Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) Sanyix válasza Sanyix (#14150) üzenetére


Sanyix
őstag

bár mégsem lenne jó, mert ez azt figyeli, hogy mikor frissült, meg azt is loggolja, de azt nem hogy mi az az érték ami frissült.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#14152) cigam válasza Sanyix (#14151) üzenetére


cigam
félisten

Biztos ugyanazt nézzük?
Scheduling automatic checking at set intervals
Vagyis időzíthető mikor kukkantsa meg az adott oldalt.

Running other programs when updates are found
Vagyis ha vátozást talál akkor elindít bármilyen programot (mondjuk ami egy fotót csinál az adott weboldalról,

Update logging
de lehetséges hogy maga is eltárolhatja a változásokat. (sose próbáltam a progit)

A modemet nem lehet lekérdezni snmp-vel?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14153) cigam válasza brd (#14149) üzenetére


cigam
félisten

Köszi a kiegészítést!

Sajnos ennyire különleges. :R

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14154) fatal`


fatal`
titán

Hali!

Olyan programot keresek, amivel AVIra lehetne egyszerűen ráégetni a feliratot normális minőségben, mert a DVD lejátszóm úgylátszik nem kezeli az SRT feliratokat, hiába rakom az avi mellé. Tud valaki ilyet ajánlani?:)

(#14155) cigam válasza fatal` (#14154) üzenetére


cigam
félisten

Handbrake

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14156) dodopek válasza fatal` (#14154) üzenetére


dodopek
addikt

A kérdésedre nem tudok választ,de az avi,és az srt neve ugyanaz betűről betűre,kivéve a kiterjesztést?
Pl:
Saw.avi
Saw.srt
betűről betűre...

(#14157) fatal` válasza dodopek (#14156) üzenetére


fatal`
titán

Persze, nem most kezdtem. :) PC-n is működik, dvd-n nincs felirat pedig nem túl régi, talán egy éves.

(#14158) fatal` válasza cigam (#14155) üzenetére


fatal`
titán

Köszi, megnézem csak elsiklottam a hszed felett. :)

Ez jó, de nem tudom, hogy mp4et lejátszik e a lejátszó, mkv-t biztosan nem.

[ Szerkesztve ]

(#14159) #40835072


#40835072
törölt tag

melyik az a program ami a feliratot égeti? :F

(#14160) fatal`


fatal`
titán

Na találtam egyet, ami avira is működik. AVIRecomp :)

Link, hátha mást is érdekel. :)

(#14161) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok!

Olyan progi kellene nekem ami a vga ventilátor fordulatszámát nem a hőmérséklethez, hanem az órajelhez rendeli (2d, low 3d, performance 3d).

i9 / 4080 / 32"

(#14162) Sanyix válasza cigam (#14152) üzenetére


Sanyix
őstag

nem lehet, szerintem mindent letiltottak raja a weben kívül. Legalábbis a docsdiag szerint: Host 192.168.100.1 is not responding

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#14163) adyh


adyh
tag

Hali!
Kellene nekem egy DVD ripper progi,
Lehetőleg ingyenes, egyszerüen kezelhető, nem kell tudnia semmi extrát, csak DVD-t tudjak fel tenni avi-ba.
Mit ajánlotok?
Köszi

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#14164) Garffi


Garffi
tag

Sziasztok!

Keresek olyan cd-ről bootolható programot amivel másolhatok sata-s vinyó ntfs partícióiról fájlokat.
Próbáltam már a hiren boot cd progit de itt a dos szerű progival leveszi a fájlok nevét .
Windows mini Pe-t is próbáltam, de nem ismeri fel a vinyót.

Ez egy laptop amiről beszélek és behalt az xp. Le kellene mentenem a fájlokat és újrapartícionálni. /acer aspire 5310/.

KÖSZI! :R :R

(#14165) leyo76 válasza Garffi (#14164) üzenetére


leyo76
senior tag

(#14166) adyh válasza Garffi (#14164) üzenetére


adyh
tag

Szia
Nem vagyok olyan jártas a dologban, de próbálkozz live cd-s Ubuntuval (ingyenes, letölthető, magyarul tudó linux).
Én az ehhez hasonló gondjaimat mindig ezzel oldottam meg.

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#14167) adyh válasza leyo76 (#14165) üzenetére


adyh
tag

1sec-el megelőztél
Ezek szerint nem vagyok egyedül :)

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#14168) leyo76 válasza adyh (#14166) üzenetére


leyo76
senior tag

ejha, 1másodperc különbséggel :DD

(#14169) Garffi válasza leyo76 (#14165) üzenetére


Garffi
tag

KÖSSZÉP!! :C :C

(#14170) kételkedem válasza pigatt (#14161) üzenetére


kételkedem
addikt

Riva Tuner

Beállításai

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14171) pigatt válasza kételkedem (#14170) üzenetére


pigatt
őstag

Valamiért nálam nem engedi külön-külön, csak a performance 3d-t és ahhoz igazítja a többit is. GTX280

[ Szerkesztve ]

i9 / 4080 / 32"

(#14172) kételkedem válasza pigatt (#14171) üzenetére


kételkedem
addikt

Valamiért az én 9600GT kártyámat sem akarja pont úgy vezérelni, ahogy én szeretném. Lehet, hogy a beállításoknál toltam el valamit, vagy a program nem teljesen kompatibilis a kártyával :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#14173) pigatt válasza kételkedem (#14172) üzenetére


pigatt
őstag

Nézegettem a power user-nél a lehetőségeket, de eddig semmit nem találtam.

i9 / 4080 / 32"

(#14174) At4


At4
tag

hali,

milyen progival tudom azt megoldani, hogy X program futása esetén Y t lelője, majd X bezárása után Y t újraindítsa? persze mindezt automatikusan :) (lusta vagyok mindig lelőni-újraindítani a torrentet ha CS-zni akarok... :D)

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#14175) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Szeretnék valami töredezettségmentesítő progit ami akkor fut amikor a rendszer tétlen. Azt viszont nem szeretném ha állandóan köszörűlne (élettartam stb. miatt) ezért lehesen bizonyos napokra korlátozni a működését pl minden szerda. Kösz.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#14176) AndrewTdi válasza zoltanz (#14175) üzenetére


AndrewTdi
addikt

(#14177) brd válasza At4 (#14174) üzenetére


brd
nagyúr

Írsz egy batchfile-t (filenév.bat legyen az elmentett neve, és sima szöveges file legyen, pl. a notepad.exe-vel tudsz ilyet létrehozni), és beteszed a CS könyvtárába, kb. ez legyen a tartalma:

@echo off
taskkill /im utorrent.exe
C:\Program Files\CS\CS.exe
C:\Program Files\utorrent\utorrent.exe

(Az első sor egy beépített Windows parancs, folyamatok bezárására szolgál.) Aztán a CS ikonja helyett ezt indítsd el a továbbiakban. Akár egy új ikont is létrehozhatsz neki, sőt, a CS ikonjának a képét is adhatod neki, minden ugyanúgy tud kinézni, mintha ahogyan a CS-t indítottad eddig. Ha el akarod tüntetni a parancssoros ablakot teljesen, az nem annyira egyszerű, de megoldható az is.
Persze írd át az elérési utakat, ill. a torrent program, és a CS-t indító program exe-jének nevét, mert gondolom, nem ez a neve. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#14178) At4 válasza brd (#14177) üzenetére


At4
tag

köszi, ezt már próbáltam de sajnos nem működik, mert Steam-ból játszok, és ha steam.exe -app 10 paraméterrel indítom, akkor a Steam indítás lefutása után rögtön elindul az µTorrent, a CS-vel párhuzamosan. ezért kellene a háttérből figyelnie valaminek, és ha a hl.exe elindul, a torrentet agyonlőni, hl.exe befejeződése után meg újraindítani :))

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#14179) brd válasza At4 (#14178) üzenetére


brd
nagyúr

Akkor esetleg az utolsó sor elé rakj egy pause sort, ilyenkor vár egy billentyű lenyomására.

The only real valuable thing is intuition.

(#14180) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Sziasztok, olyan progit tudnátok ajánlani, amit ha megnyitok, láthatom, hogy mi generál forgalmat bejövőt, vagy kimenőt, ugyanis a Matáv ADSL asszisztens progival látható, hogy nagyon erős a bejövő forgalom, de hát azt már nem mutatja, hogy melyik program, - netán vírus kommunikál kifelé. A feladatkezelőben sem látszik, és mindössze egy program fut, az Opera. (nameg az Avast) Szóval kicsit idegesitő a dolog.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#14181) leyo76 válasza oregcsóka (#14180) üzenetére


leyo76
senior tag

(#14182) oregcsóka válasza leyo76 (#14181) üzenetére


oregcsóka
őstag

OK, köszi, kipróbálom.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#14183) netseft válasza oregcsóka (#14180) üzenetére


netseft
aktív tag

Tudom még ajánlani a Wireshark-ot.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#14184) oregcsóka válasza netseft (#14183) üzenetére


oregcsóka
őstag

Köszönöm szépen, jó progi ez a NetWorx is, csak éppen azt nem látom, mi generálja a forgalmat. Kipróbálom mindenképpen ezt a másikat is.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#14185) kraftxld válasza oregcsóka (#14184) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#14186) leyo76 válasza oregcsóka (#14184) üzenetére


leyo76
senior tag

pedig mutatja az (igaz azt nem hogy mennyire), ebből látszik hogy éppen mi használja a netet:

(#14187) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

Üdv!
Olyan progi kellene ami az avi-ban rögzített felvételeket letisztítja. Magyarán: amivel kicsivel jobb minőséget lehet látni, felismernia kocsikat, személyeket. Persze ha egyáltelán létezik ilyen.
Előre is köszönöm.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#14188) noxon


noxon
őstag

Hello!

Melyik szerintetek a legjobb boot optimalizáló progi ami gyorsítja kicsit a bootolást?

We live in a simulated world...

(#14189) oregcsóka válasza kraftxld (#14185) üzenetére


oregcsóka
őstag

Köszönöm, még ezidáig ez tetszik a legjobban. Kipróbáltam a Wireshark-ot is, de az nekem túl bonyolult.
leyo76: Igazad van, tényleg látni, bocsánat, és köszönöm a segítséget neked is.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#14190) brd válasza noxon (#14188) üzenetére


brd
nagyúr

Egy alapos defrag. :D

The only real valuable thing is intuition.

(#14191) Dluinet válasza noxon (#14188) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Az SSD meghajtóval villámsebességű lesz a géped.

Topik

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#14192) Biriboyka válasza Biriboyka (#14187) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Köszönöm, találtam egyet.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#14193) cigam válasza Biriboyka (#14187) üzenetére


cigam
félisten

Ilyen nem létezik. (Túl sokat nézted a helyzinelőket)
Mutimár mit találtál?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14194) mono-chrome


mono-chrome
csendes tag

Sziasztok!
Létezik olyan program, amellyet lefuttatva megmondja, hogy mely drivereket kell/lehet frissíteni és vagy el is végzi ezt magától vagy legalább segít és egy linkkel rámutat, hogy a hardver gyártó honlapján hol találom az adott driver-t?
Előre is köszönöm...

(#14195) localhost válasza mono-chrome (#14194) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen, létezik!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14196) mono-chrome válasza localhost (#14195) üzenetére


mono-chrome
csendes tag

Szuper! Köszönöm! :D
A nevét is el szabad árulni? :D

(#14197) ollie válasza mono-chrome (#14196) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van pl. ez.

Vagy ez (több programot ismer).

lol elnéztem :D

[ Szerkesztve ]

***

(#14198) localhost válasza mono-chrome (#14196) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A nevem: localhost.
A sok-sok igényednek megfelelő program egyike pedig [link] illetőleg [link]

ollie: azok drivereket nem frissítenek csak szoftvereket. :(

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14199) mono-chrome válasza ollie (#14197) üzenetére


mono-chrome
csendes tag

Nojó, amúgy ez sem egy rossz program, csak ahogy nézem ez szoftverekre vonatkozik...
Engem csak a driverek érdekelnének. :B

Köszönöm Localhost! :R

[ Szerkesztve ]

(#14200) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Olyan lejátszót keresek, ami a .ram formátumot lejátssza. VLC, Foobar, WMP nem akarja.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.