Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21601) kraftxld válasza brd (#21600) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Jaja, az universal driver is megér egy próbát, de ahogy mondod, én is kerülöm a HP nyomtatókat meg az universal drivert ahol csak tudom.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#21602) zone válasza kraftxld (#21597) üzenetére


zone
őstag

E szerint nem kell 64 bites driver: [link]

A másik megoldás: [link]

Valaki szerint a 1020-as driverrel is ment, (a listából kiválasztva, amit mutattál).

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21603) Eflek


Eflek
tag

Hi!

Olyan program kéne, ami gif képeket gyárt, konkrétan csinálok egy videót és eltudom menteni gif képként. Köszke :R

(#21604) Wolfskin válasza zone (#21602) üzenetére


Wolfskin
őstag

igen, ezeket én is megtaláltam. most leinstallálok mindent, restart és megpróbálom tiszta lappal. ha nekik sikerült...

kösz a segítséget mindenkinek! :)

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#21605) norbitális


norbitális
tag

Hali!
Szóval bemikrofonoztam az erősítömet(gitár) és a hangot fel akarom venni valamilyen progival, az fl studio nem a célnak megfelelő, a sonar nem ismeri fel a hangkártyát, az audacity torzít, úgyhogy légyszi segítsetek!
előra is kösz!

(#21606) H_András


H_András
tag

Nem találom azt a (már jól bevált) programot, amivel a gépre a böngésző által (Firefox) eltárolt jelszavakat tudnám kimenteni. Újratelepíteném a gépet, és nem szeretném a több tucat honlaphoz újra előkeresgetni a jelszavaimat.. :((
Évente egyszer van rá szükségem, pont most nem lelem sehol..

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#21607) sfdrakex válasza norbitális (#21605) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem egyszerűbb a gitárt/erősítőt direktbe a gépre kötni? Miért mikrofonnal akarod felvenni?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21608) Eflek válasza H_András (#21606) üzenetére


Eflek
tag

Eszközök ► Beállítások ► Biztonság ► Mentett jelszavak

(#21609) Wolfskin válasza H_András (#21606) üzenetére


Wolfskin
őstag

az operaban egy fáljban tárolja az össze jelszót, szerintem a firefox is.

nekem az a trükköm, hogy a böngésző portable módban megy, ilyenkor mindent egy könyvtáron belül kezel. plusz nem a c-n fut, így ilyesmivel sosincs gondom.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#21610) H_András válasza Eflek (#21608) üzenetére


H_András
tag

Köszi, a jelszavak megvannak.. :) Nem erre gondoltam, hanem volt egy külön program (vagy plugin?), amivel ki lehetett exportálni, újratelepítés után meg visszatenni a böngészőbe mint a kedvenceket pl, és amikor megnyitok egy oldalt, ismét ki vannak töltve már a mezők a bejelentkezéshez.. a lényeg, hogy ne nekem kelljen kb ötven oldalnál újra beírogatni.

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#21611) H_András válasza Wolfskin (#21609) üzenetére


H_András
tag

Hú, ez is jó lenne, keresem ezt a fájlt... :R remélem meg is találom :F

[ Szerkesztve ]

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#21612) kispx válasza H_András (#21610) üzenetére


kispx
addikt

(#21613) H_András válasza kispx (#21612) üzenetére


H_András
tag

:Y :R Nem ez volt, de tökéletes, köszönöm.

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#21614) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Egy olyan programot keresek, ami letörli a felesleges fájlokat,mappákat a C:(47GB) lemezről.

Nagyon meg van telve,de annyi programot nem is tettem rá,hogy ennyire meglegyen telve.

A segítséget előre is köszönöm. :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#21615) localhost válasza atti1848 (#21614) üzenetére


localhost
Közösségépítő

CCLEANER - alapbeállításon nem töröl olyasmit, amiből baj lehetne.
Letöltöd, telepíted (magyarul beszélő!), kilépsz a programokból, böngészőkből és megfuttatod a TISZTÍTÓT, akár hetente kétszer, de lehet többször is.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21616) Psychonaut válasza atti1848 (#21614) üzenetére


Psychonaut
addikt

CCleaner

(#21617) Fire/SOUL/CD válasza atti1848 (#21614) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, én is csak a CClenar-t javasolnám. 2 kiegészítés
1. Csak a Tisztító funkciót futtasd, registry takarítást felejtsd el.
2. Egy beállítást eszközölhetsz a tisztítás előtt, az pedig a Beállítások/Haladó és a Csak a 24 óránál régebbi fájlok törlése-vel kezdődő 2 opció elől szedd ki a pipát.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21618) KardosI válasza Fire/SOUL/CD (#21617) üzenetére


KardosI
csendes tag

A registry takarítást miért kell elfelejteni??
(Én régóta használom a CCleaner registrytisztítót, problémát még nem okozott, csak azért érdekelne...)

[ Szerkesztve ]

(#21619) Fire/SOUL/CD válasza KardosI (#21618) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mert vannak olyan kulcsok, amiket nem kell törölni. Minden Windows-os topikban sokszor okoz gondot, amikor valaki ész nélkül pucolja a registry-t. A CCleaner registry tisztítója nem foglalkozik azzal, ha olyan kulcsot törölsz, amit nem kellene(nem véletlen, hogy erre fel is hívja a figyelmet, de sokszor hiába és a biztonsági mentést is sokan átlépik). Ha tudod mit lehet és mit nem, használd, de átlag usereknek nem javasolt.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21620) cigam válasza Fire/SOUL/CD (#21619) üzenetére


cigam
félisten

Nade mik ezek a kulcsok pontosan?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#21621) atti1848 válasza Fire/SOUL/CD (#21617) üzenetére


atti1848
senior tag

Köszönöm a segítséget. :R :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#21622) kcs73


kcs73
aktív tag

Sziasztok.
Ismer valaki olyan programot ami számolja a mobil adatforgalmat?
Windows 7-re.

Meg kéne egy GPS térképszoftver program is.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#21623) AtHoS válasza cigam (#21620) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Pár évvel ezelőtt NortonAV-nak voltak olyan registry bejegyzései (kulcsai), amik nem tartalmaztak semmit. Az ilyen bejegyzéseket előszeretettel takarítják a registry pucolók.
Persze a NortonAV ezt hiányolva képtelen volt működni, ergo reinstall vagy, ha volt mentés a registry pucolóban, akkor annak visszaállítása helyrehozta.

Rengeteg ilyen bejegyzés van a registryben (OS-hez kapcsolódó is)

read-only mode on the forum

(#21624) kispx válasza kcs73 (#21622) üzenetére


kispx
addikt

NetMeter

[ Szerkesztve ]

(#21625) kcs73 válasza kispx (#21624) üzenetére


kcs73
aktív tag

Kösz! :R

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#21626) H_András


H_András
tag

Létezik olyan program,vagy plugin, ami látható és/vagy hallható módon figyelmeztet, ha egy adott honlapon változás történik? tehát figyeli a honlap tartalmát, és ha azon bármilyen változás történik, akkor jelez) egy példa, bár nem ilyenre kéne, ha itt a prohardveren kapok egy üzenetet, akkor riaszt.

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#21627) H_András


H_András
tag

..és egy másik kérés is, ha már így belelendültem :B olyan program kellene, mint a SpeedFan, ventillátorok szabályozására.. Ennek egyetlen hátránya, hogy kilépés után nem menti el a beállításokat, azaz pl külön-külön a százalékos fordulatszámot, stb. Minden egyes bekapcsoláskor újra be kell állítani ezeket. Annyira nem probléma, csak hátha van már másnak bevált alternatívája is.

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#21628) brd válasza H_András (#21627) üzenetére


brd
nagyúr

Ha bekapcsolod benne az automatikus fordulatszám-szabályozást, akkor a 2 szélső érték között fogja állítgatni, viszont ha a 2 érték megegyezik, akkor... ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#21629) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Meglett véve az egyik ismerőstől egy MSI noti,az ö fiókja volt használva amíg nem tisztázódott véglegesen a gép árra ez a fiók használatával lett a outlook expressz levelező használva és a levelek letöltve.Amikor végleges lett,hogy a noti marad létre lett hozva egy másik rendszergazda jogokkal rendelkező felhasználó és a régi felhasználó fiók törölve lett.Így sajnos a levelek is törlődtek a outlook expressz fiókból létezik valamilyen program amellyel hülye biztosan vissza lehet állítani a eltávolított leveleket?Mert van közöttük amely nagyon fontosak :O .Az op egy windows xp-sp3.

[ Szerkesztve ]

(#21630) kraftxld válasza qwertly (#21629) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha csak a felhasználónév lett törölve akkor még ott vannak az Outlook express adatbázis file-ok a documents and settings\régifelhsználónév alatt.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#21631) zone válasza H_András (#21626) üzenetére


zone
őstag

[link]
"változás" szóra keresve csak 41 találat volt itt, nem volt nehéz átnézni

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21632) qwertly válasza kraftxld (#21630) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Sajnos nem,a teljes felhasználói fiók törölve lett.

(#21633) kraftxld válasza qwertly (#21632) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Tehát a documents and settings-en belőli rész is? Mert ha a helyi felhasználó kezelőben lett letörölve akkor még ott maradnak a mappák.
Ha igen, akkor GDB-vel vissza kell kotorni a .dbx file-okat azután meg imádkozni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#21634) qwertly válasza kraftxld (#21633) üzenetére


qwertly
addikt

Igen sajnos minden törölve lett :O!Próbáltam a GDB de sajnos nem boldogultam vele lehet én nem értek hozzá vagy valamit rosszul csináltam de nem tudtam mit is kell vele kezdeni?Ezért kerestem egy felhasználó barát programot :DDD.

(#21635) ollie válasza cigam (#21620) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Erre nem lenne könnyű válaszolni, mert rendszerenként eltérhet. Mindenesetre a registry rendszeres pucolás problémákat okozhat, az viszont nem fog okozni semmilyent, ha békén hagyjuk. Ezért én sem javaslom a pucolását. A kulcsszó az okozhat, vagyis valakinél lehet, hogy évekig nem lesz probléma, valakinél meg már akár az első alkalom után is előfordulhat. Továbbá, egy program sem tökéletes, így a CCleaner is hibázhat.

***

(#21636) w.miki


w.miki
veterán

Sok kép konvertálásához keresek programot.
Az XnView jó is lenne, csak szeretném ráírni a fájl nevét a képek aljára.
Ezt még tudná is, csak a változó színek miatt árnyékolt betűtípussal kellene írni. Ezt már nem tudja :((

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#21637) Fire/SOUL/CD válasza w.miki (#21636) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Easy Watermark Studio Lite Free
(árnyékolni tud a free is, de csak pár képformátumot kezel az ingyenes...)

Ashampoo Photo Commander Free
emlékeim szerint ez is tudja.

FastStone Photo Resizer Free

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#21638) scope2007 válasza Fire/SOUL/CD (#21637) üzenetére


scope2007
addikt

LOL magyar név az output directorynál.. lehet a programozó is magyar akkor:
[Easy Watermark Studio Lite Free]

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#21639) olivera88


olivera88
veterán

Olyan ingyenes programot keresek amivel levédhetek jelszóval egyes mappákat és fájlokat a gépen.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#21640) Wolfskin válasza olivera88 (#21639) üzenetére


Wolfskin
őstag

folder lock van fizetős is, olvasd el miben tud többet.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#21641) olivera88 válasza Wolfskin (#21640) üzenetére


olivera88
veterán

Kösz. Úgylátom jó lesz. ;) Ez triál verzió vagy mi?[link]

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#21642) localhost válasza olivera88 (#21641) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az hát: 5 nap vagy 24 indítás van még hátra ODA IS VAN írva, HOGY TRIAL.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#21643) zone válasza olivera88 (#21639) üzenetére


zone
őstag

A Truecrypt ingyenes.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#21644) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

olyan programot, vagy esetleg webhelyet keresek ahonnan a régi XP-s kurzorok letölthetők esetleg áthozhatók XP-ből W7-re

Tigris, tigris, csóvafény...

(#21645) tag4


tag4
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni abban, hogy xp-t szeretném fel telepíteni a gépemre egy olyan lemezről, amiről már másik gépre lett telepítve és ott normálisan elindult a telepítés. Nálam az a gond hogy be rakom a lemezt, újra indítom a gépet, f11 nyomok és ki választom a cd-röl való indítást, ki is írja hogy cd-ről való indításhoz nyomjon meg egy gombot, hiába nyomkodom bármelyiket csak betölti a gépen levő rendszert.Előre is köszi!

(#21646) kraftxld válasza tag4 (#21645) üzenetére


kraftxld
nagyúr

USB billentyűzet?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#21647) tag4 válasza kraftxld (#21646) üzenetére


tag4
csendes tag

Igen az.

(#21648) kraftxld válasza tag4 (#21647) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Biosban állítsd az usb bill kompatibilitást vagy használj PS2-est a telepítés idejére.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#21649) tag4 válasza kraftxld (#21648) üzenetére


tag4
csendes tag

Nagyjából le írnád ha meg kérlek hogy hogy kell be állítani a BIOS-ban a billentyűzetet.Köszi!

(#21650) kraftxld válasza tag4 (#21649) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Sajnos nem vagyok nagyszakállú csodadoktor a budapest TV-ből, hogy a képernyőn keresztül távolról kitaláljam milyen alaplapod van :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.