Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26001) Gorneck


Gorneck
titán

Én ezt komolyan nem értem...az 1 file-os mintákra az MPC 1-2 nap után reagál (legalábbis nálam általába 1-2 nap után visszajeleznek), de a nagyobb csomagokra meg kb semmi reakció...persze azok a minták 20-30 file-t tartalmaznak, de akkor is.
Kezd olyan érzésem lenni, hogy kicsit túl lett vállalva az MSE support és nem boldogulnak a beküldött mintákkal...vagyis piacra dobjuk és reméljük használni fogják a felhasználók...aztán kiderül, hogy sokkal többen, mint amire számítottak és besokalnak.
Vagy nemtom...

Gorneck#1239

(#26002) HZoli87


HZoli87
veterán

Új verzió: Avast! Antivirus 5.0.462 HUN: Free - Pro - IS

(#26003) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#26000) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Alapjaiban teljesen egyetértünk, ami kiegészítés
Azért magunk közt szólva, legalább egy 10 darabot könnyű összeszedni, 15-öt már nehezebb, 20-at meg nem is tudom, itt már olyan AV is lennének, amikről nem is hallottam(lehet, hogy jobb is), szóval 5 darab Free AV, az igen karcsú egy teszthez. :DDD
(Persze, hogy az av-comparatives teszten sem mind vesz részt, de hát azért ennél több egy "kicsit")

Valóban hasznos dolog a Script blocker(hivatalosan Script Shield), de ha valaki Free Avast-ot használ, akkor is van rá megoldás, pl a Online Armor Free tűzfal, ebben ugyanis(azt nem tudom milyen hatékonyságú) de ilyen funkcióval ellátott modul található, Script/Worm protection néven. Szóval pl az Avast 5 Free + OA Free az elég jó párost bír alkotni... :K

Az AMTSO az meg olyan, mint a Hegylakó sorozatban az a csoport, akik csak megfigyelik a halhatatlanokat, de nem avatkozhatnak bele a dolgokba, csak megfigyelők. :DDD
Valóban nem ez lenne a feladata az AMTSO-nak.

Igen, azok a NIS meg ESET összehasonlítgatósdi, az minden, csak reaális. Ha kérdeznek róla, akkor az szoktam mondani, hogy "Felejtsétek el, mint a vitorláshal" :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26004) Fire/SOUL/CD válasza Gorneck (#26001) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ez nem biztos, hogy rossz dolog, mert így legalább van esélye, hogy alaposan és emberek(szakik) nézik át a mintát, nem pedig valami gyorsteszt után visszadobják, hogy tiszta, aztán meg elindítva lepotyognak az ikonok az asztalról... :DDD
Meg gondolom, azért közben amikor frissít az MSE, szépen hízik az adatbázisa is, szóval az hogy 1-2 nap alatt nem kerül be 20 minta, az nem katasztrófa, mert abban a 2 napban meg 20000 kerül bele frissítéskor...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26005) 19870820 válasza HZoli87 (#26002) üzenetére


19870820
senior tag

Üdv.Ilyen magyar nyelvű letöltőt hol találtál ha szabad tudni?Hivatalos oldalon csak a Multilanguege verzióba van magyar.Köszi a választ.

(#26006) Gorneck válasza Fire/SOUL/CD (#26004) üzenetére


Gorneck
titán

Ez mondjuk igaz...csak furcsállom kicsit...anno momdjuk nem is fárasztottam magam ilyesmivel...mármint, hogy küldjek bárkinek (nod, avast, za) bármit is... :D

Gorneck#1239

(#26007) Szellem. válasza HZoli87 (#26002) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Itt meg a cséndzslog.:) :[link]

(#26008) HZoli87 válasza 19870820 (#26005) üzenetére


HZoli87
veterán

Átírtam a letöltési linkben: eng->hun, és már tölthető is. ;)

(#26009) localhost válasza 19870820 (#26005) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ott volt a link Hzoli linkjében, tessék :
http://files.avast.com/iavs5x/setup_av_free_hun.exe

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#26010) 19870820 válasza HZoli87 (#26008) üzenetére


19870820
senior tag

Értem azt hittem valami spéci oldalról töltötted le. :D Végülis a Multilanguege is totál ugyanez mert alapból magyar nyelven telepít. :R

(#26011) HZoli87 válasza 19870820 (#26010) üzenetére


HZoli87
veterán

Igen, a Multilanguage verzió alapból magyar nyelven települ. De így lehet spórolni 2-3 MB-ot, mert csak magyarul tud. :DDD

(mindig hivatalos oldalról linkelek itt, ha van mit) ;)

(#26012) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#26011) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Én meg azért szeretem a Softpedia-t, mert ha nem is azonnal, de elég rövid időn belül reagálnak a dolgokra... :C
No meg egy helyen van minden, képek vannak, meg leírások stb. ;]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26013) polonic válasza Gorneck (#26001) üzenetére


polonic
félisten

Nekem egy ideje meg az 1 fájlos mintákra sem jeleznek, egyre válaszoltak addig, 6-7 ilyet küldtem el nekik. Február 26-án történt a küldés, azóta is csak az van mellettük, hogy received. A nagy csomaggal, amit a múltkor említettem, azóta sincs semmi azzal.

[ Szerkesztve ]

(#26014) Gorneck válasza polonic (#26013) üzenetére


Gorneck
titán

Annyira már nem érdekel... :D

Gorneck#1239

(#26015) Möbiusz


Möbiusz
tag

Akit érdekel.
F-Secure Internet Security 2010 ( teljes értékű) 6 hónapos promóciós kód kérhető.
>> innen << .
Azonnal küldik a válasz emilt, benne a kóddal. Magyar nyelvű.

[ Szerkesztve ]

(#26016) frisco válasza Gorneck (#25991) üzenetére


frisco
aktív tag

A mintákat Coronita 21 gyűjtögeti be két különböző oldalról (ha jól tudom) más felhasználók jelzései alapján.
Nyilván vannak köztük tiszta file-ok is, csak valakinek a vírusvédelme ugrott rá és ezért jelezte az említett fórumokon.
Szóval kivédhetetlen, bár a McAfee több FP jelzést adott mint a Kaspesky és az Avira illetve az ESS, így mérget nem vennék rá.

HZoli87:

Köszi a Norton-analízist, valóban gyengusz.

[ Szerkesztve ]

(#26017) Gorneck válasza frisco (#26016) üzenetére


Gorneck
titán

Kár...

Gorneck#1239

(#26018) ludla válasza Möbiusz (#26015) üzenetére


ludla
őstag

Ez elég korrekt :) bár csak több ilyen lenne magyarok részéről :D

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#26019) Namelesske


Namelesske
addikt

Panda cloud 22 őt hagyott meg, abból csak 8 at nem azonosított helyesbítek nem törölte, de jelezte, hogy baj van. . a többit blokkolta

Szerintem nagyon jó eredmény

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#26020) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Erre tud valaki, valamit mondani?

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26021) BigManus válasza Fire/SOUL/CD (#26020) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Kb. egy hete kezdtem el használni a KIS-t, 32 bit-en.
Nálam nem jelentkezett semmi hiba.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#26022) Fire/SOUL/CD válasza BigManus (#26021) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Sorry de az egésznél is nagyobb eszemmel lehagytam egy(esetleg) fontos dolgot, szóval W7 x64 alatt a 436-os build-nél nincs ilyen "jelenség", csak a 736-osnál.

Kösz a választ egyébként!

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26023) Kácsa válasza Fire/SOUL/CD (#26020) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Nálam is ott van a felismertek közt,én is legális Win7-et használok .Beraktam a kivételekhez.
Valószínű ,hogy a viselkedés-elemzője riaszt rá.Ártalmatlan.Win7-32 bit ,KIS 9.00.736 build.

[ Szerkesztve ]

ZoLee

(#26024) Fire/SOUL/CD válasza Kácsa (#26023) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Köszönöm a megerősítést! :R Akkor nem debuggolok :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26025) HZoli87


HZoli87
veterán

ESET NOD32 Antivirus / ESET Smart Security 4.2.35.0 Final
- egyenlőre csak szlovák nyelven

- Fix: Issues with HTTP scanner with longer domain names ( support for length of domain name to 256 characters)
- Fix: Issues after PC restart when firewall system integration is "only scan application protocols"
- Fix: When ESS installed with disabled FW, dialog about trusted networks not displayed
- Fix: Installation of ESS using Remote Desktop; after selecting firewall's "Interactive mode", the session will interrupt
- Fix: Long file name makes trouble with logs in "document protection enabled" mode
- Fix: Scan profile settings not retained after reinstallation
- Fix: Open ESI log of EAV doesn't work on Microsoft Windows NT4.0
- Fix: Not possible to save EAV's ESI log and export service script on Microsoft Windows NT4.0
- Fix: Wrong settings imported from ESS configuration cause problems in EAV
- Fix: All ESI logs are lost after upgrade from V4 to V4.2
- Fix: Impossible to delete the on-demand Scan Log in ESS
- Fix: Fixed ceasing of scan tasks when logged in as standard user
- Fix: Minor issues with Trusted zone conversion from older to newer version
- Fix: Unification of behavior when disabling some parts of EAV/ESS/EMS in the main settings window
- Fix: Possible to delete log of a running on-demand scan
- Fix: X64 Vista + win7: UAC appears when opening ESI log from ESS/EAV GUI
- Fix: Minor Thunderbird and Outlook issues

[ Szerkesztve ]

(#26026) Szellem.


Szellem.
nagyúr

A G.I.Joe-ban fedeztem fel:

(#26027) HZoli87 válasza Szellem. (#26026) üzenetére


HZoli87
veterán

Ők is tudják, hogy mi a jó. ;]

(#26028) Tetete1


Tetete1
senior tag

Free 36 Months Norman Internet Control license

[link]

Mi lehet ez, amit 3 évre ingyen adnak? Valami Fiujitsu Siemens laptomot emlegetnek ezzel kapcsolatban.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#26029) Möbiusz


Möbiusz
tag

Használt mostanában valaki F-Secure IS-t? Én kábé két évvel ezelőtt igen, de arra emlékszem, hogy akkor nagyon fogta a gépemet és igen nehezen tudtam uninstallálni is.

(#26030) McKane válasza HZoli87 (#26025) üzenetére


McKane
senior tag

ezt benéztem.. :D
sry

[ Szerkesztve ]

(#26031) blattida válasza Tetete1 (#26028) üzenetére


blattida
nagyúr

Elvileg FSC laptopot használóknak szól az ajánlat, de gyakorlatilag már nem él ez a promóció, próbaképp magam is telepítettem, csak a virus controll-t leehet beélesíteni, a tűzfalat már nem, viszont 30%-al olcsóbban megveheted, ha akarod...

Möbiusz
Most már ez a kitétel nem igaz rá, mármint a lassúság és a fogyasztás, az eltávolíthatóság pedig javult, de még lenne hova fejlődni. :K

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#26032) Tetete1 válasza blattida (#26031) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nekem még adott serialt 1 órája. A fiamnak van ilyen laptopja (Fujitsu Siemens), nem értem arra miért volna jobb, mint asztali gépre?

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#26033) blattida válasza Tetete1 (#26032) üzenetére


blattida
nagyúr

Az oké, csak nem lesz érvényes...kapsz róla emailt is...
Az adott gépet regisztrálni is kell...ezért nem jó az asztali...

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#26034) Namelesske


Namelesske
addikt

a MAI ESS adatbázissal :

2 maradt :D:D:D

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#26035) Gorneck válasza Namelesske (#26034) üzenetére


Gorneck
titán

Az jó mert törölt olyat is amit nem kellett volna mivel patyolat tiszta... :)

Gorneck#1239

(#26036) Namelesske válasza Gorneck (#26035) üzenetére


Namelesske
addikt

fasza xD

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#26037) McKane


McKane
senior tag

szükségem lenne valami kémprogram-írtóra NOD32 Antivirus mellé.. Antivirus,nem Smart security..

a program -lehetőleg- magyar nyelven is tudjon, és ha lehetne ingyenes is..

köszönöm előre is!

Üdv.: McKane

szerk1.: ja és windows 7 az op.rsz.

[ Szerkesztve ]

(#26038) blattida válasza McKane (#26037) üzenetére


blattida
nagyúr

SAS, MBAM, a2...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#26039) g.gergo válasza McKane (#26037) üzenetére


g.gergo
senior tag

(#26040) wwhy


wwhy
veterán

a mai frissítés után a mekkávé a legutóbbi csomagból már csak 13-at hagyott meg, ezeket mind tisztának is találta beküldés után. MA beküldtem az 1MB-nál nagyobb fájlpkat, a phpen_hfkqkepaa.exe-t találta trójainak (fakealert-kw.c), a többi OK.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#26041) Gorneck válasza McKane (#26037) üzenetére


Gorneck
titán

2-3 hetente frissíted őket és futtatod...bőven elégséges. Innét le tudod őket szedni...

Gorneck#1239

(#26042) McKane válasza Gorneck (#26041) üzenetére


McKane
senior tag

köszönöm szépen mindenkinek a segítségét! :R

(#26043) McKane


McKane
senior tag

bocs,de most jutott eszembe.
az AVG-ről mi a véleménytek/tapasztalatotok?
akár a Free-ről,akár az internet security-ről..

(#26044) Ghostface


Ghostface
senior tag

Sziasztok!
Tesóm xp-s gépére beszedett valami vírust amit Avasttal sikeresen le is irtott. Persze a nevét nem jegyezte meg hogy mi volt az. Viszont amióta leszedte, a Sajátgépből nem tudja megnyitni a vinyókat mert feldob egy kis ablakot hogy milyen programmal szeretné megnyitni. Total Commanderben minden rendesen működik. Erre valami megoldást tudtok?
Előre is köszi a válaszokat!

PSN: Nifty_Ghostface

(#26045) Gorneck válasza McKane (#26043) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem freek közül ez fogja legjobban a gépet...meg ahogy elnéztem a topikot nem nagyon használja senki...

Gorneck#1239

(#26046) McKane válasza Gorneck (#26045) üzenetére


McKane
senior tag

válaszod -ismételten- köszönöm!

csak mert nemsokára lejár /4nap/ a nod32 előfizum..
és helyette -ha jól láttam ez olcsóbb 1évre,diákkedvezménnyel- mint a nod32.. AVG antivirus kb.5000ft, nod32: 5.596 <-szintén diákos kedvezmény.
meg csak sima antivirus-t akarok,tűzfalasat nem nagyon.. jó a windows-é.. nekem legalábbis. ;]
és ezekben jobban bízok mint az ingyenesekben. régebben 3-4éve volt nortonom. az úgy visszarántotta a gépet,hogy csuda..
de ha tudsz/tudtok valami "jobbat" ne tartsátok vissza. a köv.héten mindenképpen veszek. max .10.000ft-ot szánnék rá.. mivel most lett win7 home premium. az is belekerült 25.000-be.. :D
régebben, elég kedvező tapaztalataim voltam avg-vel..azért húz arra aszívem. bár a Nod-ról sem vagyok rossz véleménnyel.

[ Szerkesztve ]

(#26047) blattida válasza McKane (#26043) üzenetére


blattida
nagyúr

Az avg nem lenne olyan rossz, csak iszonyat módon bugos és nagyon sok szoftveres környezetben gondok vannak vele...

Ha már vennél olcsón jót, akkor legyen avira premium, az az egyik legjobb... :K
Esetleg gdata, az is nagyon occsó és jó...

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#26048) polonic válasza McKane (#26046) üzenetére


polonic
félisten

Avira is jó választás és az sem drágább. Itt nincs kedvezményes ár, és így kerül 5000-5500 Ft-ba.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#26049) McKane válasza blattida (#26047) üzenetére


McKane
senior tag

az avira nekem annyiból nem tetszik, hogy ezt a gépet a faterom is használja, és ő oroszul tud, angolul nem..és neadj isten valamit kidobna az avira angolul,fater berezelne,hogy el*aszott valamit. :DD ha jól tudom,az avira meg német,angol,megnemtom milyen nyelvű,de magyarul nem jelent meg. vagy rosszul tudom?

a Gdata-ról meg nem tudok semmitse. :U

(#26050) wwhy válasza McKane (#26049) üzenetére


wwhy
veterán

ugyan, megtanítod az öregedet 1 szóra: delete és kész ;)
részemről nyugodtan javasolnám a McAfee Antivirus Plus-t, minden benne van, tud magyarul és nem iszonyat pénz: 7e Ft.
Nekem McAfee IS van, de mivel nem használom ki azt a pluszt, ami az Antivirus Plus-hoz képest benne van, ezért ápr. végén én is AV+-ra váltok/hosszabbítok.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.