Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38001) HZoli87 válasza Imi1981 (#37996) üzenetére


HZoli87
veterán

A telepítő multi language, tud magyarul is.

(#38002) Imi1981 válasza HZoli87 (#38001) üzenetére


Imi1981
veterán

Hú kösz akkor már rakom is fel! :R :D Én abba voltam hogy angol.

(#38003) BigManus válasza Fire/SOUL/CD (#37998) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Mail ment...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#38004) UserX


UserX
őstag

"Retro" gépre (s478, P4 2,4 cerka, 512 Mb RAM) mit ajánlanátok az alábbiak közül XP-re, informatikában kevésbé jártas júzer számára:

Comodo IS
Panda Cloud+Comodo FW
Avast 5 free+Comodo FW?

Nem nagyon telepítenének pluszba, szóval a Comodo-t én bekonfigolnám, hogy utána ne nagyon kérdezgessen.

(#38005) BigManus válasza UserX (#38004) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Az utóbbi...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#38006) 12-es csaj válasza UserX (#38004) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Az avast! csigát csinálna a gépből... :(( Sajnos sokaknál lassít.

(#38007) blattida válasza UserX (#38004) üzenetére


blattida
nagyúr

Az a gond, hogy a comodo esetében nem az av az, amely gondot okozhat egy nem hozzáértő júzernek, hanem a defense+.

Ha nem fontos a magyar, akkor menjen föl inkább a privatefirewall a comodo helyett.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38008) UserX válasza blattida (#38007) üzenetére


UserX
őstag

Köszi!

A Priwatefirewallt nem ismerem, de egy próbát megér.

12-es csaj: láttam már gyengébb gépeken Avast-ot, felteszem, aztán majd meglátom...

[ Szerkesztve ]

(#38009) Fire/SOUL/CD válasza BigManus (#38003) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Kösz megkaptam, majd holnap lesz időm olvasgatni a megadott linkeken...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#38010) BigManus válasza Fire/SOUL/CD (#38009) üzenetére


BigManus
addikt

Rendben...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#38011) McKane


McKane
senior tag

A VirusBuster beindult:
régi antivirus verzió:

új antivirus verzió:

nézzétek a verziószámokat!

szerk1:
alig dugtam be a gépbe a pendriveomat:

[ Szerkesztve ]

(#38012) g.gergo válasza McKane (#38011) üzenetére


g.gergo
senior tag

Úgy látom a GUI nem elsődleges szempont a Virusbusternél. :)

(#38013) riki válasza g.gergo (#38012) üzenetére


riki
senior tag

Az lehet ,hogy a motor nem változott,de ami Blattida szerint jó,azon minek változtatnának.Nekem eszembe sem jutott addig kipróbálni mig McKane, nem mutogatta menyit fejlődött. Már alakul az adatbázisa is .A spy védeme meg egyenesen remek. A saját gépemen ez a fő védelem. És nem bántam meg !! Néha átnézetem felhő alapú nod vagy norton programokkal s nem találnak rajta gyakorlatilag semmit. Nem véletlenül vette meg a motor jogait annyi cég. / pld. ms ,agnitum/ :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#38014) McKane válasza riki (#38013) üzenetére


McKane
senior tag

nálam is már régóta munkálkodik a program, eddig kivétel annál a google chrome-os esetnél ( az előzményekben volt egy vírusos letöltés,nem tudta írtani/törölni , ccleaner-el eltávolítottam az előzményeket,máris nem nyafogott a VB ;] itten-e ) ezenkívűl semmi nem volt ami fertőzött lenne..
ellenőriztem AVG rescue cd-vel, nod online scannerrel..
tegnap amugy végleg váltottam win7-re, de előtte rákérdeztem a VB támogatásnál,hogy mennyire kompatibilis a win7-el a szoftver,mert régebben vistánál volt egy kis bibi, a kezdeti időkben,hogy nem engedte frissíteni a programot...
" Amennyiben a honlapunkról tölti le a legfrissebb VirusBuster verziót, abban az esetben nem lesz gond, mert az ott elérhető verziók már teljesen kompatibilisek a Windows 7-tel "

Amúgy ez sokkal több fájlt nézett át a teljes keresésnél mint a 6.3-as :K

g.gergo: a problémádra azt kaptam hogy már szinte kész van az új felület, talán már szeptemberben-októberben frissül is a program ilyen téren. Az ügyfélszolgálattól kaptam ezt az infót.. Ki ha ők nem tudják pontosan ? :U

szerk1: ami a frissítéseket illeti, tegnapig nem volt bekapcsolva a gépem 3 napig és 3 MB-os frissítést kapott le..csak a vírusadatbázisra gondolok

[ Szerkesztve ]

(#38015) littlelion21


littlelion21
addikt

Sziasztok!

Milyen free, komplett védelmi csomagot ajánlotok:

- gyengébb noti XP kombóra amatőr júzernek,

- valamint combosabb desktop gép win7 64 kombóra?

Előre is köszönöm. :)

(#38016) zed01 válasza littlelion21 (#38015) üzenetére


zed01
őstag

Ami free is, komplett is az csak a Comodo Internet Security. Ha úgy is jó hogy külön antivírus, külön tűzfal akkor antivírusnak vagy az Avira Personalt, vagy az az Avast Free-t ajánlanám, tűzfalnak meg a Private Firewallt.

Van egy harmadik megoldás is, a 3 hónapos Avira Premium Security Suite, ennél három havonta mindig másik mailcímről igényelni kell a promóciós kulcsot és használhatod ameddig akarod:

https://license.avira.com/en/promotion-hylm9fbv7chaxs8zbl83

Az Avirának amellett hogy nagyon jó a felismerése, a rendszerigénye is alacsony.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#38017) riki válasza McKane (#38014) üzenetére


riki
senior tag

Érdekes,az enyém ma még sem adatbázist sem program verziót nem frissitett. Pedig elinditottam még kéziben is. :F :F :F

(#38018) Greenebola


Greenebola
senior tag

Tegnap este letöltöttem 6 db kártevőt az Insight megfogott 4et adatbázisba egy se szerepelt nagyon bejön ez az Insight része csak ugyebár sajnos nem minden fájlt vizsgál meg letöltéskor vagyis csak ezeket a formátumokat ellenőrzi cpl, .exe, .dll, .ocx, .sys, .scr, .drv, .tlb

Nagyon szépen áttekinthető a súgó része az Insightról ezt találtam benne.

Az Insight védelem belép a Norton Community Watch alkalmazásba, hogy adatokat szerezzen az új fenyegetésekről. Az Insight Protection használatához internetkapcsolat szükséges. Amikor az Insight Protection be van kapcsolva a Norton Internet Security programban, akkor a Norton Internet Security Insight hálózati vizsgálatot hajt végre. Az Insight hálózatvizsgálat az úgynevezett Felhő technológiát alkalmazza, ahol egy az internethez kapcsolódó távoli kiszolgáló tartalmazza a legújabb vírusleírásokat. A Norton Internet Security megvizsgálja a legutóbbi biztonsági fenyegetéseket a számítógépen. Amikor a Norton Internet Security elvégzi az Insight Network-vizsgálatot, felhasználja azon vírusleírásokat, amelyek helyben és a Felhőben találhatók. A Norton Internet Security még nagyobb fokú biztonságot nyújt, mivel nem csak a helyi számítógépen elérhető leírásokat használja, hanem a Felhőben elérhető legújabb leírásokat is.

A másik tudtok-e olyan oldalt mint az MDL vagy hasonlót aki tud kérem küldje el nekem.
blattida régebben linkeltél be valami oldalt elküldenéd a címét?

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#38019) zed01


zed01
őstag

Találtam a NOD32 Linux kívül egy másik rezidens vírusirtót Ubuntu 10.04-re. Ez pedig a Sophos Anti-Vírus Linux.

Íme a képernyőkép:

Rögtön ki is próbáltam, de iszonyatos rendszerterhelése van, úgyhogy le is szedtem.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#38020) blattida válasza Greenebola (#38018) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem tudom, mire gondolsz, de nézz szét például itt: http://www.malwaredomains.com/

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38021) Greenebola válasza blattida (#38020) üzenetére


Greenebola
senior tag

Ez is jó köszi többnyire olyan oldalra gondolok ahonnan kártevőket birok letölteni régebben be volt linkelve egy oldal csak nem tudom mi is volt a neve.

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#38022) Fire/SOUL/CD válasza Greenebola (#38021) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ment priv

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#38023) Greenebola válasza Fire/SOUL/CD (#38022) üzenetére


Greenebola
senior tag

Megvan (vx.) -- (netlux) és (.org) a vége :DDD

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#38024) betyarr


betyarr
veterán

sandboxivel hogy működik együtt a NIS?
ma este felpakolom a trialját,aztán jól elgondolkodom ezen :K

(#38025) Fire/SOUL/CD válasza betyarr (#38024) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

2x is meggondolnám, nem nagy pénz az igaz, de ha átvernek az nagy bosszúság lesz. ;]

Persze a döntés a Tiéd...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#38026) Greenebola válasza betyarr (#38024) üzenetére


Greenebola
senior tag

Nincs különösebb probléma böngészés jó ,kártevőket szoktam indítani van amikor a sandboxie üzeneteket dobál akkor nem bírom végig futtatni az adott (kártevőt) ,de legtöbb alkalommal jó. (ez nem sandboxie hibája.)

Jah és letöltésnél (sandboxie) alól jelez az Insight védelem.
1x volt ,hogy kiakadt (karanténozott a NIS ,de nem adott információt róla) restart és ismét jó.

[ Szerkesztve ]

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#38027) csaba1203 válasza betyarr (#38024) üzenetére


csaba1203
addikt

Nagyon gyanús ez az ár az biztos :D

(#38028) betyarr válasza Fire/SOUL/CD (#38025) üzenetére


betyarr
veterán

bár nem kísértem pontosan figyelemmel az összes hsz-t,de végül nem az volt hogy mégis az ő hibája volt,hogy letiltották?

csaba1203: anno a KAV/KIS kulcsokkal nem volt sose gond,csak azért vagyok ilyen bátor.és az még ettől is olcsóbb volt.

Greenebola: köszi!

[ Szerkesztve ]

(#38029) F34R válasza Greenebola (#38026) üzenetére


F34R
nagyúr

megkaphatnám az oldal nevét én is :D ??? kártevős :)) PM!

[ Szerkesztve ]

(#38030) Greenebola válasza F34R (#38029) üzenetére


Greenebola
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#38031) Greenebola válasza F34R (#38029) üzenetére


Greenebola
senior tag

na ez szép azt hittem PM-et írok :U

[ Szerkesztve ]

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#38032) BigManus válasza Greenebola (#38031) üzenetére


BigManus
addikt

Én is jártam így nemrég :)

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#38033) RBJ


RBJ
addikt

[link]
lehet lemaradtam 90 napos norton av 2011 :DDD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#38034) RBJ


RBJ
addikt

még egy aprócska kérdés.
a norton nav nál hol lehet a frissítés intervalumát beállítani? :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#38035) HZoli87 válasza RBJ (#38034) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem lehet állítani, maximum a pulzáló frissítéseket lehet kikapcsolni ha jól tudom, egyébként meg automatikusan frissít 10-15 percenként.

(#38036) littlelion21 válasza zed01 (#38016) üzenetére


littlelion21
addikt

Köszönöm szépen! :)

(#38037) Nené Fiori válasza Fire/SOUL/CD (#38025) üzenetére


Nené Fiori
csendes tag

Szia!

Egyik barátom járt hasonlóan de Ő KIS-t vett így. Nagyon olcsón vette az éves kulcsot, ha jól emlékszem 3500 HUF volt. Én mondtam is Neki, hogy ez több mint gyanús de nem hallgatott rám.
Két hónap használata után úgy hozta az élet, hogy három hétig távol volt otthonról és addig nem volt bekapcsolva a számítógépe sem. Amikor 3 hét után először újra bekapcsolta a gépet, a KIS ikonja rögtön fekete lett és közölte, hogy a termékkulcs le lett tiltva. Ennyi. Hiába próbáltuk újra telepíteni a KIS-t az sem segített. Írni a hazai supportnak ugye azt nem lehetett, így bukta volt a pénze (az a néhány ezer forint), de a bosszúság, hogy átverték az sokkal jobban és máig bosszantja.

(#38038) zazenke válasza Nené Fiori (#38037) üzenetére


zazenke
őstag

ettől a jelenségtől én is félek mert én 180 napos kulcsot vettem a NIS 2011 hez az ebay-n egy magyar csókától .10 napja megy rendesen . Ő azt mondta NiS kulccsal nem lehet visszaélni mert amikor te beregized a norton accountodba , azt már más nem bírja használni mert neki egyből kiírja hogy a kulcs már használatban van . Szerintem számít hogy ki árúlja mert az én eladómnak 3 kulcsa volt és el is tünt egyből és nem próbálta ugyanazokat a kulcsokat árulni . Ettől függetlenül win 7 kulcsal már engem is megszívattak ( 7500 ft ) . Bár ez is csak részleges mert azóta is fel lehet vele tenni a windows-t , csak a frissítésnél vigyázni kell nehogy azt a kis piszok progit feltegye az update

(#38039) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Sziasztok!

Úgy látszik hogy a VIPRE Antivirus/Premium és CounterSpy 4 (bár az utóbbit nem tudom hogy érintette) volt egy fríssités, ami a keresőmotort fríssitette.

Ami egyben az jelenti, hogy akinek pl.: egy alkalmazás elinditásnál felugrott a CPU terhelés 70-90 vagy 100%-ra, annak most már nem fog (ha minden igaz), mert ezt kíjavitották benne. :C :R

[ Szerkesztve ]

(#38040) racerx


racerx
őstag

Én jópár kulcsot (NIS-KIS) vettem az Ebayről (azol a magyarok is onnan veszik akik árulják itt- csak kicsit drágábban), és semmi gond nem volt velük. Csak sajnos a laptopom párszor javításon volt, és ugyanolyat kaptam helyette a jav. idejére, hdd csere, majd a NIS panaszkodott hogy érvénytelen. Ezt 2x eljátszottam, és utánna azt mondtam magamban, hogy még 3500 forintot sem ér így meg az egész, és áttértem avira premium security -re, amit 90 naponkét megújitok.

(#38041) Narxis


Narxis
nagyúr

(#38042) BlackSeven válasza Narxis (#38041) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hát nem ez lenne az első, de az utolsó sem, hogy ilyen stratégiai húzást alkalmazna egy vállalat. :K

(#38043) F34R válasza Narxis (#38041) üzenetére


F34R
nagyúr

Úgyse fogja nem éri meg neki (gondolom nem adnák magukat olcsón , ráadásul ez csak egy feltevés majd a jövő elönti : ;)

(#38044) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Avira 10 Free bug?
Jogtiszta XP Home SP3, naprakész WU, vendég fiókban nem indul el AntivirGuard modul, admin fiókban megy rendesen...

Ötletek?

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#38045) Nhorbee


Nhorbee
aktív tag

Sziasztok,
Lenne egy(két :) ) kérdésem hozzátok. Eddig promo-s FS-t használtam, de lassan lejár a licence. Az első kérdésem az lenne, hogy van-e jelenleg FS IS/AV 2011-hez promo? Ha nincs akkor MSE vagy NOD? Utóbbihoz van havi újságos kódom. De ajánlhattok egyéb megoldást is :)
Előre is köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#38046) Thusor válasza Nhorbee (#38045) üzenetére


Thusor
őstag

Avira premium security suite-hoz van 3 havonta megújítható promo. Nagyon jó a felismerése, és nem terheli nagyon a gépet, és ebben tűzfal is van.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#38047) Nhorbee válasza Thusor (#38046) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Milyen a 64bit supportja? Mert korábbról hallottam ezt-azt. Többek között innen a fórumról. :)
Mert ha simán elfut 64biten lehet benevezek rá :D

(#38048) F34R válasza Nhorbee (#38047) üzenetére


F34R
nagyúr

olvass vissza 1-2 oldalt pl: proaktiv modul hiánya a többi funkció működik rajta

eset smart security-nél működik minden funkció

(#38049) Nhorbee válasza F34R (#38048) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

megvolt... :) ESS-nél tudom, hogy meg van minden 64-en is.

(#38050) RBJ


RBJ
addikt

Erre a trend micro titaniumra nagyon kíváncsi vagyok.
lehet ugyanaz mint régen kívül nagyon szép csicsa , teljesítmény meg semmi ? :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.