Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) atesss válasza FullGas (#13144) üzenetére


atesss
addikt

Nincs mit. :)

(#13152) AusWolf


AusWolf
őstag

Sziasztok. :) Tud valaki olyan programot, ami CD-re kiírva bootolható, és garantáltan minden adatot eltűntet a merevlemezemről? :U Előre is hála a segítségért! :R

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#13153) Dluinet válasza AusWolf (#13152) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Hiren's BootCD

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13154) cigam válasza Dluinet (#13153) üzenetére


cigam
félisten

eh, már megint hiren's...

Dban Felülír minden adatot a neked tetsző algoritmussal.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13155) cigam


cigam
félisten

Addott egy csomo .txt fájl.
A feladat: Meg kel keresni az összes különböző tartalmú sort. Ezeket beraktni egy új txt-be (vagy táblázatba), + megszámolni, hogy hányszor fordul elő ugyanaz a sor a szöveges fájlokon belül.

Létezik erre vmi 1xű, de nagyszerű megoldás?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13156) Fire/SOUL/CD válasza cigam (#13155) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

:DDD Ez jó, nem irigyellek, ha ezt el kell zongoráznod...Bevallom ilyenről progiról nem tudok... :N
Pár kérdésem lenne azért.

"Addott egy csomo .txt fájl."
Mégis kb mennyi?

"Meg kel keresni az összes különböző tartalmú sort."
Miben? Adott egy forrásfájl és azt kellene az összes többivel összehasonlítani, vagy minden fájlt mindegyikkel?

"Ezeket beraktni egy új txt-be (vagy táblázatba)..."
1 darab text-be, vagy minden fájlt minddel összehasonlítás esetén, külön-külön fájlba?

"megszámolni, hogy hányszor fordul elő ugyanaz a sor a szöveges fájlokon belül."
Melyik fájl(ok)ban? Abban/azokban, ami(k)ben a különböző sorokat mentettük korábban, vagy az összes fájlban egyenként?

Holnap lesz valamennyi szabadidőm, összedobhatok egy ilyen progit(ha nem is holnap délutánra, de hétvégén biztosan(ha nem jön közbe semmi)), csak ahhoz ugye pontos infók kellenek...Ha fontos(meg ha más sem tud ilyen kész progit javasolni), akkor privbe írjál

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13157) Robb202


Robb202
tag

Hali!

Tud valaki olyan programot mondani amivel weboldalba beágyazott flash videókat lehet leszedni? De komoly programra gondolok. Olyanra ami a védett flash videókat is képes leszedni. Sok flash stream lopó programot kipróbáltam de sajnos egyik sem volt képes a streamet elfogni.
Próbáltam FF bővítményeket, a Replay media catchert, sajnos egyik sem szerepelt jól.
Valaki esetleg tud olyat ami profi és védett flash videókat is képes leszedni?

(#13158) Fire/SOUL/CD válasza Robb202 (#13157) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Esetleg dobj egy linket, amin ilyen videók vannak, megnézem. Ha esetleg az oldal tartalma nem publikus, akkor privbe.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13159) ZCoyote válasza kovsol (#13133) üzenetére


ZCoyote
őstag

Fizetős

Romani ite domum.

(#13160) Lenry


Lenry
félisten

olyan programra lenne szükségem, ami méri egy program aktívan töltött idejét, tehát amikor fut, és az előtérben van, nem pedig a tálcán, vagy inaktív ablakként. tehát ténylegesen láthatom az időt, amit abban a programban töltöttem.

nem kell, hogy rejtve fusson, vagy akármi kémség, saját magamnak kell.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13161) atesss válasza Robb202 (#13135) üzenetére


atesss
addikt

Az újabb alaplapi hangkártyák elvileg tudják ezt, hogy két különböző streamet küldenek ki.
Van ennek valami neve is, utánanézek.
Egyik barátom 955X-es Asus P5WD2 Premium alaplapjára integrált hangchipben már benne volt ez a funkció elvileg. Csak használnom nem sikerült. :U
Az én mostani Asus P5KC-m Realtek chipje is tudja ezt elvileg, a szoftverében van is erre utaló nyom, de még nem próbálkoztam hogy tényleg megy-e ez, és ha igen hogyan.
De kipróbálom akkor, és megírom az eredményt.

Amúgy mi ez a videó stream ?
Mert nem nagyon van olyan, ami valahogy ne lehetne lementeni megfelelő programmal. :P
Még az elvileg másolásvédett RTL Most-os Silverlight stream lemetésére is van progi, nemrég beszéltünk erről itt a topicban.

Vagy esetleg egy USB-s hangkártya is megoldás lehet, bár nemtudom egyszerre két hangkeltőt tud-e kezelni a Win.
Már valami 2000ft körül is láttam egy mini USB-s hangkártyát.
Nem lehet egy csúcs hangminőség, de neked úgyis csak ideiglenesen kellene, nem állandóra.

(#13162) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Remélem, hogy jó helyre irok...
A következő lenne a kérdésem...: Ubuntu alatt szeretnék IRC chatet használni, de úgy, hogy egy botot szeretnék "beüzemelni" egy csatornán, viszont eddig valahogy nem igazodtam ki, az XChat nevű progit próbáltam ki, de ott nem találom azt a felületet, ahol scriptelni lehetne (windows alatt a Mirc-cel volt egy remote felület, de itt ilyet nem találok..)
Tudtok-e olyan progit Ubi alá, amivel hasonlóképpen lehet IRC scriptet használni chatelés közben?
Válaszotokat előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#13163) Dluinet válasza EmberXY (#13162) üzenetére


Dluinet
nagyúr

asszem Kvirc
de nem vagyok biztos benne.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13164) leyo76 válasza EmberXY (#13162) üzenetére


leyo76
senior tag

itt foglalkoztak a kérdéseddel, de úgy láttam nem sok sikerrel...

mod: amúgy olvastam olyat hogy valaki wine alol futtatta a mircet..

[ Szerkesztve ]

(#13165) EmberXY válasza leyo76 (#13164) üzenetére


EmberXY
addikt

Köszi mindkettőtöknek a segitséget, még keresgélek, lehet, hogy wine lesz a dologból..
:R

Up the Irons!

(#13166) Robb202 válasza Fire/SOUL/CD (#13158) üzenetére


Robb202
tag

Hali Fire/SOUL/CD és atesss!

Az oldal amin ezek a védett flash videók vannak a Digital-tutors.com
Az oldal regisztrációhoz kötött, de ingyenesen lehet regisztrálni kb. fél perc alatt így nincs akadálya annak hogy meg tudd nézni a videókat.

Miután beléptél lesz majd egy flash alapú videó browser és ott lesz egy free kategória. Ott teszteltem a flash lopókat, de sajnos sikertelenül. Ezek a videók nagyon hasznosak számomra, hogy tanuljak de csak neten lehet megnézni őket, és sokszor nagyon hasznos lenne ha a gépemen lennének lent, akkor még elő is fizetnék rá egy hónapra.
Sajnos nekem nem sikerült a flasheket kiszedni, csak a bannereket amik nem védettek. ( belépés nélkül megnézhető videókat is le lehet menteni aszt hiszem, tehát mindenképp be kell lépni a teszteléshez).
A "belső" videókon megfigyeltem hogy valami ici-pici számok ugrálnak össze-vissza. Lehet az a védelem egy része.

Egyedül csak képernyőfelvevővel sikerült rögzítenem az adást, de az nem az igazi, mert közben semmit sem lehet a gépen csinálni, ezért lenne jó, hogyha megoldható lenne a flash fileok lementése. Óriási segítség lenne ez nekem.

Atesssnek válaszolva: A hangkártyás ügyeskedésre nem lenne szükség ha a fent leírtak megvalósíthatóak lennének, hiszen az lenne az igazi.
Aki szeretne 3D-t tanulni illetve annak aki nem :) fogjunk össze, hogy sikerüljön :)
Tényleg hatalmas hála lenne érte. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#13167) FullGas


FullGas
aktív tag

Üdv szeretnék kicsomagolni néhány fájlt iso-vá de nem ismeri fel a winrar :F
Ilyen fájlok :[link]
mivel tudom ezt kibontani? :F

(#13168) Fire/SOUL/CD válasza FullGas (#13167) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Általában az nfo fájlokban szokott lenni info arról, hogy hogyan és mivel lehet kitömöríteni azokat a fájlokat (ha egyáltalán csomagolva vannak, nem csak simán felszeletelve)

Robb202
Megnéztem. Az általam ismert letöltök sem bírnak vele. Az lehet tenni, hogy olyan Screen Capture alkalmazást használsz, amivel lehet a képernyőn egy területet kijelölni és azt lementi pl AVI-ba(xvid/divx). Igaz ennek az a hátránya, hogy végig kell nézni/játszani a video-t, de legalább csak 1x...

Ilyen progi pl ez: [link]
Igaz, ez lényegesen nagyobb tudással bír, mint amire szükség van, de a kategóriájában az egyik legjobb, sajnos nem ingyenes. Van egy régebbi ingyenes változata is, XP alatt próbáltam, ott szépen működött(hivatalosan XP/VISTA kompatibilis): [link]
(nem kell reggelni, az oldalon ott a letöltő link, meg ha kell akkor egy speckó codek is)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13169) FullGas válasza Fire/SOUL/CD (#13168) üzenetére


FullGas
aktív tag

az nfo-ba annyit írnak hogy:
1. Unpack
2. Burn or Mount
.....

Megpróbálom hogy csinálok belőle egy rar. fájlt hátha azzal tudok valamit kezdeni :U

[ Szerkesztve ]

(#13170) Fire/SOUL/CD válasza FullGas (#13169) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Oksa, akkor próbáld ezzel: 7Zip Elég népszerű tömörítő...

Ne csinálj belőle semmit, mert csak ronthatsz a helyzeten! :DDD

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13171) FullGas válasza Fire/SOUL/CD (#13170) üzenetére


FullGas
aktív tag

Hát örök hálám a 7zip egyből felismerte.... :Y
mégegyszer köszönöm :R

(#13172) apeliver


apeliver
csendes tag

Sziasztok!

Olyan progit keresek (ha létezik egyáltalán), ami képes nyomon követni a fájlmozgásokat.
Vagyis egy fájlt átmásoltak-e adathordozóra, áthelyezték-e stb. Létezik, hogy egy keylogger vagy hasonló képes erre? Az sem hátrány, ha visszamenőleg is megmutatja a mozgásokat...

Köszönöm a segítséget!

(#13173) leyo76 válasza apeliver (#13172) üzenetére


leyo76
senior tag

ardamax keylogger (...több mint keylogger)

(#13174) Horka1


Horka1
tag

Nem találtam jobb helyet a kérdésemhez.

Olyat csinál a rendszerem, hogy feláll a windows, de nem ad tálcát, meg semmi ikont, se start menüt semmit, csak a háttérképet adja be. Nem tudok semmit csinálni vele. Mi a franc baja lehet, vagy hogyan lehetne a tálcát meg az ikonokat előcsalogatni?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#13175) #65675776 válasza Horka1 (#13174) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mondjuk valamelyik Windows topic nem felet volna meg erre a célra?

(#13176) Horka1 válasza #65675776 (#13175) üzenetére


Horka1
tag

Esetleg ajánlhatnál egyet.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#13177) #65675776 válasza Horka1 (#13176) üzenetére


#65675776
törölt tag

(#13178) band1103


band1103
őstag

Most meg olyan progit keresek ami mkv-ból tudok aviba konvertálni 720p-ből kisebb felbontásba.
Eddig próbálkoztam a MediaCoder-el de nem csinálta meg.
Tudna valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#13179) atesz117 válasza band1103 (#13178) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hi!
Próbáld meg ezt: FormatFactory

Samsung Galaxy A34 5G

(#13180) Jarod1 válasza Horka1 (#13174) üzenetére


Jarod1
addikt

csökkentett mód esetleg?

(#13181) band1103 válasza atesz117 (#13179) üzenetére


band1103
őstag

Köszi bejött! :R

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#13182) cellpeti


cellpeti
veterán

Üdv!

Létezik olyan progi vagy widget, amellyel gyorsbillentyű lenyomásával tudok keresni a google-ban? Tudom,hogy ilyen a Google Desktop,de nekem abból csak a keresőre lenne szükségem!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#13183) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Sziasztok! Létezik olyan wake on lan, ami mac helyett ip címet használ?

(#13184) WonderCSabo válasza cellpeti (#13182) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#13185) Atapi válasza ro_bert17 (#13183) üzenetére


Atapi
senior tag

wol-hoz mindenféleképpen szükséges az ébreszteni kivánt gép mac cime, mert a mac cimet tartalmazza a "magic packet", innen fogja tudni az ébresztendő gép, hogy neki kell ébrednie (megjegyzem ébredés előtt ip cime se nagyon van a gépnek). olyan program persze létezik, ami adott ip cimre küldi a "varázscsomagot" (ez viszont csak arra jo, aktiv eszköz mögött lehessen ébreszteni).

(#13186) ro_bert17 válasza Atapi (#13185) üzenetére


ro_bert17
őstag

Sajnos szinte én is biztos voltam/vagyok benne. Csak reménykedtem, mert ahogy a technológia fejlődik.... :)
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#13187) cigam válasza cellpeti (#13182) üzenetére


cigam
félisten

Esetleg a Colibri?

Az miért nem jó, hogy a side/deskbar-t kikapcsolod?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#13188) ollie válasza ro_bert17 (#13183) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mint ahogy atapi is írta, kikapcsolt, alvó gépnek nincs IP címe.

***

(#13189) ro_bert17 válasza ollie (#13188) üzenetére


ro_bert17
őstag

Mint ahogy én is írtam, szinte 100%-ig biztos voltam benne én is. Pusztán adtam egy esélyt a lehetetlennek! :))
Köszi azért!

[ Szerkesztve ]

(#13190) Chaser


Chaser
titán

Core AVC helyett kellene nekem egy free sw, ha létezik ilyen.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13191) Robb202 válasza Fire/SOUL/CD (#13168) üzenetére


Robb202
tag

Hi!

A camtasia studio-ból van olyan verzió ami elfut mondjuk régebbi gépeken is? Pl egy P4-esen ami sima 2.66Ghzes és egy gb ramja van?

Azért kérdezem, mert a rendes gépen amit használok, nem szeretném hogyha csak felvenni tudnék és emiatt máshoz nem is nyúlhatnék.

Most a Camstasia 7 van fent de ez gondolom p4-esen már megerőltetné a rendszert és rögzíteni sem biztos hogy tudna jól, vagy igen?

(#13192) BullZeye


BullZeye
veterán

Szeretném megtudni, hátha valaki véletlenül tudja, a Youtube vajon milyen programot használ a videók tömörítésére (encode)?
Itt van egy videó, 1080p, ehhez képest 27mb/s csupán, és a minősége kifogástalan :\

Ugyanezt, vagy legalább nagyon hasonló minőséget szeretnék elérni FRAPS videók-nál.
Eddig amiket próbáltam, és említésre méltóak azok ezek (h264):
Avidemux
AlltoAvi
FormatFactory
xvid4PSP
SUPER
Handbrake - ami nagyon jó, csak Fraps videókat valamiért nem szereti :(

Minden program másképp csinálta és más is volt a minősége, hiába volt ugyanaz a bitrate 4000kbps és ugyanaz a h264 codec, 2pass, 1 perces videót ami 30fps, változó időintervallumban teljesítették, 2-5 perc.

Itt van a videó információja egyébként, hátha ez segít.
D:\YouTube - WTF! my balls-parkour crash.mp4
General
Complete name : D:\YouTube - WTF! my balls-parkour crash.mp4
Format : MPEG-4
Format profile : Base Media / Version 2
Codec ID : mp42
File size : 7.79 MiB
Duration : 17s 360ms
Overall bit rate : 3 765 Kbps
Encoded date : UTC 2010-05-06 16:45:51
Tagged date : UTC 2010-05-06 16:45:51
gsst : 0
gstd : 17878
gssd : B4A7D6C03HH1273687561607478
gshh : v11.lscache2.c.youtube.com
Video #2
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L4.0
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 3 frames
Codec ID : avc1
Codec ID/Info : Advanced Video Coding
Duration : 17s 360ms
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 3 636 Kbps
Maximum bit rate : 5 037 Kbps
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16/9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 25.000 fps
Resolution : 24 bits
Colorimetry : 4:2:0
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.070
Stream size : 7.53 MiB (97%)
Title : (C) 2007 Google Inc. v08.13.2007.
Encoded date : UTC 2010-05-06 16:45:51
Tagged date : UTC 2010-05-06 16:45:51
Audio #1
Format : AAC
Format/Info : Advanced Audio Codec
Format version : Version 4
Format profile : LC
Format settings, SBR : No
Codec ID : 40
Duration : 17s 345ms
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 125 Kbps
Nominal bit rate : 121 Kbps
Maximum bit rate : 145 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : L R
Sampling rate : 44.1 KHz
Resolution : 16 bits
Stream size : 265 KiB (3%)
Title : (C) 2007 Google Inc. v08.13.2007.
Encoded date : UTC 2010-05-06 16:45:51
Tagged date : UTC 2010-05-06 16:45:51

Google-be kerestem már jó párszor leírásokat, de vagy a program nem volt elérhető már, vagy percenként 24 óra lett volna tömörítés -.-
Vagy csak simán nem azt a minőséget hozta amit szeretnék elérni (foltos volt, néhol elmosódott, vagy nem volt deinterlace).
Tekintve, hogy HDTV sorozatok 170 mega/20perc azaz kb~8.5mb/perc és ehhez képest elég jó a minősége... Na szóval biztos létezik valami normális módszer, hogy különösebb minőségromlás nélkül redukáljam drasztikusan a méretet, mondjuk 30mb/perc maximum méretre, és emellett nem is kell 1080p, mert méretét is csökkenteném 1080p-ről 720p-re...

És ehhez eddig a Youtube ami a legközelebb áll, viszont gondolom top secret, de hátha van valami hasonló program.

Mivel mire leírtam mindent, nem csak ide illik, úgyhogy beírom máshova is ezt a kérdést, remélem nincs harag.

(#13193) WonderCSabo válasza BullZeye (#13192) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A legjobb H.264 tömörítő az x264.

(#13194) #25954560 válasza BullZeye (#13192) üzenetére


#25954560
törölt tag

itt fel van sorolva ez a codec (mp42), amivel keszult. es ott van az is, honnan lehet elmeletileg letolteni. a tomorito progidnak jo esetben be lehet allitani h ezt hasznalja es kesz.

(#13195) Chaser válasza WonderCSabo (#13193) üzenetére


Chaser
titán

:R Megnézem, nekem arra kell, hogy a CUDA képességeket ki tudjam használni filmnézéskor, a HD-s toikban azt mondták nincs free alternatíva rá.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#13196) cellpeti válasza cigam (#13187) üzenetére


cellpeti
veterán

Nem tudom kikapcsolni mind a kettőt. :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#13197) BullZeye válasza WonderCSabo (#13193) üzenetére


BullZeye
veterán

köszi ezt próbáltam, sajnos nem nagyon tetszik a végeredmény.:

Eredeti 1080p Fraps
RipBot264, ami GUI-s és az oldalon volt

30 megabájt / 1 perc

Ha van esetleg más, jobb minőségű codec mint a h264, az is egy elindulási pont, mert szívesen tesztelgetem a dolgokat, csak már kifogytam az ötletekből :\ úgy tudom ez a legjobb, azaz gondolom, még csak most vetettem bele magam, van AVC (Advanced Video Codec, ez is egy válfaja x264nek nem? :S javítsatok, ha nem jól tudom, mert könnyen lehet)

(#13198) cellpeti válasza cigam (#13187) üzenetére


cellpeti
veterán

Nem tudod,úgy meg lehet oldani,hogy a modukok ne tűnjenek el, viszont a deskbar igen?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#13199) BullZeye válasza BullZeye (#13197) üzenetére


BullZeye
veterán

Nah közben megnéztem azzal amit eddig jónak tartottam, Format Factory-t, hát igen, ennél szebb.

Fraps - 10/10
RipBot- 7/10 - 3-4 perc encode
FormatFactory - 6/10 - 5 perc encode

[ Szerkesztve ]

(#13200) WonderCSabo válasza BullZeye (#13197) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Fúúú, nem.

Van egy szabvány, a H.264 amit AVC-nek is hívnak. Ez az MPEG-4 része. Ez a szabvány előírja, hogy kell kinézni az ilyen szabványú streamnek bitszinten. Az x264 egy tömörítőprogram, amelybe implementálták a H.264 szabványt. De pl. a Mainconcept is H.264 szabványt használ. Ezek a tömörítők szabványos H.264 streamet állítanak elő. A dekóder, azaz kodek azért felelős, hogy a szabványos streamet le tudd játszani (pl. a CoreAVC, vagy az ffdshow).

Nos, jelenleg a legjobb szabvány talán a H.264, és a legjobb tömörítő, ami ezt használja az x264. Csak meg kell találni a megfelelő paramétereket a bizonyos videóhoz.

Chaser: A CUDA gyak. egy prociként működik, szoftveresen dekódol. Bmilyen szabványos H.264 streamet le tud játszani, legyen az bmilyen paraméterekkel tömörített, bmilyen tömörítővel.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.