Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44001) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sajnos nem jött be a MSE2, nagyon lelassította a gépet. Meg rendesen zabálta a memóriát is. Avira free-nél valahogy kilehet szedni a reklámot?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#44002) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Bullguard Antivirus 10 promo( 1 éves ):

[link]

Ha jól emlékszem akkor ez egy Bitdefender motort használó antivírnyákoló.

A Facebook-on meg osztogatják a Kaspersky antivírus kulcsokat 6 hónapra.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#44003) csaba1203 válasza sznorbi2 (#44002) üzenetére


csaba1203
addikt

Megelőztél én máshol találtam de ez is ingyé van :D :DD
[link]

(#44004) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Új ingyenes vírusírtó jelent meg a Digital Defender néven.
A Pro verzió már egy ideje létezik de az ingyenes ha jól tudom manapság lett készen.

[link]

Egy másik számunkra kevésbé ismert versenyző is frissebb kiadásban jelent meg.

[link]
Nem hiszem, hogy nagy eresztés de azért mégis létezik! :D

Csaba1203:

Egyébként külhon több országában eléggé elterjedt a Bullguard.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#44005) Stephan89 válasza sznorbi2 (#44002) üzenetére


Stephan89
aktív tag

Facebook-on pontosan hol osztogatják a KAV promó licencet? Linket tudnál adni? Előre is köszi!

Üdv.

(#44006) F34R válasza Speeedfire (#44001) üzenetére


F34R
nagyúr

Persze :K Tess

(#44007) sznorbi2 válasza Stephan89 (#44005) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Tudok adni de úgy látom, hogy valamilyen maláj Kaspersky forgalmazó szórja az első 5000 lájkolónak.

[Tessék] link átírva

MÁS:

Most olvasom, hogy a Bullguard antivírus két motort használ. Melyik a másik a BD mellett?

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#44008) Speeedfire válasza F34R (#44006) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

:R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#44009) F34R válasza sznorbi2 (#44007) üzenetére


F34R
nagyúr

Bitdefender + Outpost fal másról nem tudok :P

(#44010) sznorbi2 válasza F34R (#44009) üzenetére


sznorbi2
senior tag

De ez csak az antivírus és nem az Internet Security verziója. A honlapon is azt írja, hogy dual-engine, vagyis két motort tartalmaz az antivírusa is. Ez aztán a rejtély. :F

To protect and serve!

(#44011) csaba1203 válasza sznorbi2 (#44004) üzenetére


csaba1203
addikt

Én ezt is kipróbáltam egy ideig béta teszter voltam.Nagyon jó a detektálása de mocskosul fogta a gépet :D :DD

Ha jól látom ebben az ingyenesben nincs tűzfal csak levélszemét szűrő+antivírus.

(#44012) HZoli87 válasza sznorbi2 (#44010) üzenetére


HZoli87
veterán

Ennyit találtam róla: ... dual-engine (behavioral and heuristic-based)

(#44013) sznorbi2 válasza csaba1203 (#44011) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Nem tudom, hogy neked milyen géped van(tudod a védelmi progik válogatnak a gépekben) de itt valamelyik fórumozó társunk a 9-es promos Bullguard IS-t használta és ha jól emlékszem akkor valami régebbi gépe volt és szinte észrevétlen volt a gépén az IS.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#44014) Imi1981


Imi1981
veterán

sziasztok!
Laca oldala [link] véglegesen megszűnt vagy csak átmenetileg?

[ Szerkesztve ]

(#44015) F34R válasza sznorbi2 (#44013) üzenetére


F34R
nagyúr

Nemtudom magában az outpost fal se lightweight , meg a BD-sem de kinek mi
Esetleg a spyware definíciók átjöhettek a Outpost falából :F

(#44016) sznorbi2 válasza Imi1981 (#44014) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Itt a lényeg:

[vteszt]

F34R:
Való igaz, hogy egyik sem pehelysúlyú versenyző de furcsa módon mégis kevesebbel beérte mint külön-külön. Vagy legalábbis elmondása szerint.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#44017) Imi1981 válasza sznorbi2 (#44016) üzenetére


Imi1981
veterán

Kösz!
Pedig jó kis oldal volt.

(#44018) sznorbi2 válasza Imi1981 (#44017) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Egyébként egy szép kis karácsonyi csomagot fel akartam dobni rá de Lacának gondolom nem nagyon van ideje az ikrek mellett.

To protect and serve!

(#44019) Fire/SOUL/CD válasza Gorneck (#43999) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, van kavaródás. moonman-al beszéltem privbe, ő is csak úgy gondolja, hogy az MSE is használja a motorokat, de hogy az összeset vagy kevesebbet és hogy melyiket, arról nem esett szó...

blattida #43998
Melyik 4-et akkor? ;] Egy link is jól jönne egy hivatalos MS forráshoz, ahol ez le van írva, mert én ilyet nem találtam sajnos...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44020) Speeedfire válasza Speeedfire (#44008) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Avira valami miatt nagyon darálja nálam a hdd-t, ramban viszont jó. MSE2 ramban nagyon rossz, de kevésbé darálja a hdd-t. Most egy nod32 van rajta, ez valamennyire elviselhető. Nem darálja a hdd-t, ramban is csak 60mb. Viszont nem ingyenes. :(

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#44021) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Ezt ki ismeri?

[link]

To protect and serve!

(#44022) BigManus válasza sznorbi2 (#44018) üzenetére


BigManus
addikt

Helló!

Így van, sajnos nincs időm az ikrek mellett illetve munka mellett az oldalt csinálni.
Sajnos a gyerekekkel is gondok vannak, tehát ezért zártam be.
Jó darabig ki volt írva, hogy ha valaki tovább üzemeltetné, annak ingyen átadom és segítek kezelni idő fügvényében, de senki nem jelentkezett.

Ha továbbra is igény van rá, esetleg majd március környékén bele lehet vágni, addig viszont nem valószínű

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#44023) Gorneck válasza Speeedfire (#44020) üzenetére


Gorneck
titán

Avast? Bár ha ezek fogják a gépet, akkor ott már gondok vannak...húgom/szüleim gépe lényegesen gyengébb, mint a tied, sem avira, se mse, se avast nem fogja egyik konfigot se...náluk könnyebb AV-t nem hiszem találsz ami ingyenes. Amúgy a ram használatából nem nagyon lehet arra következtetni, hogy egy avprogi milyen...

Ezt nézd meg...

Fire/SOUL/CD: Mivel egy összegyúrt motorról van szó így sztem teljesen mind1 melyikekből van összerakva...főleg, mert a nagytesóhoz hasonló eredményekkel bír az ingyenes...meg amúgy is ez számít csak...mármint, hogy a végeredmény amit kapunk ingyen az nem rossz. Ami viszont változott, az a WUhoz való viszonyulás...eddig nem volt puffogás, ha volt def friss, most már a WU is jelzi és nem csak megjeleníti...persze, ha a WU csekkol előbb frissítések után...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#44024) csaba1203 válasza sznorbi2 (#44013) üzenetére


csaba1203
addikt

Nincs gyenge gépem és alapjába véve az outpost tűzfala volt,ami megfogta a gépet.A Bitdefender motor nem rossz sok neves cég licenszeli.

(#44025) Fire/SOUL/CD válasza Gorneck (#44023) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Én nem használok MSE-t, az alapbeállításokat tudom, meg hogy ha kell, akkor hol-mit keressek. Az újat pár óra erejéig pakoltam fel (XP alá) az zavaró(legalábbis nekem nincs rá szükségem), hogy automatice bekapcsolja az automatikus frissítéseket. Persze ezt egyből ki is lőttem a Win-ben. Azonban páran hivogatnak, küldenek levelet, hogy hiába kapcsolják ki a Wu automatikus frissítését, abban a pillanatban amikor az NSE frissíti magát, az megint visszakapcsolja. Nálam túl rövid ideig volt fent ahhoz, hogy ezt tapasztalhattam volna, ezért kérdem, hogy hol lehet az MSE-ben ezt "lelőni"?

MÁS

Avira PSS 90 napos kulcs (még működik)
kitöltéshez

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44026) F34R válasza Fire/SOUL/CD (#44025) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem is le volt tiltva , és mégis visszakapcsolta sajnos elengedethetlen hogy működjön az MSE régen pl nem kapcsoltam be a gépet és a frissítés miatt nyávogott is , addig még nem raktam fel a rendszerfrissítést pirosban maradt :F

(#44027) Gorneck válasza Fire/SOUL/CD (#44025) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem sehol, mármint program szinten (főleg, hogy WU-t használja a frissítések leszedéséhez)...hacsak nincs vmi reg kulcs amivel ezt ki lehet lőni...de sztem ezzel meg is szűnik az mse frissítése...
Mondjuk aki ilyennel próbálkozott nálam, hogy WU kikapcs, annak meg is mondtam, hogy többet ne is hívjon ha baj van a gépével... :D

Gorneck#1239

(#44028) Fire/SOUL/CD válasza Gorneck (#44027) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Én minden "frissítő kedden" frissítek, arányaiban sokszor volt sajnos szerencsém, a windows öngyilkos frissítéseihez ügyfeleknél(XP óta megvan, W7 sem nőtte ezt ki, most legutóbb az Office 2007-hez érkezett olyan frissítés, ami legyilkolta (asszem) a wordot, az outlook meg igen belassult), és sajnos 1x én is megszívtam. :DDD
Szóval köszönöm de nem, ne kapcsolgasson nekem be semmi autofrissítést, havi 1x majd mindent én frissítek, azóta (XP óta, 1 kivétellel) minden ok, igaz még így is csinálok egy rendszermentést WU előtt.

Hogy mire is gondolok "öngyilkos frissítés" alatt. ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44029) Fire/SOUL/CD válasza sznorbi2 (#44002) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Már nem működik a BullGuard promo: "Campaign ended".
Hamar meglett az 5000 regisztrálás... ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44030) sznorbi2 válasza Fire/SOUL/CD (#44029) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Az igen ez tényleg jó gyors volt. Akkor csak jól írtam, hogy külhonban elég elterjedt jelenség a Bullguard, vagy csak sok ott is az ingyenélő? :DDD

To protect and serve!

(#44031) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Úgy látszik tűzijáték van mostanság a promoknál. :DDD

Returnil System Safe Pro - 1 éves kulcs

sznorbi2
Szerencsére Én még kaptam... ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44032) sznorbi2 válasza Fire/SOUL/CD (#44031) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Ez tűzijáték? Ez rakéta üzemmód. :D

Egyébként az Ashampoo Anti-Malware is promoban van csak az senkit nem érdekel.
Meg ha minden igaz akkor az ESET is játékozik amivel ESET kulcsokat lehet nyerni.
Majd január- február körül indulnak megint a nagy promóciós hadjáratok, mert akkor van még bőven választék.
ÚGy látom, hogy az antivírusokat most többen nyomják promoban, mint az IS-eket!

To protect and serve!

(#44033) Fire/SOUL/CD válasza sznorbi2 (#44032) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez OFF lesz, elnézést érte, de lehet, hogy lesz közte olyan program, ami esetleg valakiknek jól jöhet.

5 darab Ashampoo termék ingyen
Ashampoo® Burning Studio 2010 Advanced - CD/DVD/Bluray iró program
Ashampoo® Home Designer - Lakástervező(belső)
Ashampoo® Snap 3 - Képernyőmentő
Ashampoo® WinOptimizer 6 - Rendszer-optimalizáló
Ashampoo® Photo Commander 7 - Képnézegető/Kép manager

A honlapon add meg ezt a kulcsot: ASH-444LW1

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44034) sznorbi2 válasza Fire/SOUL/CD (#44033) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Már van egy újabb Ashampoo Burning Studio 2010 ami ELEMENTS néven jelent meg.
Ezt használom én is és ez is ingyenes.
A WinOptimizer 6 még nem jó a Windows 7-re csak a következő verziója.
Ezt már régóta promozza és elég jó programok.

Köszi az írásodat mások nevében is.

To protect and serve!

(#44035) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#44019) üzenetére


blattida
nagyúr

Itt valamelyik ms szaki írta egy hsz-ben.
Kaspersky-Authetium-VB-és valamelyik,hogy melyik, az passz... :N ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44036) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#44035) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát a 4. akkor nyilván az MS saját fejlesztésű keresője. :DDD

sznorbi2
Az elements, az egy karcsúsított változata az Advancednek, árban is lényeges különbség van
Elements 30 dolcsi, advanced 50... :K
Igaz, általában van újabb verziójuk a felsorolt progiknak, de azért azok is bőven megfelelnek a célnak, pláne ingyen...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44037) Prill


Prill
csendes tag

(#44038) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#44036) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, a Micro AV. :K ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44039) #41133696 válasza blattida (#43998) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát igen , Comodo motorja hiányzik belőle :(

De hát Melih Abdullah Abdullah még nem adta oda nekik a motort :( .

[ Szerkesztve ]

(#44040) Visormail válasza sznorbi2 (#44034) üzenetére


Visormail
addikt

Akkor az érdekes, pedig itt a letöltési linken ott van az alatt is az Windows 7 logó mint a többinél.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#44041) blattida válasza #41133696 (#44039) üzenetére


blattida
nagyúr

Miért hiányozna belőle?
Az eredeti és hamisítatlan Symantec motor kell nekik...

Ki az a Melih Abdullah Abdullah?

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44042) F34R válasza #41133696 (#44039) üzenetére


F34R
nagyúr

xD _0-

elég gyors motor van benne :P

(#44043) sznorbi2 válasza Visormail (#44040) üzenetére


sznorbi2
senior tag

A legelső WinOptimizer 6 még nem volt optimalizálva a Win 7-re de ez már a 6.6 verzió és az már jó W7-re is! ;)

Ne hülyéskedjetek már emberek, az MSE-be a Bitdefender motorja hiányzik és punk-tum! :DD

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#44044) Narxis válasza blattida (#44035) üzenetére


Narxis
nagyúr

Norman

Thanos was right.

(#44045) Speeedfire válasza Gorneck (#44023) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Lehet akkor anno nagyon összeomlott a rendszer, mert vannak vele gondok, de egy darab vírus sincs rajta.
Lehet ráveszem magam holnap és újrarakom.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#44046) Kezdő vagyok válasza Fire/SOUL/CD (#44033) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Itt a telepítéskor kell megadni ezt a kulcsot,amit beírtál?
Mert letölteni le tudtam ezzel a kulccsal.
De a program feltelepítésnél is kell ez a kulcs?
Hálásan köszönöm,hogy belinkelted! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#44047) Fire/SOUL/CD válasza Kezdő vagyok (#44046) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

ment priv

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#44048) Speeedfire válasza Gorneck (#44023) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Érdekes eredmények. Avast, avira és MSE a tesztek szerint pedig elég gyorsak, illetve ez a kingsoft. A kingsoftból is van ingyenes. Erről van valakinek tapasztalata?

Ezzel a kis géppel mindig is voltak gondok, de érdekes mód tesztekben mindig "jól" teljesített. Cpu ok, memória ok, vga ok, hdd ok. Próbáltam rá egyszer xubuntut is rakni, mondom annak gyorsnak kell lennie, ennek ellenére lassabb volt mint az xp, pedig elég mininalista rendszer. :F

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#44049) 12-es csaj válasza Speeedfire (#44048) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Állítólag nem túl erős... A gyakorlati életben szerintem olyan avast-szintű, vagy gyengébb. ;] Amúgy made-in-China.

(#44050) Fire/SOUL/CD válasza Speeedfire (#44048) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Szerintem tényleg jobban járnál, ha lementenéd a fontos adatokat, aztán újra felhúzni rá a rendszert. Elég régóta "szenvedsz" vele, nem hinném hogy van értelme tovább küszködni, arról nem is beszélve, hogy ennyi idő alatt már 5x újratelepíthetted volna.
(Ha újra rakod, akkor jótanács: telepítés előtt BIOS-t alapra állítani, minden beállítani ami kell, minden letiltani ami nem kell, telepítéskor partíciókat törölni, majd újra létrehozni (XP-nek elég 20G-s partíció, a többi a az adatoknak, mindkettő értelem szerűen NTFS fájlrendszerű legyen) az XP-nek szánt partíciót lassú formattal formázni)
(És természetesen eredeti XP telepítőről telepíteni a rendszert)

Kingsoft
Hát az tény, hogy a teszteket a helyükön kell kezelni, de azért ha egy kergető ennyire alúl található egy teszten, akkor azt jobb mellőzni: [link] ;]

Újratelepítés után MSE/Avira esetleg Avast biztos gyorsabban fognak működni

12-es csaj
Mit ártott neked az a szerencsétlen Avast, hogy ennyire "lealacsonyítod"? Az Avast a Kingsoft-al lenne egy kategória? Ugyan már... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.