Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) viktor82 válasza Kiskutya (#2995) üzenetére


viktor82
őstag

Lecseréltem,beszereztem 1éves licenszet az AVG-re kipróbálom alapbél kevesebb rammal beéri mint a kav+spy kettös!Valami tűzfalat nem tudsz ajánlani nekem 64bitre?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3002) zed01 válasza viktor82 (#3001) üzenetére


zed01
őstag

Az egyik legjobb tűzfal a Comodo v3, van 64 bites OS-ra is és ráadásul ingyenes. A soxor hivatkozott matousec féle leak teszten 100 %-ot ért el, ami nem semmi. Szerintem próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3003) zed01 válasza viktor82 (#3001) üzenetére


zed01
őstag

Már ne haragudj, de nem mindegy mennyi a memória igénye az adott proginak, ha az embernek 4 GB ramja van? Mire spórolsz a ramokkal? Nincs játék a piacon ami 4 GB-ot kihasználna.
Ha nekem 4 Gb ramom lenne, feltenném még a Trend Micro InterScan VirusWallt (gateway), ami alapból 300 megát foglal.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3004) Kiskutya válasza viktor82 (#3001) üzenetére


Kiskutya
veterán

amit en hasznalok az nincs 64bitre(pc tools). mivel 64-es redszert meg nem hasznaltam nem is nagyon tudom melyik lenne igazan jo hozza.

hmm...

(#3005) viktor82 válasza zed01 (#3003) üzenetére


viktor82
őstag

Próbáltam de idegesitett a folyton felugró ablak,az igaz én nem idegeskedek a ramok végett főleg jövő hónapban befektetek még 2x2-be,és amit irtál a trend-ről az mire jó ha szabad kérdeznem?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3006) viktor82 válasza Kiskutya (#3004) üzenetére


viktor82
őstag

Azt tudom már utána néztem,de mindegy ki kell béküljek a comodoval,csak szokás kérdése!Azért kösz!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3007) zed01 válasza viktor82 (#3005) üzenetére


zed01
őstag

Az internetes átjáró (vírusirtó+antispyware). Együttműködik más vírusirtóval, mert csak a webforgalmat vizsgálja. Én próbáltam, de nem igazán 1 GB ramra tervezték.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3008) zed01 válasza viktor82 (#3005) üzenetére


zed01
őstag

Állítsd a Defense+-t training mode-ra. Akkor mindent automatán intéz.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3009) viktor82 válasza zed01 (#3007) üzenetére


viktor82
őstag

Szerinted nekem kell ilyen?Azért annyira nem kell levédeni a pc-t szerintem megteszi egy sima virusirtó+tűzfal+antispyware!Nem tudom de most tettem fel az avg8-at és azóta megvan halva a net lassan jönnek be az oldalak lehet ez a virusirtó végett előtte kav-om volt nem volt lassulás azt hiszem visszatérek még ma!kav+comodo szerintem elégnek kell lennie ,szerinted?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3010) zed01 válasza viktor82 (#3009) üzenetére


zed01
őstag

A Kaspersky Anti-Virus mindegyik tűzfallal összeakad! Semmi jóra ne számíts ha tűzfalat is teszel fel a KAV mellé. Használj Kaspersky Internet Securityt, abban alapból van tűzfal.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3011) viktor82 válasza zed01 (#3010) üzenetére


viktor82
őstag

Arra nincs licenszem!Akkor marad az avg+comodo vagy van még avast pro-m inkább azt mint az avg-t?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3012) zed01 válasza viktor82 (#3011) üzenetére


zed01
őstag

Szerintem az Avast egy szinten van az AVG-vel, csak az Avastban nincs antispyware. Ha akad a net az AVG-vel, akkor jó megoldás az Avast Pro, valami antispyware, és a Comodo.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3013) viktor82 válasza zed01 (#3012) üzenetére


viktor82
őstag

Spy swepper-em van meg spyware doctor,de sajna egyik sem működik 64biten valamilyent tudsz ajánlani?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3014) viktor82 válasza viktor82 (#3013) üzenetére


viktor82
őstag

ez milyen a-squared Free 3.1 ,ingyenes sokat ne várjak tőle?És a terminátor?

[ Szerkesztve ]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3015) zed01 válasza viktor82 (#3014) üzenetére


zed01
őstag

Az A-Squared Free-val csak keresni lehet (de abban az egyik legjobb), valós idejű védelme nincs és úgy tudom 64 bites OS-on ez sem működik. Az ingyenes antispywarek vagy erősen korlátozottak, vagy nem sokat érnek.
A Terminator ingyenes, a semminél többet ér, de túl sokat ne várj tőle. Van benne HIPS is.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3016) viktor82 válasza zed01 (#3015) üzenetére


viktor82
őstag

Akkor még tesztelem az avg-t majd holnap meglátom!De ez már tarthatatlan már egy éve ,hogy van 64bites vista az xp-ről nem is beszélve és nincs 64bitre működő spyware program!Spyswepper,doctor spyware(semmilye sincs 64bites rendszerre)és még sorolhatnám!

[ Szerkesztve ]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3017) viktor82 válasza viktor82 (#3016) üzenetére


viktor82
őstag

Képzeld most telepitem a comodot és talált 3malwaret valami unknown malware a windows-freemem.exe,ezt az avg hogy nem vette észre pedig most futattam!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3018) Kiskutya válasza viktor82 (#3017) üzenetére


Kiskutya
veterán

akkor ezek szerint a kaspersky sem vette eszre?
amugy en a comodot defense+ nelul hasznaltam es tokeletesen jo volt ugy is es semmit nem kerdezett.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#3019) viktor82 válasza Kiskutya (#3018) üzenetére


viktor82
őstag

Igen a kaspersky sem vette észre ha csak nem után mászott rá a pc-re!defense-t training módra kapcsoltam,igy eddig nem kérdezett még!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3020) zvaragabor válasza viktor82 (#3017) üzenetére


zvaragabor
senior tag

A Scan My System funkció jelölte meg őket? Amikor telepíted a legújab COMODO-t, akkor le kell futnia egy víruskeresőnek. Ha ez találta meg, akkor érdemes a gyanús fájlt fölküldeni virustotal.com-ra, mert ez a kezdetleges scanner elég sok téves pozitívot produkál még.

[ Szerkesztve ]

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#3021) viktor82 válasza zvaragabor (#3020) üzenetére


viktor82
őstag

OK!Minden képen elküldöm!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3022) h_143570 válasza viktor82 (#3017) üzenetére


h_143570
addikt

Nincs olyan progi ami kepes megtalani mindet es valoszinuleg nem is lesz. Ha traning modra allitod acomodot akkor nem fog kerdezni semmit hanem minden tevekenyseget megtanul. Ezert csak rovid ideig erdemes abban a modban hasznalni.

(#3023) viktor82 válasza h_143570 (#3022) üzenetére


viktor82
őstag

De ha kérdez azt is engedem már mérgemben!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3024) Kiskutya válasza viktor82 (#3023) üzenetére


Kiskutya
veterán

szerintem hasznalhatod defense+ nelkul is nalam ugy ment es nem kerdezett semmit.

hmm...

(#3025) h_143570 válasza viktor82 (#3023) üzenetére


h_143570
addikt

Ezert talatak ki a szerep hozza rendelest, az engedelyezo ablakban a 3dik valaszhato lehetoseg, ileltve erdemes bejeloni a szabaly megjegyzest.

(#3026) zvaragabor


zvaragabor
senior tag

EZT láttátok már?
ITT az eredeti, zene nélkül.
(Valamint hozzászerkesztettem én is a Judas Priest - Hellrider c. számot(szerintem fasza lett), ha esetleg netán valakit érdekel, adhatok hozzá egy linket. :B )

[ Szerkesztve ]

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#3027) Uzmany


Uzmany
őstag

Sziasztok, elnézést kérek, de nem tudom végigolvasni a topicot, igy lehet olyat kérdezek amelyet már megkérdeztek.
Szeretnék vásárolni egy virusirtót egy laptopra, amely nem foglalja le az erőforrásokat, nem lassitja le a gépet.
Melyiket javasoljátok?
Előre is köszönöm.

® visions created with passion

(#3028) viktor82 válasza h_143570 (#3025) üzenetére


viktor82
őstag

Majd kiismerem,lassan de biztosan!
kiskutya-már mindegy feltelepitettem a defenserrel együtt már igy hagyom!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3029) h_143570 válasza viktor82 (#3028) üzenetére


h_143570
addikt

A telpito programokat ha megbizol bennuk akkor mehet updater or installer modban. A megbizhato progi trusted -el.

(#3030) viktor82 válasza h_143570 (#3029) üzenetére


viktor82
őstag

Jó,majd játék telepitésénél bekapcsolom instal módba,de aztán automatikusan visszakapcsol ha jól tudom!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3031) h_143570 válasza viktor82 (#3030) üzenetére


h_143570
addikt

Meg foja kerdezni hogy atvaltson install modba, de eddig nalam minden telpult anelkul is.

(#3032) zed01 válasza Uzmany (#3027) üzenetére


zed01
őstag

Erra a kérdésre ahány ember, annyiféle választ fogsz kapni. Ha fontos szempont az alacsony erőforrás igény, akkor az Avirát ajánlom. Az Avira nagyon jó vírusirtó.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3033) zoltanz válasza zed01 (#3032) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Aki akar fizetni érte a NOD32 elég jó és mehet az aktív figyeléssel is (főleg ha többprocesszoros rendszered van, nem gond)
Az F-secure ami ingyenes és elég jó régi nevén F-prot itt nincs aktív figyelés.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#3034) blattida válasza Uzmany (#3027) üzenetére


blattida
nagyúr

AVG. Kevesebbel beéri, mint az avira. Ráadásul az ingyenes avg e-mailt is szűr, míg a free avira nem.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3035) blattida válasza zoltanz (#3033) üzenetére


blattida
nagyúr

Ingyenes F-secure? :F Egy mesében, talán. Az F-prot nagyon más ám, de az sem ingyenes.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3036) MolnárPéter válasza blattida (#3035) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

A nevük hasonlóságán kívül azért van némi közük egy máshoz: [link] és [link], de nem az utdódja az biztos, mert az F-Prot is él és virul. Shareware mindkettő, semmiképp nem ingyenes, bár az F-secure-nak volt ingyenes akciója tavaly, vagy tavalyelőtt, talán erre utalhatott a kolléga.

(#3037) MolnárPéter válasza Uzmany (#3027) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Fizetősök közül az Avira Premium és a Nod sem fogta a gépet és nem kért sok RAM-ot nálam, az AVG 7.5 sem, a 8-as kicsit, az Avast sem, sőt még a sokat szidott NORTON AV 2008 sem. Sok RAM-ot ettek nálam: a Panda AW-FW 2008, F-secure AV 2008, ez utóbbi viszont egyáltalán nem fogta gépem. Ami még fogta a KAV 7-es. Nagyon gép és szoftverkörnyezetfüggő, hogy mi lassítja a gépet, nekem ezek a tapasztalataim.

(#3038) jokerone


jokerone
tag

Avast 4.7 pro, és Sygate 5.6 tűzfal van most fent. Elvileg mindkettő ingyenes, vagy demo, vagy ilyesmi.
Szerintetek ez így megbízható kombó, vagy válasszak másik tűzfalat, mert párszor a tűzfal helyett az avast jelez "támadást"...ez nem a tűzfal dolga lenne elsősorban?

Üdv!

(#3039) viktor82 válasza MolnárPéter (#3037) üzenetére


viktor82
őstag

Most kav+comondo-t használok és meglepően nem fogja a gépet ellenben a avg8-al ami után nem akartak bejönni az oldalak!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3040) Kiskutya válasza jokerone (#3038) üzenetére


Kiskutya
veterán

talan a comodo jobb valasztas lenne tuzfalnak!

hmm...

(#3041) Kiskutya válasza viktor82 (#3039) üzenetére


Kiskutya
veterán

nekem az avg8 sem fogja a gepet! az avg8 a 7.5-tol azert eszik tobbet mert mar spyware vedelem is van benne. nezzetek meg a 7.5-os avg anti malware-t az nalam meg tobbet evett es a 8prof kb annak felel meg!

hmm...

(#3042) viktor82 válasza Kiskutya (#3041) üzenetére


viktor82
őstag

Igen és ez szerintem előny,hogy van spyware védelem is!

[ Szerkesztve ]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3043) MolnárPéter válasza Kiskutya (#3041) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Pont ezért írtam, hogy hogy gép - és szoftverfüggő is részben, hogy lassítja-e a gépet, szörfözést, egyebeket, és ezért is emeltem ki, hogy nálam. Az AVG-ből kiadták a 8.0.85-öst, lehet kipróbálom, vátozott-e valamit a helyzet.

(#3044) MolnárPéter válasza Kiskutya (#3040) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Én is a Comodot választanám Basic Firewall with leak protection -ha pontosan emlékszem- opcióval a telepítésnél, így nem kiabál a D+, de ajánlanám az Online Armort is, a 2.1.0.95-ös hibátlanul fut az egyik gépemen.

[ Szerkesztve ]

(#3045) zed01


zed01
őstag

Meg se gondoltam volna, hogy a gamecopyworld-on fertőzött weblap van. Az Avira Security Suite jelezte, hogy HTML/Infected WebPage (Object Type: URL) és berakta a karanténba. Már ezerszer megnyitottam ezt az oldalt, persze akkor SEP-et használtam az nem jelzett. De éltem a gyanúperrel, mint általában mindig ha ilyen oldalt nyitok meg, és utána mindig visszaállítottam az Acronis True Imageval a particiót, úgyhogy remélem nincs baj. Hiába, az egyik legjobb vírusirtó az Avira.

NE NYISSÁTOK MEG A GAMECOPYWORLD-OT!

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3046) zvaragabor válasza zed01 (#3045) üzenetére


zvaragabor
senior tag

Pontosan mit böngésztél az oldalon belül amikor riasztott az antivírus?

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#3047) zed01 válasza zvaragabor (#3046) üzenetére


zed01
őstag

Én leírnám mit böngésztem, de az már wareznek minősülne. De rögtön jelzett az Avira mikor megnyitottam az oldalt. Keresni sem volt időm. Privátban.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3048) viktor82 válasza zed01 (#3047) üzenetére


viktor82
őstag

Épp ma voltam gamecopy-n és semmit nem jelzett a kav!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3049) zed01 válasza viktor82 (#3048) üzenetére


zed01
őstag

Dobd el a híres Kasperskyt...

(Jó vételt csináltam az Avirával)

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3050) viktor82 válasza zed01 (#3049) üzenetére


viktor82
őstag

Mért dobjam el?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.