Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) ArchElf válasza Fire/SOUL/CD (#13799) üzenetére


ArchElf
addikt

Őőő, google + "Live Essential 2010 offline"? Az első oldalon csak olyen találatok voltak, amiket kerestél ... MS direct link meg (még?) nincs. Amúgy multilanguage (magyar) sincs még, csak angol, spanyol, francia, holland, portugál, japán és kínai.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#13802) Fire/SOUL/CD válasza ArchElf (#13801) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Gondolod nem próbáltam? :DDD
Az a problem, hogy az így talált linkeken a dátumok (pl februári változat) meg a letöltési helyek (pl rapidshare) azok miatt az általad javasolt keresés nem játszik... :N
Ilyen "mókolt" változatok meg nem hiányoznak, valszeg ha felpakolnám, egyből az összes contactom kapna egy linket a jól ismert felírattal, hogy "Egy érdekes képet találtam rólad a neten, katt ide"...Na ez meg nem hiányzik.... :DDD

Én arra gondoltam, hogy egy MS linket tud adni valaki. A régi felületen el lehetett játszani, hogy elindítottad a webes telepítő letöltését, majd megszakítottad és újbóli letöltésre mentél, ekkor a full offline installer jött már le. A megújult oldalon ezt már nem lehet kivitelezni, mert mindig a webes installert töltené le(kb 1,3 Mbyte) az offline helyett(kb 160Mbyte)... ;]

És természetesen a legújabb változat kellene, mert az előzőnek megvan a fullos/offline/standalone telepítője, csak azt nem akarom már felpakolni, mert egyből frissítené magát, plusz az új változat már nem támogatja az XP-t...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13803) ArchElf válasza Fire/SOUL/CD (#13802) üzenetére


ArchElf
addikt

Szerintem tegyél fel egy lokál webproxy-t (pl PAROS) és nézd meg, hogy mi a link, amin keresztül az online letöltő lerángatja a full installert...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#13804) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Sziasztok!

Remélem jó helyen kérdezek. Keresnék free progit ami a Child kontrollra hasonlít.
Child kontroll2010 v10.xxx
Szempontok: be és kikapcsolás időbeni beállítása. Internet használat időbeni engedélyezése lehetőleg napi több alkalom megadási lehetőséggel.
Pl: Gép üzemidő reggel 8-11-ig, 1 óra nethasználattal, du 16-19 ig 2óra nethazsnálattal.

Köszönöm segítséget előre is.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#13805) Fire/SOUL/CD válasza Fagyi (#13804) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Esetleg ezt megnézheted: K9 Web protection. Ingyenes, de nem biztos, hogy tudja mindazt, amire szükséged lehet.

Tudom, hogy ingyenes megoldást szeretnél, de talán érdemes megnézni ezt az oldalt, hisz ha valóban fontos a dolog, akkor az itt legjobbnak minősített szoftver nem mondható túl drágának

Ez pedig egy szintén fizetős, de elég népszerű szoftver

ArchElf
Kösz, majd akkor "kiguberálom" valahogy... :DDD

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13806) Fagyi válasza Fire/SOUL/CD (#13805) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Kösz. Megnézem őket, remélem lesz amelyik kitudja kapcsolni és nem engedi belapcsolni a gépet.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#13807) Fire/SOUL/CD válasza Fagyi (#13806) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Esetleg még annyit, hogy egyes víruskergetők is rendelkeznek szülői felügyelettel (mert végül is arról beszélünk, bármi is legyen a neve az adott szoftvernek), így ha esetleg védelmi progit vásárolnál, akkor ezt is le lehetne tudni. Én pl kaspersky pure-t használok, abban van szülői felügyelet, és ezeket tudja: [link]

Fire.

UI: persze most nem azt javasoltam, hogy rohanj megvenni (nem olcsó amúgy), mert a kaspersky termékek egyes gépeket nagyon meg tudnak fogni pl. Csak azt, hogy ha úgyis pénzt adsz ki, akkor így két legyet egy csapásra elv alapján, egyből megoldanád a géped védelmét + lenne szülő felügyeleted is.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13808) Fagyi válasza Fire/SOUL/CD (#13807) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Védelem most nem szempont a géphasználat korlátozása és az ezalatti nethazsnálat korlátozása a lényeg a szülői felügyelet nem szempont nem a netet akarom szűrni.
Hanem a gépek hazsnálatát akarom korlátozni és eközbeni nethasználatot is nem teljes idő intervallumban. Lehetőleg Több ilyen rendelkezésre álló időpontot megadni. Pl éjszakai gép és nethazsnálat megakadályozása, a net tartalom korlátosáa nem szempont.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#13809) Dluinet válasza Fagyi (#13808) üzenetére


Dluinet
nagyúr

talán ez a magyar program.
itt lehet letölteni

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13810) McKane


McKane
senior tag

windows7 gadgetet (asztali minialkalmazás) keresek,ami mutatja a CPU/HDD, rendszer hőmérsékletét.
tudom hogy van egy processzorfigyelő gadget alapból a win7ben,de az nem jelzi a hőmérsékletet,csak a kihasználtságot.

köszönöm szépen előre is! :R

További,szép, forró nyári napot mindenkinek!
Üdv.: McKane

(#13811) Fire/SOUL/CD válasza McKane (#13810) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

[link]

Fire.

UI: Figyelmesen olvasd el a telepítési eljárást a honlapon(Kell neki 2 segédprogi, az egyiket telepíteni kell, a másikat meg bemásolni ennek a telepített proginak a mappájába, majd futtatni, csak ezután telepíteni a Gadget-et.) Ezt csak azért bátorkodtam leírni, mert már többször is ajánlottam ezt a Gadget-et és többször jött a válasz, hogy hát feltelepítették, de nem megy mert üres...Azért üres, mert hiányzik a 2 másik progi neki... :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13812) DeusHun válasza McKane (#13810) üzenetére


DeusHun
őstag

Az Everest-ben van beépíve egy Windows-gadget, az ki tudja neked írni az asztalra, hogy mi hány fokos, természetesen csak ha fut az Everest.

Rainforest Alliance Certified signature

(#13813) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok!

Van ingyenes alternatíva lemezképek mountolására? daemon tools mintára?
Bármilyen programra vevő vagyok:)
Windows alá kéne, xp-t használok.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#13814) Fire/SOUL/CD válasza Hintalow (#13813) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ööö a Daemon Tools Lite változata ingyenes. De még itt van kettő akkor:
MagicISO Virtual CD/DVD-ROM
Virtual CloneDrive

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13815) varsam


varsam
őstag

Valaki tud ajánlani valamilyen egyszerű avi szerkesztőt? Összefűzni kisebb videokat, esetleg vágni rajtuk. Nem kell komoly program, tényleg vmi egyszerű pár kattintós kellene, kb mint iMovie mac-en. Előre is kössz!

[ Szerkesztve ]

(#13816) band1103 válasza varsam (#13815) üzenetére


band1103
őstag

Virtualdub-ra keres rá. Ingyenes és igen egyszerű.

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#13817) EkSYS


EkSYS
senior tag

sziasztok!

Tudnatok abban segiteni hogy ilyen az a proggi...ami jo dvd rippelo?
(AnyDVD 1 ponty tudom, de az 20 nap utan kidob es nem tudom regisztralni)

koszi

[ Szerkesztve ]

Eki - az eredeti

(#13818) tknof1871 válasza Horka1 (#13782) üzenetére


tknof1871
őstag

Meg tudom nézni FF-ban. Az a mappa neve, hogy chas? Nem találom se a C: se a D: partíción ezt a mappát. A TC-t rendszergazdaként indítottam, a rejtett fájlok mutatását engedélyeztem, de nem találja. Valahol itt kéne lennie, C:\Documents and Settings\FIÓKNÉV\Application Data\Mozilla\Firefox?
[videolink]

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#13819) RootRulez válasza EkSYS (#13817) üzenetére


RootRulez
félisten

DVDx, ami ingyenes és erre való...

═════════════════════════════════════════

(#13820) EkSYS válasza RootRulez (#13819) üzenetére


EkSYS
senior tag

szia!

kosz megprobalom,

de az is le tudja rippelni a full dvd-t es a kodolasokat is tori?

Eki - az eredeti

(#13821) szabjan


szabjan
tag

Segítsetek srácok.
Milyen program ami... -vel le lehet tölteni komplett weboldalakat.
Előző winfosomon fent volt egy és most ha agyonvágnak sem jut eszembe. Install-jaim közt sem találom. Vagy valami nagyon hülye neve van.
Egész tuti kis program volt. Ilyen zöld kis sávokban mutatta vízszintes csikokban a letöltést fájlonként... :R

a vizesember

(#13822) Thrawn válasza szabjan (#13821) üzenetére


Thrawn
félisten

HTTrack

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13823) szabjan válasza Thrawn (#13822) üzenetére


szabjan
tag

'Zseni vagy öcsém'. :R :D
És tényleg ott van install-ban. Ebből a HTT-ből rá nem jöttem volna. Mégegyszer köszi.

a vizesember

(#13824) kraftxld válasza szabjan (#13821) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Teleport pro

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#13825) Ringman


Ringman
nagyúr

Sziasztok!

Olyan programra lenne szükségem, amivel a monitorom tartalmát tudom neten keresztül megmutatni vkinek - stream-ként. (ne webkamerán keresztül, mert az nincsen és ha nem szükséges nem vennék csak ezért.)

a válaszokat előre is köszönöm.

(#13826) brd válasza Ringman (#13825) üzenetére


brd
nagyúr

Valamelyik VNC a legegyszerűbb talán, de a Logmein-t egyszerűbb használni, ha nem értesz a portforwardhoz. Vagy TeamViewer. Válassz. ;)
Vagy arra gondoltál, hogy rögzíted a történést, és utána ezt a file-t küldöd el?

The only real valuable thing is intuition.

(#13827) Ringman válasza brd (#13826) üzenetére


Ringman
nagyúr

Köszi, a linkeket megnézem.

Arra gondoltam, hogy telefonos/email-es tervegyeztetésnél/konzultációnál lehet hasznos lenne, ha a terven is - max pár másodpercet késleltetve - megmutatnám, hogy mire is gondoltam, néha egyszerűbb mint körülírni a problémát.

(#13828) cigam válasza Ringman (#13825) üzenetére


cigam
félisten

Ilyent a skype is tud: [link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13829) ArchElf válasza cigam (#13828) üzenetére


ArchElf
addikt

A skype screen-sharing-je borzalmas - én senkinek nem ajánlanám...
Windows alatt távoli segítségnyújtás?

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#13830) cigam válasza ArchElf (#13829) üzenetére


cigam
félisten

Mitől borzalmas? (Nem kötözködésképpen, csak kíváncsi vagyok mi nem tetszik benne)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13831) ArchElf válasza cigam (#13830) üzenetére


ArchElf
addikt

Úgy tűnik, mintha vmw-ben kódolva alacsony bitrátával jönne át. Kockásodik és gyakorlatilag olvashatatlan a megosztott felület. Olyan esetekben, amikor a részleteket is látni kell - nem csak azt, hogy kb hol az egér a képernyőn - szinte használhatatlan. Legalább is személyes tapasztalataim alapján (a drót két végén egy "közepes" sebességű UPC-s gép és egy 30/10 Mb-es gép volt) nem a sávszélesség volt a probléma a két gép között, hanem a kódolási algoritmus. A tisztességes képernyő megosztók tudják vagy a régió alapú frissítést, vagy a natív ablakkezelő-alapú képernyő-megosztást. Nem rossz amúgy az alacsony bitrátájú wmv (illetve más video codec) sem, csak egy csomó idő kell neki mire kitisztul a kép. Amennyiben keyframe-rate magasra van állítva, akkor pedig a keyframe frissítés előbb jön, minthogy kép ki tudna rendesen tisztulni.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#13832) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Képlopó progit keresek. Netről akarnék pár fotót leszedni egy klikkel, könnyen és egyszerűen.

Tanács, ajánlat?

thx

(#13833) cigam válasza AndrewTdi (#13832) üzenetére


cigam
félisten

Akkor ez hasznos kiegészítő lehet, ha IE-t használsz.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13834) Votyesz13


Votyesz13
tag

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne hogy windowsba milyen program az amivel lehet hangot 16bit és 44100hz
ra átállítani?Ha egyáltalán lehetséges.

üdv bolvar

(#13835) Fire/SOUL/CD válasza Votyesz13 (#13834) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ha jól értem, akkor hangot szeretnél felvenni. Több ingyenes progi is létezik, azokon belül lehet konfigurálni, pl: [link]

Szerk
Látom a W7 topic-ban is feltetted a kérdést, ha W7 alatt szeretnél rögzíteni, és pl azt szeretnéd rögzíteni, amit épp hallasz (pl online rádiót hallgatsz, játék hangokat, stb) akkor pár dolgot előtte még valószínű meg kell tenned, ehhez van itt egy kis segítség: [link]

Ha pl vonalbemenetről akarsz rögzíteni, akkor csak azt kell ellenőrizned, hogy a vonalbemenet engedélyezve legyen illetve az adott progiban a felvevőeszközt és a felvétel forrását vonalbemenetre állítani.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13836) Atapi


Atapi
senior tag

Hali!

Létezik olyan program, ami megvizsgál egy ms telepítőkészletet (pl win xp), és a belőle hiányzó biztonsági frissitéseket letölti hozzá ms oldaláról, és integrálja?

A tippeket előre is köszönöm!

(#13837) kraftxld válasza Atapi (#13836) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ja, System Center Configuration Manager 2007 + WSUS :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#13838) Dluinet válasza Atapi (#13836) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Készülsz július 12-re? :))
Segítség hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13839) Atapi válasza Dluinet (#13838) üzenetére


Atapi
senior tag

nem tudom mi lesz 12-én... magamnak integrálgatnék pár telepítőkészletet időnként, hogy ne kelljen mindig hosszadalmas winupdate-tel indítani telepítést követően.

@ (#13837) kraftxld: kösz, de ahogy nézem ez esetemben eléggé ágyúval verébre kategória...

(#13840) kraftxld válasza Atapi (#13839) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Tény, hogy ágyúval verébre, de működik :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#13841) ro_bert17 válasza Atapi (#13836) üzenetére


ro_bert17
őstag

Akkor esetleg egy kicsit manuálisabb módszerhez ez a [link] ?

Ja igen és + nlite

[ Szerkesztve ]

(#13842) Dluinet válasza Atapi (#13839) üzenetére


Dluinet
nagyúr

2010 Július 13-tól megszűnik az XP támogatás.
Így XP frissítő szerverek sem lesznek.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13843) kraftxld válasza Dluinet (#13842) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Már bocsi, de baromság. Csak az XP SP2-höz nem jön további frissítés, SP3-hoz igen.

Extended support meg 2014 április 8-ig lesz SP3-hoz, addig jönnek a frissítések. És még gondolom ezután legalább 10 évig le is lehet tölteni. Nemrég próbáltam NT4-et frissíteni, az is ment szépen.
Támogatás is lesz még jódarabig, self sevice support meg mégtovább.

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#13844) Atapi válasza Dluinet (#13842) üzenetére


Atapi
senior tag

szerverek azért gondolom lesznek, csak nem adnak ki újabb frissitést. win98 rendszert még frissitettem most tavasszal...

(#13841) ro_bert17: ez elsőre elég jónak tűnik, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#13845) Dluinet válasza kraftxld (#13843) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ezt benéztem :DDD
Igazad van, akkor még el leszek egy ideig XP-vel.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13846) Fire/SOUL/CD válasza Atapi (#13839) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Az MS minden hónapban kiad egy ISO-t, ami kizárólag biztonsági frissítéseket tartalmaz, a támogatott OS-ekhez, esetleg vess rá egy pillantást, lehet hogy hasznát veszed: Ez még a Június-ban kiadott ISO

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13847) Atapi válasza Fire/SOUL/CD (#13846) üzenetére


Atapi
senior tag

köszi, ez se rossz dolog, de ha jol nézem, akkor ez mindig az aktuálisan kiadott frissítések gyűjteménye (de mordulj rám ha tévednék). ezzel meg egy kicsit macerás lenne az őskövület gyári telepítőkészleteket naprakésszé tenni, mert jópár hónapnyi kiadást össze kéne belőle gyűjteni visszamenőleg, kiválogatni belőle ami kell, aztán integrálni... szoval eddig ro_bert17 ajánlata a nyerő arra a célra, amire nekem kell.

(#13848) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
Egy olyan progi kéne nekem amely a megadott mappákról szemléletes képet készít hogy melyik mekkora. Pl külömböző méretű és színű körök. Létezik ilyen?

"Csak úgy mondom"

(#13849) Dluinet válasza Csapi007 (#13848) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Free: http://www.disksizeexplorer.com/
fizetős: http://www.foldersizes.com/disk-space-tour/index.htm

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13850) Jarod1 válasza Csapi007 (#13848) üzenetére


Jarod1
addikt

windirstat

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.