Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22151) csoki


csoki
senior tag

Sziasztok!

Olyan ingyenes programot keresek ami lejátszik .h264 kiterjesztésű fájlt (ha lehet akkor portable is legyen).
Amiket próbáltam egyik sem vitte (a teljesség igénye nélkül: KM, BS, GOM, VLC, MPC-HC, Zoom player...), még k-lite codec packkal sem az mpc-hc.
Egyedül egy "E.M. Total video player" program viszi csak ott meg beletekerni nem tudok :(

üdv: CSoki

(#22152) Fire/SOUL/CD válasza csoki (#22151) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor azzal a fájlal van gond, mert a KLite Full telepítését követően simán le kellene tudnod játszani, a szintén a klite által telepített MPCHC-val... (A többi lejátszót nem használom, ezért nem ismerem őket annyira, de elég furcsa, hogy ennyi lejátszó sem bír el azzal a filmmel...)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22153) Aquarius01 válasza Winner_hun (#22150) üzenetére


Aquarius01
csendes tag

Köszi!

Találtam is egy-két jónak látszót.

Amit a világról tudnék mondani, az először magammal kell megbeszélnem...

(#22154) csoki válasza Fire/SOUL/CD (#22152) üzenetére


csoki
senior tag

kamera felvételek ezek aztán azért kellene hogy le tudja egyből játszani mert dvd-n van az anyag...
power dvd 12 ultra lejátszaná de az nem ingyenes...
ha átkonvertálom avi-ba a fájlokat akkor jó, csak hát mindig minden fájlt nem szeretném...

(#22155) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Hali!

Létezik e olyan program, amivel legyen ön is milliomos szerű játékot tudok összehozni, természetesen a saját kérdéseimmel?

Power pointban is akár meg lehetne csinálni, de oda tudok e berakni valamilyen stopper szerűséget ami mondjuk számolja vissza felé az időt minden diánál és látszik is...Tehát pl a jobb sarokban ott lenne egy óra ami 20 mp-ről számol visszafelé, ha letelt akkor átugorna a következő diára.

[ Szerkesztve ]

(#22156) Fire/SOUL/CD válasza csoki (#22154) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Értem. Sajnos a kamerák gyártói néha szabadon értelmezik a videoformátumot, egyedi formátumot kreálnak egy meglévőből, azáltal, hogy valami egyedi módosítást eszközölnek, sajnos ez nem ritka. Esetleg nézz utána, hogy a kamera gyártójának weboldalán nincs-e valamilyen szoftver a lejátszáshoz, vagy magához a kamerához nem adnak-e valamilyen szoftvert (vagy leírást ez ügyben). Az amúgy nem járható út, hogy a kamerán más formátumot állítasz be?

basaharc502
Ez nem lenne megfelelő? (létrehozhatsz saját kérdéseket)
(A gyári oldalt nem linkeltem, mert a BitDefender szerint Malware-t tartalmaz és blokkolta) ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22157) odrif


odrif
MODERÁTOR

Olyan oldalt keresek, ahova fel tudok tölteni egy videót és jelszóval lehet védeni.
Ha a linkjét átküldöm valakinek e-mailban, csak akkor tudja megnézni ha a jelszót ismeri.

20 éve a Prohardveren

(#22158) Winner_hun válasza odrif (#22157) üzenetére


Winner_hun
félisten

Youtube-ra fel lehet tölteni videót úgy hogy csak a link ismerője tudja megnézni a videót, a saját feltöltéseknél nem látszik, illetve a kereső se dobja ki.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22159) odrif válasza Winner_hun (#22158) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én valami olyasmi tárhelyre gondoltam mint a dropbox. Vagy nagyon rossz helyen járok? :F

20 éve a Prohardveren

(#22160) Winner_hun válasza odrif (#22159) üzenetére


Winner_hun
félisten

A dropbox nyilvános? Nem ismerem. Ha olyan hogy csak a link tulajdonosa meg az tudja az elérési utat akinek meg lett adva akkor teljesen mindegy hogy van-e jelszó vagy sem. Vagy egy nem publikus linket adsz tovább vagy egy jelszavas linket, a lényeg ugyanaz, csak az tudja elérni a tartalmat aki ismeri az elérési utat. Ha továbbadod valakinek a jelszavas tartalmadat és ő továbbadja a jelszót akkor azzal ugyaott vagy előrébb mint a youtube-bal.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22161) odrif válasza Winner_hun (#22160) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Ok köszönöm.

20 éve a Prohardveren

(#22162) TRob1 válasza Winner_hun (#22160) üzenetére


TRob1
veterán

Jól mondod.
A Dropbox egy ingyen tárhely és szinkronizáció.
Ha vkivel meg akarunk belőle osztani vmit, akkor annak a fájlnak/mappának a linkjét elküldjük az illetőnek, és akkor ő is látja... vagy létrehozunk egy "közös" mappát, és akkor akikkel meg van osztva az a mappa, mindenki láthatja, pakolhat bele...

¤ R'n'R ¤

(#22163) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

Sziasztok!!
Léci segítsetek, hogy milyen programot tudnék a FRAPS helyett használni, hogy ha videót szeretnék felvenni, mert a fraps pofátlanul nagy méretű file.okat csinál :F 1 perces videó nála már 3gb :Y tökre nem értem :/ Nem játékban szeretnék rögzíteni, hanem Google Earth-ben vmit. Csak jó lenne ha egy 4 perces videó nem 12 Gb ot foglalna, mert ezt lehetetlen átküldeni neten bárkinek is :S

(#22164) zone válasza Blood Mage (#22163) üzenetére


zone
őstag

Minden ilyen program nagy méretű fájlokat készít, mivel kissé megnőne a gépigénye, ha felvétel közben még tömörítenie is kellene.
Felteszed a VirtualDubMod-ot és azzal átkódolod kisebb méretűre, vagy regisztrálsz egy Xfire fiókot, aminek a programjával elkészíted a felvételt, ez feltöltés előtt automatikusan kódol, elég jó minőségben.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#22165) olivera88


olivera88
veterán

Az acronis disk direktorral csinálhatunk új partíciót? Mert én nem találok ilyen opciót.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#22166) Jhonny06 válasza olivera88 (#22165) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igen. A Wizards fül alatt ott kell lennie az opciónak, hogy "Create Partition".

(#22167) Aquarius01 válasza Winner_hun (#22150) üzenetére


Aquarius01
csendes tag

Köszi még egyszer, csak azért írok megint, hogy ha valakinek ilyen kívánsága támad akkor ezt választottam Én, és igen jól működik, pont ami kell.

Amit a világról tudnék mondani, az először magammal kell megbeszélnem...

(#22168) olivera88 válasza Jhonny06 (#22166) üzenetére


olivera88
veterán

Én nem találok Wizards fület.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#22169) Jhonny06 válasza olivera88 (#22168) üzenetére


Jhonny06
veterán

Pedig van, valamelyik menüpontra rá kell kattintani és akkor hozza elő, alapból nincs ott. Próbálgasd. (Pontosabbat most nem tudok, nincs fent a gépemen.)

(#22170) olivera88 válasza Jhonny06 (#22169) üzenetére


olivera88
veterán

Értem. kösz. Közben keresgéltem sugóban, de úgy látom csak olyan HDD-en működik ami még nincs felosztva.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#22171) malloc


malloc
csendes tag

Sziasztok!

Olyan videó szerkesztőt keresnék, amivel ki tudom vágni egy videó bizonyos részeit és külön videóként lementeni. Tehát pl. a kép bal felső 1/4-ét vagy hogy minden oldalából vágjon le 15%-ot.

Köszönöm!

(#22172) localhost válasza olivera88 (#22170) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem, csak amelyik hdd 100%-ban fel van már osztva, ott nincs értelme újabb partíciót létrehozni. Előbb egyik (valamelyik) partíció méretét kell kisebbre venni és a maradék ÜRES területen lehet CREATE

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22173) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

olyan progit keresek amibe a rendszerhangerő az egér görgőjével hangosítható vagy halkítható

Tigris, tigris, csóvafény...

(#22174) TRob1 válasza cellpeti (#22173) üzenetére


TRob1
veterán

Rákattintasz a hangszóró ikonra az óra mellett, és hangosítható/halkítható a görgővel.

Vagy ha olyanra gondoltál hogy bármikor alapból elkezdesz görgetni és változik, akkor hogy görgetsz pl. itt a fórumon lefelé? :D (Vagy bárhol máshol?)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#22175) cellpeti válasza TRob1 (#22174) üzenetére


cellpeti
veterán

üdv
olyan progit keresek amibe a rendszerhangerő az egér görgőjével hangosítható vagy halkítható

az kimaradt, hogy játék közben(BF3), vagy akár a "+" és "-" jellel is kezelhető legyen

Tigris, tigris, csóvafény...

(#22176) TRob1 válasza cellpeti (#22175) üzenetére


TRob1
veterán

Esetleg ez: VoluMouse?

(De sztem jobban jársz ha veszel egy olyan bill. pár ezresért amin van hangerő állítás, és akkor a görgő megmarad pl. fegyverváltásnak vagy "távcsövelésnek" :DDD)

¤ R'n'R ¤

(#22177) cellpeti válasza TRob1 (#22176) üzenetére


cellpeti
veterán

már megoldottam egy script-vel

Tigris, tigris, csóvafény...

(#22178) csikosdapro


csikosdapro
tag

Sziasztok!

Milyen programmal tudnám kitisztítani a registrymet, mert sehogy nem tudok mást társítani video file-okhoz, mindig a wmp-t rakja be de én mpc-t akarok, nem vágom, miért nem bírom megoldani, nem kell progi, ha van rá egyéb megoldás

jobb klikk társítás alapértelmezett program választása nem műxik
mpc options formats-nál is hiába állítom be, ahogy kilépek belőle és elindítanám a file-t ugyanúgy wmp-t indítja

Előre is köszönöm

(#22179) Fire/SOUL/CD válasza csikosdapro (#22178) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Azt már próbáltad, hogy MPCHC indít/View menü/Option/ bal oldalt Player/Formats és Modify gombon katt. Bejelölöd azokat a formátumokat, amiket az MPCHC-hoz szeretnél rendelni és alkalmaz és végigokéz...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22180) csikosdapro válasza Fire/SOUL/CD (#22179) üzenetére


csikosdapro
tag

jaja, sajnos nem megy, ezért nem értem

(#22181) Fire/SOUL/CD válasza csikosdapro (#22180) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez a Cleaner az egyik legjobb a területén, mert annak ellenére, hogy akár több ezer hibás bejegyzést is azonosíthat, nem szokott problémát okozni. Ennek ellenére természetesen fel fogja ajánlani, hogy a mostani registry-ről készítsen-e egy másolatot, azt mindenképpen tedd meg, illetve külön színnel jelőli a biztonságosan törölhető bejegyzéseket, csak azokat töröltesd vele, majd gép restart és újra próbálkozz meg a társításokkal.
Wise Registry Cleaner Free

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22182) csikosdapro válasza Fire/SOUL/CD (#22181) üzenetére


csikosdapro
tag

kiiktattam a wmp-t, aztán leszedtem a codec packot és újraraktam, mostmár megy, köszi a segítséget

(#22183) Blood Mage válasza zone (#22164) üzenetére


Blood Mage
senior tag

köszi! :)

(#22184) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv! :R

Olyan ingyenes programot keresek, ami a hdd adatait zárja el, olyan módon, hogy az eredeti gépből kivett hdd, másik gépben való megnézést is akadályozza. Magyarul teljes védelem lopás ellen, hdd tárolt adataim számára.

A SafeGuard Easy-t találtam de az csak próba verzió.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#22185) xKacsax válasza F.B.I. (#22184) üzenetére


xKacsax
aktív tag

Hello!
Itt van ez a program. Ezzel lehet meghajtót is kódolni.
Truecrypt

Verba volant, scripta manent.

(#22186) Jhonny06 válasza F.B.I. (#22184) üzenetére


Jhonny06
veterán

Truecrypt-re +1

Hasonlóan jó pendrive-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#22187) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Hali!

Melyik programmal tudom 1 dual-audios xvid film 1ik hangsávját eltávolítani/felcserélni?

[ Szerkesztve ]

(#22188) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Kösz fiúk, bepróbálom. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#22189) Jhonny06 válasza Zoli1222 (#22187) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ezt találtam, ingyenes.

(#22190) Zoli1222 válasza Jhonny06 (#22189) üzenetére


Zoli1222
őstag

Köszi! :R Mingyá' meglesem!

(#22191) had423


had423
aktív tag

Én olyan videó-szerkesztő programot keresek, ami hasonlít a a w7 movie maker-hez, de annál azért többet tud. Tehát nem a Sony Vegas pro-ra gondolok, és nem is a Pinnacle videospin-re.

(#22192) Jhonny06 válasza had423 (#22191) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ulead VideoStudio. Szerintem mindent alapfunkciót tud, egy kicsit többet is és nagyon egyszerű a kezelőfelülete.

(#22193) had423 válasza Jhonny06 (#22192) üzenetére


had423
aktív tag

Köszi ez jó lesz :R

(#22194) zone válasza had423 (#22191) üzenetére


zone
őstag

Lightworks, Virtualdub, Avidemux, VLMC

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#22195) Visormail


Visormail
addikt

mtv silverlightos műsor letöltéséhez pl mi működik jól? FF alatt a Download helper csak 2-400 bájtot szedett le.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#22196) Jhonny06 válasza Visormail (#22195) üzenetére


Jhonny06
veterán

Erről jókat olvastam.

(#22197) footy


footy
addikt

Windows 7 alá keresek lemezkarbantartó programot, ami gyorsabban dolgozik mint a beépített. Egy külső vinyót szeretnék ellenőriztetni vele. (Szektorokat, file konzisztenciát, ilyesmit)

köszi

(#22198) Jhonny06 válasza footy (#22197) üzenetére


Jhonny06
veterán

HD Sentinel?

(#22199) footy válasza Jhonny06 (#22198) üzenetére


footy
addikt

Köszi kipróbálom. Egyébként van egy olyan problémám is, hogy ha letörlök valami nem mindig szabadul fel a hely. Erre is megoldás a program?

(#22200) odrif válasza footy (#22199) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Töredezettség mentesítés nem segít?
Defraggler?

20 éve a Prohardveren

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.