Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) Robb202


Robb202
tag

hi! Sziasztok!

Egy olyan programot keresek ami nagyon sok olyan letöltőoldalt kezel mint például a Rapidshare, hotfile.

Tehát, hogy az ingyenes letöltést is tudjam vele managelni és ne kelljen folyton figyelnem, hogy hány másodperc múlva klikkejek, meg mennyit kell várnom, hanem ezt a program automatikusan megcsinálja helyettem. Az Rdesc csak pár ilyet kezel, ezért ha ti ismertek olyat ami sok ilyen oldal linkét kezeli és értelmezni tudja akkor azért ezer hálám érte.
Kérlek segítsetek.

(#13252) Dluinet válasza sanzi89 (#13250) üzenetére


Dluinet
nagyúr

PM

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13253) sanzi89


sanzi89
addikt

Egy olyan programot keresnék, aminek a segítségével ha programot telepítek, legyen az bármilyen szoftver, a telepített program eltávolítható maradéktalanul. Szóval a program tudja visszaállítani a telepített program előtti állapotot. Töröljön a programhoz kapcsolódó összes registry bejegyzést, az összes segédmappát a Documents-ből, meg hasonlók. Remélem valamennyire rá tudtam világítani arra, amit szeretnék. :B
Első sorban olyan érdekelne, ami valakinek bevált, a google-ba én is be bírom írni, hogy uninstall.

@Dluinet
Vissza is.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#13254) Fire/SOUL/CD válasza sanzi89 (#13253) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Revo Uninstaller
Advanced Uninstaller
Your Uninstaller
Ashampoo Uninstaller

Természetesen ezek akkor működnek hatékonyan, ha először "valamelyikük" van feltelepítve és az install monitor/install hunter(más-más neve van termékenként) segítségével telepítesz egyéb progikat.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13255) cigam válasza Robb202 (#13251) üzenetére


cigam
félisten

rs-letöltő

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13256) mimi_bacsi


mimi_bacsi
tag

Képernyőlopó programra lenne szükségem, ami többek között videót is"lop".

Mit ajánlotok jó szívvel Win XP vagy Win 7-re?

A Camstudio néha szaggat...!

(#13257) erikke17


erikke17
őstag

Erre a célra nem találtam topicot ezért jöttem ide.

Van a CCleaner progi ami ugye takarit.
Vannak benne választható lehetőségek hogy mit töröljön Pl: mozilla cuccait meg a windows-os tempeket.Ha ezeket üritem a programmal nem lesz semmiféle kihatása a perpillanat stabil rendszeremre?? Nem-e fognak szenvedni a programok meg a windows külömbféle hiba üzenetekkel.

Ui: Egyébként lehetséges hogy a win 3 hét alatt összeszedjen 1GB szemetet de úgy hogy semmi install meg uninstal csak a szokásos dolgok??

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#13258) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Tudtok mondani olyan progit, ami úgymond egy webcamot szimulál?
Szóval olyan alkalmazást akarok használni, amihez webcam kell, de nincsen.

(#13259) Psychonaut válasza erikke17 (#13257) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem.

mimi_bacsi: Fraps?

[ Szerkesztve ]

(#13260) mimi_bacsi válasza Psychonaut (#13259) üzenetére


mimi_bacsi
tag

Igen, a Fraps szerintem jó lesz! Psychonaut, köszönöm a javaslatodat! :R :R

(#13261) erikke17 válasza mimi_bacsi (#13260) üzenetére


erikke17
őstag

Ha játékból akarsz akkor Xfire-val is lehet amiket feltölthetsz az xfire honlapjára, sőt még ha akarsz akkor élő közvetitést is lehet :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#13262) #40835072 válasza RootRulez (#13245) üzenetére


#40835072
törölt tag

a kiegészítőket honnan lehet letölteni? nem találtam...!

(#13263) Fire/SOUL/CD válasza #40835072 (#13262) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Itt vannak "kategóriánként" ZIP-be csomagolva

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13264) Tendd


Tendd
tag

Helo!

Van egy képem ami hozzávetőlegesen 30x20 cm. Csak elektronikus formában van meg. Ebből kellene egy 200x150 cm-es matricát készítenem (az aránytó most tekintsünk el).
Ilyen
stílusú matricáról lenne szó.
Hogy lehetne ezt megoldani a legokosabban. Milyen programokra lenne szükségem. Meg lehet e oldani, hogy ennél a méretnél még nagyobbat is tudjak készíteni utólag? Lényeg az hogy jó legyen a minősége. Nem tudom miként működik egy ilyen kivágása, a szélektől félek. Ha a monitoron pixeles a széle, vagy homályos a nagyítástól, akkor az a valóságban hogy van?:D

Előre is köszi, ha valamelyik kérdésre választ kapok

(#13265) Dluinet válasza Tendd (#13264) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Kép lenne vagy cég logo?
Ha kép küld el nekem, felnagyítom egy fraktálos nagyítóval.
Ha cég logo, akkor megkeresem neked a vektoros formátumba, amit pixelesedés nélkül lehet nagyítani.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13266) Tendd válasza Dluinet (#13265) üzenetére


Tendd
tag

Ez egy saját tervezésű logo, mely psd formátumban van meg ( olyan mint a fox, csak más forma). Egyelőre nem publikus. Tudok ebből valahogy vektoros formátumot készíteni? Nem gond ha újra kell kezdenem egy másik programban.

(#13267) Dluinet válasza Tendd (#13266) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Görbéket kell készíteni. PS topikban kapsz segítséget.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13268) RexpecT


RexpecT
addikt

Hanglejátszó progit keresek amivel lehet a hanglejátszás sebességét állítani(lehetőleg a GUI-n).
Most a VLC-t használom,de nem igazán vagyok vele minden téren kibékülve szóval inkább valami mást ajánljatok :R .

(#13269) leyo76


leyo76
senior tag

Létezik xp alá olyan prog amivel egy átlag júzer is kezelhetné a wlan hálózatokat?

(#13270) Psychonaut válasza leyo76 (#13269) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mit értesz kezelés alatt? XP alapértelmezettje nem jó?
Vagy a megfelelő router IP-címe, és ott konfigurálhatja kedvére az adott hálózatot.

(#13271) leyo76 válasza Psychonaut (#13270) üzenetére


leyo76
senior tag

akkor elmondom elejéről:

A fickó ide hozott egy FuSi laptopot, w7 volt rajta és hozott egy xp home-ot. Azt kellet rárakni ami kisebb macera után felment rá. Aztán jött azzal hogy w7 alatt ugyebár az elérhető wlan hálózatok (vizuálisan) is láthatóak és egy-két kattintással maga választgatja melyikhez csatlakozik. Ez xp alol hiányzik legalább is én nem találtam és gondoltam hátha egy progival meg van oldva hogy pikk-pakk hálót váltson...

(#13272) Fire/SOUL/CD válasza leyo76 (#13271) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Gondolom a megfelelő driver fel van telepítve és működik is. Ezeken a kütyükön általában Atheros 5000-es sorozatú adapter van integrálva. A hálózati helyek ikonon jobb egér/tulajdonságok. Ha minden ok, akkor ott látnod kell magát a pl Atheros adaptert illetve az ablak bal oldalán az "Elérhető vezeték nélküli hálózatok megjelenítése" lehetőséget.
(Ez az XP Home-ban is megtalálható természetesen)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13273) Psychonaut válasza leyo76 (#13271) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem hiányzik, megvan az, majdnem úgy, mint Win 7-ben. Ahol Fire leírta. ;)

[ Szerkesztve ]

(#13274) leyo76 válasza Fire/SOUL/CD (#13272) üzenetére


leyo76
senior tag

Drivereket találtam hozzá, készítettem egy nlite-os verziót amivel végül sikerült feltuszkolni az xp-t, minden tökéletesen működik. Csupán az illető aki használja nem túl gyakorlott a témában, neki akartam egy amolyan one-click megoldást találni. (a fenti képhez hasonlóan).

Köszönöm a válaszokat!

(#13275) #65675776 válasza leyo76 (#13274) üzenetére


#65675776
törölt tag

És ehhez miért kellett nLite?

(#13276) leyo76 válasza #65675776 (#13275) üzenetére


leyo76
senior tag

Részemről egyszerűbb volt sata és társai drivereket integrálni és a többi procedurát automatára állítani nLite -al, tudom van több módja is, de nekem így gyorsabb volt. Ha most azt kérded ez mire kellett akkor csak azért mert laptopon hiába nyomsz F6-ot akkor se lesz fdd (sata drv) és azért is mert ugyan ez a fickó majd egyszer kinyírja az xp-t és elhozza újra telepíteni és már minden megy majd mint a karika csapás. :P

(bocs ha nyers voltam)

[ Szerkesztve ]

(#13277) SimS


SimS
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan progit keresek ami.. annyit tud, hogy kb. tudjak vele zenét kreálni :D tehát kottát "írni" és hangszereket ahhoz rendelni (volt ilyenem, az midi-t tudott, de fogalmam sincs mi volt az és nem is feltétlen a midi a cél).
Továbbá, ha valaki tudja, létezik-e (itt már a lét is kérdéses !) olyan alkalmazás ami ad egy virtuális "zongora billentyűzetet" és a klaviatúrán lehet rajta játszatni? :U

p.s.: kicsit este van, pihent ötleteim vannak tudom :) :R

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#13278) RootRulez válasza SimS (#13277) üzenetére


RootRulez
félisten

Sok sok éve zenélgettem én is, akkor még a ModPlug Tracker nevű programot használtam. Erre a célra neked is tökéletes lesz...

═════════════════════════════════════════

(#13279) scope2007 válasza SimS (#13277) üzenetére


scope2007
addikt

próbáld ki a reason-t.. ezzel mindent lehet... elég durva progi
2
3

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#13280) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Egy olyan programra lenne szükségem, amivel 220x176-os felbontású avikat/mpeg4 tudok készíteni. Szóval valami konvereterre ami tudja ezt..

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#13281) Dluinet válasza MZsoltee (#13280) üzenetére


Dluinet
nagyúr

format factory

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13282) Fire/SOUL/CD válasza MZsoltee (#13280) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Any Video Converter Free

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13283) David89


David89
tag

üdv!

olyan programot keresek, ami jól össze tudja fűzni a renderelt frameket videóvá. A studio max RAM playernek nem túl jó a minősége, fűrészfogas lesz a videó.

előre is köszze!

(#13284) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Keresek olyan progit, ami a képernyő egy kijelölt részén lévő dolgokat, videóba fel tudja venni tökéletes minőségben. Jelenleg a SnagIt-ot használom, de eléggé kockás a kép, avi-ba rögzít. :W

Előre is köszi! :R

Közben rájöttem, hogy csak a beállításokban kell állítani, hogy szebb legyen, bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#13285) BaziJoe00


BaziJoe00
tag

Szevasztok!
olyan progit keresek ami megvizsgálja a gép perifériáit(alaplap,vga,hang stb..) és letölti a drivereket hozzá vagy legalábbis megmondja milyen kell.

(#13286) macskajancsi válasza BaziJoe00 (#13285) üzenetére


macskajancsi
aktív tag

everest: megmondja mid van, telepíteni neked kell.

coito ergo sum...

(#13287) ticzi01


ticzi01
aktív tag

Sziasztok!

Szükségem lenne olyan lehetőségre amivel a böngészőt le tudom korlátozni, hogy csak és kizárólag egyetlen egy weboldalt tudjon megnyitni, de azt viszont teljese mértékben.
Bármilyen megoldás érdekel, akár alternatív böngésző is.
Remélem tudtok ebben segíteni.
Köszi

(#13288) kraftxld válasza ticzi01 (#13287) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A tuzfalon nem kell kiengedni az usernek masik weboldalt, ennyi :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#13289) SimS válasza scope2007 (#13279) üzenetére


SimS
senior tag

Sziasztok! Köszönöm Neked és RootRulez-nek, ilyeneket kerestem :)

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#13290) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Van olyan program, ami sok videóról csinál filmtörténetet egy menetben? 1 mappában sok videóról szeretnék filmtörténetet készíteni anélkül, hogy mindegyiket megkeljen nyitni KMPlayer-rel, rákattintani a filmtörténetre újra és újra.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#13291) cigam válasza ticzi01 (#13287) üzenetére


cigam
félisten

Melyik böngésző?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13292) fatboy89


fatboy89
csendes tag

Sziasztok!

Nekem lenne egy problémám. Adott egy asztali gép egy x64-es Win7-tel, és egy TB winchesterrel, tele filmekkel. Szeretnék egy olyat csinálni, hogy a hálózaton lévő többi gép erről a gépről tudjon filmet nézni. Sajnos a sima megosztás valamiért nem akar mindig megfelelően működni, főleg Win7 és XP között.

Valami olyasmire gondoltam, az asztali gépen van egy szerverprogram, amibe megadom, hogy milyen fájlokat osszon meg, a kliensek pedig ki tudom választani ezek közül, hogy melyiket szeretném megnézni.

Hasonló a VLC megoldása, de az valamiért nem akar műdökni :(.

Ha valaki tud valami hasonlót, szívesen várom a válaszokat :).

Üdv.:
Zoli

ACER 5738ZG NB / XBOX 360 / ASROCK M3A780GXH/128M / Phenom II 710 / GIGA HD4850 512MB / OCZ 4Gb DDR31600MhzrReaperKIT / GIGA Superb 460W / ASUS TA-K12 / 1TB Western Digital Winchester / Samu 710N LCD

(#13293) ticzi01 válasza cigam (#13291) üzenetére


ticzi01
aktív tag

böngésző is mindegy, amelyikkel meg lehet ezt valósítani!
amin van valami admin rész belövöm és ennyi.

(#13294) Atapi válasza ticzi01 (#13293) üzenetére


Atapi
senior tag

egy megoldás, feltéve, hogy kicsit tudsz angolul.

(#13295) cigam válasza ticzi01 (#13293) üzenetére


cigam
félisten

IE-ben például így:
Vezérlőpult-> Internetbeállítások, biztonság fül
Tiltott helyek: *.*
Megbízható helyek: http://ateoldalad.hu

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13296) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!Mappákat szeretnék titkosítani és ehez keresnén ingyenes progit.Ami egyszerü és akár magyarul is tud :)
A Folder Lockot néztem de sajna fizetős 30 nap elteltével :(
Köszönöm a segítséget!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#13297) ticzi01


ticzi01
aktív tag

Köszi a válaszokat!

SZerintem a firefox lesz a nyerő neki is látok kipróbálni.
Az exploreres kiesett mivel 6osok vannak nálunk és nem szeretnék ahhoz hozzányúlni.

:R :R :R :R :R

(#13298) ticzi01 válasza Atapi (#13294) üzenetére


ticzi01
aktív tag

nem szeretem a firefoxot, de ezek a kis okosságok miatt szinte mindig az egyetlen lehetőségnek bizonyul.
Működik szuper
és köszi

(#13299) GIJoe


GIJoe
addikt

Üdv! Van nekem egy USB DVB-T tunerem, szeretnék egy programot, hozzá ami DXVA használva jeleníti meg a fogható adókat, és ugyanolyan minőségben is rögzíti!
Na most találtam 1 kiválló programot Splash lite,de sajnos nem tud rögzíteni...
(imádom nézni a DunaTVt pl fullHDben 8Mbit-el, közben 10%os cpu használat:P)
Szóval amit igazán szeretnék azt, megvalósítja tulajdonképpen 1 sima asztali Alcor 1500as is, ami nekem nincs..Tehát lehetséges! Kipróbáltam számtalan programot, VLC,ProgDVB, SmartDVB, CoreAVC codec, ffdshow, divx H 264 decoder, Arcsoft, < Velük a kép tökéletes, de a rögzített TS szétesik kockásodik, ha kódolom megakad, stb stb Láttok reális esélyt az igényemre? Előre is köszönöm a választ!! :R

(#13300) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Sziasztok!

DDS file-okat kellene megnyitnom/konvertálnom szerkesztés céljából. Van egy DDS Converter 2.1 -es progi, XP alatt használtam még, akkor szépen működött. Most feltoltam Win7-re, és nem akar smakkolni. Elindulni, de nem konvertál, vagy csak simán kilép, vagy hibát ír, és úgy áll le. Esetleg valaki tud erre megoldást?

Próbáltam Gimp-el megoldani, oda viszont nem találtam működő DDS plugin-t. :W

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.