Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32001) pethYeti válasza HZoli87 (#31999) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi a gyors tesztet, maradok a-squared-nél az 17-et hagyott.

(#32002) Narxis válasza csaba1203 (#32000) üzenetére


Narxis
nagyúr

Thanos was right.

(#32003) HZoli87 válasza csaba1203 (#32000) üzenetére


HZoli87
veterán

Most nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek ...

(#32004) RBJ válasza csaba1203 (#32000) üzenetére


RBJ
addikt

nekem kicsit erős állítás a comodo ra. csak a tűzfalat használom.
hogy az av része milyen nem tudom.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#32005) csákány.


csákány.
aktív tag

Ezeket találtam a GDATA IS tűzfalában:

A grc-t még csak értem, mert teszteltem, de origo stb. :F :F :F
Most meg kéne ijednem :( :Y
Ja minden portom stealth!

[ Szerkesztve ]

(#32006) BigManus válasza csaba1203 (#32000) üzenetére


BigManus
addikt

Azért ezt így kijelenteni... ;)

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#32007) L7wy válasza Fire/SOUL/CD (#31974) üzenetére


L7wy
őstag

Hát igen én már a 2010-essel olyan kék képernyőket éltem át, hogy most nem volt kedvem hozzáfogni XDXDXD
Mondjuk azt szereztél pár nagyon boldog és röhögéssel teli pillanatot, még elolvastam a POSTodat XD Ezúttal is köszönet Fire :D :DD

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#32008) csaba1203 válasza HZoli87 (#31999) üzenetére


csaba1203
addikt

Panda GP 2011 BETA:

Nem is rossz.

(#32009) HZoli87 válasza csaba1203 (#32008) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem olyan rossz, fizetős kicsit kevesebbet hagyott, mint a puritán, ingyenes cloud változat. :)

(#32010) HZoli87 válasza L7wy (#32007) üzenetére


HZoli87
veterán

Nincs semmi baj a mostani béta verzióval, 4 perc alatt települt fel, amiből 90 másodperc a telepítés közbeni ellenőrzés, és 1 perc a Bitdefender fiók elkészítése, mert enélkül nem frissít a program. :N

-----

Amúgy jó kis program, gyors, kevés memóriával is beéri, natív 64 bites, jól konfigurálható, magyarul természetesen nem tud, adatbázisa 6 millió feletti. 64 bites Windows 7 alatt próbáltam, ahogy Fire is.

[ Szerkesztve ]

(#32011) ooloo válasza Narxis (#31998) üzenetére


ooloo
őstag

Lefuttattam a port scan-t is ... ez is mindent rendben talált. Tényleg jó valamire a NOD32 tűzfala... :-)

Nagyon köszönöm a segítséget és a hasznos linkeket !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#32012) Thusor válasza HZoli87 (#31999) üzenetére


Thusor
őstag

Hmmm...Ez érdekes eredmény. Nekem többet ismer fel, csak 41-et hagy meg..de azt meg vírusgyanúval elküldi elemezni a pandának és felajálja törölni.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#32013) ooloo válasza BlackSeven (#31987) üzenetére


ooloo
őstag

BlackSeven !

Vannak időszakok amikor nagyon belassul az internet , pedig a képen látható értékek szinte állandónak tekinthetők a sebességet illetően.

Nagyon köszönöm a felvilágosítást ..... :-)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#32014) HZoli87 válasza Thusor (#32012) üzenetére


HZoli87
veterán

Egy képet kérhetnék róla? Köszi

Maradék fájlokat többször is leellenőriztem (59 db), mindet tisztának találta, 1X sem ajánlotta fel, hogy elküldi elemzésre. (Panda Cloud Antivirus 1.1 Free) :N

Amúgy nem fogott meg a program, gyorsan töröltem.

[ Szerkesztve ]

(#32015) Thusor válasza HZoli87 (#32014) üzenetére


Thusor
őstag

Persze küldöm a képeket...

Én kérek elnézést rosszul emlékeztem...41-et hagy meg végül. De úgy hogy 179-et azonnal azonosít és töröl. Mint ahogy a képen látható heurisztikával még blokkol párat, ezeket küldi el azonosításra Panda labornak:

Ezek után mint láthatod felajálja a blokkolás feloldását vagy törlést. Mindet töröltem, ezek után 41 maradt összesen:

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#32016) HZoli87 válasza Thusor (#32015) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi, most már értem, én csak a beállításokat néztem meg a programban (mondjuk ilyen nincs is az ingyenes verziónak gyakorlatilag :DDD ), nem is tudtam hogy van ilyen része. (lomtár) Azt hittem automatikusan felajánlotta a fájlok továbbítását vagy legalábbis értesítette a felhasználót, de ilyenről szó sincs. Akkor elküldés nélkül maradt 59 fájl a mappában nálam, scan eredménye egyébként ugyanaz, mint nálad. Nem rossz, de nem is kiemelkedő. Maga a program nem jött be, gyorsan töröltem.

[ Szerkesztve ]

(#32017) N0RB3RT


N0RB3RT
tag

Honnan lehet letölteni a 11-es kasperskyt? kipróbálnám virtuális környezetben de nem találtam csak ezt az oldalt. Van más?

- Gran Turismo 5 -

(#32018) HZoli87 válasza N0RB3RT (#32017) üzenetére


HZoli87
veterán

Jó helyen kerested, erről az oldalról lehet letölteni. (11.0.0.232 nevű mappából)

:K

(#32019) BlackSeven válasza ooloo (#32013) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Szia !

Nálam nincs gond, hasít a net. Bár amióta áttettek (nem tudom mi oka volt?) a budapestiről a szegedi szerverükre, észrevettem, hogy valamit lassult a netem de nem számottevően. A PING érték viszont azóta megnőtt. Előtte max. 5 ms volt vagy kevesebb, most meg ennyi az annyi.
De azért ez megmosolyogtató kicsit. Szerezzek be egy gyorsabb böngészőt. :D
Mindezt mondja az Operára. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32020) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#32010) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Mivel Beta még a BD, ezért elnézem "neki", ha végleges is ilyen lesz, azt kevésbé... ;]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32021) MolnárPéter válasza HZoli87 (#32016) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Pedig a bétákhoz képest sokkal jobban konfigolható a PCAV, képzelheted milyen fapados volt akkoriban.Van összehasonlítási alapom, sokkal jobban bejön a mostani változat, persze van még hova fejlődni. A changelog alapján már más irtókkal is együttműködik. Nálam nem lassít, így marad egy ideig, személy szerint nekem tetszenek a felhő alapú megoldások.

(#32022) Thusor válasza MolnárPéter (#32021) üzenetére


Thusor
őstag

Én is osztom a véleményedet. Nekem is tetszik ez a cloud megoldás. Egy hibát viszont felfedeztem benne, mégpedig azt hogy ha 200 vírusos fileon végigfuttatod, akkor utána szép munka egyenként törölni a lomtárából :P.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#32023) HZoli87 válasza MolnárPéter (#32021) üzenetére


HZoli87
veterán

Huzamosabb Kaspersky használat után nem kicsit fapados a program, gyakorlatilag semmit sem lehet állítani rajta, el se merem képzelni, hogy ennél rosszabb volt. Lassítani nem lassít, de nekem nem megfelelő, mint program, egyszerűen nem tetszik, ez van. Csak ki akartam próbálni, mert még nem használtam.

(#32024) ooloo válasza BlackSeven (#32019) üzenetére


ooloo
őstag

Úgy vettem észre , hogy az Explorer lassabb a Firefoxnál ... így én az utóbbit használom. Az Opera böngészőt nem ismerem . Ha jól tudom az a bizonyos PING érték online játéknál lényeges ... a kisebb vagy a nagyobb érték a kedvezőbb ?

Az alábbi képen az elárasztásos támadás naplója látható... ezért lassul be az internet ?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#32025) MolnárPéter válasza HZoli87 (#32023) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Naja egy Kaspersky után persze, hogy fapados, ez nem meglepő. Azután még az Avira is annak tűnhet, nemhogy ez kis a szerencsétlen felhő alapú izé. ;) Nekem kellemes meglepetés volt, hogy mennyit fejlődött, rendszerterhelésben is pl. Te kipróbáltad, nem tetszik, leszedted. :)

(#32022) Thusor

Nekem ez a cloud cucc már régóta tetszik, kezdődött a Prevx-el, ezért béta tesztelem az IMP-t is. De szeretem a Hitman Pro-t is. A Pandát alapból nem bírom, mert rossz tapasztalataim vannak vele, de ez a kis igénytelen Cloud AV bejön, mert gyors, nem fogja a gépet. Nem a legszebb az biztos, meg lehetne konfigolhatóbb is, de biztos fejlődni fog még.

(#32026) csaba1203 válasza MolnárPéter (#32025) üzenetére


csaba1203
addikt

Délután raktam fel a Panda GP 2011 beta-t és kellemes csalódás ért.Tovább fejlesztették a cloud technológiájukat így a rendszerterhelése szinte semmi még KAV 2011 után is.Felismerésben sem rossz a 200-as csomag alapján.Egyenlőre bugot nem találtam benne. :D

(#32027) BitMaster


BitMaster
csendes tag

üdv

Ma vettem egy Belkin G wireless routert , mi a véleményetek róla?

{ Belkin router (wifi) } MyAudio tablet

(#32028) blattida válasza BitMaster (#32027) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem jó, mert nem tartalmaz antivírus szoftvert. :N

Amúgy mit keres ez a kérdés ebben a topikban?? :F

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#32029) BitMaster válasza blattida (#32028) üzenetére


BitMaster
csendes tag

csak ugy írtam :)

de amugy bocs mindenkitől az OFF ért :D
Elöbb raktam fel a pandát ( 2011 BETA )
Tetszik nagyon :)

{ Belkin router (wifi) } MyAudio tablet

(#32030) N0RB3RT


N0RB3RT
tag

Nem müködik a virustotal :O

[ Szerkesztve ]

- Gran Turismo 5 -

(#32031) N0RB3RT


N0RB3RT
tag

fake microsoft security essentials

[link]


- Gran Turismo 5 -

(#32032) HZoli87 válasza N0RB3RT (#32031) üzenetére


HZoli87
veterán

Egyik fájlt ismeri, a másik ment elemzésre.

(#32033) blattida válasza N0RB3RT (#32031) üzenetére


blattida
nagyúr

A CIS mindkettőt fogja.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#32034) pethYeti


pethYeti
addikt

Emsisoft A-Mw

ID Object
0 C:\USERS\PETHY\DESKTOP\IME_FULL.EXE Trojan.Win32.FakeMess!IK
1 C:\USERS\PETHY\DESKTOP\IME_NEW.EXE Trojan.Crypt!IK

(#32035) Narxis válasza pethYeti (#32034) üzenetére


Narxis
nagyúr

:C

Thanos was right.

(#32036) csaba1203 válasza N0RB3RT (#32031) üzenetére


csaba1203
addikt

Egyiket azonnal törölte a másikat a jobbklikkes keresésnél:

:D

(#32037) Thusor


Thusor
őstag

Én is kipróbálnám a Panda 2011-et de telepítéskor azt mondja hogy a Microsoft Antivirus telepítve van, holott nincsen. Hogy lehetne valahogy megértetni vele hogy nincs másik antivirus ami futna?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#32038) MolnárPéter válasza N0RB3RT (#32031) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Immunet Protect Plus 2 Pre-Release elkapta a PCAV előtt.

(#32039) BlackSeven válasza ooloo (#32024) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Ezektől a támadásoktól nem nagyon hinném, hogy lassulna a neted.

Röviden akkor, hogy mi és mit mutat meg a ping, és mi okozhatja a magas pingetazaz a laggolást?
A ping két gép közötti kapcsolat válaszidejének mérésére szolgál. A kijelzett érték a ping parancsot fogadó géptől visszaérkező válasz idejét mutatja meg ezredmásodpercekben. (ms-ban)
Ha például a pingeléskor nem érkezik "válasz", az lehet egy kapcsolat hiba, de lehet, hogy egyszerűen csak nincs engedélyezve a "válasz küldése". De ez ritka szokott lenni.
Optimális az az, hogy ha a válaszidő körülbelül 80-100 ms alatt van. Az a legjobb természetesen ha minél alacsonyabb (pl. 5-30 között).

Ha ez az érték nagyon magas (120-150 feletti), az a hálózati játékoknál jelentősen leronthatja a játékélményt. Ilyenkor felléphet úgynevezett "laggolás". Ez látszik akkor, amikor a játékos karakterek mozgása nem folyamatos, hanem inkább ugráló jellegű.
Okai lehetnek:
-Az internet kapcsolatot egy másik alkalmazás is használja (pl. Torrent letöltő, böngésző, chat program). A minél jobb válaszidő érdekében lépjetek ki azokból az alkalmazásból, amik internet kapcsolatot használnak (az MSN is elég sok lehet ilyenkor!).
-Ha több gépre van elosztva az internetkapcsolat (pl. routerrel), a másik gép adatforgalma is növelheti a válaszidőt.
-A magas PING érték vírus vagy kémprogram jelenlétére is utalhat.Volt már rá precedens. Ilyenkor érdemes átvizsgálni a gépeteket valamely vírusirtó és kémprogram-kereső szoftverrel.

[ Szerkesztve ]

(#32040) zazenke válasza Thusor (#32022) üzenetére


zazenke
őstag

az nem zavar téged hogy pl a matousec tesztjein az f-secure olyan gyengén szerepel hogy a nem ajánlott progik közt van . azért kérdezem mert most én is tesztelgetem és utólag utána néztem a dolgoknak. A második kérdésem az lenne hogy hol lehet hozzá jutni a béta 2011 es hez mert én letöltöttem egy verziót de ez magyar nyelvű és féléves kulcs jár hozzá és ez az infója : Internet Security Technology Preview 10.00 build 576. Itt most akkor mellé nyúltam mert ez a 2010 es végleges , mert én is a bétát akartam tesztelni ?

(#32041) BigManus válasza zazenke (#32040) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Itt regisztrálsz:
Regisztráció

Itt letöltöd:
Letöltés

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#32042) tintirin


tintirin
tag

Sziasztok! Ha le akarom tölteni a Panda vírusirtót regisztrálnom kell itt: [link]

(#32043) zazenke válasza BigManus (#32041) üzenetére


zazenke
őstag

köszi akkor a bétát használom , mert ezt szedzem le csak az volt érdekes hogy magyar nyelvű , vagy lemaradtam egy kicsit és most már a béták is lehetnek anyanyelvűek

(#32044) tintirin


tintirin
tag

?

(#32045) blattida válasza tintirin (#32044) üzenetére


blattida
nagyúr

Innen regisztráció nélkül is lejön.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#32046) tintirin válasza blattida (#32045) üzenetére


tintirin
tag

köszi a linket! nem mondtam de a Security kellet voplna.

(#32047) BigManus válasza zazenke (#32043) üzenetére


BigManus
addikt

Igen, az F-Secure beta multi language.
Alapból benne van a betában a Magyar nyelv.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#32048) R0b


R0b
csendes tag

Sziasztok!

Kipróbáltam a Panda Cloud Free-t és előjött egy olyan probléma, hogy amikor lefuttanék egy teljes ellenőrzést, a folyamat jelző két óra elteltével is csak 7%-on áll. Az optimalizált ellenőrzésnél nincs ilyen probléma és gond nélkül végbemegy kb 15-20 perc alatt. Ez teljesen egyedi hiba vagy másnál is előjött már? Van valami megoldás erre a problémára?

(#32049) BigManus válasza R0b (#32048) üzenetére


BigManus
addikt

Amikor a program megjelent és feltelepítettem ugyanez volt a gond.
Nálam egy újra telepítés oldotta meg a problémát.
Próbáld meg, egy misét megér...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#32050) R0b válasza BigManus (#32049) üzenetére


R0b
csendes tag

Újra telepítés után is maradt a hiba. Te honnan töltötted le a telepítőjét? A Download.com-on egy 260Kb-os web installer van míg a Softpedia-n egy 28Mb-os offline telepítő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.