán

Helló! Hát rövidúton eltűntél... :(((

Úgy néz ki, beválik az EaseUS, de kipróbálom, kösz! :R

(#22762) Stitch


Stitch
őstag

Létezik arra megoldás, szoftver hogy mondjuk 10 darab 2-5 perces videófájlt (avi, mkv, stb.) menübe rendezve összekalapálná, majd azt egy hagyományos videófájlként (tehát nem DVD) le tudnám játszani mondjuk egy TV media playerével vagy PC-s videónézővel?

(#22763) cigam válasza Stitch (#22762) üzenetére


cigam
félisten

ISO miért nem jó?
Matroska elvileg tudja, de nemtudom létezik-e rá program.
ill. itt van 2 link is divx menü készítésre.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22764) kyle_


kyle_
tag

Sziasztok!
Létezik olyan progi, ami divxből divx-et csinál, viszont 5.1-es hangzással?
köszönöm előre is:)

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#22765) laszlo168 válasza Stitch (#22762) üzenetére


laszlo168
senior tag

ezt megpróbálhatod, én használom.

(#22766) Visormail válasza kyle_ (#22764) üzenetére


Visormail
addikt

Mármint hogy sztereo aviból csinál 5.1et? Mert az ugye valós 5.1 nem lesz. A handbrake-el lehet úgy látom, divx-em egy db sincs mert minden avim xvid, de ha megnyitok egy sztereo filmet akkor kimenetnél választhatok: mono/stereo/dolby surround/dolby prologic II és ha mp3 helyett mondjuk ac3 codecet akkor van még 6-channel discrete.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#22767) laszlo168 válasza kyle_ (#22764) üzenetére


laszlo168
senior tag

Ulead video
tud 5.1-et, de nem olyan mint egy eleve 5.1-es film :)

(#22768) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Hali!

Tudtok olyan progit, amit cd-re mp3-ak mellé kiírva bejön playlisttel és lehet játszani a zenéket. Foobar portable-lel próbáltam, de amint iso-t csináltam belőle "Could not access profile folder"-rel el sem indult. Gondolom abszolút útvonalon keresi a cuccot, az meg már nem jó. Ötlet?

(#22769) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
A Miranda IM csak csetelésre jó, másra is, pl-IRC-re is? Vagy IRC-re használjak valami mást? Például mIRC-et?
BTW! A mIRC a legjobb IRC kliens?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#22770) localhost válasza G.I.JOE (#22768) üzenetére


localhost
Közösségépítő

iso -t csináltam belőle? Hát ez minek? Miért? Hogyan ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22771) cigam válasza tknof1871 (#22769) üzenetére


cigam
félisten

MIért ? Az irc nem cetelésre való?
Amúgy itt a lista, hogy milyen protokolokat támogat.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22772) -Mike-


-Mike-
addikt

Melyik programmal tudok egy videóból kivágni egy rövidebb részt a legegyszerűbb módon?

(#22773) McKane


McKane
senior tag

van egy saját készítésű dvd-m, milyen programmal tudnék kivágni belőle egy-egy videórészletet ?
lehetőleg magyar nyelvű ajánljatok :)

szerk1. :hoppsz, látom Mike-nak is ez a gondja :D
Movie Maker nem okés, mert a DVD-t nem tudja olvasni..1Gb-os részekben van, Video_TS.BUP,meg ilyen neveken..

[ Szerkesztve ]

(#22774) cigam válasza -Mike- (#22772) üzenetére


cigam
félisten

avidemux

McKane-nek is jó, mivel a VOB-okat is megeszi.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22775) petszol


petszol
tag

Sziasztok.
Tudtok valami IP változtató programot?
Hidemyip-re is gondolok amihez van véglegesítő kiegészítő. :)

Üdv: Petszol

(#22776) localhost válasza petszol (#22775) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Gyakorlatilag nincs. Ha mindenáron 'sumákolni' szeretnél, használj proxy szervert.
például

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22777) cigam válasza petszol (#22775) üzenetére


cigam
félisten

Azt nem te választod meg, max 1-2 butább oldalt átverhetsz.
Warez tilos a fórumon. Az meg sem fordult a buksidban, hogy megvedd? Ja hogy neked nem ér meg 7000Ft-ot? Annyira nem is akarsz bujdokolni...

Használj tor-t, vagy proxy-t, vagy vpn-t.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#22778) artiny


artiny
őstag

Létezik olyan progi.....amivel:
Olyan pdf documentum amiben nem tudom kijelölni a szöveget, valahogy fellehetne oldani ez alól?

Nem scannelt szöveg hanem LaTex,MikTexel írsz szöveg lehet.

(#22779) zone válasza artiny (#22778) üzenetére


zone
őstag

Próbáld ki ezzel: [link]
(jobb fennt open file)

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#22780) -Mike- válasza cigam (#22774) üzenetére


-Mike-
addikt

Köszi :)

(#22781) w.miki válasza cigam (#22777) üzenetére


w.miki
veterán

letöltöttem a TOR browser-t (portable FF12-vel), jónak is tűnik, de...
FLASH-t hogyan tudok vele lejátszani?
(a manual alapján úgy láttam, sehogy)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#22782) G.I.JOE válasza localhost (#22770) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

mp3-ak és a foobar portable be egy iso-ba, mintha kiírtam volna, hogy hogy fog működni cd-ről.

(#22783) randras válasza w.miki (#22781) üzenetére


randras
veterán

Sehogy, nem arra van.

(#22784) civil3d


civil3d
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy ismertek olyan progit ami videót tölt le és nem videómegosztókról.Van egy két napos hozzáférésem egy oldalhoz ahol progikról vannak oktató videók de csak online ezeket szeretném én lementeni.A legegyszerűbb ha felveszem de az rengeteg idő és lejár a hozzáférésem hátha lenne valami okosság csak én nem ismerem.Köszönöm a segítséget előre is.

(#22785) G.I.JOE válasza civil3d (#22784) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Próbáld meg ezt: [link]
Nálam a konvertáláshoz nagyon bevált a progijuk és youtube-os letöltéshez is. Hátha neked is jó lesz.

(#22786) civil3d válasza G.I.JOE (#22785) üzenetére


civil3d
csendes tag

Köszönöm a segítséget jó kis program.De sajnos erre nem jött be.Gondoltam hogy nem lesz egyszerű csak nézni engedik leszedni nem mondjuk ez várható volt.

(#22787) Visormail válasza civil3d (#22786) üzenetére


Visormail
addikt

orbit downloader tud sok helyről tölteni

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#22788) róland


róland
veterán

Valami üzenőfüzet, határidőnapló program - inkább webes alkalmazás - kellene céges környezetbe.

Elvárások:
- a felhasználók tudjanak feladatokat felvenni,
- a felvett feladatok kommentelhetők legyenek,
- a le nem zárt feladatok folyamatosan láthatóak legyenek,
- a lezárt feladatok visszakereshetőek legyenek.

Jelenleg a TrellisDesk hibajegykezelőt próbáljuk, de a kollégáknak nagyon bonyolult a felület. (Egyszerű felhasználónak nincsenek jogosultságai, dupla bejelentkezést igényel az "emelt jogosultsági szint", emelet jogosultsági szinten áttekinthetetlen a kezelőpanel.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#22789) TigerCat válasza róland (#22788) üzenetére


TigerCat
nagyúr

tennivalok.hu
Próbáld ki...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#22790) Stitch válasza cigam (#22763) üzenetére


Stitch
őstag

Végülis ISO is jó, kösz a linkeket körülnézek!

(#22791) civil3d


civil3d
csendes tag

Sziasztok!

Csak érdekességképpen már ha valakit érdekel :).A (#22784) problémámra ezt a megoldást találták nekem ami hellyel közel működik is.Mivel én nem találtam olyan programot ami videót szedne le a konkrét oldalról, amiket ajánlottatok azok jó kis programok de erről az oldalról egyik sem tudott leszedni vagy inkább nekem nem ment.Kaptam egy tippet hogy keressem meg a böngészőbe, én chromet használok.És láss csodát ott volt igaz kiterjesztés nélkül de ott volt amit sima media playre classic-cal simán meg is tudok nézni, csak nem tudok bele tekerni, leállítani tudom de tekerni nem.Kérdés létezik e olyan program amivel ezt áttudom konvertálni ezt a számomra neve sincs kiterjesztést?

(#22792) randras válasza civil3d (#22791) üzenetére


randras
veterán

Valószínűleg FLV fájlt találtál a cache-ben, ennek megfelelően keress valami konvertert.

(#22793) Visormail válasza civil3d (#22791) üzenetére


Visormail
addikt

Mindegy milyen a kiterjesztés hagyd úgy ahogy van. Format Factory/mindent -> avi/fájl hozzáadása/a név mellett a fájlkiterjesztés átállítod all files-ra így be tudod tallózni.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#22794) civil3d válasza Visormail (#22793) üzenetére


civil3d
csendes tag

Köszönöm a sok segítséget nektek.
Szóval itt járok.A chrome kiterjesztés nélküli filéi az bizony swf nekem ez csak most jutott el a tudatomig.Találtam egy progit aminek a neve:E.M. Magic Swf2Avi.Nekem bejött tudja konvertálni.De szerintem nem kell mert a lejátszója kezeli az swf et lehet tekerni ide oda :) juppé.De csak úgy ha átírod a kiterjesztést swf-é.Nagyából ennyi.Kérlek nézzétek el amatőrségemet de én ezekre csak most jöttem rá.Köszi még egyszer a segítséget.Még egy kérdés mert egy kérdés mindig lesz :).Szóval van e arra mód hogy ne egyenként nevezzem át a kiterjesztéseket hanem egyszerre többet is?

[ Szerkesztve ]

(#22795) Boogie33


Boogie33
senior tag

Hali. A Spedfan-nál nincs valami jobb progi szoftveres venti szabályozásra ? Esetleg olyan ami asztalon kirakja a fordulatokat. ( De ez nem feltétel )
Köszi.

"Gyerekek,ne legyetek már ilyen közönyösek"

(#22796) Visormail válasza civil3d (#22794) üzenetére


Visormail
addikt

Van total commandered? Egy mappára rakod a fájlokat és kijelölöd, utána fájl/csoportos átnevezés. A kiterjesztés mezőbe beírod az swf-et és indítás gomb.

Boogie33: nagyon úgy tűnik hogy nincs jobb a speedfan-nál. Egyébként a fordulatszámokat én aida+rainmeter párossal raktam ki az asztalra, mivel eleve használom mindkettőt amúgy is.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#22797) andorra


andorra
őstag

Ajánljataok légyszíves programot, lehet FTP szerver is, amivel a teljes feltöltési sávszélemmel lehetne tőlem letölteni. A Filezillát próbáltam, de egyrészt alapból alig hagyja magát elérni win7 tűzfalon keresztül, másrészt megfelezte a sávszélemet.

(#22798) Winner_hun válasza andorra (#22797) üzenetére


Winner_hun
félisten

Saját FTP-szerver készítése otthonra

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22799) Visormail válasza andorra (#22797) üzenetére


Visormail
addikt

Sajnos ez nem csak a programtól függ, hanem a tőled letöltő internetétől és a kettőtök közti távolság, hálózat minősége is meghatározza ezért a többi programmal se valószínű hogy ki tudod használni a teljes sebességet. Az én gépemről melóhelyre a Quick ‘n Easy FTP Server-el tudtam leggyorsabban letölteni, viszont egy ismerősöm a teamviewerrel tudott gyorsabban letölteni rólam, teljesen környezetfüggő.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#22800) terencehill


terencehill
tag

hi!
olyan progit keresek ami egy mappán belül kilistázná a fájlokat amiből 2 vagy több van
köszi

---

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.