Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

NOD 32 ESS-m van, azt vettem észre, hogy sokszor nincs netem a router mögött. :(
Win Vista Home Premiumom van /jogtiszta/.
Mit tegyek? :F

(#8002) Szellem. válasza Neil Watts (#8001) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az ESS szintén jogtiszta? Nem krekkelt?
Annyit tudsz tenni, hogy az ESS Controll Ceneter-ben, beállítod a megosztást. Tehát, ne szigorú megosztás legyen, hanem engedélyzve kell lennie.
A másik, automatikus, vagy interaktív módban volt beállítva a tűzfal?

Ja és privátod ment.

(#8003) Neil Watts válasza Szellem. (#8002) üzenetére


Neil Watts
veterán

re PÜ! :))

(#8004) CimbiX válasza Szellem. (#8000) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Minden szoftverem jogtiszta (miota volt egy kis kalandom itt NO-ban egy bizonyos ügyvedi irodaval), a NOD-bol most a 30 napos probaverzio van fenn, termeszetesen a nativ 64 bites :)

(#8005) #75912448


#75912448
törölt tag

Feltettem az ajánlott csomagot.
Az Avira Premiumhoz sikerült beszereznem zed01 korábbi linkjéről egy 3 hónapos liszenszet. Egyelőre semmivel nem tűnik lassabnak a rendszer az ESS-nél.

(#8006) Szellem. válasza CimbiX (#8004) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Na, miért? Milyen problémád volt? Leírhatnád, akár PM-ben is. Nagyon érdekelne!

(#8007) Szellem. válasza #75912448 (#8005) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A PC Tools tűzfala, magyar nyelvű? Nem is tudtam.
És abszolút nem lassít semmit?

(#8008) #75912448 válasza Szellem. (#8007) üzenetére


#75912448
törölt tag

Inne lehet leszedni hozzá magyarítást, de felesleges, mert nagyon egyszerű a használata. Egyelőre semmi lassulást nem tapasztalok, de hosszabb használat után majd beszámolok.

(#8009) Szellem. válasza #75912448 (#8008) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem is a használatával lenne gondom, csak furcsáltam, hogy magyar nyelvű. :)
De, jó, hogy létezik. :)

(#8010) HarryPotter válasza #75912448 (#8005) üzenetére


HarryPotter
őstag

Avira ezek szerint a fizetős premium. Milyennek találod?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#8011) #75912448 válasza HarryPotter (#8010) üzenetére


#75912448
törölt tag

Pár óra használat után tökéletesen meg vagyok elégedve mindkettővel. :C Jelentkezem 1 hét múlva. :DDD

(#8012) Panthera


Panthera
őstag

Elhatároztam hogy a Zonealarm Free-t lecserélem Comodora.
Az Avast 4.8 Home és a SpywareTerminator elfér mellette (főleg utóbbi hasonló funkciókban)? A terminátort szedjem le vagy inkább a másikban csak a tűzfal részt használjam?

(#8013) akaido válasza Panthera (#8012) üzenetére


akaido
addikt

A Spyware Terminatorban is van Host fájl védelem. Ezt a védelmet bízd a Comodo tűzfalra és így kikapcsolhatod a Terminatorban vagy SpyBot Search-öt használj. szerk -bár abban is van host fájl védelem -

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#8014) akaido válasza #75912448 (#8011) üzenetére


akaido
addikt

E tűzfal napi használati tapasztalataidra kíváncsi vagyok, mert engem is kérdezett "ügyfél" felőle, de nem igazán tudtam az általános blablán és a matousec címének emlegetésén túl mit mondani.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#8015) Kácsa


Kácsa
aktív tag

Eset Nod Antivirus 6 honapos legális kulcs [link].Nem probáltam ,de elvileg még 2-3 napig él a link.

ZoLee

(#8016) CimbiX válasza Szellem. (#7999) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Nahat ez igazan erdekes. Upgradeeltem a NOD32-t, es csodak csodaja maris mai virusdefiniciokat huzott maganak... legyen ez kis figyelmeztetes mindenkinek: ugy tünik, hogy a probaverzio nem frissiti a virusdefiniciokat...

(#8017) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Gyerekek!
Ha valakinek sikerült regelnie a Kácsa féle linken, keressen meg legyen szíves PM-ben!

(#8018) #75912448 válasza akaido (#8014) üzenetére


#75912448
törölt tag

Egyelőre sem kompatibilitási, sem memóriabeli problémáról nem számolhatok be. Teszi a dolgát, mintha fent sem lenne. Szakértő módban használom, mert szeretem tudni mi folyik a gépemen. Eleinte sokat kérdez, de jól konfigurálható. Kevésbé gyakorlott felhasználóknak van normál felhasználó/csendes mód, melyben nem nagyon dobál ablakokat és nem nagyon kérdez, az ismert programokat automatán kiengedi, stb. Az Avirával is jól megfér eddig. Beteszek egy képek a memó használatukról, rendben van ez is.

(#8019) CimbiX válasza Szellem. (#8017) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Nekem sikerült, de csak a 3 honapos verziora :)

(#8020) WonderCSabo válasza CimbiX (#8016) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ezt én is tapasztaltam, de szerintem azok nem virusdef. fájlok, hanem a motor ?kibővítése?. Elég nagy fájlokat húzott le a NOD. Egyébként a NOD32-re naponta jön frissítés.

(#8021) MolnárPéter válasza CimbiX (#8019) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Még délelőtt sikerült regelnem 6 hónapra: [link]

(#8022) MolnárPéter válasza Szellem. (#8017) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Szia!

Miben segíthetek 6 hónapos NOD ügyében?

(#8023) flash-


flash-
veterán

nod32 v3 as virusírtóm van de szeretnék még egyet.mit ajánlotok?mi egészíti jól ki?(természetesen csak manuál írtásra használnám,nem pedig folyamatos figyelésre.)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#8024) Neil Watts válasza Szellem. (#8017) üzenetére


Neil Watts
veterán

Bocsi, hogy ez válasz lett, de küldtem neked privit! :) Nézd meg! :)

(#8025) zed01 válasza flash- (#8023) üzenetére


zed01
őstag

Töltsd le az ingyenes Google Packot, abban van egy olyan alkalmazás, hogy Norton Security Scan. A Google Packban található programok mind ingyenesek, a Norton Security Scan csak keresésre jó.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#8026) akaido válasza #75912448 (#8018) üzenetére


akaido
addikt

:R Hálás köszönet!
Ha valami problem mégis felmerülne a PCTools firewall progival kapcsolatban, akkor gondolom jelzed.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#8027) stewen


stewen
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki segíteni a Nod32 6 hónapos licens ügyben? Én nem tudom aktiválni a megadott kódot. :W

(#8028) Szellem. válasza stewen (#8027) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ugyan ez a problémám nekem is!
A proxy beállítások nem működnek az adott programokkal. Már próbálkoztam a HideIp nevű programma, de az sem akarja az igazságot. Kínai proxy szerverre kéne csatlakozni, mert az aktivátor akkor érzékeli, hogy kínában vagyunk és akkor aktivál.

(#8029) WonderCSabo válasza flash- (#8023) üzenetére


WonderCSabo
félisten

2 vírusírtót egymás mellé? Szerintem felesleges, esetleg ki is akaszthatják egymást. Nem tűzfalra gondoltál?

(#8030) Szellem. válasza WonderCSabo (#8029) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Privátod ment.

(#8031) stewen


stewen
csendes tag

Plag: Sikerült rájönni, hogy kell létrehozni, a Nod32 6 hónapos license-ét?

(#8032) Szellem. válasza stewen (#8031) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Rájönni rájöttem, mivel tudok angolult, csak a proxy beállítás nem megy valamiért.

(#8033) _ak_


_ak_
addikt

Ha esetleg valaki lemaradt volna róla: Norton AntiVirus Gaming Edition Az oldalon megtalálható a hivatalos oldal is.

Let's begin, de gozaimasu!

(#8034) Szellem. válasza _ak_ (#8033) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ja, ez nagyon komoly. :)
Elolvastam a leírást, de nem értem, hogy mi a különbség a kettő között. Tehát, mivel tud kevesebbet ez, mint a sima NAV09.
Valami bunda csak van a dologban. Evvel az erővel megcsinálhatták volna a sima antivirust is ilyen lájtosra.

(#8035) derossi válasza _ak_ (#8033) üzenetére


derossi
aktív tag

Érdekes ,ha valaki esetleg kipróbálja, irja meg legyen szives ide a fórumba a tapasztalatait. :)

(#8036) dynasoul


dynasoul
csendes tag

Ha már Symantec, akkor ezt is érdemes megnézni:

http://www.passmark.com/ftp/antivirus_09-performance-testing-ed2.pdf

A teszt független, azt hiszem ideje újragondolni a Symantec termékeivel kapcsolatos előítéleteket.

(#8037) Calibos válasza dynasoul (#8036) üzenetére


Calibos
addikt

Igen, köszönjük, de szerintem elég sokan tudják ezt már a fórumon :)

(#8038) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Le lehet tölteni a 15 napos trialt a NAV Gaming-ből!
Én leszedtem és el is fogadta a kódom ami a sima antivírushoz való. A program egyenlőre angol nyelven érhető el, de megjelenik minden más nyelven is.
A NAV sem volt lassú eddig, de még tovább gyorsítottak a prgramon. a boot idő, annyi amennyi eddig is volt, vagyis 3 és fél csík. Ez a sima NAV-nál, 4 csík, tehát féllel több. Abszolút nem lassít, még hamarabb töltődik be a rendszer! Extra fícsör a gaming mode, ami azt jelenti, hogy letiltható egy pár dolog következmények nélkül. Egyébként, minen változatlan, illetve kapott egy plusz skint a progi. Nekem nagyon bejön.

(#8039) flash- válasza WonderCSabo (#8029) üzenetére


flash-
veterán

ha csak az egyik megy állandóan (figyelő módba)a másik meg csak úgy van a gépen és akkor indul ha én indítom,akkor nem hiszem hogy baj lenne.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#8040) Szellem. válasza flash- (#8039) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az a baj, hogy nem elég letiltani a valós idejű figyelést az egyiknél! A mai antivírusok, drivert módosítanak, beépülnek a böngészőbe, a mélkliensbe, stb, így a két antivírus akadhat, és problémát okozhat!
Nagyobb védelmed, nem lesz tőle, viszont a rendszerhibák száma, exponenciálisan nőhet!
Inkább egy erősebb víruskeresőt használ, és mellette egy másik termék online scannerét!

(#8041) AMD Power


AMD Power
titán

Vista alá melyik a legjobb ingyenes vírusirtó program?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#8042) L7wy válasza AMD Power (#8041) üzenetére


L7wy
őstag

Avira, Avast, AVG amelyek ingyenesek és benne vannak a top Antivírusok között...

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#8043) AMD Power válasza L7wy (#8042) üzenetére


AMD Power
titán

Te a 3 közül melyiket ajánlod inkább?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#8044) L7wy válasza AMD Power (#8043) üzenetére


L7wy
őstag

Avastot, de csak azért, mert itt minden funkció benne vían, ugyanúgy mint a teljesben is.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#8045) L7wy válasza L7wy (#8044) üzenetére


L7wy
őstag

Ha a sebesség is fontos akkor meg Avira.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#8046) zed01 válasza flash- (#8039) üzenetére


zed01
őstag

Töltsd le a Google Pack-al, az ingyenes Norton Security Scant. Csak keresésre jó és nem akad össze egyik antivirussal sem, ugyanis nincs valós idejű védelme, nem épül be sehova. A readme is azt írja hogy elfér más antivirussal is.

PS: Neked mindent kétszer kell leírni?

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#8047) ragazzo válasza AMD Power (#8043) üzenetére


ragazzo
őstag

Én az SVG-t választanám, mert szerintem nagyobb a találati aránya mint a többinek. Nekem volt fent avira, de elég sok vakriasztása volt. Úgyhogy le is szedtem.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#8048) L7wy válasza ragazzo (#8047) üzenetére


L7wy
őstag

Vagyis AVG!!!

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#8049) L7wy válasza ragazzo (#8047) üzenetére


L7wy
őstag

Kaspersky-t, Nortont próbáltad? AVG nem olyan nagyon nagyon jó, bár nem is rossz, de van hatásosabb is...

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#8050) akaido


akaido
addikt

Az AVAST és az Avira is nagyon jók a free kategóriában. Egy 18 gépből álló rendszerben 6 teljesen egyforma hardverű gépen fut Vista. 3-on Avira 2-n Avast, egy gépen AVG free. Eddig az Avira eszi a legkevesebb memcsit, és sok kártevőt megtalált eddig. Az AVAST is hasonlóan alapos, kissé többet foglal le a RAM-ból. Az AVG sem rossz, de a legtöbb memóriát ez használja, és volt olyan kártevő amit az előző kettő megtalált, az AVG nem, de csak elvétve volt ilyen eset. Megjegyzem ez egy ált. isk gépterme, a skacok folyamatosan próbálkoznak mindenféle *köhi* oldalra feljutni, onnan meg jön az "áldás" csőstül.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.