Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44101) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

sziasztok

próbáltam már néhány ingyenes vírusírtót (pctools,avast, avg), az avast tünt a legjobbnak, de azt is meguntam. Most felraktam a Rising antivirust, nagyon jó értékeléseket kapott. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ahhoz képest hogy ingyenes van benne file guard, browser protecter, email figyelő stb. Egyáltalán nem fogja a gépet és a pendrive-omon már megfogott egy trójait, amit az emlitett 3 másik ingyenes program nem vett észre.
Azt hiszem ennél a programnál maradok, nagyon jó.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#44102) riki válasza Fire/SOUL/CD (#44100) üzenetére


riki
senior tag

Valóban kicsit eltúloztam a Kis-nél,de a Norton 360 -nál szerintem igazam van. De amúgy a méretre gondoltam. Régebben egy csomag 20 Mb-t volt a mostaniak meg a 200-ba is alig férnek. Az erőforrás igényről már ne is beszéljünk. Amúgy a nod 2.7+ comodo fal vígan megvéd szinte mindentől. :R

(#44103) Fire/SOUL/CD válasza riki (#44102) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Norton 360 az a Global protection kategória a Nortonnál, de ezt fel is tüntetik: [link]
De ez más "global protection" kategóriába/verzióhoz tartozó védelemnél is így van, hogy plusz szolgáltatásokat/funkciókat tartalmaznak, amik egy része valóban nem kifejezetten a védelmet szolgálja. pl Panda Global protection (Comparative Chart fülre kattints vagy Kaspersky Pure vagy Gdata TotalCare

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44104) Visormail válasza iNfAntRy (#44101) üzenetére


Visormail
addikt

Ingyenes? Rising Antivirus 2011 30 Days Free Trial
http://www.rising-global.com/Download/Home-Home-Office/Rising-Antivirus-2011.html

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#44105) Gorneck válasza Visormail (#44104) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#44106) Visormail válasza Gorneck (#44105) üzenetére


Visormail
addikt

Mi a fene a fő honlapjukon meg erre semmi utalást nem látok.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#44107) 12-es csaj


12-es csaj
senior tag

Ez a Rising jó antivírus? Csak úgy érdekel, hogy körülbelül hova tennétek. ;]

(#44108) sznorbi2 válasza 12-es csaj (#44107) üzenetére


sznorbi2
senior tag

A középmezőny alá dobnám a Rising vírnyákoló valamit!
Bár van benne egy kis hóFELHŐ alapú valami de azért nem egy Bitdefender adatbázis kategória.

Tetete1:

A Bullguard egy egészen jó védelmet nyújtó program. Állitólag egészen jó a heurisztikája és a behatolásvédelme. A motorja a Bitdefenderé, ha az IS-ről beszélnénk akkor a tűzfala pedig az Outpost-é. Tehát az élmezőnyben van, lehetne mondani. :C

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#44109) Prill válasza 12-es csaj (#44107) üzenetére


Prill
csendes tag

"Kiváló". :D :N

Ennél még a M(e)SE is jobb.

[ Szerkesztve ]

(#44110) sznorbi2 válasza Prill (#44109) üzenetére


sznorbi2
senior tag

A kínaiaknak jó mert jól cseng a neve. Akkor ha már a hazaiaknál maradnának inkább a Qihoo, mint kínai védelmi program mert azt már itt az Eu-ban is tesztelték és egészen jól működik.

To protect and serve!

(#44111) 12-es csaj válasza Prill (#44109) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Mi bajod a "kislánnyal"?

(#44112) Szellem. válasza Narxis (#44093) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Sziasztok!

Elég régen nem jártam erre, inkább read only módban voltam. :)
Tetszett ez a cikk. Rámutat egy igen fontos problémára, hogy sok AV gyártó telepakolja a szoftverét mindenféle extrával, de a teljesítménnyel és a gép használhatóságával nem foglalkoznak. Ez szomorú.
Sajnos ezt én is tapasztalom a jelenleg több mint 2 hónapja megvásárolt programomnál.
Én is kipróbáltam egy pár szoftver az elmúlt évben, de bármennyire is furcsa amellett döntöttem, hogy inkább ne lassítsa a gépem, mintsem tele legyen mindenféle extrával.
Ezzel a sok extrával az a baj, hogy 100%-os védelmet egyik sem ad és a gyenge láncszem, mindig a user lesz! Aki meg tudja a dolgát, annak mindegy.

(#44113) Kezdő vagyok válasza Fire/SOUL/CD (#44063) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Köszönöm a válaszodat!
Annyit szeretnék még hozzátenni,hogy sokan használnak crack-es irtókat,és nem is bírom őket meggyőzni,hogy az nem olyan jó,mint az eredeti....
Dehát ez van. :(((

borix:köszönöm a választ!

(#44114) Noctuafan válasza Szellem. (#44112) üzenetére


Noctuafan
csendes tag

Szia!

Én pl ezért vásároltam most F-Secure Internet Security 2011 3pc verziót, mert tudom hogy nem lassítja a gépet, nincsenek benne olyan dolgok amiket soha nem fogok használni, és nagyon jó védelemnek tartom.

Én is teszteltem a programot mielőtt megvásároltam! Laca lapján volt elég finomság amire rálehett küldeni :)

(#44115) csaba1203 válasza Szellem. (#44112) üzenetére


csaba1203
addikt

Milyen védelmet használsz?

(#44116) McKane


McKane
senior tag

erről mi a véleményetek?

'occsó lenne... ;] 1.500 Ft..
PC Tools Spyware Doctor with AntiVirus 2011, 3 felhasználó

teljesen átlagos gép, átlagos /no warez,no torrent/ felhasználó..
ismerősnek gondoltam karácsonyra..

(#44117) HZoli87


HZoli87
veterán

(#44118) sscom


sscom
csendes tag

ismét hozzátok fordulnék..

szereztem egy notit, nem nagy eresztés,de van. intel mobile pentium t2390, 2 gb ram, és állítólag valami gma x3100 vga.
melyik windows és védelmi program illene rá? a lényeg,hogy ne lassuljon be a gép már az első percben. net,netes játékok, film , zene.. ennyi lenne,teljesen otthoni dolgokra használnám..

köszönöm előre is! :R

(#44119) Szellem. válasza csaba1203 (#44115) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Amióta megjavították a vipre frissítési mizériáját (nálam nem volt ilyen probléma) azóta azt használom.

(#44120) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

McAfee VirusScan Plus 6 hónapra.
Ebben már a tűzfal is benne leledzik! :C

[link]

Megjelent a Panda Safe Browser.
Olyan mint a McAfee-nek a Siteadvisor-ja

[link]

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#44121) 12-es csaj válasza Szellem. (#44119) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Kaspersky-vel mi van?

(#44122) BigManus válasza 12-es csaj (#44121) üzenetére


BigManus
addikt

[link]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#44123) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#44112) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Már akartalak keresni privátba, merre jártál eddig:?

12-es csaj
Semmi. Az a baj, hogy akkor is a kircsi, amikor teljesen bugos. ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44124) Narxis válasza HZoli87 (#44117) üzenetére


Narxis
nagyúr

* Changes in 1.50.1:
* Fixed issue with the scheduler not performing realtime updates.
* Fixed multiple issues with product crashing during a scan.
* Fixed issue with log not saving on certain command line scans.
* Fixed various issues with Finnish, Italian, and Norwegian languages.
* Fixed formatting and misspelling issues in product help file.

Thanos was right.

(#44125) Kezdő vagyok válasza Fire/SOUL/CD (#44123) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Szia!
Win 7 tűzfalnak milyen beállításait javaslod,hogy érjen is valamit?
Igaz,hogy alapon nem sokat ér?

(#44126) Fire/SOUL/CD válasza Kezdő vagyok (#44125) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Semmilyen. Külső (szoftveres) tűzfalat kell használni és kész.
Két hasznos "cikk": [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44127) 12-es csaj válasza Fire/SOUL/CD (#44126) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Pedig azt mondják, a Win7 tűzfala már egész jó.

Milyen tűzfal van (különálló, nem IS), ami nem kérdez sokat?

[ Szerkesztve ]

(#44128) Kezdő vagyok válasza Fire/SOUL/CD (#44126) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Köszi!
Tehát,mivel van egy D-link routerem,és nincs látható port(volt itt egy tűzfalteszt,azon próbálgattam),akkor minden oké?

(#44129) BigManus válasza Kezdő vagyok (#44128) üzenetére


BigManus
addikt

Attól, hogy a portjaid nem láthatóak, még támadható a rendszered.
De a lényeg, nincs kontrollálva a kimenő forgalmad.
Ha be kerül valami a rendszerbe és elkezd kifelé kommunikálni, azt nem veszed észre. Vagy csak kevesebb rá az esélyed.
Tegyél fel egy szoftveres falat.
Pl. Outpost, Comodo...

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#44130) riki válasza McKane (#44116) üzenetére


riki
senior tag

Én mindig szerettem az Ausztrálok termékét. De amióta a Norton-nal vannak egy ágon azóta mintha szárnyakat kapott volna .Szerintem az általad megjelölt dolgoknak vígan megfelel. Csak tapasztalatom szerint igencsak szereti a vasat maga alatt. A Norton szerényebben bánik vele.Meg a "Balkáni" dolgokra nincs úgy kihegyezve mint egy Nod vagy egy Avira.

(#44131) riki válasza sznorbi2 (#44120) üzenetére


riki
senior tag

Azért a Panda kiegészitő védelmének nem gyenge konfig kell.: What are the recommended requirements to use Panda Safe Browser?
An Intel Pentium 4 CPU with 3GHz or better, 1GB of RAM and 400MB of hard drive space. In
order to play multimedia content, it’s advisable to have at least a dual‐core CPU and 2GB of
RAM.  We recommended you not to install Panda Safe Browser in XP SP1 or earlier. Before

És tegnap pont ezt elemeztük,hogy igaza volt-e az Avira emberének. Ezt ha valaki felteszi egy Atomos laptopra szinte csak a homokórát látja némi túlzással. Pedig pont ezek a felhasználok / általában hölgyek / akiknek a legnagyobb szükségük lenne e remek termékre. :W

[ Szerkesztve ]

(#44132) Gorneck válasza Kezdő vagyok (#44125) üzenetére


Gorneck
titán

Mint tűzfal teljesen jól teszi a dolgát...ahogy az összes többi. A külön felrakható tűzfalak többsége tartalmaz már olyan elemeket (példák a linkelt cikkből: alkalmazásonkénti szabályozás, behatolásmegelőző rendszerek, fejlett HIPS és NIPS, viselkedés alapú felügyelet, reklámszűrés és pop-up blokkoló, védelem adatlopások ellen) amik a kutyafaszát is szűrik csekkolják ellenőrzik a gépen...mint egy AV (nem a legjobb hasonlat, de sztem megállja a helyét). Ezzel biztosítanak még nagyobb biztonságot. Mondjuk nálam csak azt érik el, hogy felbasszák az agyam a fasz kérdéseikkel...

Gorneck#1239

(#44133) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#44123) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönön, kedves vagy. Leírtam neked priviben. :)

(#44134) BigManus válasza Szellem. (#44133) üzenetére


BigManus
addikt

Welcome here again!! :R

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#44135) BigManus


BigManus
addikt

Gyerekek...
Bocs az off ért, de én kiakadtam ezen a videón...
Egy felugró ablakban nyílt meg, nem vírusos.

[link]

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#44136) Kezdő vagyok válasza BigManus (#44129) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Köszi a választ!

Gorneck23: Neked is!

[ Szerkesztve ]

(#44137) csákány. válasza BigManus (#44135) üzenetére


csákány.
aktív tag

huhhhh........ez nagyon kemény :(((
off
ilyen sz@rságokkal van tele az egész média-ilyenekkel és hasonlókkal viszik el tévútra a fiatal és még befolyásolható embereket!!!! ááááááááááááááááááááá :((
on

[ Szerkesztve ]

(#44138) tyan válasza Szellem. (#44119) üzenetére


tyan
senior tag

Szia!

Végre kijavították a frissítési problémát?

Üdv.

(#44139) Szellem. válasza tyan (#44138) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Úgy néz ki igen.

(#44140) Kezdő vagyok válasza Kezdő vagyok (#44136) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

És Nod 32 mellé milyen tűzfal jó,melyek jól kiegészítik egymást?
Win 7 Prof.64 bitre kellene.
A felsoroltak jók lennének?
Illetve még egy kérdés:mi a tűzfal feladata?
Nem az lenne a dolga,hogyha bekapok egy fertőzést,és nem ismeri fel semmi sem,annak a kommunikációját meggátolja bármivel is?
Nem "hívja be a társait"?

(#44141) Tetete1 válasza Kezdő vagyok (#44140) üzenetére


Tetete1
senior tag

Lásd 1. oldal.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#44142) Stephan89 válasza sznorbi2 (#44120) üzenetére


Stephan89
aktív tag

A Panda Safe Browser egyáltalán nem olyan, mint a McAfee Site Advisor! A Panda terméke egy teljesen különálló virtuális böngésző, a Site Advisor pedig csak beépül a már meglévő böngészőbe és mutatja, hogy biztonságos-e az oldal.

riki: Éppen ezért olyan a gépigénye, amilyen.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#44143) Szellem. válasza Stephan89 (#44142) üzenetére


Szellem.
nagyúr

És mi a tapasztalatod a Panda Antivirus Pro-val? Megflelelő védelmet ad? Nem lassít, megbízható? Az IS nem lett volna megfelelőbb?

(#44144) 12-es csaj válasza BigManus (#44134) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Jól néz ki az aláírásod. ;] Amolyan prémium aláírás.

-----------------------------------------------------------------------

Szóval a Win fal mellett az kommunikál kifelé, ami csak akar? Én bíztam benne, hogy esetleg rákérdez, de ezek szerint nem... :( Kénytelen leszek én is külső falhoz folyamodni. Csak azok kérdeznek...

(#44145) Stephan89 válasza Szellem. (#44143) üzenetére


Stephan89
aktív tag

Szia!

Sajnos már csak az aláírásomban használom a Pandát, még nem írtam át.
Alapvetően egy megbízható, erős védelemnek tartom. Hogy miért cseréltem le? Nem szerette a rendszeremet. (Sony VAIO laptop, gyárilag agyon módosított Windows 7 x64)
Összeakadt állandóan valamivel, ami abban nyilvánult meg, hogy egy-egy program telepítése közben a telepítő megállt (nem fagyott le, futott) a processzort pedig 25%-on pörgette, de semmi más nem történt.

Hozzáteszem, hogy a géphez a McAfee IS 2009 járt eredetileg, ami mindig fel is települ, ha újrahúzom a Windowst. Ezt a gyári eltávolítójával el kell távolítani (mcpr.exe) utána lehet telepíteni más védelmi programot.

A Panda egyébként engem meggyőzött azzal, hogy nagyon jó a 0 day védelme és az adatbázisa is nagy, ezenkívül felhő alapú védelemmel is rendelkezik. Csak működne nálam normálisan. :(((

Egyébként a McAfee 2010, 2011-es termékei sem hajlandóak megfelelően működni, mert az Artemis motor (felhő alapú védelem) hiába van bekapcsolva, nem működik.

Szóval a Pandát próbáld ki nyugodtan, hátha nálad megy normálisan. (Van is 2011 augusztusig érvényes vásárolt licencem még két gépre felhasználható, ha érdekel megegyezhetünk.)

Ja, és hogy miért nem IS 2011? Mert nekem bőven elég volt az AV Pro, ebben is van tűzfal, olcsóbb is, ezen kívül az IS-szel a régebbi gépemen állandóan gond volt, míg "kisebb" testvére mindig szépen, bug mentesen futott.

Üdv.

(#44146) BigManus válasza 12-es csaj (#44144) üzenetére


BigManus
addikt

Köszönöm madamosille ;)

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#44147) attiati


attiati
veterán

Ismét benyaltam ezt a cuccot, ami google találatait fertőzött oldalakra irányítja át.

És most 2 perccel később megint nem tudom produkálni. Ugyanaz, mint múltkor, egyszer csak "abbahagyja".

(#44148) Szellem. válasza Stephan89 (#44145) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A Pro AV-ban van pishing elleni védelem? És viruális billentyűzet? Lassítja a gépet?
Privid ment

[ Szerkesztve ]

(#44149) Stephan89 válasza Szellem. (#44148) üzenetére


Stephan89
aktív tag

Phishing elleni védelem és virtuális billentyűzet is van benne.

Hozzá kapod még (külön letölthető) a virtuális böngészőt és az USB Vaccine-t is, ezekről a program vagy telepítéskor tájékoztat, vagy ott van a Start menü Panda Security mappájában a telepítő, már nem emlékszem pontosan.

Amikor normálisan működött (épp nem telepítettem semmit és így nem akadt össze semmivel) akkor szinte észrevétlen volt, különösebben nem lassított. Egyébként nem minden telepítéskor csinálta azt, amit írtam. :)

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#44150) blattida válasza BigManus (#44146) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem Mademoiselle-t akartál írni? :U

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.