Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36001) R0b


R0b
csendes tag

Az mitől lehet, hogy ESS mellett egyes oldalak betöltése sokkal hosszabb időt vesz igénybe, mint az ESS előtti periódusban. De csak az általam látogatott oldalak kb negyedénél jelentkezik ez a probléma. Ha kikapcsolom a tűzfalat akkor a régi sebességgel jelennek meg az oldalak.

(#36002) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek ha a Comodo-nál csak a firewall részét használom akkor is mindeképpen érdemes váltanom a 4-es verzióra? Ez azért lenne fontos, mert rengeteg Custom szabály van a tűzfalba beállítva amiket az új verzióba újra be kéne állítanom, de ha a tűzfal nem sokat változott akkor egy darabig még nem váltanék, vagy nagy biztonsági kockázatnak teszem így ki a gépem?

(#36003) ZCoyote válasza Daywalkerke (#36002) üzenetére


ZCoyote
őstag

Ki tudod exportálni a beállításokat a régiből és be tudod importálni az újba.

Romani ite domum.

(#36004) Narxis válasza Daywalkerke (#36002) üzenetére


Narxis
nagyúr

Miért csak a Firewall részét használod?

Thanos was right.

(#36005) #41133696 válasza Narxis (#36004) üzenetére


#41133696
törölt tag

Talán úgy van vele mint én, hogy az AV védelmet másra bízza ;)

(#36006) blattida válasza Daywalkerke (#36002) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, mivel sok hibajavítás is történt, ráadásul újabb védelmi technikák is bele kerültek a 4-esbe. :K

ZCoyote jól írta, ha fölraknád a 4.1-est, előtte mentsd el a comodo konfigját, szedd le a 3.14-est és rakd föl a 4.1-est, majd aktiváld az elmentett konfigod. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#36007) Laybee


Laybee
őstag

Tanácsot szeretnék kérni. PC Tools tűzfalam volt, lecseréltem Comodo-ra de ugye az nem jött be a Chrome fagyás miatt. Most Privatefirewall-om van. Ez jó is, de pl a Auto Gordian Knot nem szereti, amikor több progi futtat egymás után. Megkérdezi mit csináljunk, engedélyezem, de Knot hibának veszi.
Ingyenes közül jó lenne az Online Armor, de az 64biten nem megy. Több ingyenest nem tudok. Legyen újra PC Tools? :F

(#36008) Imi1981 válasza BigManus (#35965) üzenetére


Imi1981
veterán

Most értem haza és néztem meg üzeneteimet és már megjött az aktiváló email!Úgyhogy minden rendben. :DD

(#36009) riki válasza Laybee (#36007) üzenetére


riki
senior tag

Én átnézném azt a gépet az iolo system mechanic-kal. Mert én se a comodo-nál sem a Privatefirewall nem tapasztaltam az általad emlitett hibákat. :F

(#36010) F34R


F34R
nagyúr

Outpost 7 mellé kellene valami írtó :) Emsisoft kilőve , mi van ami még körülbelül ilyet teljesít
és zero-day felismerése is jó??

(#36011) Laybee válasza riki (#36009) üzenetére


Laybee
őstag

Ezek nem hibák, a Chrome saját bugja, hogy nem jösz össze a comodoval. A Privatefirewall pedig csak sokat kérdez, de lehet csak beállítás kérdése, nem tudom. Csak szeretnék egy ingyenes tűzfalat, ami nem Comodo, Pc Tools és a fent említett.

(#36012) F34R válasza Laybee (#36011) üzenetére


F34R
nagyúr

outpost-nak is van ingyenes

http://free.agnitum.com/

(#36013) Imi1981 válasza F34R (#36010) üzenetére


Imi1981
veterán

Talán G-Data AV. :)

(#36014) Fire/SOUL/CD válasza Laybee (#36011) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Zone Alarm Free

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#36015) Laybee válasza F34R (#36012) üzenetére


Laybee
őstag

Köszi szépen. Ebben van valós idejű védelem? HIPS?

F34R, Fire/SOUL/CD Köszönöm. Lesz mit próbálgatni:)

[ Szerkesztve ]

(#36016) F34R válasza Laybee (#36015) üzenetére


F34R
nagyúr

Proactive host protection van benne ami egyenértékű tudtommal

(#36017) Stephan89 válasza Laybee (#36007) üzenetére


Stephan89
aktív tag

Mi lenne, ha a Comodo tűzfal mellett kipróbálnád a Comodo Dragont?

Chrome alapú ez is, de szerintem kompatibilitási probléma nem lesz, mivel Comodo. Bár még nem próbáltam, de ez is egy lehetőség. ;)

Innen tölthető: [link]

Üdv.

(#36018) Laybee válasza Stephan89 (#36017) üzenetére


Laybee
őstag

Próbáltam már, azzal se működött, de végülis már van megoldás, köszi.

(#36019) Stephan89 válasza Laybee (#36018) üzenetére


Stephan89
aktív tag

Nem hittem volna, hogy a saját böngészőjükkel is összeakad a CIS. :U
Igazán nincs mit.

Üdv.

(#36020) Laybee válasza Stephan89 (#36019) üzenetére


Laybee
őstag

Sokaknak működik, nekem nem tudom miért, lehet a 64 bit miatt. De a Comodo tud róla, biztos javítják már.

(#36021) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami progit amit a vírusírtom mellé feltudnák dobi?Jelenleg Microsoft Security Essentials-om van és teljesen jó,mivel nagyon veszélyes helyeken nem barangolok
Olyan progi kellene amit néha elindítanák hátra van valami megbújva...

THX!!!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#36022) blattida válasza Orlin (#36021) üzenetére


blattida
nagyúr

MBAM.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#36023) HZoli87 válasza Orlin (#36021) üzenetére


HZoli87
veterán

vagy EZ. (de inkább MBAM)

[ Szerkesztve ]

(#36024) blattida


blattida
nagyúr

Augusztus 4-e, a 4390-es adatbázis óta aktív a malwarebytes shuriken heurisztikus modulja. :K
Lehet tesztelni és jelenteni nekik a fals találatokat! :K ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#36025) ibex


ibex
csendes tag

Én meg megvettem egy évre a Spy Sweepert. Vacilláltam hogy a MBAM legyen, vagy ez, de abból indultam ki ki hogy a MBAM-ot be tudom szerezni a virágboltból is. Egyébként a free MBAM fenn van a gépen. A Spy Sweeper sokkal sokrétűbb alkalmazás, vagy 12 féle shieldje van és a tesztek szerint nem semmi védelmi alkalmazás. Emlékszem kezdő koromban 7 féle kártevőtől szabadított meg, köztük egy rootkittól is. A rendszerigénye igen alacsony, észre sem lehet venni hogy fut.

Úgy gondolom az F-Secure és a Spy Sweeper nem semmi védelmet ad.

Symantec Endpoint Protection - Spy Sweeper

(#36026) BlackSeven válasza blattida (#36024) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

:R :R :R :R :R

Már a 4401-nél tart. :K :)

36025) ibex

És nem fogja a gépet a Spy Sweeper? Igaz én évekkel ezelőtt használtam (volna) de nagyon fogta a gépemet.

(#36027) ibex válasza BlackSeven (#36026) üzenetére


ibex
csendes tag

Abszolút nem fogja a gépet a Spy Sweeper, mondom észre sem lehet venni hogy fut Bár, az is igaz hogy 3.2 GHz-es 4 magos gépem van, de nem hinném hogy gyengébb gépen gondot okozna.

Symantec Endpoint Protection - Spy Sweeper

(#36028) Möbiusz


Möbiusz
tag

Sziasztok!

Egy átlag usernek aki nem, vagy csak ritkán látogat veszélyes oldalakra elég védelem a Panda Cloud Free Antivírus+Privatefirewall? (Widows XP SP3)

Köszi előre is a válaszokat.

(#36029) blattida válasza ibex (#36027) üzenetére


blattida
nagyúr

Pedig hidd el, hogy tud gondot okozni.
A spysweeper sosem volt egy keveset fogyasztó alkalmazás, a legfrissebb sem az, de az igaz, hogy már nem akkora az erőforrásigénye, mint a korábbi verzióknak.

A te konfigod nem tekinthető egy mai átlagos gépnek, szerintem.
Kétmagos (vagy pláne, régebbi) procikat tud izzasztani rendesen... :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#36030) blattida válasza Möbiusz (#36028) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem elég.
Kellene a panda mellé még más is. :K Legalább a kézi vizsgálatra képes ingyenes mbam. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#36031) dnsi válasza ibex (#36027) üzenetére


dnsi
aktív tag

Nálam kettő procinál F-securival igen csak lassult a rendszer. :K

(#36032) Imi1981


Imi1981
veterán

AVG Identity Protection 8.5

A megoldás, amit nem kell frissítenie sem, mert a tapasztalatai alapján fejleszti önmagát.

Ezt próbálta már valaki?Vagy inkább merte e próbálni hosszabb ideig?Kíváncsi vagyok milyen. :D

(#36033) durexxx


durexxx
csendes tag

Sziasztok van egy régi P3-as (800MHz, 128 SDRam) gépem amit újra beüzemelek, szerintetek ehhez milyen ingyenes antivirus programot tegyek fel, ami nem lassítja le a gépet teljesen.
A válaszokat előre is köszi

(#36034) BlackSeven válasza Imi1981 (#36032) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Az ismertető alapján nem lehet rossz, és az ára sem sok, de nekem alapvetően nincsenek jó tapasztalataim magával az AVG termékekkel úgy összességében.

(#36035) Moonline. válasza BlackSeven (#36034) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Najó, de ez olyan dolog hogy a furkó antivírusról is lehet írni jó ismertetőt... :)

(#36036) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Van valakinek tapasztalata arról, hogy hogyan működik együtt az Avira Premium és az MBAM aktív védelemmel?
Nem zavarják egymást?

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

(#36037) Stephan89 válasza durexxx (#36033) üzenetére


Stephan89
aktív tag

Panda Cloud Antivirus Free, ha mindig van internet kapcsolat, mert az adatbázisa a Panda szerverein, a felhőben van...

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#36038) durexxx válasza Stephan89 (#36037) üzenetére


durexxx
csendes tag

Köszi szépen a gyors választ. Mindenképpen kipróbálom. :)

(#36039) BigManus válasza ZCoyote (#36036) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Egyáltalán nem akadnak.
Nyugodtan használhatod együtt a kettőt.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#36040) ZCoyote válasza BigManus (#36039) üzenetére


ZCoyote
őstag

Köszi!

Romani ite domum.

(#36041) BlackSeven


BlackSeven
aktív tag

Dolgozott a Panda Cloud Free. Katt.
Asszony kapott egy e-mailt-t. :D
Ez volt benne.
Amint megnyitotta asszony a mélt, Panda rögtön ugrott. Hmmm... nem is olyan rossz ezek szerint ez a Cloud.
ESS meg sem mukkant rá. Szerinte tiszta, de nem volt az. :D VT szerint sem, csak elfelejtettem elmenteni a linket és most már nem tudom betenni. (vendégeink vannak)

[ Szerkesztve ]

(#36042) Daywalkerke válasza ZCoyote (#36003) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Ezt pontosan hogyan tudnám megcsinálni? Ha lehet írd már le, mert nekem nagyon fontos lenne.
Ja és azért csak a tűzfal részét használom mert mellette van még Nod32+A-squared is, így a Comodo antivírusa már telesen felesleges, sőt talán össze is gabalyodna a NOD-al vagy EMSI-vel.

(#36043) N0RB3RT válasza BlackSeven (#36041) üzenetére


N0RB3RT
tag

Hopp egy Virut! ejha :DDD Ez egy elég kellemetlen virus, virtuális környezetben már harcoltam vele jópárszor de egyszer sem tudtam megfékezni, olyan mint a lepra. Válogatás nélkül megfertőz minden állományt, bármit akartam megnyitni annak már annyi volt aztán rendszerösszeomlás volt a vége mindig ;]

- Gran Turismo 5 -

(#36044) BlackSeven válasza N0RB3RT (#36043) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Lehet az lesz (nagyon gondolkodom rajta mostantól), hogy lekapom az asztali gépről az ESS-t és feltolom inkább a Panda Cloud-ot oda is.

[ Szerkesztve ]

(#36045) blattida válasza BlackSeven (#36044) üzenetére


blattida
nagyúr

Szerintem magában ne használd, mert még annyira nem jó a free, a fizetős az más lenne.
Tök jó, hogy most megfogott egyet, miközben a nod nem, de egy találatból ne vonj le messzemenő következtetést. :N

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#36046) BlackSeven válasza blattida (#36045) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Nem vonok én le semmit, de ezt a virut trojait (ami egyébként az agent család "tagja már évek óta és nagyon agresszív tud lenni) illett volna estéknek felismerni. Ha nem máshogy akkor valamilyen agent módosulatként. Nincs igazam? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36047) ZCoyote válasza Daywalkerke (#36042) üzenetére


ZCoyote
őstag

A régin már nem tudom hol van de az újat megnéztem.
Fent a "Több" menü-> Konfigurációm kezelése->Export majd ugyanígy az újnál csak ott az Import.

Romani ite domum.

(#36048) blattida válasza BlackSeven (#36046) üzenetére


blattida
nagyúr

De és mivel a nod heurisztikája azért rendben van, ezért kicsit furcsa is, de nem tudom, milyen beállításokkal használod. ;]

A medvék pedig nem szeretik az ügynököket, így nem véletlen, hogy rámozdult a kis spanyol bambuszevő... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#36049) McKane válasza Stephan89 (#36037) üzenetére


McKane
senior tag

NOD32-vel békében megvan?

(#36050) blattida válasza McKane (#36049) üzenetére


blattida
nagyúr

Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem, mivel háklis a társaságra, inkább egyedül szeret lenni...
Próbáld ki. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.