Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43679) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok ! Szét bas..az ideg :W UPC hűséges élőfizetője vagyok ( kb 5 éve ) De azt vetem észre hogy egyre lejjebb csúszik a szolgáltatásuk az elmúlt 4 hónapban Nincsen olyan hónap hogy ne lenne valami hiba az internettel ( 60 Mb nettem van ) Tegnap óta már megint hiba van a rendszerükkel (kb 15 -20 Órája ) tötyörög az internet a lapnak is 3 perc kelet hogy bejöjjön. van olyan lap ami be sem jön Tegnap már 2 x hívtam az ügyfélszolgalatot de már bejellenkezésnél ezt mondta női hang " Felhívjuk ügyfelünk figyelmét hogy lassulás és bizonyos lapok nem érhetőek el " oké meghallgattuk: ja és a kezelő kapcsolásig 4 perc (sokan rugdalhatják a seggüket ) Kivártam bejelentkezik a srác mondom tudok a hibáról
de mégis mikortól lehet használni a nett munkára kéne Leellenőrizte a z élőfizetésemet aktív , kérdezte hogy a modem működik -e mondtam persze ahogy szokót Újra indítottam -e a modernt persze (újra indítottam szétszedtem összeraktam ) a kor nem magánál van a hiba ! ezt eddig is tudtuk . A munkatársaik már dolgoznak a hibán ( kérdezem hogy mégis mi a baj ö információt nem adhat és még is mikor lesz kész ö azt nem tudja ) dolgozni szeretnék de nett nélkül nem tudok Várjak türelemmel nemsokára a hiba meg lesz oldva .Oké (elmentünk vásárolni ) 19 h kapcsolom be na aljunk neki dolgozni és még mindig szar (telefon a upc nek még mindig azt mondja a női hang ) Oké a kor nem dolgozok úgy is kezdődik a X-faktor majd utána Vége a x nek még mindig szar Na mindegy majd holnap felkelek korán és megcsinálom a dolgom Ma 5: 30 kapcsolom a gépet és még mindig tötyög az internet Olyan ideges vagyok hogy fel tudnék robbanni 8 h körül hívom a ügyfél szolgálatot és meg fogom kérdezni hogy az ügyfeleknek ezt a 20 - ,?? h bakit mégis mivel fogják kompenzálni ( ha a Cseket nem fizeted be időre csúszol 2-3 napot a kor már késedelmi pótlékot számolnak fel ) Ilyenkor veszi észre az ember hogy menyire kiszolgáltatott helyzetbe van ( internet ,mobiltelefon ) Azért érdekes hogy legutóbb a t-mobil , Telemor volt pár h leállás most Upc de itt már nem pár h lassan 1 napos ( végül is ez nem leállás mert a startlap , meg néhány oldal bejön ( ahogy a Bkv nál hívják elégséges szolgáltatás van ) Elégséges szolgáltatás vicc :W :W
Azóta mióta ez van. a Norton IS 10 --- Eset smart sem tud csatlakozni a szerverhez ( nincs frissítés )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.