Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46001) sznorbi2 válasza dudi (#45998) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Nem mondom, hogy "inkább ne" kategória, de mivel kitűnt a statisztikámból, hogy vannak bőven akik használják ezért nem rossz, de van még mit fejlődnie az AV terén.
Mivel mind a CIS, mind az MSE-nek igen kicsi az erőforrásigényük, így azt lehetne mondani, hogy nagyon hasonló. A Comodo AV-ja szokott olyanra is kártevőt jelezni ami nem is az, ugye ezt hívják False Positive-nek. Viszont az MSE majdnem mentes az FP-ktől. :C
Innentől kezdve a kezedben a döntés.

Kezdő vagyok:

Nincs újságos promója az F-Secure-nak, mert nincs annyi bevétele, hogy megtehesse. :F
Lásd az ESET védelme, a környező országokban és nálunk is igen keresett termék és van is így bevétele bőven. A Vipre meg most bontogatja a szárnyát(megjegyzem elég jól) és neki meg kell a reklám. De aki már az őskorban is vírusirtással foglalkozott és mégis kis arányú az értékesítési rátája az nem fog egykönnyen újságos kódos reklámba fogni, mert esetleg a minőség rovására is mehet. Ki tudja? :U

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#46002) dudi válasza 12-es csaj (#46000) üzenetére


dudi
senior tag

egyébként én már évek óta keresek ingyenes és fizetős de "facca" biztonsági szoftvereket, kb 4 éve nem ajánlom senkinek a nod-ot, kivéve barátnőmnek, mert ő tud ésszel netezni és saját maga proaktíve felismeri a vírusokat és a veszélyes weboldalakat ;]

sznorbi2: eddig is az én kezemben volt a döntés, csak nem tudtam meghozni a minden tekintetből helyeset :))
Amúgy tűzfal nélkül (értsd beépített win7 tűzfallal) egy notebook mennyire biztonságos? Azt sajnos nem lehet ugye garantálni, hogy nem megy fel ingyenes wlan-okra...

[ Szerkesztve ]

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#46003) Kezdő vagyok válasza 12-es csaj (#46000) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Nálunk,ahol dolgozom,(nem ott,ahol éppen vagyok,hanem egy másik telephelyen)
MSE van feltéve.
Főnököm kérdezte,hogy jó az?a szervizesektől
Nem tudják,hogy van-e olyan jó,mint a Nod....
(Mert a többi gépen Nod van.)
Ugyanis nem ismerik.
Ennyi.
Nekik újdonság.

[ Szerkesztve ]

(#46004) sznorbi2 válasza dudi (#46002) üzenetére


sznorbi2
senior tag

A wlan kérdést kicsit furcsának tartom, mert miért is mászna fel engedély nélkül az ingyenes vezeték nélküli hálózatokra? A wlan nem olyan, mint a Bluetooth, hogy a másik kutakodhat a telefonodban, bár ott is alapesetben engedélyt kér a telefon a csatlakozásra.

Kezdő vagyok:

Igen az MSE-t kevésbé ismerik és aki nagyjából ismeri az még leragadt az 1. szériánál amit már írtam, hogy harmatfriss lett de hiszen az 1. kiadás nem lehet még csúcskategória. ;]

MAI NAPRÓL ENNYI VOLTAM, jóccakát.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#46005) 12-es csaj


12-es csaj
senior tag

Egyébként a NOD32 is gyengébb lett, kicsit visszafejlődött, vagy csak a többiek körözték le?

Az avastnál egyértelmű, hogy visszafelé fejlődik. És ez szerintem nem elfogultság vagy nem elfogultság kérdése...

(#46006) dudi válasza sznorbi2 (#46004) üzenetére


dudi
senior tag

én ilyen mcdonalds féle wlanokra gondoltam, nem a netlopósra. Utóbbi esetben remélem be is kap szép vírusokat aki lopkod...
de azért találni szép számmal védtelen ingyenesen használható wlan-t világszerte. :)

szerk: még felmerült az avg free is. Az mse-hez képest hogy teljesít? :R

[ Szerkesztve ]

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#46007) Fire/SOUL/CD válasza 12-es csaj (#46005) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Egyik sem. [link] [link]

Jó pár kergető örülne, ha ilyen eredményei volnának. ;]
(Azt meg már 1x kifejtettem, hogy miért fertőződnek meg vele sokan. Az olyan jellegű HSZ-okat meg mindig erős fenntartással szoktam fogadni, amiben valaki azt ecseteli, hogy nem jár veszélyes oldalakon, nem nyit meg minden linket, még csak WLM-et se használ, nem kap ismeretlenektől maileket, nem nyitja meg a csatolmányokat stb stb, ezután meg arról számol be, hogy szétfertőződött a gépe NOD mellet... Lépjen Benedek Elek nyomdokaiba inkább...) :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46008) 12-es csaj válasza Fire/SOUL/CD (#46007) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Én már nem tudom, mit gondoljak a NOD-ról.
Nekem jó véleményem van róla, de állítólag őrült sok irtó jobb már nála, és már nem olyan fényes a többiekhez képest, mint régen.
Most itt egész este agyon lett f***kázva, aztán van, aki védi...
Rejtély. :DD

(#46009) Fire/SOUL/CD válasza 12-es csaj (#46008) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem kell ezen gondolkodni, nincs ebben semmi titok. Ha valaki ésszel netezik, akkor minimális az esélye, hogy megfertőződjön NOD vagy bármely(persze ismertebb) kergető mellett, mint ahogy ennek az ellenkezője is igaz, ha valaki meg warezbubus, az meg felpakolhatja az atyaúristent is több kiegészítővédelemmel együtt is, akkor is le fogja amortizálni a gépét(csak talán egy kicsivel tovább tart, úgy pár nappal). Ennyire egyszerű. :K

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46010) 12-es csaj válasza Fire/SOUL/CD (#46009) üzenetére


12-es csaj
senior tag

a valaki ésszel netezik, akkor minimális az esélye, hogy megfertőződjön NOD vagy bármely(persze ismertebb) kergető mellett,

Sajnos nem ezt tapasztalom...

(#46011) Fire/SOUL/CD válasza 12-es csaj (#46010) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Konklúzió: nem netezel ésszel és/vagy Furkó AV-t használsz. :DDD :R
Biztos nem a megvásárolt, vagy gyári oldalról letöltött freeware/shareware/trial stb progik vagy közismerten biztonságos oldalak látogatása miatt fertőződött meg a rendszered. ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46012) 12-es csaj válasza Fire/SOUL/CD (#46011) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Mostmár leírhatom, hogy egyik kitiltott topiklakó által linkelt UnLocker volt az, ami nem Unlocker volt igazából... Szerencsére csak 3 dögöt szedtem be.
Volt már Gyors Böngésző Keresés nevű kémprogramom
És a szoftverbázisról egyszer a VDownloader mellett két-három nem-oda-való is jött.

A többit nem tudom, honnan szedtem be.
Ja, most azokat soroltam, amik átjutottak a védelmen.

De ennél nem lehet óvatosabbnak lenni, ezt így ki merem jelenteni!

[ Szerkesztve ]

(#46013) Fire/SOUL/CD válasza 12-es csaj (#46012) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ennél ne lehetne óvatosabb lenni? Hát lássuk

1. Akinek az Unlocker-re van szüksége, annak le szoktam formázni kapásból a gépét, nem mellesleg vannak jó gyűjtőhelyek, ahonnan nem fogsz fertőzött példányt leszedni (ha nincs gyári oldala esetleg a proginak) pl: Softpedia

2. Ha "3 dögöt" beszedtél, akkor lehet, hogy 3 dög+áfa+üveg a tényleges kártevők száma, mert ezek "néha" kaput nyitnak a többi kártevő előtt

3. "Volt már Gyors Böngésző Keresés nevű kémprogramom" - hát csak LOL

4. "...szoftverbázisról..." - mondom gyári/biztonságos oldalról töltögess le... Ehhez minek szoftverbázis...

Félre ne értsd, ezeket nem személyeskedésnek szánom, csak ilyenkor azért elgondolkodnék azon a kijelentésen, hogy "De ennél nem lehet óvatosabbnak lenni, ezt így ki merem jelenteni!"
De, ennél csak óvatosabbnak lehet(és kell) lenni. :K

UI: Mára ennyit, jó éjszakát!

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46014) blattida válasza dudi (#45993) üzenetére


blattida
nagyúr

Az attól függ, kinek.
Aki csak az indexet és az origót látogatja, annak, mondhatni, fölösleges a cis.
Aki húzósabb dolgokat is művel a számítógépén, annak viszont kevés az mse.

sznorbi
Látszik, hogy ne használod. ;]
Ugyanolyan jó a felismerése, mint a többi jó av-nek, a teljes csomagnak hála nem kell tartani fertőzésektől, az fp-k száma minimalizálható, ha a heurisztikáját alacsonyan tartod. :K

Az mse jó alap, de nem egy kategória a kettő, és ezt nem azért mondom, mert a létezése óta a cis-t használom... :N ;]

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46015) blattida válasza sznorbi2 (#46004) üzenetére


blattida
nagyúr

Az ingyenes wlannal csak az a gond, hogy átjáróházat csinálhatsz vele a gépedből.

dudi
Az avg az indentity protection-nek köszönhetően jobban teljesít, viszont jobban is fogja a gépet, mint Emese, és a kezelése is egy fokkal több hozzáértést igényel.
Fp-k tekintetében valóban az egyik legjobb az mse, de ez érthető is, hiszen az átlagos win felhasználód tudásához és szokásaihoz igazodik.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46016) blattida válasza 12-es csaj (#46012) üzenetére


blattida
nagyúr

Teljes mértékben egyetértek Fire-vel. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46017) zed01


zed01
őstag

Én most ezt használom:

Nem mintha linuxon olyan nagy szükség lenne vírusirtóra, de a biztonság sosem árt.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#46018) Tetete1


Tetete1
senior tag

Végképp - hosszabb időre - száműznöm kellett a Viperát. Nem kínlódom vele. :U

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#46019) BigManus válasza Tetete1 (#46018) üzenetére


BigManus
addikt

Mi volt a gondod?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#46020) Tetete1 válasza BigManus (#46019) üzenetére


Tetete1
senior tag

Tönkrevágta az egész rendszert. 2-3 másodpercenként elsötétült a monitor.Használhatatlanná vált. Majd ujra visszatöltöttem egy régebbi rendszert (Vipre vírusirtóval), de a frissítés fél ura után sem fejeződött be). Na ekkor egy Emisoftos mentésre váltottam. Most minden ok. :U

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#46021) sznorbi2 válasza blattida (#46014) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Biztosan jobban ismered a Comodo-t, sőt. :K
De azért azt tapasztaltam(mivel a harmadik gépen az van ami nálam, van már 1 éve), hogy a telepítés utáni ellenőrzéskor azonnal talált is 3 had ne mondjam meg mit(mert nem tudnám leírni a sok karakter miatt,meg nincs is feljegyezve sehol) de biztos, hogy nem a heurisztika azonosította(mivel régebben is olvastam, hogy tartsuk a heurisztikát alacsony beállításon). Ezeket a fájlokat feldobtam a VT-re és semmi nem azonosította, majd ment elemzésre az F-Secure-nak és a válasz az volt, hogy CLEAN. Éppen ezért nem igazán használok heurisztikát a vírusvédelmi programokban, mivel 1X az F-Secure védelme is még az elején egy HEUR nevű valamit azonosított és beküldtem nekik, de szintén CLEAN volt. Nem hiába kérik egyes teszteléseknél, hogy kikapcsolt heurisztikával teszteljék a programot. Ha valamelyik gépre feltettem a Comodo Cloud-ját az meg egy C: meghajtó ellenőrzés után legalább 20-25 gyanús valamit jelzett és mind tiszta volt(utólag derült ki)
Mivel látod, hogy a tűzfalát használom teljes megelégedéssel ezért csak az AV részével nem vagyok kibékülve. Ennek ellenére maradt az általam említett gépen a CIS 5.3! ;]

Azért azt ne mond, hogy az MSE és a CFW nem egy remek kombó! :F
Viszont ha valakinek kevés az MSE akkor a Kaspersky-t meg egyenesen dobja ki a fenébe? :DD

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#46022) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Még egy analizáló oldal: IObit Cloud
(WOT szerint azért sárga, mert valaki a korábbi MBAM-os affér miatt az "Ethical issues" kategóriában leminősítette [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46023) sznorbi2 válasza Fire/SOUL/CD (#46022) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Itt a techno360-as leírás.
[link]

Jól olvasom, hogy használhatja a VT 30 vírusmotorját? :Y
Ezt már kb. 1 hónapja próbáltam.

To protect and serve!

(#46024) blattida válasza sznorbi2 (#46021) üzenetére


blattida
nagyúr

Én azt nem írtam, hogy Emese és a Gyík nem jó páros! :N ;]

Hogy jön ide Jenő? Jaaaa, hogy meleg az illető, akkor lehet, hogy neki nem kell Emese... :K ;]

Nem jól olvasod.
Lehet a vt-t is használni, amely 30 av motorral fut...

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46025) sznorbi2 válasza blattida (#46024) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Jenci úgy jön ide, hogy az MSE a motorját használja Jencinek! Remélem most már le tudtam írni úgy, hogy érthetőbb legyen. ;)

Az IObit-et meg félreértelmeztem. :W
De a VT sem 30 motort használ hanem 43-at és most találkoztam egy számomra újjal a VT-n, a neve a Commtouch! :U

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#46026) F34R


F34R
nagyúr

Az Iobit Cloud-t felejtsétek el már leírtam régebben , hogy nem ér semmit
Camas , VT , és társai továbbra amik értelmesek

(#46027) blattida válasza sznorbi2 (#46025) üzenetére


blattida
nagyúr

Egész pontosan az orosz motort is felhasználták a redmondi motor készítésénél... :K

Ezt ne nekem írd, a cikkben szerepel harminc. :K ;]

F34R
Én a vt-vel sem foglalkozom, nemhogy az Iobit-tal. :N

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46028) Fire/SOUL/CD válasza F34R (#46026) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát végül is lehet "semmirevalónak" titulálni, de ilyen megközelítésből a VT is az lehet némely esetben, mert számtalanszor előfordul, hogy a VT eredményei alapján(lényegtelen hány motor vizsgálja meg az adott fájlt) nem igazán lehet eldönteni, hogy most akkor az káros avagy sem. ;] Persze annyival több a VT, hogy nem 1 motor vizsgálja meg, ez tény.

Ha 43/43 az elég egyértelmű, de ha pl 43/20 az akkor sem biztos, pláne meg kell azt is vizsgálni, hogy melyik motorok szerint, azon belül hány használ közös motort és melyikek hajlamosak a falsra, avagy egyből kártevőnek titulálnak valamit pusztán a neve és funkciója alapján. Nem egyszerű ez sok esetben. :N

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46029) F34R válasza Fire/SOUL/CD (#46028) üzenetére


F34R
nagyúr

Jah de ez olyan kártevőket sem azonosít be amik mondjuk a 20 neves cég egyből kifiggyent.

Igen ha ilyen hachi írtók jeleznének rá akkor énis elgondolkoznák hogy kártevő e vagy nem , de így ;] ? :N

(#46030) BigManus válasza 12-es csaj (#46012) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Annyit írtál az Avastról, hogy kedvet kaptam kipróbálni az IS-t.
Eddig semmi bug nem jelentkezett amik itt le voltak írva.
Egész kellemes a program, egyszerű a konfigurálása is.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#46031) sz.j


sz.j
nagyúr

Szerintetek mennyi esélye van az igényelt FSIS 6 hónapos promo megkapásának?
A szokásos 50-50%, vagy aki beküldte az igénylést az automatice megkapja?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#46032) Fire/SOUL/CD válasza sz.j (#46031) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

ment priv

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46033) dudi válasza blattida (#46014) üzenetére


dudi
senior tag

akkor te mit ajánlasz? a szempontok változatlanok :)
hozzá nem értő lánynak = legyen szép :), ne riasztgasson feleslegesen, ha valamit talál, akkor okosan automatikusan oldja is meg.
notebookra kell, úgyhogy ne fogja a gépet (nis-hez vagyok szokva...)
egy új szempont jutott erről eszembe: a nis a biztonságosnak jelölt fájlokat nem ellenőrzi minden hozzáféréskor. Van még ilyen antivir?

:R

[ Szerkesztve ]

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#46034) swatti válasza McKane (#45948) üzenetére


swatti
tag

Semmi gond. Köszönöm a válaszod. Személy szerint mondjuk nem találkoztam ilyen problémával és azért is kérdeztem meg, mert több gépen is vb van fenn nekem. xp és win7 x64 is.

[ Szerkesztve ]

IT - 100% védelem nincs --- A legnagyobb biztonsági rés mindig az ember. x)

(#46035) Gorneck válasza blattida (#46027) üzenetére


Gorneck
titán

Jahhhh, me ha 1:1-be használná a felsoroltakat, akkor valszeg fél óra lenne mire válaszképes lenne a gép... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#46036) dudi válasza BigManus (#46030) üzenetére


dudi
senior tag

én pont múlt héten töröltem a 30 napos próbaverzió lejárta előtt. Notin használtam (volna), de wlanon keresztül nem tudtam filmet nézni. Később kiderült, hogy akad a hp compaq és dell által forgalmazott wlan-ok driver-ével... Úgyhogy nekem emiatt kellett távoznia.
Lényegében a dpclat progi megmutatja, hogy véres a nyaka. Nem csak nálam... :(

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#46037) Fire/SOUL/CD válasza dudi (#46036) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Azóta ez javítva lett a jelenlegi végleges buildben már nincs ez a hiba, pár napon csúsztál csak el... ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#46038) dudi válasza Fire/SOUL/CD (#46037) üzenetére


dudi
senior tag

hát most már nem kapnak még egy esélyt. Nekem még a béta is beteg volt, úgyhogy marad a nis...

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#46039) #41133696 válasza janes1976 (#45826) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#46040) dudi válasza #41133696 (#46039) üzenetére


dudi
senior tag

mennyire ajánlod az outpostot? Antivirussal vagy anélkül jobb? most nis van és keresem a megfontolandó alternatívákat :)
:R

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#46041) borix válasza dudi (#46040) üzenetére


borix
őstag

Outpost Tűzfalat ajánlani fogja a legjobb tűzfal aki szerint nem a szerint a 2.
De kérdés neked szükséged van e rá?Sokan nem szeretik elvesznek benne Pl szigorú módba elállítgatják utána BS Player lehet nem indul és akkor szar ez a tűzfal meg hasonlók.

[ Szerkesztve ]

(#46042) dudi válasza borix (#46041) üzenetére


dudi
senior tag

ezt most nem a lány miatt kérdezem, hanem magam miatt. De igazad van, lehet nekem se kell, a nis az elmúlt 3 évben is elég volt, nincs igazán gondom vele. Régen én is amúgy outpost-ot használtam (még a 4-es verziót), nem volt gondom vele. Csak hát ellustultam :)

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#46043) #41133696 válasza dudi (#46040) üzenetére


#41133696
törölt tag

A jelenleg piacon lévő szoftveres tűzfalak közül a legjobbnak tartom ;)

(#46044) borix válasza dudi (#46042) üzenetére


borix
őstag

Én viprét használok nem szokott gondom lenni vele.
Pofon egyszerűen jó,lehet ezért is unok rá vagy a kiváncsiság hajt:F és időnként váltok majd visszatérek rá.
Ezzel annyit érek el,hogy Pl Avira,NAV sem nagyon talál utána semmit nálam.....
és egy jó pár órát rászántam hasztalan vagy megnyugvásomra :F .

[ Szerkesztve ]

(#46045) janes1976


janes1976
őstag

Én a legkomolyabbat használom tőlük, iszonyat gyors nem fogja a rendszert, átlátható, csak a legjobbakat tudok róla nyilatkozni. Automata mód is van benne, felhasználói beavatkozás minyimális.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#46046) blattida válasza borix (#46041) üzenetére


blattida
nagyúr

Nincs olyan, hogy a legjobb.
Az egyik legjobb.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46047) borix válasza blattida (#46046) üzenetére


borix
őstag

Persze nem tökéletes neki is vannak hibái de tudás terén a legjobbnak mondott.Van aki megerősíti van aki cáfolja. :K

[ Szerkesztve ]

(#46048) borix


borix
őstag

Kezelhetőség terén lemaradt ami ugyan olyan fontos.

(#46049) blattida válasza borix (#46047) üzenetére


blattida
nagyúr

Az egyik legjobbnak.
Nem egy annyira gazdag tudással és képességgel rendelkező alkalmazás, hogy ezt így, egyértelműen ki lehessen jelenteni.
Rajta kívül van még két tűzfal, mely simán hozza azt a szintet.
Mindhárom nagyon jó és mindhárom nagyon más.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46050) borix válasza blattida (#46049) üzenetére


borix
őstag

De ha jól sejtem kettőből csak a Comodo tud magyarul ami sokaknak fontos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.