Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23001) Gorneck válasza HZoli87 (#22999) üzenetére


Gorneck
titán

Lehet benne tiltani ezt az opciót...amúgy csak dísznek van a gépen...szal elfér MBAM-mal együtt...

Fire/SOUL/CD: Nekem még nem végzett az írtással...de ahogy elnézem el lesz vele egy dbig... :D

Plag: Simán. Nincs szükségem se samponra se néróra csak erre...azt a 3-4 korongot amit éves szinten írok arra tökéletes...bár magam se értem miért nem a beépített írót használom... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#23002) Szellem. válasza Gorneck (#23001) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Na igen! MSE-nek ez a legnagyobb baja! Ha írt, az akár órákig is eltarthat!

Tegnap feldobtam megint az F-Secure 2010 IS-t.
Hát, ott ugyan ez a helyzet! Az 500-as mintámra ráengedtem. Megtalálta mind az 500-at és gyorsan is végzett az ellenörzéssel. Azonban utánna jött a feketeleves. Az 500 kártevő kiírtása a mappából 59 perc volt. Majdnem egy óra 1 perc híjján.

Továbbra is egy lomha dög ez az F-Secure. Sajnos nem nyerte el a tetszésemet.

(#23003) Gorneck válasza Szellem. (#23002) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát mivel 8-9 motor dolgozik benne... :D Nem kell annyira meglepődni a dolgon...de ami miatt nem érdekel az az, hogy ugye nem minden nap tötyög ilyenekkel az ember sőt...szal kibírom és nem nagyon zavar a dolog...

Én az MSE-t anyumék gépére raktam fel az ünnepek alatt, ha már kaptak egy gépet Karira... :D E3200+1gb ram win7...szal nem egy atomerőmű...de nagyon könnyedén megy minden rajta...egyszerűen le vagyok döbbenve...nem fog semmit se az MSE szerencsére...pedig azt tuti lehetne érezni...

Gorneck#1239

(#23004) Szellem. válasza Gorneck (#23003) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az MSE-ben 8-9 motor? Ezt honnan vetted?
Sima egymotoros AV. Nálunk az MS-nél a Forefront is egymotoros. Márpedig az MSE a Forefront motort használja.
Vagy hülyéskedtél velem és most én veszem komolyan? :)

(#23005) Greenebola


Greenebola
senior tag

Na végre elkezdtem a NIS-el a Futtatást ,de érzéseim szerint még egy kis idő be telik , 9000 átvizsgált elem és már megy egy 35 perce biztosan ,de nem is ez a lényeg hanem az ,hogy idáig az "összes észlelt biztonsági kockázat" 249..

Azt szeretném én megkérdezni ,hogy itt is mint az MSE-nél ahogy Gorneck23 írta ezek a fertőzések száma és nem a fertőzőtt elemek száma lenne?

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#23006) #41133696 válasza Greenebola (#23005) üzenetére


#41133696
törölt tag

Teljesen mindegy, mert úgyis azt fogják kihozni, hogy a K-betűs csuda a király :(((

(#23007) Gorneck válasza Szellem. (#23004) üzenetére


Gorneck
titán

Félreértettél...1 motor, de az sokból lett összegyúrva...moonman anno írta is őket csak most nem lelem azt a hszt...

Greenebola: Lesz az még több is...amúgy én csak tippelek...de elviekben az összes file fertőzött, ergo amennyi file van a könytárba annyi vírust is kéne találni szvsz...MSE azt tudom, hogy összevon vagy mia a picsát csinál, de nem lehet arra alapozni amit kiír...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#23009) Greenebola válasza #41133696 (#23006) üzenetére


Greenebola
senior tag

Hát csak nem már....
Én úgy vélem mindegyik szoftvernak meg van az előnye,hátránya.
Csak én kajak azt nézem ,meg szerintem nagyon sokan ,hogy Felismerésbe az arányokat legalább is most.
A gyorsaság nem számít ilyenkor mikor ekkora Pack ellenőrzése van mert az hót Ziher ,hogy ennyi kártevőt be nem kapunk az életbe soha...

[ Szerkesztve ]

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#23011) HZoli87 válasza Greenebola (#23005) üzenetére


HZoli87
veterán

Norton az 1000 kártevőt magában tudó csomagon is "keveset talált" az eredmény szerint, de majd nézd meg, hogy mennyi fájl marad a mappában, sokkal kevesebb lesz benne, mint az az ember gondolná az eredmény láttán. :K

(#23012) #41133696 válasza Greenebola (#23009) üzenetére


#41133696
törölt tag

A SONAR technológiát ne felejtsd ki. Az meg eleve nem helyes felhasználás, hogy a rezidens védelmet kikapcsolva tömörítgetitek ide oda. A Rezidens védelem arra való, hogy fusson, az ilyesmit végezzék az erre szakosodott cégek, ne pedig autodidakta módon, magukat geekenek képzelő átlag felhasználók. Mert sajnos én azt tapasztalatam - informatikai irányú végzettségem van - , hogy sok Vér Pista azt hiszi, hogy beesik egy ilyen topicba, elvégzi ezeket a műveleteket, és ő máris nagy informatikus. Egy nagy ... azt :D

(#23014) Greenebola válasza #41133696 (#23012) üzenetére


Greenebola
senior tag

Én ezt értem amit írsz ,azért írtam mindennek van előnye,hátránya itt tényleg az A-Z ig.
Nem is írok példákat.
Az biztos nem csak attól lesz jó egy biztonsági program mert nagyon nagy Adatbázisa van ,de én nagyon nagyon kíváncsi vagyok ezekre a "Tesztekre" mert ezek a felismerésről szólnak és mert Vadul Érdekel ;)

Most nézem ,hogy ugyebár az Auto_Protectet kilőttem (5 órára) és most visszakapcsolt de nem bírom ki-be kapcsolgatni [ és jelzett is előbb 1 kártevőt ]

[ Szerkesztve ]

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#23028) Könyvtáros


Könyvtáros
csendes tag

Ez meg milyen? :D :O

[ Szerkesztve ]

(#23029) Fire/SOUL/CD válasza Könyvtáros (#23028) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Milyen lenne? Durva... :DDD
~4000% az nem piskóta, lesz ám felismerés a köbön. :C

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#23035) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Köszönöm a segítséget, sp3 megoldotta a problémát, gond nélkül települ a KIS 2010 463. hu verzió. :R
etele34 KravMaga az király, holmi utcai hvcs-ket pikk-pakk lecsavarsz. :D

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#23043) Gorneck válasza Fire/SOUL/CD (#23000) üzenetére


Gorneck
titán

3889 file maradt meg...

Gorneck#1239

(#23047) Fire/SOUL/CD válasza Gorneck (#23043) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Az szép eredmény a MSE-től, amúgy mennyi időt vett igénybe még mindent írtott/takarított stb?

Greenebola
Hát nem gondoltam volna, hogy amikor odaadtam a víruscsomag linkjét, akkor azzal egyúttal ki is nyitjuk Pandora szelencéjét a topic-ban... :((

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#23049) Narxis válasza #41133696 (#23033) üzenetére


Narxis
nagyúr

Köszönöm, de remélem senki se hiszi, hogy egyik vagy másik oldalt védem az aktuális vitában. Ez csak egy általános vélemény volt és azért kellett itt leírnom mert ennél a fórumnál hatványozottan igaz. Mindenki védi a kis kedvencét és ebből születnek a viták. :)

(#23047) Fire/SOUL/CD:

pedig kinyitottátok, be is tudjátok zárni? :D

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#23050) simon7012


simon7012
aktív tag

Ha az volt a szándékotok hogy feldobjátok a néha haldokló topikot akkor sikerült!
:D

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.