Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) Bordoi válasza betyarr (#10999) üzenetére


Bordoi
őstag

Éppen kérni akartam. :K
Illetve azt is, hogy ne 2 percenként postolj.

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#11002) blattida válasza Bordoi (#11001) üzenetére


blattida
nagyúr

Akkor a homokozóból helyreállítjuk az eredeti rendszert.
Szerintem fogalmam sincs, melyik a legjobb AV. De tanácsolni azt tudok. ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#11003) betyarr


betyarr
veterán

na lássátok feleim!bigbroda sasol minket!

inkább azt kéne kideríteni,hogy hosszabb szünet után (pl 1 éjszaka után) a rendszer valamiért felállás közben lefagy mostanság és csak a reset segít.elképzelhető hogy a counterspy lehet az oka?általában addig eljut,de az ikonja már nem jelenik meg a tálcán.pedig eddig nem vo9lt gond.lehet mégiscsak akadna avirával?

(#11005) blattida válasza betyarr (#11003) üzenetére


blattida
nagyúr

Lehet...Mióta teszi ezt? A counterspy megjelenése óta? Ha igen, uninstall és próbáld nélküle.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#11006) betyarr válasza blattida (#11005) üzenetére


betyarr
veterán

á,nem.vagy jó 2 hétig nyugiba elvoltak egymással.pár napja észlelem ezt,de kizárólag csak akkor,ha hosszabb szünet után bekapcsolom a gépet.ma direkt ki-be kapcsolgattam párszor egymás után,de semmi probléma nem volt.az egyetlen dolog amiért a CS-re gyanakszom,az az hogy ott akad el.

most leszedtem a CS-t holnap meglátom hogy csinálja-e így is.

[ Szerkesztve ]

(#11007) hdf válasza grabber (#10971) üzenetére


hdf
tag

egy teljesen hozzá nem értő tapasztalata:
Linksys ruteren keresztül netezünk kb. három éve két géppel. Laptop vezeték nélkül, asztali gép vezetékkel. Előfordult, hogy az egyik gép nem tudott csatlakozni a netre, míg a másik vígan száguldott. Máskor meg a másik nem tudott, és az egyiknek sikerült. Teljes áramtalanítás a ruteren és modemen, utána tökéletesen ment minden. :K Ez vagy tízszer fordult már elő. :((( Volt hét, hogy kétszer is, de voltak egymásutáni hónapok, hogy egyszer sem. Szerintem modem, vagy ruter gond, de remélem nem lettünk zombik! :Y Nod, Avira semmit nem jelzett. Szerencsére vagy két hete nyugi van. :DD

Mindkét gépen Avira fut, nagyon szuper! (Márhogy a fórum témájánál maradjunk!!)

[ Szerkesztve ]

(#11008) betyarr válasza hdf (#11007) üzenetére


betyarr
veterán

"Mindkét gépen Avira fut, nagyon szuper!"

nagyon helyes! :K én megvárom a 9-est és ha még a mostanit is übereli,akkor előfizetek rá! (akkor már megérdemlik,hogy megvegyem!) :)

blattida:leszedtem este a CS-t (meg a comodo-t is) és már nem kellett bootolás után resetelni.nem fagyott meg!mostmár több mint gyanús,hogy a CS a lúdas.csak azt nem értem egyáltalán,hogy akkor eddig miért nem volt vele semmi gond vajon?nem beszélve arról a furcsak esetről,hogy ha meg egymás után kikapcsoltam a gépet,akkor simán felállt a rendszer...lehet nem sak zombik,hanem szellemek is lehetnek a dologban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11009) Superman


Superman
nagyúr

Te jó ég, mi megy itt.

Többen kérték tőlem a G Data Internet Security 2009 magyar nyelvű telepítőcsomagját. Csak fel tudtam tenni valahová, innen lehet tölteni. A fájl ISO, 409MB.

[link]

Figyelem! Ez nem lesz teljes verzió! Dobozosan vettem, de aki letölti, csak trial-ként teheti fel kód nélkül (30 nap kipróbálás végett), ezt a program installálásakor el kell dönteni.

(#11010) Revidivo


Revidivo
csendes tag

Sziasztok!
Van egy vírusom/férgem/valamim, ami nem enged fel semmilyen oldalra, ahol bizonyos szavakat talál(pl. anime, manga, stb), már próbáltam mindenfélét, NOD, avast!, Comodo,SUPERAntySpyware,Malwarebyte's, stb, de SEMMI nem hajlandó egyáltalán megtalálni is. Tudtok valamilyen progit, ami segíthetne?
Kép: http://i469.photobucket.com/albums/rr51/Revidivo/virus.jpg
Kérem, segítsen valaki, már napok óta szenvedek vele!
Köszönöm előre is!

(#11011) Csakénvagyok válasza L7wy (#10983) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Sajnálom, de te félreérted vagy félre érteni akarod.

Csupán arra akartam felhívni a figyelmet hogy közel sincs úgy, mint: állítod kinyír mindent, elég a védelmed bőven. Ezt most nem értem, én nem álítottam ilyet, sose, sőt csak az ellenkezőjét.

Sőt, annyit mondtam hogy saját tapasztalat, nekem a MB AM nem fogott, semmit, viszont meg is értettem hogy ez speciális, igen kártékony spywarekre specializálódott program, s valószinüleg azért nem fogott, mert ilyet még nem szedtem össze.

Hogy több progival is scannelsz az egy dolog (nem álnadó védelemmel, esetleg OnLine Scannerekkel), több szem többet lát, viszont én kívánom neked tegyél fel két külömböző AVt, sok sikert ha egymásbagabajodnak.

Hogy mi mit szed ki az egy dolog, hogy meik AV fejlesztői mien gyorsan reagálnak az egy másik.

Annyit kritizáltam csak hogy beajánlok egy KIS+SAS+MB-AM kombinációt mindenkinek (ráadásul 28szor, vagy mást ne mismersz, vagy cég vagy, de minimum annak látszol), még azt is mondom ennyi tökéletesen elég, "ráadásul egy meik a legjobb antivírus" topikban, minimum támaszd is alá (amúgy nem hiszem hogy elég).

Azt hogy menyi ideig, mien szakmai háttérel, vagy menyi utánajárással készítették egy dolog, nem is álítom hogy nincs kidolgozva, csak picit fura szájízed van ha felsorolják egy nagyhalom AVt, spyware írtót, végül kiemelnek kettőt . Ez meg marketing, akárki akármit is álít.

És még valami a végére: egy aláírás (sajnos a koléga nevére már nem emlékszem) : Ha szakmai kérdésed van, használd a fórumot, ne priviz

(#11012) Szellem. válasza Revidivo (#11010) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Próbáld meg az Avirat vagy a Kaspersky-t beszerezni és lefuttatni őket. Persze külön-külön!

Egyébként, lehet már nincs vírusod, viszont elképzelhető, hogy elállította a host fájlodat!
Azzal meg sokat nem lehet kezdeni. Ha a két progi nem oldja meg a gondod, akkor valószínűleg reinstall lesz!

[ Szerkesztve ]

(#11013) Szellem.


Szellem.
nagyúr

blattida: Tényleg, felvettük a pénzt az első hsz. megírása miatt az Antivírus cégektől? :) :) ;]

(#11014) Kiskutya válasza Szellem. (#11013) üzenetére


Kiskutya
veterán

Küldjetek nekem is belőle!!! :)

hmm...

(#11015) RI/OS válasza Revidivo (#11010) üzenetére


RI/OS
őstag

Szia, a videókártyád nem esett be a gépbe véletlenül?
a [link]megy?

Egyébként itt az új linux x64 java plugin[link]

(#11016) Dluinet válasza Revidivo (#11010) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A "hosts" fájlt nézd meg.
XP alatt itt találod: C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

Tartalma:

[B]# Mintafájl a Microsoft TCP/IP for Windows-hoz.
#
# Ez a fájl IP címek és NT számítógépnevek (NetBIOS nevek) egymáshoz
# rendelésére szolgál. Minden egyes tételt külön sorba kell írni, először
# az IP címet, azt követően pedig a hozzá tartozó nevet. A cím és
# a név között legalább egy szóköz vagy tabulátor karakternek kell lennie.
#
# A # jel általában a megjegyzést tartalmazó sorokat jelöli, néhány
# kivételtől eltekintve (ezeket lásd alább).
#
# Példák:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # forráskiszolgáló
# 38.25.63.10 x.acme.com # x ügyfélállomás

127.0.0.1 localhost[/B]

Ha ettől eltérő nyugodtan módosítsd.

Csak ez a lényeg benne: 127.0.0.1 localhost

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11017) Kiskutya válasza Kiskutya (#11014) üzenetére


Kiskutya
veterán

Valakinek sikerült lehúzni superman linkjéről a gdatát? Én bármivel próbálom megszakad és nem is indítja újra. :( (

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#11018) Szellem. válasza RI/OS (#11015) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Speciel a linked nekem nem jön be! Elírtad! :)
dunavebet írtál, és nem dunawebet.:)

[ Szerkesztve ]

(#11019) ludla válasza Kiskutya (#11017) üzenetére


ludla
őstag

Nekem meg van,holnap lehet felteszem én is csak majd darabolva. Csak a data.hu mától fizetős :((

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#11020) blattida válasza Csakénvagyok (#11011) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez tényleg sok, egy kicsinyt...amennyiben az marketingnek minősül, hogy tisztán empirikus módszerek alapján, sok millió felhasználó és hivatalos, független tesztelők által letesztelt és eredményesnek nevezett programot ajánlani merünk másoknak is, akiknek biztonsági problémájuk van a gépükkel, akkor ez az.
De, természetesen, ez nem lehet marketing vagy reklám, mert egy büdös vasat sem kapunk senkitől, pusztán önszorgalomból tesszük, "mindössze" a másokon történő segítség jó érzésének kötegnyi summájával gazdagodunk...szerintem ez teljesen normális emberi tulajdonság.
Mint ahogy az is, hogy én is abba hagyom ezt az értelmetlen vitát, mert sehová sem vezet...

Plag és én pedig boldogan költjük azt a rahedli pénzt, amit átutaltak nekünk ezek a mocskos, burzsuj antivírus és antimalware cégek...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#11021) blattida válasza blattida (#10920) üzenetére


blattida
nagyúr

Jelentem a comodo 79-nél tart... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#11022) Szellem. válasza blattida (#11020) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ámen!

(#11023) Szellem. válasza blattida (#11021) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Fejlődnek a srácok és ez jó!
Nekik nem lehet mintákat küldeni? Szívesen hozzájrulnék a fejlődésükhöz!
És szerintem más is örömmel besegítene ebben.

(#11024) L7wy válasza Csakénvagyok (#11011) üzenetére


L7wy
őstag

Sajnálom, de te félreérted vagy félre érteni akarod.

Igen félreértem, készakarva, mert nemtudom elhinni hogy valaki ennyire...........

Annyit kritizáltam csak hogy beajánlok egy KIS+SAS+MB-AM kombinációt mindenkinek (ráadásul 28szor, vagy mást ne mismersz, vagy cég vagy, de minimum annak látszol)

Igen, Én, Plag és blattida a Kasperskynél, a malwarebytesnél és a SAS nál dolgozunk, ezért kötöttünk szövetséget, hogy átvágjuk az egész topiklátogatót, hátha megveszik a termékeinket... Fogadd el, ez így van. És most örülhetsz h lebuktattál minket XD :W :W :W :W :)) :)) :)) :DD :DD :DDD :DDD ;] ;] ;]

De nefolytasd légyszi, elérted a célod, lebuktattál, most pedig menj Isten hírével.

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#11025) L7wy


L7wy
őstag

A többieknek megsúgom, h ez nemigaz, de Csakénvagyok keményen elhatározta h nemenged a sajátjából, és addig harcol, még el nem éri célját!!!!

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#11026) Szellem. válasza L7wy (#11025) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Tudod az ostobaság és az ostoba ember ellen nincs mit tennni.
Hagyd rá, és hagy csinálja a hülyeségét. A lényeg, mi tudjuk a frankót, ő meg egyáltalán nem érdekes.:)

(#11027) blattida válasza Szellem. (#11023) üzenetére


blattida
nagyúr

Dehogynem! A programból is lehet és az oldalukon keresztül is...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#11028) Csakénvagyok válasza L7wy (#11024) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Bí rájgt bek

szerk: Kiskutya Nekem se
L7wy Dehogynem

[ Szerkesztve ]

(#11029) L7wy válasza Csakénvagyok (#11028) üzenetére


L7wy
őstag

Most komolyan mond már meg miért csinálod ezt, élvezed? Annyira nembirom az ilyen embereket... A vérében van a kötözködés...

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#11030) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Csakénvagyok, egy nagyon értelmes ember lehetsz!
Már bocs.......

(#11031) betyarr


betyarr
veterán

hagyjátok már!szétzülleszti a fórumot.addig úgyis ide fog járni,amíg válaszolunk neki és az nekünk sem jó,mert szanaszéjjel offolja a totyikot :W meg ezáltal mi is :U

na nem tudom,hogy én fedeztem-e fel elsőnek,vagy már előttem említették-é,de az a-squared-et lehet havonta hasonlóan hosszabbítani mint az avirát.annyi kell hozzá,hogy az EMSI honlapján egy új mailcímmel regeltek,meg az a2-ben is beírjátok és készen áll újabb 30 napra fullosan.
gondoltam megosztom,akkor is ha már volt róla szó.egy újszülöttnek minden vicc új :B

egyébként jól tudom hogy a2 és comodo nem bírják egymást?

na meg mégvalami: olvastam tegnap a chip magazint és látom hogy a dvd mellékletükben van valami avira cucc,csak azt nem tudtam teljesen kivenni,hogy ez maga a progg,vagy licensz hozzá?vagy az ingyenes aviráról lenne szó?

[ Szerkesztve ]

(#11032) Szellem. válasza betyarr (#11031) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nyugi! Hagyjuk, de sajnos, nem lehet szó nélkül hagyni az ostoba baromságait!
De, igazad van. Az ilyen marha embereknek itt nincs helyük.:)

Az a-squared információd helyes. És, jó, hogy ezt leírtad. Ez is egy kiválló program!
Megyek mindjárt írok is nekik, hogy küldjék a hozzászólásom miatt a jutalékot.:)

Valaki próbálta az új AVG 8.5-öt? Állítólag elég jó lett, mivel új technológiákat építettek bele. Valakinek van tapasztalata? Vagy csak rizsa amiket írtak róla?

(#11033) blattida válasza betyarr (#11031) üzenetére


blattida
nagyúr

Az a-squraded és a comodo jól elvannak egymással, nem szokott gond lenni, még az antimalware-ükkel sem. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#11034) blattida válasza Szellem. (#11032) üzenetére


blattida
nagyúr

Én a béta 8.5-öst használtam, abból is az IS-t, nem volt rossz, ráadásul jobb, mint a 8-as(ami önmagában nem nagy kunszt, hiszen a 8-as egyszerűen rossz volt), de rendesen nem teszteltem le, így mélyreható véleményt nem tudok írni...a GUI-ja viszont határozottan nem tetszik, a tűzfala sem egy nagy kaland, sajnos...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#11035) #41133696 válasza Szellem. (#11032) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem tesztelted még a teszt zip állományoddal ? :)

(#11037) L7wy válasza Szellem. (#11032) üzenetére


L7wy
őstag

És mik ezek az új funkciók? Érdekelne, mert egyidőben használtam AVG-t és a spywareket nagyon szedte... Én csak erről (Identity Theft Protection) tudok. Van valami még, mert emiatt nem teszem fel.

Mondjuk szimpi h Windows 7 kompatibilisnek mondják

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#11038) blattida válasza L7wy (#11037) üzenetére


blattida
nagyúr

Csak az általad is említett új funkció van egyedül, az is az IS-ben...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#11039) betyarr válasza blattida (#11033) üzenetére


betyarr
veterán

főleg az a2 antimalware-re gondoltam a valós idejű védelem miatt.most tesztelem a dolgokat,hogy egy frankó védelmet tegyek majd az új gépemre :K az avira már tuti :DDD

mindenki: ez az az AVG amelyiknek inteligens védelme van?megtanulja a dolgokat?valami iylesmiről mintha már hallottam volna!

[ Szerkesztve ]

(#11040) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Próbálgatom az új 4-es nodot de nemtok emaileket küldeni thunderbirddel, ha kikapcsolom az email védelmet akkor minden ok! Tudtok valami okosságot rá? Mivel még csak angolul van a progi nem nagyon merek belepiszkálni a beállításokba.

hmm...

(#11041) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok 3 hónapja nod32 3.0 valamint malwarebytes antimalware védi a gápemet gond nélkül. Most kíváncsiságból ráengedek egy AVG8.5 öt a rendszerre a 3 hónap alatt elég sok helyen megfordultam a neten tehát várom az eredményt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#11042) L7wy válasza Kiskutya (#11040) üzenetére


L7wy
őstag

Hát nemtudom, nekem működik.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#11043) g.gergo válasza Kiskutya (#11040) üzenetére


g.gergo
senior tag

Üdv! Nekem is, úgyhogy sztem nézz körül a beállításoknál. ;)

(#11044) Kiskutya válasza g.gergo (#11043) üzenetére


Kiskutya
veterán

Köszi a válaszokat most nálam is jó szerintem a upc szivatott.....

hmm...

(#11045) Gorneck válasza #41133696 (#11035) üzenetére


Gorneck
titán

Épp ez az amin meglepődtem Én is... :) Nagyon nehezen bírja, hogy vmi újat ne próbáljon ki... :)

Gorneck#1239

(#11046) Szellem. válasza Gorneck (#11045) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Jogos az észrevételed, mert ugye az informatikában tájékozódni kell.:)
De, ami késik, nem múlik.:)

(#11047) Gorneck válasza Szellem. (#11046) üzenetére


Gorneck
titán

;]

Kíváncsi vagyok mire jutsz vele...nálam sajna minden gyors... :( :DDD Értelmetlen tesztelnem...

Gorneck#1239

(#11048) Goatman


Goatman
aktív tag

Hello! Létezik olyan megbízható Anti-Virus/Spyware/Malware progi, vagy akár csak scanner, ami portable, vagy böngészőből futtatható? Olyanra gondolok, ami nem igényel installt, hanem futtatható pl. pendrive-ról is. A választ előre is köszi

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#11049) Gorneck válasza Goatman (#11048) üzenetére


Gorneck
titán

Pl...

Gorneck#1239

(#11050) ludla válasza Goatman (#11048) üzenetére


ludla
őstag

VIPRE Rescue vírusirtó és kémprogram eltávolító Nem igényel telepítést. ÚJ!!

Leírás

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.