Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49001) Imi1981 válasza sznorbi2 (#48996) üzenetére


Imi1981
veterán

Meg a symatec-et is végre feljebb találjuk!Eddig igen csak lent csücsültek.

(#49002) Pano válasza Fire/SOUL/CD (#49000) üzenetére


Pano
addikt

Jaja.. szal, az egész progi elég gyanús. Mert ráadásul a mappák neve "Autorun inf".

(#49003) csákány. válasza riki (#48994) üzenetére


csákány.
aktív tag

Én Avira PSS-ot használok, és nekem telepítés közben egyből jelezte hogy problémás dolgokat akar végrehajtani a WinMate. :K Akkor nálad lehet valami probléma! :F

(#49004) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Laca026 malware oldalával mi van? Nem jön be.

(#49005) Imi1981 válasza Szellem. (#49004) üzenetére


Imi1981
veterán

Nálam is 404-es hiba jön be!

(#49006) McKane válasza Fire/SOUL/CD (#49000) üzenetére


McKane
senior tag

azért beteszem,hátha..

" A beküldött fájl egy letöltőprogram. Ellenőrzi, hogy a rendszerfeltételek megfelelőek-e, és ha például nincs .NET környezet, akkor azt is le tudja tölteni. Ha minden más rendben van, akkor kapcsolódik a www.t55.net szerverhez, lekérdezi, hogy mi a WinMate program legfrissebb verziója (jelenleg http://www.t55.net/download/wm_0.9.14.exe), aztán letölti és telepíti azt is. Káros funkciót nem találtunk. "

[ Szerkesztve ]

(#49007) Fire/SOUL/CD válasza McKane (#49006) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Embör!!! Te a downloader-ét küldted be elemzésre, azt a 6-700Kbyte-os letöltőt? :C
Nem azt kellett volna, hanem a Win Mate telepítőjét, amit ez a letöltőke letölt... Végül is legalább tudjuk, hogy a letöltőke tiszta... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#49008) McKane válasza Fire/SOUL/CD (#49007) üzenetére


McKane
senior tag

azt hát,azt a pár száz Kbyteos installt.. :D
namindegy,ezt benéztem :DD

(#49009) Fire/SOUL/CD válasza McKane (#49008) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

:DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#49010) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

Ha valakinek esetleg van Avast! pro hoz 5-6 hónapos trialja vagy feles kulcsa jelezheti nekem :)

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#49011) Pano válasza McKane (#49008) üzenetére


Pano
addikt

:DDDDDDD

(#49012) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Mi újság van mostanában a VIPRE-vel? Használja valaki?

(#49013) Tetete1 válasza Szellem. (#49012) üzenetére


Tetete1
senior tag

Több, mint fél éve használom folyamatosan, semmi problémám vele.Utána nem talál semmit az Emisoft (ha igen az általában téves a VB szerint), Mbam sem, de a Sas talál néha valamit, de jelentéktelen, általában a keresőkkel kapcsolatban.

A frissítéssel semmi gond, legfeljebb az időeltolódás miatt (6-8 órás késés). Emmiatt nem szedtem be kártevőt.

Nagyon gyors, nem fogja annyira sem a gépet, mint az Avira, Nod32.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#49014) riki


riki
senior tag

A rap teszt szerint, bugok ide vagy oda, az új Kis mocskos jó lett. :Y

(#49015) L7wy válasza riki (#49014) üzenetére


L7wy
őstag

EZ a teszt se nagyon sokat számít szerintem, vannak olyan av-k amikről tudom, hogy erősek, és nem ott vannak, ahol kellene, hogy legyenek.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#49016) herb555


herb555
tag

Én is nézegettem a virusbulletin tesztjeit és ahogy látom az avast! egy nagyon kicsit már feljebb van mint az ESET. Ez igaz lehet?

MÁS: Még mindig érdekelne, hogy van-e valakinek felesleges ESS licence? Cserébe 2 gépre érvényes NOD32 licencet tudnék adni (2013.06.-ig érvényes)

(#49017) TFSi


TFSi
őstag

Szegény McKane, amit most írok annak nem nagyon fog örülni... A múltkori autorun-os kártevőt figyelmen kívül hagyó Virusbusteres gép most beszívott egy olyan vírust, hogy csökkentett mód és McAfee lett helyette feltéve (nem én csináltam). Gyenge még ez a progi, és igazából érdemi változást eddig nem fejlesztettek benne.

Ideje lenne összekapni már magukat, mert nincsen viselkedéselemzőjük sem és a heurisztikája még erős állapotban is harmatos...

Pedig én is bízom bennük, csak úgy mint a fórumtárs... :D

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#49018) Krystal_s válasza L7wy (#49015) üzenetére


Krystal_s
addikt

jaj én is megnéztem. akkora lol h fel kéne tenni a keptelenseg.hu-ra vagy vmi vicces oldalra. :D biztos elhiszem h pl a virusbuster, avast, avg jobb mint a cis, bitdefender, f-sec, mcafee...jajaja :Y ugyanmáár

[ Szerkesztve ]

(#49019) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok ! Jó reggelt !
Találtam egy érdekes videót ::: [link] :Y

Más : felraktam Comodo IS , kérdés . Mik ellen véd ( vírusok ) ? Web védelem van benne ? Span ? Levelezés védelem ? Az 5,3 van szó (azt hiszem ez a legújabb ) Még régebben a 4,2 használtam azóta hanyagoltam a témát , :Y
Ezer köszönet

[ Szerkesztve ]

(#49020) blattida válasza 78zolika (#49019) üzenetére


blattida
nagyúr

Ezek szerint az oroszok is elismerik a Rising teljesítményét.

A CIS minden ellen véd. Nincs különálló web- és levélvédelem benne, mint ahogy antispam sincs. Úgyis teszi a dolgát, mivel mindent ellenőriz, és lemezre vagy memóriába történő íráskor úgyis szól, ha szólnia kell vagy töröl vagy sandboxba helyez és ott futtat, ez csak beállítás kérdése.
4.1-est próbálhattál, 4.2-es nem volt.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#49021) csaba1203


csaba1203
addikt

F-Secure IS 6 hónapos promó:
[link] :D

(#49022) blattida


blattida
nagyúr

A februári av-comparatives teszt már elérhető.

Semmi meglepő eredmény, talán csak a webroot ennyire gyönge szereplése.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#49023) sznorbi2 válasza blattida (#49022) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Köszi!

Ez komoly? Az Avast 5.1.889 ekkorát javult? :Y Kivéve az FP-t! Jobb a felismerése az Pandánál, F-Secure-nál, Aviránál, Bitdefender-nél, Kaspersky-nél??? :Y :Y :Y
Az Avira is kezd gyengülni?
A Qihoo 360(kínai csoda) is elég jól állta a sarat. :K
Már a Kaspersky-nek is elég kevés FP-je van, pedig azért szokott lenni neki több az átlaghoz képest.
A kétmotoros G Data és a Trustport hozza a kötelezőt most is.

McAfee 0(nulla) FP! Húú de remek!

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#49024) wwhy válasza sznorbi2 (#49023) üzenetére


wwhy
veterán

Régóta mondom én, h a kávéból a McAfee a legjobb :D
és produkálta mindezt egy 400.000-es 6 hónapnál nem régebbi mintán :Y

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#49025) polonic válasza blattida (#49022) üzenetére


polonic
félisten

Megelőztél. :)

Tényleg a szokásos eredmények, pár helycserétől eltekintve.

(#49026) Roxbury válasza blattida (#49022) üzenetére


Roxbury
őstag

Avirán kicsit meglepődtem. Jobbat vártam.

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#49027) polonic


polonic
félisten

Viszont amit észrevettem, hogy már nem millió vagy ahhoz közeli mennyiségű mintával teszteltek, hanem kevesebb, mint a felével, 403 ezer mintán.

(#49028) Pano válasza blattida (#49022) üzenetére


Pano
addikt

Azért a NOD32 "Many" FP-n jót röhögtem :D

(#49029) Roxbury


Roxbury
őstag

Feldobtam az Avastot, de ennél is folyamatosan lehet érezni, hogy fogja a gépet a többihez képest (AVIRA, ESET) és ez nagyon idegesítő. :S Pedig más tekintetben meg tetszik, dehát ez az egy dolog, amiért harapok. :W

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#49030) csaba1203 válasza sznorbi2 (#49023) üzenetére


csaba1203
addikt

Ahogy elnézem csak 1-2%-os eltérések vannak vagyis elég szoros az élmezőny :D :DD :DDD

(#49031) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Roxbury:
Ez érdekes, mert én az utóbbi 1 hónapban 4 gépre tettem fel az Avast Free 6-ot és egyik gép sem volt fiatalabb 6 évesnél és gyakorlatilag észrevétlen minden gépen.

Csaba1203:

Valóban 1-2% a különbség, de a kicsit több, mint 400 k-s mintán több ezer a különbség.
Az azért már nem olyan kis szám. ;)

MÁS TÉSZTA:

Ezt próbáltátok már?

[link]

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#49032) zazenke válasza sznorbi2 (#49031) üzenetére


zazenke
őstag

a nortonnál nem jött vagy gyenge eredmény lett . 50 % os lett a spayware futtatása a memóriába de nem is értem az egészet mert a norton fehér lista alapján is dolgozik és ha a listába benne van ez a progi akkor miért is reagálna agresszívan rá ? egyszer ugyan bejelzett hogy letiltott valamit de a test progi a végén csak azt mutatta hogy gyenge az eredmény

[ Szerkesztve ]

(#49033) Roxbury válasza sznorbi2 (#49031) üzenetére


Roxbury
őstag

Nod32 4.2 // Win 7 beépített fala

A legelső X-et nem értem, mert autómatikusan indul a rendszerrel az írtó. Szóval valszeg 50%-os lenne egyébként az a teszt.

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#49034) sonic60 válasza Roxbury (#49033) üzenetére


sonic60
tag

Avira Free+Online Armor

[ Szerkesztve ]

(#49035) Roxbury


Roxbury
őstag

Kiváncsi lennék melyikkel 100%-os a VIRUS teszt. :U

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#49036) HZoli87


HZoli87
veterán

Furkó Antivirus :Y :C

(#49037) BigManus válasza HZoli87 (#49036) üzenetére


BigManus
addikt

:C :DD

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#49038) blattida válasza Roxbury (#49035) üzenetére


blattida
nagyúr

Például CIS:

Egy erős hips bőven elég mindhárom részteszt 100%-os teljesítéséhez...

Az axbx már régóta nyomja ezeket a teszteket, évekkel ezelőtt már teszteltük itt a fórumon páran az akkori verziót. Érdekes, nem haszontalan, de sokat nem jelent.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#49039) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Nekem is a Comodo van a gépen Avast jelenlétével, de az anti-spyware teszt nekem is 50% lett. :B
A többi 100%.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#49040) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Alul látható milyen triumvirátus van nálam
:C

(#49041) sznorbi2 válasza _DiEGO_ (#49040) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Az rendben is van, de ezzel mit akartál mondani? :Y

To protect and serve!

(#49042) T_Stark


T_Stark
őstag

Avast 6 Free + Online Armor 5 Free

(#49043) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Nekem nem nagyon ment végig a teszt teljesen. Panda Internet security 2011 van fent egyedül, de ö már a teszt közepén megkezdte a virusirtást :) a képen látszik. Meg mikor kiirta ez a program, hogy megnyit majd egy portot vagy mit, akkor a tüzfal felajánlja hogy megnyissa e (valami sop), ez meg sem történt, a tálcán 3 másodpercig megjelenet a sop ikon, de el is tünt, gondolom panda blokkolta egyből azt is.
Mindegyis, szerintem jó munkát végzett :D

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#49044) McKane


McKane
senior tag

ismerős most küldte a képet:

újságos kódokkal használja,mert előfzetett pár hónapja a PCWorld-re..
valaki ilyent tapasztalt az ESS4.2.71.2-vel ?
Vagy beszedett valami furkót az ESS mellett?

(#49045) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Ja és azt elfelejtettem kérdezni, hogy ugye semmilyen módon nem eshetett baja a gépnek? Azt tudom hogy irták hogy minden virtuális meg nincsenek virusok, csak amikor kiirta azt a hülye sop programot akkor nagyon figyelmeztetett hogy a NO-ra kattintsak. de mint irtam ezt nem tudtam megtenni, mert be se jött a sop...

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#49046) blattida válasza sznorbi2 (#49039) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha paranoid módban futtatod a d+-t, kikapcsolod a sandboxot és sokat klikkelgetsz, akkor egy kicsit jobb lesz az eredmény.

iNfAntRy
Semmi az égadta világon. Tökéletesen veszélytelen ez a teszt.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#49047) vargadani válasza McKane (#49044) üzenetére


vargadani
tag

igen, egyik ismerősömnél lejárt a kód, de másik vírusirtót akartam feltenni neki. nem engedte se javítani, se újra telepíteni, se törölni, mert belső hibát és vmi .dll fájlt nem talál (vagy valami ilyesmi). aztán jött a mélyen tisztelt unlocker és többé nem volt probléma :)

Windows 7 Ultimate 32bit + Avira free 2012 + Comodo firewall

(#49048) McKane válasza vargadani (#49047) üzenetére


McKane
senior tag

de a kódja még jó..

#49017 TFSi : sajnálattal olvasom az esetedet. Csak annyit tudok mondani,hogy amire én felraktam a kapott VB ISS-t, ott tökéletes, nincsen semmi baj, online ellenőrzők negatív eredménnyel zárnak. pedig a tulajok aztán mindenre klattyolnak ami előjön :D

[ Szerkesztve ]

(#49049) HZoli87 válasza McKane (#49044) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam se frissül az ESS (vásárolt), azt írja, hogy nincs frissítés, pedig van (6038). Jelenleg a tegnapi adatbázist használja (6037).

[ Szerkesztve ]

(#49050) polonic


polonic
félisten

Érdeklődjetek a sicontactnál. Általában gyorsan válaszolnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.