Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-08 08:40:14

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) rii


rii
nagyúr

sziasztok

A4-es öntapadós (1 db A4-esen több kör alakú matrica ) matricat szeretne nyomtatni ismerősöm, szinesben.

tudnatok erre nyomtatót ajanlani?
van olyan matrica amit tintasugarassal is lehetne nyomtatni?
mert erre azt írjak, hogy lézer nyomtatóhoz való.

előre is köszönöm!

az összefoglalóban írt WorkForce Pro draga is, meg nincs olyan nyomtató, ami nem multifunkcionalis, hanem csak nyomtat?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#14902) Beelzee válasza Nagya21 (#14900) üzenetére


Beelzee
tag

Értem.Mondjuk mennyiért kaphatnék elfogadható minőséget?(Azt hittem 20-ba belefér egy normálisabb,ilyen használatra)

(#14903) Earl_Muttley válasza Beelzee (#14902) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

40-50et érdemes rá kiadni, mert fél éven belül ott fogsz úgy is tartani a rakoltott patronokkal. Viszont itt akkor még haromnegyedig lesznek kb a tartályok. :)
Ha csak nyomtatni kell, ott az Epson L1110 pl, 43 ezertol

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#14904) PociAti válasza Beelzee (#14899) üzenetére


PociAti
senior tag

Új mono lézernyomtatót már majdnem lehet kapni ennyiért, és akkor a tintásokat leginkább fenyegető problémákkal nem fogsz találkozni. Nincs fejbeszáradás, nincs nedvesség hatására elmosódó szöveg, ami számla esetén vállalhatatlan lenne.
Az ajánlott nyomtatók között szerepel a Brother HL-1222WE 32.900 Ft-ért. Korábban 22 ezer volt az ára, pandémia és az Euró elszállása miatt most ennyi, de az egyik legolcsóbban üzemeltethető, és 3 év garanciával rendelkező, wifis gép.
Vannak ennél olcsóbb nyomtatók, de azok általában rosszabbak és csak utángyártott tonerral érhető el ennyire kedvező üzemeltetés.
De erre a célra használt lézer is jó lenne, csomó jó gépet árulnak itt a hardveraprón.

(#14905) atom18


atom18
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnénk vásárolni hosszútávra egy olyan nyomtatót ami tud színeset is, tudjon szkennelni is, és tudja a telefonról vezeték nélküli nyomtatást is más kritérium nincs. Árba kb. 40e-re gondoltunk de ha pár ezerért van jobb is akkor jöhet az is.

(#14906) PociAti válasza atom18 (#14905) üzenetére


PociAti
senior tag

Pár hónapja még a Brother DCP-T510W még 40.000 Ft alatt volt, most 65k körül kapható. Epson EcoTank L3050 ára pedig 60.000 Ft körül van. Ez a két legolcsóbb olyan wifis nyomtató, amit a hosszú garancia (és jó tapasztalatok) miatt bátran lehet ajánlani. Árak csökkenése több szempont miatt sem várható, ellátási problémák vannak. Üzemeltetésük nagyon kedvező.

[ Szerkesztve ]

(#14907) ocscsaba válasza rii (#14901) üzenetére


ocscsaba
tag

Általánosságban válaszolnék tapasztalataim alapján, konkrét gépet nem ajánlok.
Vannak multifunkciós matricák, és vannak csak egyik, vagy másik eljárással nyomtathatók.
Ezeket a matricákat olyan nyomtatóval lehet nyomtatni biztonsággal, amelyiknek van hátsó (felső), vagy oldalsó tálcája, és beállítani a nyomtatandó nyomathordozó típusát.
Tintasugarasoknál a fotónyomtató gépek ajánlatosak erre.
Ha feltétel, hogy semmiképpen ne mázolódjon el a kép, vagy fényes felületű matrica legyen, lézernyomtatót kell választani.
Fontos kérdés a darabszám is, pár darabot copyshopban érdemes elkészíttetni.
(100 db-tól 30-40,-Ft/db áron már lehet kapni.)

(#14908) atom18 válasza PociAti (#14906) üzenetére


atom18
aktív tag

Köszi. Kicsit utánanéztem ebben az árkategóriában pár epsonnak és olyan kérdésem lenne hogy Ez
vagy Ez nem lenne jobb választás?

(#14909) znorby28


znorby28
újonc

Segítséget szeretnék kérni!Volt egy Canon G3400 nyomtatóm ami elromlott.Megmaradt a tinta amit hozzá vettem nemrég bontatlanok(2db fekete,1-1-1 színesek) Brother DCP-T510W vettünk most.Ezek a tinták használhatóak?Adjam el vegyek gyárit?Köszönöm

(#14910) PociAti válasza atom18 (#14908) üzenetére


PociAti
senior tag

Epson termékkatalógus szerint az Epson L3150/L3151/L3156 azonos. (Bővebben nem ástam bele magam, lehetnek rejtett különbségek.)
Az L3156 különlegessége elvileg csak a "szokatlan" világos szín. Ilyen jellegű vállalati igény kielégítésére készült ez a variáns, mert világos irodai környezetbe ez passzol.

(#14911) PociAti válasza znorby28 (#14909) üzenetére


PociAti
senior tag

Ne tedd bele!
Hirdesd meg a Canon tintát valami oldalon, de ne tedd más gyártó gépébe.
Több oka van annak miért ne (bár a valóságban lehet egy sem annyira vészes).
- Szemmel nem látni, de más a színük. Más színprofil kellene a nyomtatáshoz. Fotók fura színűek lesznek.
- Más technológiával nyomtatnak a gépek. A Brother/Epson piezzos (mozgó membrán fizikailag löki ki a festéket), a HP/Canon bubble jet technológiája hőt használ. Teljesen más fizikai tulajdonságokkal rendelkezhetnek a folyadékok. A más jellemzők (viszkozitás) miatt kifolyhat, vagy épp ellenkezőleg: beleköthet a fejbe.

Olcsó a tinta, drága a gép, így minimális megtakarítás reményében magas a kockázat.

Mi baja lett a G3400-nak? Mennyit bírt? Mik a tapasztalataid az új nyomtatóval?
Hasonló gépekről van szó, így a fórumon aranyat érnek azok a személyes tapasztalatok, benyomások, amik 2 hasonló nyomtató hosszútávú összehasonlításából születnek.

(#14912) znorby28


znorby28
újonc

5b00 kód jelent meg mivel volt rajta + 2 év garancia (Emag) visszaküldtem 2-szer.Nem próbáltam javítgatni a gari miatt .Másodszor nem tudták javítani.Tudtommal ez hulladéktinta tároló telítettség.
Két napja vettük(DCP-T510W ) egyenlőre tetszik,de az idő dönti el.Fotót lassan nyomtat ,de elfogatható.A nyomtatón is lehet állítani gép nélkül kis kijelző segítségével gombokkal.Wifit először érdemes a nyomtatón beállítani utána telepítést csinálni.Papír adagoló tetszik nem szabadon van a papír,de ugyanakkor hátulra is lehet papírt tenni amit elsődlegesként kezel.Mindent információt közben ír a kijelzőn.

(#14913) rii válasza ocscsaba (#14907) üzenetére


rii
nagyúr

nagyon köszönöm!

csak érdeklődésképpen, hogy tudjak az ismerősnek mit mondani ... mennyibe kerülne egy ilyen nyomtató?
mar kértem nyomdatól árajánlatot ... de amit Te írtal az sokkal jobb ...
csak nem talalom a copyshop-ot BP-en

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#14914) JóGéza válasza rii (#14913) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Szerintem copyshop alatt a helyi/legközelebbi/megszokott fénymásolószalont érti.

(#14915) znorby28


znorby28
újonc

https://euronics.hu/termekek/brother-dcp-t510wre1/p/222654
60k-ért vettem
"Emagon " is ennyibe kerül:https://www.emag.hu/brother-dcp-t510w-inkbenefit-plus-multifunkcios-tintasugaras-nyomtato-a4-szines-wireless-dcpt510wre1/pd/DFZLLJBBM/?utm_source=price_comparer&utm_medium=cpc_emag&utm_campaign=arukereso_new_2018&utm_content=arukereso_hu&cmpid=72648

[ Szerkesztve ]

(#14916) ocscsaba válasza rii (#14913) üzenetére


ocscsaba
tag

A gépre nem tudok mondani konkrétan semmit sem, mert abból az árból, amit a gépre kifizetnél, nagyon sok (kb.3000) jó minőségű matricát meg tudsz venni.
Felhívnám a copyguru budafoki üzletét, a honlapon a matrica nyomtatást keresd.

(#14917) atom18 válasza PociAti (#14910) üzenetére


atom18
aktív tag

Az már eldőlt, hogy vagy Epson L3150 lesz vagy pedig az általad először linkelt Epson EcoTank L3050.

Különbségek:
3050:
Kétoldalas nyomtatás Manuális
Wi-Fi Direct Nem
Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, A4 méretben) 10 lap/perc
Nyomtatási sebesség (színes, A4 méretben) 5 lap/perc
Tömeg 4.9 kg
Nyomtatási zajszint 36 dB

3150:
Kétoldalas nyomtatás Nincs
Wi-Fi Direct Igen
Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, A4 méretben) 33 lap/perc
Nyomtatási sebesség (színes, A4 méretben) 15 lap/perc
Tömeg 3.9 kg
Nyomtatási zajszint 52 dB

más jelentős különbséget (kivétel méret stb.) nem látok így melyik mellett döntenél? :U

[ Szerkesztve ]

(#14918) PociAti válasza atom18 (#14917) üzenetére


PociAti
senior tag

Vannak még más különbségek is, de az újabbat, tehát nem az L3050-et, hanem az Epson EcoTank L3150/L3151/L3156 közül valamelyiket. Ezek egy generációval modernebb nyomtatók, így a felszín alatt is lehetnek olyan paraméterek, amiben jobbak (pl. memória, kommunikáció sebessége, szoftveres frissíthetőség, stb.).
Régiek mellet szól, hogy azokhoz induláskor 1 palackkal több tintát mellékeltek (13.000 fekete oldal vs. 8.100 fekete oldal), de ez Forintban kifejezve nem nagy tétel.

(#14919) solti válasza PociAti (#14918) üzenetére


solti
senior tag

az L3150-hez is plusz 1 fekete jött pár hónapja.. először azt hittem összekeverték a palackokat, de megtaláltam utána a dobozban a hiányzót is :C
Nem tudom hogy mennyire lassú az L3050, de az L3150 indulási sebessége nagyon komoly, szinte egyből elkezd nyomtatni. Maga a nyomtatás nem a leggyorsabb, de a régi Canon MG5450-em nyomtatás előtti ~2 perces matatásához képest azért ez pozitív meglepi volt

(#14920) India


India
aktív tag

Sziasztok!
Melyiket vegyem ?
Epson L3150 vagy Brother DCP-T510W ?
Vagy mas kicisvel tobbert es jobb van ? Elore is koszonom valaszotokat :R

(#14921) India válasza India (#14920) üzenetére


India
aktív tag

Vagy?

L3160

(#14922) znorby28


znorby28
újonc

Én is ezen a kettőn gondolkodtam a Brother DCP-T510W lett a választott.150 lapos papíradagolóval felszerelt készülék ill.hátul kézi adagolónyílással is rendelkezik. Van a nyomtatón állítási lehetőség gombokkal egy kis kijelző segítségével.Beépített tisztító rendszer a nyomtatófej kiszáradásának elkerüléséért .
A kezdő csomag tartalma különbözik:- Epson (3 db 70 ml-es színes, 2db 70ml fekete),
- Brother(3 db 50 ml-es színes, 2db 110ml fekete).

(#14923) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok!

A Brother DCP-1610WE -hez milyen USB kábel kell?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#14924) Phobion válasza Phobion (#14923) üzenetére


Phobion
őstag

Megtaláltam közben:

"Javasoljuk, hogy az USB kábel A/B eszköz kábel legyen."

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#14925) Tombolo


Tombolo
tag

Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy Epson m105-ös nyomtatót mivel tudnék leváltani. Ilyet már nem lehet kapni sajnos. A kis méret a lényeg és a nagy tartály. Kisteherautóban lenne használva, kizárólag számlák nyomtatására. Az elődje még bírja a strapát, de sajnos egyéb okokból egy új alternatíva kellene. Ami gazdaságos, megbízható. Az elődje éjjel-nappal az autóban volt télen- nyáron. Soha nem volt vele gond.
Akinek van tapasztalata, kérem ossza meg!
Előre is köszönöm, az összefoglalót olvastam. :)

(#14926) Earl_Muttley válasza Tombolo (#14925) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Szia

Kb az M1120 lett az utódja. :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#14927) Tombolo válasza Earl_Muttley (#14926) üzenetére


Tombolo
tag

Köszönöm! Méretileg is hasonló? Ő lenne a harmadik személy a középső üllésen. :)

(#14928) Tombolo


Tombolo
tag

Megnézhettem volna az oldalán i!. Bocsánat, nem fértem bele a szerkesztési időbe.

(#14929) Mázli01


Mázli01
kezdő

Halihóó

Nem tudom jó helyre írok-e De olyat lehet csinálni h pl Egy HP deskjet advantage 1515 All In One nyomtatóba teszek egy [eredeti (színes)] patront és egy [utángyártott (fekete)] , aminek más a térfogata?

Vagy jobban járok ha színesből is xl-eset veszek? az a tuti?
Utángyártott patront ugyanúgy lehet tölteni?

[ Szerkesztve ]

(#14930) peti_s


peti_s
addikt

Üdv. Emberek!

Elolvastam az összefoglalót, meg a linkeket is, multifunkciós lézeres gépet keresek, ami olcsón üzemeltethető utángyártott tonerrel. Eddig egy Canon MF3110 volt, az összefoglaló alapján a Canonok gazdaságosan üzemeltethetőek, így egy ilyet szeretnék Windows 7 támogatással.
Megválaszolom a kérdéseket is, és nem kritizálni jöttem ide, de erősen ellentmondásban vannak egymással, illetve ugyanaz van többször megkérdezve.

Köszönöm előre is,

üdv. peti_s

1. Tintás vagy lézer? Lézer
2. Fekete vagy színes? Fekete-fehér elég.
3. Mire használnád? Szöveg, fekete-fehér ábrák.
4. Mennyit nyomtatsz hetente/havonta? Változó, van hogy 1000-t, van hogy 0-t.
5. Mennyi a leghosszabb idő, amíg állni fog a nyomtató? Hónapokat is állhat.
6. Milyen funkciókat vársz el? (pl. szkenner, ADF, egyszerű/egygombos másolás, WiFi, keret nélküli/fotónyomtatás stb.) Elég a fénymásolás, nyomtatás, Windows 7 support.
7. Mennyi a keret? (Mennyire rugalmas?) Rugalmas
8. Árérzékeny vagy? (A létező legolcsóbb megoldás érdekel, akár bármi áron?) Nem
9. Preferálod az utángyártott, vagy épp ellenkezőleg, a gyári kellékanyagokat? Esetleg utántöltögetni szeretnéd? Utángyártott.

[ Szerkesztve ]

(#14931) Varshi válasza peti_s (#14930) üzenetére


Varshi
aktív tag

Szia!

Ennek az összefoglalóját fusd át. Nemrég írtuk.
https://prohardver.hu/tema/milyen_lezer_nyomtatot_vegyek/friss.html

(#14932) Varshi válasza Mázli01 (#14929) üzenetére


Varshi
aktív tag

> lehet csinálni h pl Egy HP 1515 All In One nyomtatóba teszek egy [eredeti (színes)] patront
> és egy [utángyártott (fekete)] , aminek más a térfogata?

Igen.

> Vagy jobban járok ha színesből is xl-eset veszek? az a tuti?

Általában az XL-nek jobb az ár/ml aránya. Semmi másban nem "tutibb".

> Utángyártott patront ugyanúgy lehet tölteni?

Elvileg igen, én töltöttem régi patronból mindent, ami szembejött. Szerintem az újak is ilyenek, pláne az úgy-k. Viszont ha bármi módon figyeli a gép, hogy mennyit volt vele nyomtatva, az egy másik kérdés. De az 1515 talán nem figyeli. Egy próbát megér, nem vesztesz vele semmit.

(#14933) bleszko


bleszko
újonc

Sziasztok!

Olyan nyomtatót keresek, amivel írásvetítőre lehet nyomtatni,színesben. Nem találtam korábbról hozzászólásokat, csupán fekete-fehér nyomtatóval kapcsolatban. Milyen paramétereket keressek adott nyomtatónál, hogy kiderüljön lehet vele írásvetítő fóliára nyomtatni? Mennyire számít speciális funkciónak? Lehetőségem van egyébként nyomdát megbízni ezzel a feladattal, de érekelne, hogy érdemes lehet-e befektetnem saját készülékre.
Válaszaitokat előre is köszi!

1. Tintás vagy lézer? Nem tudom melyik jobb erre a célra.
2. Fekete vagy színes? Színes
3. Mire használnád? Első sorban Írásvetítő fóliára nyomtatnék, másodlagosan max. 200-250g papírra.
4. Mennyit nyomtatsz hetente/havonta? Hetente pár oldal.
5. Mennyi a leghosszabb idő, amíg állni fog a nyomtató? 1-2 hét.
6. Milyen funkciókat vársz el? A fólára nyomtatás és vastagabb papír nyomtatásán kívül semmi extra nem fontos.
7. Mennyi a keret? 50-60eFt
8. Árérzékeny vagy? Nem feltétlen, ha van kicsit drágábban a meghatározott keretemnél szóba jöhet kicsit drágább is.
9. Preferálod az utángyártott, vagy épp ellenkezőleg, a gyári kellékanyagokat? Esetleg utántöltögetni szeretnéd? Inkább gyári, de függ az árától.

(#14934) PociAti válasza bleszko (#14933) üzenetére


PociAti
senior tag

Nem igazán éri meg. Fénymásoló szalonban megoldják neked 80-150 Ft közötti áron, míg erre az egy feladatra borzalmasan drágán üzemeltethető lézernyomtatót venni általában luxus.
A nyomtatókat meglehetősen kicsi tonerral árulják, egy szett új ára megközelíti a nyomtató árát. Az induló készletet visszaosztod A4-es oldalakra, akkor nagyjából annyira jössz ki, mintha szalonban készítették volna neked. Ha csak nincs valami nagyobb összeg, amit azonnal el kell égetni (el kell költeni), akkor egyszerűbb kis tételenként (laponként) kifizetni a nyomtatási költséget.

(#14935) solti válasza PociAti (#14934) üzenetére


solti
senior tag

nem mindenki akar/tud fénymásoló szalonba menni mikor eszébe jut, hogy valamit ki kéne nyomtatni. Nekem sem éri meg anyagilag itthon az L3150 heti 1-2 A4-es lap és heti 1-2 fénykép kinyomtatására, viszont a szabadság kell, hogy ezt bármikor meg tudom tenni. Meg időnként a scanner funkciója is, előre nem kiszámolható módon.
Anyagilag nézve baromság az otthoni hobby célú nyomtatás, de vannak más szempontok is...

(#14936) PociAti válasza solti (#14935) üzenetére


PociAti
senior tag

Én konkrét kérdésre válaszoltam, nem csak úgy az általánosságban beszéltem valamely szélsőséges élethelyzetet kiragadva.
"Lehetőségem van egyébként nyomdát megbízni ezzel a feladattal, ..."
Ez volt a kiindulási alap, nem pedig az a hozzá képest szélsőséges, cseppet sem ideális helyzet, hogy nincs lehetőség így megoldani. Mert akkor nagyon hosszan lehetne sorolni, hogy miben jobb a szalonokban lévő több milliós gép az 50.000 Ft induló árú lézerhez képest.

(#14937) solti válasza PociAti (#14936) üzenetére


solti
senior tag

jogos :R

(#14938) bleszko válasza PociAti (#14934) üzenetére


bleszko
újonc

Értem. Sejtettem, hogy egyelőre olcsóbban kijövök, ha megbízok valakit.
Ha a későbbiekben mégis befektetnék egy az általam keresett nyomtatóra, akkor hogy tudom kideríteni, hogy tud-e írásvetítő fóliára nyomtatni, illetve hogy milyen súlyú papírt tud kezelni? A legtöbb nyomtató leírásánál nem találok erre utaló információt.

(#14939) Nagya21 válasza bleszko (#14938) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Tapasztalat. hogy a hátsó lapadagolósok megbirkóznak a280-320gr-ossal lazán.
Az alsó lapadagolósok, már küzdenek vele(brother, olyanom volt, kínszenvedés volt vele emiatt fényképet nyomtatni)
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#14940) ocscsaba válasza bleszko (#14938) üzenetére


ocscsaba
tag

Tintasugaras, (felső lapadagolós) nyomtatókhoz lehet kapni kifejezetten tintasugaras írásvetítő fóliát. Nem kenődik el a nyomat.

(#14941) snipr


snipr
aktív tag

Sziasztok!

Összefoglaló és olvasgatás után vettem még anno egy Brother DCP-1622WE nyomtatót. Minden okés vele, csak picit többet használjuk a tervezettnél (két hónap egy toner). A kérdésem, hogy utángyártott 1090 tonerrel kapcsolatban van-e tapasztalat, van-e esetleg ajánlott vagy kerülendő "márka"? Azt is el tudom fogadni, hogy ezen ne spóroljak és etessem a gyárival tovább, de gondoltam egy kört megér rákérdezni :)

Köszi!

(#14942) Varshi válasza snipr (#14941) üzenetére


Varshi
aktív tag

A lézeres topik Összefoglalója tárgyalja ezt a témát is:
https://prohardver.hu/tema/milyen_lezer_nyomtatot_vegyek/friss.html

(#14943) PociAti válasza snipr (#14941) üzenetére


PociAti
senior tag

Gyártótól függetlenül az utángyártott tonerek garantáltan gyengébb minőségűek. A névtelen gyártók egymást licitálják alul olcsóságban, gyártás során az ár az elsődleges prioritás, a minőség nem fontos. Sok bennük az apró porszem, ami a gépet belülről koszolja, a por pedig a fényhengert öregíti, ami később jelentkezik majd extra költségként. (Ha szeretnéd megtartani a nyomtatás eredeti minőségét, a fényhenger eredetisége a tonernál is fontosabb.) Számold ki összességében mennyit spórolnál, és hogy tényleg megéri-e?

A TN-1090-es üres tonert resetelni kb. 3 perc. Nincs benne chip, egy léptető fogaskereket kell teli állásba visszaforgatni. Viszonylag egyszerű folyamat. Nem próbáltam még, de a HP Neverstop nyomtatók eredeti tonerja elég olcsó (HP W1103A Eredeti). Én abból tölteném át a port, mert akkor egy neves gyártó által garantált minőségű por kerülne a gépbe, nem pedig valami olcsó koromszerű anyag.

(#14944) snipr válasza Varshi (#14942) üzenetére


snipr
aktív tag

Köszi!

Az elmélet nagyjából megvan, igazából gyakorlati tapasztalat érdekelne leginkább... a gyári dobegység ~10e, a toner ~7.5e. Utángyártott toner 2-3.5e, ha a gépelt szöveg olvasható (mást nem nyomtatunk) és a dob sem megy tönkre két-három utángyártott toner után (hanem mondjuk 10gyári helyett 7utángyárottat kibír), akkor már lehet érdemes elgondolkodni (de egyelőre olyan infókat, hogy xdb utángyártott patront elhasználtam és jó/rossz/bármilyen tapasztalataim vannak, még nem találtam)

[ Szerkesztve ]

(#14945) snipr válasza PociAti (#14943) üzenetére


snipr
aktív tag

reset/refill videot láttam a youtube-on, nem tűnik macerának valóban... bár elsőre még hajmeresztőbbnek tűnt mint az utángyártott patron :DDD

köszi a tippet

(#14946) Mittu88


Mittu88
senior tag

Sziasztok!

Photobooth-hoz (esküvőre) keresek olyan nyomtatót, ami
- konkrétan a szájához tudja kiadni az A6-os vagy 10x15-ös képet,
- wifi-t tud (wifi direct nem tudom miben jobb, de ha az is van, még jobb),
- szép fotót nyomtat,
- olcsó az üzemeltetése (sok kép fog készülni),
- lehetőleg ne kelljen 20 percenként cserélni a patront - gondolom tintasugaras lesz az optimális megoldás,
- mérete kisebb, mint 420 x 380 x 292.6 mm,
- a nyomtató ára nem olyan érdekes, 0-150e Ft-ig mehet a buli.

Előre is köszi a segítséget! :))

(#14947) atala válasza Mittu88 (#14946) üzenetére


atala
Topikgazda

Epson L805
A mérete szélesebb mint 420mm, viszont nagyon megbízható nyomtató.

(#14948) Aku-Aku


Aku-Aku
tag

Sziasztok!
Színes, multifunkciós (szkennel, másol), duplex lézernyomtatót keresek.
Van itt két találatom a véleményetek kérem ezekkel kapcsolatban.
[link]
[link]
Illetve szívesen fogadok javaslatokat, ha van szerintetek, jobb, megbízhatóbb, és főként olcsóbb üzemeltetésű változatra.
Előre is köszi!

Két egyenes közt a legrövidebb pont az út.

(#14949) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Ismerősnek kellene nyomtató(színes is), ami bírja a strapát.
1 év alatt leamortizált egy Canon MG2550-et. Tudom, nem egy komoly gép, de mondom elég lesz neki. Hát nem!

Látom itt többször lett ajánlva az Epson L3150.

Ezek között van érdemi különbség?
L3110 / L3150 / L3151 / L3156

Kb. ugyan úgy néznek ki, a rendszer is ugyan az.
Az L3110 a legolcsóbb közülük, lehet elég lenne ezt megvenni?

köszi

(#14950) solti válasza Pro Koryak (#14949) üzenetére


solti
senior tag

az Epson L315x-ek között csak a szín a különbség amennyire én tudom

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.