Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44551) Imi1981 válasza sznorbi2 (#44548) üzenetére


Imi1981
veterán

A Nod fogja a géped? :F Az nekem még sose fogta a gépem pedig régebben ennél is gyengébb volt pl 512 ram persze az xp-nél volt de akkor se lassított.Mondjuk én nem igen szoktam nézni mennyi ramot eszik mert van amikor pl a nod jóval többet evet egy másiknál de az a másik mégis sokkal jobban lassított. :D

Hú basszus már ennyi az idő!Azt hiszem megyek lefekszek de jó volt így este csevegni egy kicsit.Jó éjszakát mindenkinek! :D

[ Szerkesztve ]

(#44552) sznorbi2 válasza Imi1981 (#44551) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Bizony, ezen én is meglepődtem, hogy a Nod32 észrevehetőbb volt mind a memo mind a sebességben.

Jóccakát nektek. Tényleg jót csacsogtunk. Majd estére lehet folytatni.
Valóban tegyük el magunkat mára.

To protect and serve!

(#44553) blattida válasza 12-es csaj (#44546) üzenetére


blattida
nagyúr

Ahogy Imi is írta, az Avastosok gyökeresen új útra léptek az ötös sorozatukkal. :K
Nincs tapasztalatuk heurisztika, hips, tűzfal területen, mégis, mit vársz tőlük?
Az idő majd megoldja, kitapasztalják, gyakorlatuk lesz benne, tudják majd, mi kell és mit kell változtatni, gyorsabban fog menni a hibajavítás is, és természetesen rugalmasabbnak kell lenniük, egy kicsit begyepesedtek az évek alatt... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44554) Sz_Imre válasza Sz_Imre (#44465) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Ez a hozzászólás részben tárgytalan, de aki ismeri a weboldalt, az megmondhatná hogy az oldal esetleg tartalmaz, Iframe, vagy szkript vagy hasonló veszélyt. :F Vagy pedig ami benne tárolnak kártevőt?

Más: Jó lesz a 2011-es év eleje, mert hát a Vipre-ből jön majd új verzió, benne hibajavításokkal, utána meg kezdik a Vipre 5 fejleszteni. Akkor a Comodo-ból is hamarosan megjelenik az 5.3 verziója, ami még jobb lesz. A VirusBuster-ről sem feledkezzünk meg, ami kap új GUI-t, és egyéb változások lesznek benne. Úgyhogy lesznek itt változások a közeli jövőben. :C :))

(#44555) 12-es csaj válasza Sz_Imre (#44554) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Ne feledkezzünk meg az offtopik újdonságokról, mint SP1, FF4.0, 64-bites Adobe flash - na most azonnal szóljon valaki :DD , ha ezek nem januárban jönnek, mert én abban a tévhitben élek. :DD

#44553 blattida:
Ez indokolná ezt az elég nagymértékű visszafejlődést? Lehet, idővel beleszoknak, de addigra jó nagy elmaradásuk lesz.

AbszolútOFF:
Most szerencsétekre egy időre végleg megszabadultok tőlem, aztán utána részben, mert utána se lesz időm rászabadulni a topikra. Tehát estefeléig mentesek lesztek tőlem. :P
ON

[ Szerkesztve ]

(#44556) blattida válasza Sz_Imre (#44554) üzenetére


blattida
nagyúr

A VB új GUI-ja csak egy legenda.
Hiszem, ha látom... :K ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44557) Fire/SOUL/CD válasza Sz_Imre (#44554) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Miért, van róla tudomásod, hogy "belerondítottak" a weboldalba? :F
Mi ez az Iframe őrület mostanság?

A VXheaven-ről leszedhetsz(fórumon reggelni kell) akár 26G víruscsomagot is kb 260ezer mintával.

12-es csaj #44494
"Egyébként most a beállításokról beszélve... Megértettem, amit Fire írt. De azt továbbra se értem, hogy a gyártók miért túl "lájtos" beállításokkal szervírozzák a termékeiket. Ezek a beállítások - amikről most beszéltünk - téves riasztást nem eredményeznek. Mondjuk a rendszert lassítják, de ha én fejlesztő lennék, nem izgatna, hanem inkább a hatásfok - felhasználóként már izgat, de nem az én termékemet fogják agyonszidni, hogy miket be nem engedett...."
Akkor mégsem értetted meg, pedig szerintem elég egyértelműen leírtam.... :C

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44558) McKane válasza 12-es csaj (#44526) üzenetére


McKane
senior tag

" McKane, ha itt vagy valahol. Említetted, hogy rokonodnak gépet adsz karácsonyra, és védelmet kerestél rá. Mi lett a befutó? "

Vagyok,hát, csak olvasgatok, ahogy szoktátok mondani "read-only" ..
Na,kérlekszépen, ha már eredeti win7 home pr.-ot vettem, gondoltam MSE2 jó lesz..
És az lett a befutó. Amire használni fogja a gépet,arra tökéletes,meg ráadásul nem kérdezősködik. ( A másik jelöltem a Comodo csomagja lett volna. )
Ha már itt tartunk,volt ám öröm.. :D

Blattida:
"A VB új GUI-ja csak egy legenda "

az ütemtervük szerint valamikor az új év elején (jan/február) jön egy új verzió az felülettel. Én úgy vagyok vele,ha abban már nem lesz meg,akkor sose.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#44559) Sz_Imre válasza blattida (#44556) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Ahogy mondott, legendás lesz a GUI-ja. :P
Azért én mindig kíváncsi leszek, hogy mit fognak alkotni. :)

(#44557) Fire/SOUL/CD: Nincs róla tudomásom, hogy belerondítottak volna, épp ezért kérdeztem, mert nem ismerem ezt a oldalt. Tudom hogy ez a Iframe őrültség, de hát jobb félni, mint megijedni. Akkor most már tudom, hogy biztonságos a VXheaven. Köszönöm a válaszodat. :R

(#44560) blattida válasza Sz_Imre (#44554) üzenetére


blattida
nagyúr

Látom, hogy már Fire is írta, valóban tiszta a vx heaven, nem kell félni tőle. :N ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44561) 12-es csaj válasza Fire/SOUL/CD (#44557) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Miért, nagyobb gondjuk lehet a fejlesztőcégeknek, ha lassítja a gépeket a termékük, és nagyobb a hatékonyság, mint hogyha nem, viszont akkor esetleg emiatt lesznek fertőzöttek?

Na, akkor léptem is egy időre. :))

(#44562) Sz_Imre válasza BigManus (#44511) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Ebbe teljes mértékben igazad van. :K :R

(#44563) RBJ válasza Sz_Imre (#44562) üzenetére


RBJ
addikt

netbookra milyen antivirnyákot ajánlotok. az asszonyéra tenném de az ilyen netbook ot ha lehet megtaposnám. nem jó semmire csak olyan cuukiiii ! :DD
Eddig comodo IS volt rajta. most gondolkodom panda cloud + comodo tűzfalon de az ilyen cuki gépet még ez is igénybe venné . :DDD

Újrarakom a rendszert rajta mert valamiért állandóan 100 % processzor használat van rajta és olyankor nuku gép. az svchost használ sokat de hogy mitől nem tudom.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#44564) csaba1203


csaba1203
addikt

Ha valaki meg tudná mondani ez mi azt megköszönném:

(#44565) Sz_Imre válasza RBJ (#44563) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Hát ez attól függ milyen konfigurációval rendelkezik a netbook. A Panda Cloud + CFW nem lenne rossz párosítás, bár így hogy nem használtam a Panda cloudot, így nem tudok biztosat mondani, hogy jó lesz-e. Vagy pedig Avira free+CFW pásot használd. Amúgy a Comodo IS miért akarod lecserélni? Végül is a te döntésed. ;)

(#44566) RBJ válasza Sz_Imre (#44565) üzenetére


RBJ
addikt

hát csak olyan megfontolásból , hogy panda + tűzfal lehet kevesebbet igényel mint a comdo IS. Próba cseresznye végül is. :DDD
legujabb configgal de mint tudjuk nem sok választék van netbook hardver szernint. :DDD egykutya mind csak a körítés más.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#44567) blattida válasza RBJ (#44566) üzenetére


blattida
nagyúr

Ebben ne reménykedj.
A CIS kevesebbet fogyaszt, mint a CFW+Panda, nem is kicsivel. :K ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44568) blattida válasza csaba1203 (#44564) üzenetére


blattida
nagyúr

Az f.secure falának figyelmeztetése töredezett adatforgalom miatt, amelyet megszakított, mert lehet, hogy egy támadás, bár kicsi a valószínűsége.
Ha mondjuk tudnál részleteket is mutatni, az sokat segítene. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44569) csaba1203 válasza blattida (#44568) üzenetére


csaba1203
addikt

A naplózása elég kusza számomra.Valószínű letöltés közben vett észre valamit.Torrent kliens megy most erre tudok gondolni.

(#44570) F34R válasza csaba1203 (#44569) üzenetére


F34R
nagyúr

Igen látom megy az utorrent , és nem akarja engedni a bejövő kapcsolatot , szerkezd a tűzfalnál a programszabályt utorrent-nél a bejövő forgalom engedélyezése

(#44571) TFSi


TFSi
őstag

Egyik ismerősömnek Panda Cloud Pro-t és Comodo FW 5-öst szeretnék feltenni, de most olvasom, hogy a Cloud viselkedéselemzője gyenge... Jó ideje nyomon követem a fórumot és a sok jó minőségű hozzászólást éppen ezért fogalmam sincs mi legyen a Panda helyett... :DD

Bár a Comodo Defense+ elég sok mindent elvégez a Panda helyett, egy youtube-os tesztvideón remekül összedolgoznak, ezért gondoltam ezt a párosítást, na meg a viszonylag kis erőforrásigény miatt.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#44572) tyan válasza Sz_Imre (#44554) üzenetére


tyan
senior tag

A Vipre fejlesztésekről hol lehet több infót találni?

(#44573) riki válasza RBJ (#44566) üzenetére


riki
senior tag

Hát én panda cloud mellé pc-tools free-t tennék mert kisebb az erőforrás igénye mint a Cis falnak,de egy komplett védelem mindig jobb mint egy összerakott. Az Agnitum ingyenes csomagja sem rossz szerintem.

(#44574) Sz_Imre válasza tyan (#44572) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Én itt találtam az információt.
Amit még kiadnak a 4-es verzióból, azaz frissítési problémákat javítják, teljesítményt és számos kisebb hibajavítást fog tartalmazni.

[ Szerkesztve ]

(#44575) tyan válasza Sz_Imre (#44574) üzenetére


tyan
senior tag

Köcce! :)

(#44576) SOAD19


SOAD19
addikt

Hali!

Az első hsz-ben ajánlott "Avira Premium Antivirus, SuperAntiSpyware free, és Malwarebyte’s Antimalware free" felállást próbálom ki és olyan kérdésem lenne, hogy az Avira-nál, hol tudom átállítani a nyelvet, mert sehol se találom. A mostani németszerű nyelvezet nem az igazi. :N
Esetleg más felállás ajánlott, vagy még jelenleg is jó ez?!
Köszi!

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#44577) blattida válasza SOAD19 (#44576) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez is jó, de lehet más programokból is jó védelmet összeállítani.

Telepítéskor lehet kiválasztani a nyelvet.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44578) SOAD19 válasza blattida (#44577) üzenetére


SOAD19
addikt

köszi, most szedem le ezt:[link]

De mond el a Te ajánlásodat is! :K Eddig crack-kelt nod-ot használtam, de ahogy olvastam az első hsz-ben nem túl ajánlott.

[ Szerkesztve ]

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#44579) 78zolika válasza SOAD19 (#44578) üzenetére


78zolika
senior tag

Szia ! Ne az Avast 4,8 kiadást szed le hanem ezt [link]
Avast 5

(#44580) blattida válasza SOAD19 (#44578) üzenetére


blattida
nagyúr

Semmilyen crackelt av program használata sem ajánlott, mivel nem működnek megfelelően, hiányoznak, kiiktatódnak funkciót, védelmek.

Azt, hogy mit használnál, az igényeid és a szokásaid döntik el.
Ingyenesek av-k közül: Avast, Avira, MSE, Comodo, Panda Cloud.
Ingyenes tűzfalak közül: Privatefirewall, Online Armor, PCTools, Comodo
Ingyenes komplett csomagok: CIS, OSS Free
Fizetősek: Eset/Nod, Kaspersky, Vipre, Norton, Gdata, F-Secure, Avira, Panda.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44581) SOAD19 válasza blattida (#44580) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi srácok! Most, akkor leszedtem az avast 5-öst, amit az előbb linkelt egyikőtök, meg Malwarbytes izé meg SuperAntispyware -t. Kell még valami tűzfal, vagy elég az oprendszer tűzfala (Win7) Az alatt nem nagyon értem, hogy mit értetek, hogy milyenek az igényeim ill. szokásaim. Nekem, csak annyi kell, hogy ne kelljen sokat foglalkozni vele, de azért jó legyen.

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#44582) BigManus


BigManus
addikt

Sziasztok!

Meg kellett válnom a NIS 2011-től.
Mivel itthon AutoCAD Inventor 2011-et használok, gondoltam dolgozok egy kicsit.
Indításkor millió tűzfal riasztás amiket engedélyeztem.
Dolgoztam egy keveset, majd kiléptem.

Kb. egy óra múlva indítom megint, ismét rengeteg kérdés.
Kivételekhez adtam a programot, majd újabb próba...
Ismét mindenre rákérdezett.
Uninstall, ment vissza a régi AVG IS.

Tehát az első jelentkezőnek adok ajándékba egy hat hónapos promó licencet.
Ismétlem, az első jelentkező kapja!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#44583) Stephan89 válasza BigManus (#44582) üzenetére


Stephan89
aktív tag

Küldtem privátot, remélem elég gyors voltam. :D

Tetszik egyébként a Norton, miután kipróbáltam, nagyon megtetszett. Csak az ára miatt nem használom. (Vagy, ha szerencsém van, eddig nem használtam. :D )

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#44584) sznorbi2 válasza csaba1203 (#44564) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Ez valóban egy jó kis támadás volt a géped felé. Egyébként vannak egyes "kínomban nem tudok mit csinálni" emberek és a utorrent-ben levő ip címeket időnként tesztelgetik a különböző támadásokkal. De az ilyeneket úgy is megfogja egy gyengébb tűzfal is. Véleményem szerint még lesz ilyen támadásod egy ideig, mert ezek még napokig próbálkozhatnak. Viszont ha valamelyik torrentes gépen van egy kártevő akkor is letapizza az ip-det és már intézi is az auto támadásokat az ip-d ellen. Ha többször is ilyen támadást jelez a tűzfal akkor válts kézileg egy ip-t és ez általában megoldja az ilyen támadást. Persze nem mindig. :K

Stephan89:
Mi van a jó kis Panda AV Pro-val?

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#44585) 12-es csaj válasza SOAD19 (#44581) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Nem akarsz átállni crack-elt NOD32-ről újságos kódos NOD32-re? Elvégre nem feltétlen kell leváltani, elég legálissá tenni. :DDD

Kéthavonta kell új kódot igényelni, amit itt találsz. Mondjuk emellé is elkél még a Malwarebytes' Anti-Malware free, néha futtasd. De két dologra kell figyelned: egyik, hogy frissítsd előtte, másik, hogy teljes rendszervizsgálatot csinálj vele. A Windows7 tűzfal, lehet, hogy nem elég, de legalább csendben van. :DD

Az Avirát honnan szedted, hogy nem angol nyelvű, hanem német lett? :P

[ Szerkesztve ]

(#44586) 12-es csaj válasza sznorbi2 (#44584) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Viszont ha valamelyik torrentes gépen van egy kártevő akkor is letapizza az ip-det és már intézi is az auto támadásokat az ip-d ellen.

1. Ezért mondják, hogy veszélyes a torrent? Már a letöltendő tartalom lehetséges veszélyén túl értem, mert az releváns.
2. Ilyen, kártevők általi automata támadások a LSASS vagy DCOM Exploitok is?

(#44587) Stephan89 válasza sznorbi2 (#44584) üzenetére


Stephan89
aktív tag

Porosodik a doboza a szekrényem tetején. Sajnos nem teszteltem le eléggé vásárlás előtt, így bizonyos bugok csak ezután derültek ki. :W
Le kellett cserélnem, azóta keresem az "igazit". Erre a címre jelenleg a Norton a legesélyesebb. :) (Csak írna már Laca :D )

Üdv.

(#44588) sznorbi2 válasza 12-es csaj (#44586) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Nem feltétlenül ezért veszélyes, hanem azért mert a programok 90%-ában van valamilyen kártevő és azt az átlag júzer el is indítja és már mások gépét is támadhatja az ip scan után.

Tessék itt az egyik talán legelterjedtebb kártevő az általad említett kategóriához tartozik.
[link]

Egyébként azt szoktam mondani, hogy addig örülj, amíg blokkolja a támadást, mert ha már nem blokkol akkor jönnek a jó kis fertőzmények(hogy a te szavaddal éljek) .

To protect and serve!

(#44589) 12-es csaj válasza sznorbi2 (#44588) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Igen, a 135-ös porton át támadó DCOM dolog, , például ez. [Ez is gyakorikérdésekről]. Csak azért érdekelt, mi ez, mert én is érintett voltam. De azt hiszem, jól sejtettem. Az én esetemben LSASS Exploit, de ezek szerint hasonló.
Ezeket hívják összefoglaló néven hálózati exploitoknak?

Egyébként mikor régen AVG-t használtam, miért nem jöttek be ezek a dolgok? Vagy az AVG is blokkolja valamiképpen?

A filmek tapasztalataim szerint biztonságosabbak, ritkábban - vagy talán ritkán - jön be velük nemkívánt dolog is.

Ma másodszor kattintottam az Ok gombra a Link gomb helyett... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44590) BigManus válasza Stephan89 (#44583) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Sajna második voltál...
Viszont lehet van még egy promós lehetőség, megpróbálom elkérni.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#44591) Stephan89 válasza BigManus (#44590) üzenetére


Stephan89
aktív tag

Nagyon megköszönném, ha sikerülne a másik NIS promo!

Üdv.

(#44592) BigManus válasza Stephan89 (#44591) üzenetére


BigManus
addikt

Ahogy megtudom írok Neked.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#44593) Stephan89 válasza BigManus (#44592) üzenetére


Stephan89
aktív tag

Rendben, köszönöm!

Üdv.

(#44594) F34R


F34R
nagyúr

Áhh kész lett az ideinglenes oldal a lacáé helyett egyelőre még csak a váz van meg kiegészítők nélkül az oldal hamarosan indul

Katt

[ Szerkesztve ]

(#44595) Imi1981 válasza F34R (#44594) üzenetére


Imi1981
veterán

Várjuk az indulást! :DD

(#44596) BigManus válasza F34R (#44594) üzenetére


BigManus
addikt

Én már regisztráltam, írtam. Csak engedélyezni kellene :K

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#44597) F34R válasza BigManus (#44596) üzenetére


F34R
nagyúr

Jó még annyira a permissziókkal nem vagyok tisztába :D
Regisztrálni tudtok de nem állítottam még be semmit

[ Szerkesztve ]

(#44598) BigManus válasza F34R (#44597) üzenetére


BigManus
addikt

Tegyél fel a gépedre egy XAMPP-ot és ott tudsz gyakorolni...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#44599) L7wy válasza BigManus (#44598) üzenetére


L7wy
őstag

Vagy WAMPot, nekem az kézenfekvőbb :)

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#44600) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

G-data v. Avast! , Avast! v. G-data ?

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.