Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) Dluinet válasza Jarod1 (#13850) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ezt akartam megkeresni.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13852) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, a régi gépemen Genius Wireless Netscroll+ Traveler egerem van. A gond az, hogy a Genius honlapján nincs Windows 7 driver támogatás hozzá, és a Windows 7 sem támogatja annyira, hogy menjen például a középső gombbal a fül nyitás vagy a fül bezárás. Tudtok e olyan lehetőleg ingyenes programot, ami megoldhatná legalább a gond középső gombra vonatkozó részét ?

(#13853) Fire/SOUL/CD válasza #41133696 (#13852) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Esetleg próbáld meg ezt: [link]
Ha nem lehetne futtatni, akkor pakold ki a DATA1.CAB-ot valahova, majd a 2kdrv mappában található gnsmouse.inf fájlon jobb egér és telepítés...

Remélem segít...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13854) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#13853) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát felmenni felment gond nélkül :) Csak utána nem müködött :D

VT eredmény :D

(#13855) Horka1


Horka1
tag

Üdv kollégák.

Újabb gondom támadt.

Van egy szkennelt könyvem, ami 67db jpg-ként létezik jelen pillanatban.
Milyen progival lehetne ebből 1db pdf-et kreálni?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#13856) localhost válasza Horka1 (#13855) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Telepítesz egy pdf printert pl bullzip
Aztán PÉLDÁUL irfanview-val kijelölöd az összes file-t és csoportos nyomtatásként kinyomtatod a pdf-printereden.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13857) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Sikerült child control-t kerítenem. Nagyon jó progi sokrétűen bellítható.
Hasznos és ajánlom mindenkinek.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#13858) Fire/SOUL/CD válasza #41133696 (#13854) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Hát más tippem, nincs... :( Az a VT eredmény meg nem érdekes, ha feltöltögetsz ilyen egér/bill és egyéb drivereket, szép számmal lesz fals, mert persze hogy monitoroznak... :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13859) #65675776 válasza localhost (#13856) üzenetére


#65675776
törölt tag

És így lesz egy jó nagy és lassan kezelhető, erőforráspazarló pdf belőle. Inkább OCR-t kellene ráereszteni...

(#13860) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#13858) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem is estem pánikba ,csak érdekes volt , főleg hogy amikor szólt hogy analízálva volt hash alapján akkor még 4 találta annak, utóbb meg 3 csak :D A Symantec volt aki már nem találta annak :)

(#13861) Horka1 válasza localhost (#13856) üzenetére


Horka1
tag

Kösz a tippet, működik, annyi különbséggel csináltam, hogy Acds-t használtam. Abban ugyan nincs ilyen, hogy csoportos nyomtatás opció, de mindet kijelölve nyomtattam, és összefűzte akkor is egy pdf-é.

Úgyhogy működik a dolog. Köszi.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#13862) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Olyan programot keresek (ha létezik egyáltalán), amivel egy mp3 hangsávjait szerkeszteni tudom (tehát: gitár/dob/basszus/zongora/ének/stb.).

[ Szerkesztve ]

(#13863) Fire/SOUL/CD válasza Psychonaut (#13862) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nem kivitelezhető, mivel az MP3-ban csak 2 track van a jobb és a bal sáv (stereo). Szóval nem tartalmaz külön dob és egyéb track-et. Ezek a track-ek csak a studioban lelhetőek fel, ott természetesen megvan az x számú track külön...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13864) Psychonaut válasza Fire/SOUL/CD (#13863) üzenetére


Psychonaut
addikt

Értem, kösz.

(#13865) werman


werman
tag

hali!

egy olyan progit keresek ami képes két vinyó tartalmát összehasonlítani és az egyező (név szerint és tartalom szerint is) fájlokat kigyűjti(áthelyezi) vagy törli az egyikről. Előre is köszi.

(#13866) kraftxld válasza werman (#13865) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Total commander.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#13867) Horka1


Horka1
tag

Urak.

Milyen ingyenes fórumrendszerek vannak?
Ismerek párat, de hátha nektek is van pár ötletetek.

olyan kellene amihez nem kell semmiféle programozói tudás, csak beállítgatom sablonokat alkalmazhatok és mehet.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#13868) Koczka


Koczka
tag

hello

Windows újra telepítésnél milyen programmal lehet vissza telepíteni a régi rendszeren lévő programokat?

(#13869) kraftxld válasza Koczka (#13868) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A progikhoz tartozó setup.exe :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#13870) Koczka válasza kraftxld (#13869) üzenetére


Koczka
tag

:B
de van fent a gépen 100program amit külön egyesével nem akarok vissza telepíteni, hanem egy másik partícióra valamilyen programmal lementem és Windows telepítés után felrakja szépen ö magától ? vagy ilyen nem létezik?

(#13871) Fire/SOUL/CD válasza Koczka (#13870) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Erre is jó, ha használsz partíciómentő alkalmazást, amikor mindent feltelepítettél és frissítettél, akkor elmented a rendszerpartíciót. Ha valamiért bedől a rendszer/fertőzés éri stb, akkor az egészet 10 perc alatt(persze ha nem egybe van a HDD, 200G adattal) vissza lehet állítani, minden progival együtt...

Paragon Backup & Recovery Free Edition
Segítség a használatához

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#13872) DeusHun válasza Horka1 (#13867) üzenetére


DeusHun
őstag

Hali!

Én anno E107-eztem, weblapja itt.
Beállítgatod, modulokat betöltöd vagy kikapcsolod és kész is. Teljesen egyszerű és jó.

Rainforest Alliance Certified signature

(#13873) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

Egy minimál ingyenes progi kellene nekem kép szerkesztéshez...Tudásban kb. elég amit az office picture manger tud...(átméretezés, sok formátumba exportálás, levágás és hasonló egyszerű műveletek anélkül, hogy a minőség romlana)

A paint-t hanyagolnám a GIMP meg túl sokat tud... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13874) leyo76 válasza Polllen (#13873) üzenetére


leyo76
senior tag

IrfanView?

(#13875) Polllen válasza leyo76 (#13874) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azóta már megnéztem - felidézve régi emlékeim - de az xnview-val együtt nem túl bejövös... :U De azért köszi!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13876) atesz117 válasza Polllen (#13875) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hi!
Paint.NET?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A34 5G

(#13877) localhost válasza Polllen (#13873) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Esetleg Picasa

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13878) Polllen


Polllen
nagyúr

Köszi az új tippeket, meglesem őket!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13879) Horka1 válasza Polllen (#13875) üzenetére


Horka1
tag

Az xnview-val mi a baj?
Közel annyit tudott már 5 évvel ez előtt, mint az ACDS, vagy a Lightroom most.
Ja ezek is alternatívák.

De hát kezelni meg kell tanulni mindegyiket, annak a hiánya nem a program hibája lesz.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#13880) leyo76 válasza Horka1 (#13879) üzenetére


leyo76
senior tag

én azért megértem, xnview nekem sem kedvencem, mint ahogyan a win kép és fax megjelenítő sem, pedig használni nem olyan nehéz :DDD

(#13881) Polllen válasza Horka1 (#13879) üzenetére


Polllen
nagyúr

Alapvetően annyi bajom van vele, hogy nem szimpatikus. Se több, se kevesebb... :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13882) #65675776 válasza Horka1 (#13879) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nekem csak annyi bajom volt vele mindig is, hogy sok minden illogikusan van megoldva benne... Mondjuk régen próbáltam utoljára.

(#13883) #41133696


#41133696
törölt tag

Milyen teljesen ingyenes, de könnyen használható html editort tudtok ajánlani ? első körben ezt találtam : http://www.coffeecup.com/ Erről mi a véleményetek ?

(#13884) Horka1 válasza #41133696 (#13883) üzenetére


Horka1
tag

html editornak a legjobb a wines jegyzettömb.

Ha wysiwyg, tehát grafikus szerkesztőt akarsz akkor ott van mindjárt az MS Frontpage, vagy a htmlpad little
vagy ezek közül valamelyik.
webszerkesztők ingyen

Vagy egyszerűen megcsinálod wordben és mented html-ként :))

[ Szerkesztve ]

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#13885) Horka1 válasza #65675776 (#13882) üzenetére


Horka1
tag

Igen kicsit össze van kuszálva a menüje, de a tudása vitathatatlan.
Azért rá lehet jönni két perc alatt.
---------------------------------------------------------------------
Más:

Olyan gondom támadt, hogy van egy pár pdf-em, am nem enged magából másolni, meg nyomtatni. Régebben használtam egy progit, ami ez a korlátozást eltüntette pdf állományokból.
Csak elfelejtettem a nevét.
Mi a neve, vagy milyen progival lehet feloldani ezeket a korlátozásokat?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#13886) Dluinet válasza Horka1 (#13884) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Vagy egyszerűen megcsinálod wordben és mented html-ként :DDD
Már el is felejtettem ezen képességét a wordnek, pedig régen milyen szép oldalak készültek vele. ;]

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13887) Horka1 válasza #41133696 (#13883) üzenetére


Horka1
tag

Ez még egészen jónak tűnik.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#13888) Horka1 válasza Dluinet (#13886) üzenetére


Horka1
tag

Az ám :DD
Én is úgy kezdtem. Ma sem jutottam sokkal messzebb :DDDD
Na jó Dreamweaver -ig jutottam, meg a Fireworks-ig. Valahogyan ezt a kettőt kellene egybe mahinálni és verhetetlen lenne a páros.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#13889) pr05p3c


pr05p3c
tag

Van a rendszervinyóm ami már pár éve megvan, de az újabb hdd-imnél jóval lassabb, szóval azt akarom csinálni, hogy a rendszerpartíciómat áthelyezni egy másik hdd-re(win reinstallhoz nincs kedvem...). Olyan programot keresek amivel ezt meg lehet csinálni.

(#13890) Dluinet válasza pr05p3c (#13889) üzenetére


Dluinet
nagyúr

van sokféle
de szerintem: Drive SnapShot

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13891) pr05p3c válasza Dluinet (#13890) üzenetére


pr05p3c
tag

Kösz szépen, el is kezdtem a backupot. :R

(#13892) pr05p3c válasza pr05p3c (#13891) üzenetére


pr05p3c
tag

Ez a kérdés már lehet, hogy nem ebbe a topikba tartozik, de megcsináltam a backupot, visszaállítottam egy másik hdd-re, ha windows alatt megnyitom akkor látszik is minden, de nem bootol róla a gép(biosban átállítottam amit kellett). :W Erre valami megoldás, vagy esetleg egy megfelelő topic? :F

(#13893) Dluinet válasza pr05p3c (#13892) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A lemezkezelőben a partíció aktívvá van téve (bootolhatóvá)?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13894) pr05p3c válasza Dluinet (#13893) üzenetére


pr05p3c
tag

Aktív. Bejelöltem a képen, hogy a C tartalmát raktam a másik hdd-n lévő B partícióra, de onnan nem akar bootolni. Az gondolom nem baj, hogy nem "C" a partíció neve, mert pl. laptopomon is D-ről megy a win...

(#13895) Lenry válasza pr05p3c (#13894) üzenetére


Lenry
félisten

az egy dolog, hogy a windowst átkopiztad, ha te is láthatod, hogy az új partíció nem rendszer, valószínűleg a bootszektorba semmi nincs telepítve, persze, hogy nem bootol, ha nem tudja, hogy mit bootoljon meg honnan.
egy XP telepítővel írathatsz neki bootot a javítás menüben.

de amennyi időt eltököltél ezzel a klónozgatással, meg most hibakereséssel, annyi idő alatt kétszer is újrarakhattad volt az XP-t

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13896) pr05p3c válasza Lenry (#13895) üzenetére


pr05p3c
tag

Xp telepítővel nem hiszem, mert win7-em van, de kösz a tippet, kipróbálom a módszert(win7 lemezzel persze). Egyébként lehet, hogy újrarakhattam volna, nem is az a sok idő, hanem hogy minden más programot felrakjak mellé, mindent beállítsak stb... A reinstallt ezért próbálom elkerülni, de ha nem jön be ez sem akkor az lesz.

(#13897) popp


popp
tag

Adott egy laptop, ahol a vinyón két partíció van: egy 30 GB-os a win7-nek, a maradék pedig az adatoknak. A rendszer partícióm mérete szűkösnek bizonyult, ezért szeretném megnövelni a másikból lecsippentve valamennyit. Milyen programmal tudnám ezt a legegyszerűbben megtenni (a op. rendszert nem szeretném újratenni emiatt)?

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#13898) kraftxld válasza popp (#13897) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Start, kereseshez: diskmgmt.msc

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#13899) Horka1


Horka1
tag

kollégák!

Olyan gondom támadt, hogy letöröltem egy 3gigányi cuccot a vinyóról, de commander továbbra is foglaltnak jelzi a területet, illetve nem mutatja, hogy felszabadult volna. Természetesen a lomtárat is kitöröltem.

Milyen progi tudná megállapítani a vinyón lévő valós üres helyet, illetve miként lehetne a helyet ténylegesen felszabadítani?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#13900) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok!

Nekem egy olyan programra lenne szükségem,ami játék közben kijelzi a hőmérsékleteket,cpu kihasználtságát,létezik egyáltalán ilyen? :F

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.